OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. december 12., kedd 14:25

Jól van bamme :lol:

Beállhat a sorba Bale és CR szobor mellé .

"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 12., kedd 14:24

Maradona szobor megvolt?
https://pbs.twimg.com/media/DQ2URTBXkAAVrXS.jpg:large
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. december 12., kedd 0:02

Swineherd írta:füst, hát, kurvára vakon vagy, az a nagy helyzet. De, ha már Zázrizol, a csúti csüngőhasú szájnyalogatós skizofrén zsicinek kapáltak, csak szólok. :'( Graz kevés lesz.

Ha nem lenne oka félni, akkor nem vetne be mindent Vona ellen. A kiégett, vitaképtelen, elhízott, levitézlett Soros-tanonc érzi a vesztét. Ha nem így lenne, akkor nem buzizna, csicskázna stb. Lehet, hogy nem '18-ban bukik, de ez a suttyó proli narancsbolsevik bagázs úgy fog összeomlani Orbán teljes leépülése után, mint a kártyavár.
Legyen úgy, ha ettől boldogabb leszel.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2017. december 11., hétfő 21:01

füst, hát, kurvára vakon vagy, az a nagy helyzet. De, ha már Zázrizol, a csúti csüngőhasú szájnyalogatós skizofrén zsicinek kapáltak, csak szólok. :'( Graz kevés lesz.

Ha nem lenne oka félni, akkor nem vetne be mindent Vona ellen. A kiégett, vitaképtelen, elhízott, levitézlett Soros-tanonc érzi a vesztét. Ha nem így lenne, akkor nem buzizna, csicskázna stb. Lehet, hogy nem '18-ban bukik, de ez a suttyó proli narancsbolsevik bagázs úgy fog összeomlani Orbán teljes leépülése után, mint a kártyavár.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. december 11., hétfő 17:04

Ez a facebook-os kuncsorgás is... egy menhelynek vagy állatvédő egyesületnek nem ciki, de egy pártnak... nagyon nem jó üzenete van, kb. annyi hogy önmagukat sem képesek fenntarani, nehéz lesz így kormányozni bármit is.
Abszolút nem ilyen üzenete van és közösségi finanszírozásból egész durva kampányokat lehet felépíteni és jelentheti ez a különbséget, ha okosan csinálják, lásd Bernie Sanders vagy épp Obama. Nem vagyok képben hogy a Jobbik hogy csinálja, de ha okosan és értelmesen, akkor pont nem azt az üzenetet küldi, hogy nem bírjuk magunkat fenntartani, hanem mozgósít, mert "rád is szükség van."

Ez meg már teljesen szubjektív, de külön érdekelne, hgoy kik a Jobbik értelmes arcai, mondjuk Mirkóczkin meg talán-talán Volneren kívül. :mrgreen:

Amúgy kíváncsi lennék a Jobbikra Vona nélkül, mármint ugye többször lenyilatkozta, hogy lemond az elnöki posztról ha nem nyer 2018-ban, márpedig nem fog. Na de ki lehetne az utódja? Toroczkaira és Mirkóczkira tudok gondolni, és egészen elképesztő irányvonalakra. Na de mindegy, egyelőre nem komoly téma a jobbik Vona utáni korszakát tárgyalni, és hát jó magyar mézesbödönhöz jutott elvtárs lévén a választási vereség után sem fog lemondani úgysem.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. december 11., hétfő 16:24

baszki, én azt a fület nem nyitottam le.
bocsesz, köszi. :)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. december 11., hétfő 16:06

mocsok írta:nem tudja valaki hogy szombaton meddig van az adventi vásár a Vörösmarty téren?
nem találok nyitvartartásról infót.

google, második találat :mrgreen:

kézművesek 21:00, borosok-kajások 22:00.
de tapasztalat, hogy kicsivel tovább is nyitva szoktak lenni, ittam már idén is fél 11kor forraltbort kint.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. december 11., hétfő 16:01

nem tudja valaki hogy szombaton meddig van az adventi vásár a Vörösmarty téren?
nem találok nyitvartartásról infót.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. december 10., vasárnap 11:48

ateeemadrid írta:Tudom, hogy nem nagyon ajánlatos itt politizálni, de a múltkoriban is volt viszonylag értelmes keretek között egy kis vita, szóval gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a véleményetek erről az Állami Számvevőszék vs. Jobbik balhéról?
Akár még jól is kijöhet a Jobbiknak ez...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2017. december 9., szombat 21:23

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem hogy valaki tudna nekem facebookra real madridos karácsonyi borítóképet csinálni? Előre is köszönöm!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. december 9., szombat 20:49

Tudom, hogy nem nagyon ajánlatos itt politizálni, de a múltkoriban is volt viszonylag értelmes keretek között egy kis vita, szóval gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a véleményetek erről az Állami Számvevőszék vs. Jobbik balhéról?
Ha nem tévedek, azon az alapon büntették meg őket, hogy Simicska olcsóbban adta a reklámhelyet vmilyen piaci értéknél, hogy kiplakátolják Orbánék szennyesét, pontosan úgy - és azon a színvonalon, ahogy azt Orbán is tette, a politikai ellenfeleivel, csak az ő idejében ilyen törvény nem volt. Ugye ezt nemrég hozták Orbánék.

Ráadásul, a Fidesz - Simicska révén - egyik első "üzleti" akciója volt, hogy megszerezte, az akkor még monopóliumot élvező Magyar Hirdető Vállalat (Zrt) reklámhelyeit.
Ezt a kedvező helyzetet élvezte aztán egészen 2014-ig, a jó Isten tudja (meg S. Lajos, és O Viktor), hogy milyen áron...
Most meg ezt borítják a fejére Simicskának és a Jobbiknak.

Hát én úgy látom hogy Vonát lóvá tették, Simicska és Orbán beültette a körhintába, kapott 1-1 pofont, most meg forog körülötte a világ.
Amatőr volt a Jobbik, 1. nem kellett volna beleállnia Simicska magánháborújába. 2. nem kellett volna elfogadnia Simicska pénzét, és betámadni a fideszt, ha már telibetámadja a legnagyobb pártot Vona (gondolom mindenkinek megvan a plakátok tartalma), akkor szükségesnek tarhatta volna azt az apróságot hogy a belső szarjaik törvényesen működjenek. Ehelyett tálcán kínálja a támadható felületet, miközben rázza a pofonfát. 3. be kellett volna adni az iratokat időben.
Röviden a véleményem: a fidesz aljas volt, a jobbik amatőr. Ez a facebook-os kuncsorgás is... egy menhelynek vagy állatvédő egyesületnek nem ciki, de egy pártnak... nagyon nem jó üzenete van, kb. annyi hogy önmagukat sem képesek fenntarani, nehéz lesz így kormányozni bármit is.
Szerintem/remélem Vonának ezzel vége, magának kérte az ostort. Viszont a Jobbikért kár lenne, vannak ott értelmes arcok, jó lenne ha Zázri nélkül visszatérnének a helyes útra. Balról nem fog előzni a jobbik.

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. december 9., szombat 19:53

El Sie7e írta: mit kellett volna cáfolni? :D
A jobbikosok nyilatkozatát az ügyel kapcsolatban, hogy ők tényleg időben leakarták adni az iratokat.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2017. december 9., szombat 19:44

Solari írta:Ez már nem csak a jobbikról szól.
Volner Már a legelején elmondta azt amit a két nappal ezelőtti sajtótájékoztatóján.
Horváth Bálint pedig érdemben semmi cáfolatot nem tudott adni a témával kapcsolatban. Rónai Egon pedig már majdnem ott volt hogy felborítja azt a félkegyelműt az asztallal együtt.
mit kellett volna cáfolni? :D
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. december 9., szombat 19:30

Ez már nem csak a jobbikról szól.
Volner Már a legelején elmondta azt amit a két nappal ezelőtti sajtótájékoztatóján.
Horváth Bálint pedig érdemben semmi cáfolatot nem tudott adni a témával kapcsolatban. Rónai Egon pedig már majdnem ott volt hogy felborítja azt a félkegyelműt az asztallal együtt.

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: shoota » 2017. december 9., szombat 19:17

ateeemadrid írta:Tudom, hogy nem nagyon ajánlatos itt politizálni, de a múltkoriban is volt viszonylag értelmes keretek között egy kis vita, szóval gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a véleményetek erről az Állami Számvevőszék vs. Jobbik balhéról?
RIP jogállam. Már a hányinger kerülget a fidesztől és orbán viktor sleppjétől (kisbetűvel, ennyire sem tisztelem őket). Amiért a Jobbikot most megbüntették, őket ugyanazért szintén meg lehetne ruházni, a '10-es és '14-es választások kapcsán, de az valamiért nem kerül említésre. Remélem minél előbb megbukik ez a mini-putyin, mert elég erőteljesen robogunk a szakadék széle felé, és már nincs sok hátra :(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. december 8., péntek 19:27

Olyan kérdésem lenne, hogy járt-e már valaki hozzám hasonlóan:
netről szoktam rendelgetni, pl mezeket is dhgateről, most valami mást akartam venni de fizetéskor kaptam egy üzenetet, hogy a bank letiltotta a dealt...előtte már használtam ugyan azon az oldalon ugyan azt a kártyát, szóval nem értem mi történhetett, ha valakinek van valami ötlete annak örülnék, bár sejtem ebből úgy is egy út lesz a bankba megint...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. december 8., péntek 19:05

Tudom, hogy nem nagyon ajánlatos itt politizálni, de a múltkoriban is volt viszonylag értelmes keretek között egy kis vita, szóval gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a véleményetek erről az Állami Számvevőszék vs. Jobbik balhéról?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. december 2., szombat 3:26

Csabi írta:throwback friday. emlékeztek a madridistáról a fickóra, akinek macikás avatarja volt, és elmondta, hogy ha kirúgják az adott edzőt (del boszkét? capellót? nem emlékszem), akkor többet nem jön? kirúgták az edzőt és spoiler alert: többet nem jött. :lol: :lol: :lol: :lol: most jutott eszembe, nem tudommiért de kurva viccesnek találom.
Haha..Capello alatt ha jól emlékszem. :D Szerelmes volt Capelloba.

Én meg voltam győződve amúgy, hogy lány a szívecskés macika miatt. Viszont a stílus nem passzolt ehhez. :D

Vicces lenne ilyen ősrégi dolgokat visszaolvasni.Főleg a zártból.. :smile:

Durva így belegondolni, hogy én pl. 12 éve csatlakoztam a Madridistához. Mennyi faszságot írogatott az ember ennyi idő alatt és pláne mennyit olvasott..
Érdekes lenne látni, ha lehetne mérni, hogy mennyi időt töltöttünk el a fórumozással az évek alatt. :D

Még szerencse, hogy ez idő alatt mi nem lettünk öregebbek, max az idő ment előre egy kicsit. :D :hmmm:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. december 1., péntek 17:31

Realista24 írta: Te a pink James mezed miatt már legenda vagy :lol:
Az kb olyan haszontalan vásárlás volt, mint James maga. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 1., péntek 17:04

pheco írta:Ha a BBC-ből Ronaldo megy el először a csapattól, akkor én sem jövök többet. Remélem, hogy én is ekkora legendaként leszek emlegetve akkor hosszú évekkel később :mrgreen:
Te a pink James mezed miatt már legenda vagy :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég