OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. november 20., péntek 19:24

Na nem kell aggódni a fórumozó hiány miatt.

Holnap megjelennek az új barcások meccs után.

Ez az "Angliában vagyok", ez valami új sittes szlang amit nem értek? :mrgreen:
Ez nem volt az én időmben nem beszélem a kódnyelvedet..



Amúgy nekem levegőt venni nem volt időm az elmúlt hetekben annyit dolgoztam, de ez egy ilyen időszak mindig..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 20., péntek 16:18

:lol: :lol: :lol:
Szinte, de még Angliában vagyok, majd holnap repülünk át reggel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 20., péntek 16:10

Na miaz, megszerezted a madridi fegyház beszélőjének wifi jelszavát? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 20., péntek 15:59

Anthony írta:Holnap el classico, és így pang a fórum?

Realista mindenkit hidegre tettél? :mrgreen:
Látod, és még én sem vagyok gépnél :lol:
Úgy látszik én vagyok a szükséges rossz :mrgreen:

De majd holnap a meccsről hűen a hagyományokhoz, a stadionból valakit megint megreptetek szerintem. Úgysem bírja ki valaki :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 20., péntek 15:13

Hát körülbelül így van. :roll:
Holnapra sem várok semmit.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 20., péntek 15:01

Holnap el classico, és így pang a fórum?
Bár ez off az offban, de röviden szerintem:

1. A csapat eddig óriási csalódás.
2. A barca jó volt Messi nélkül is, vele még erősebbek lesznek és holnap egyértelmű esélyesek.
3. Kár koptatni a billentyűzetet bármiféle taktikai dologgal kapcsolatban amíg nyilvánvaló hogy egyes játékosok 0 teljesítménnyel is alapkezdők.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 20., péntek 14:15

Anthony írta:Holnap el classico, és így pang a fórum?

Realista mindenkit hidegre tettél? :mrgreen:
Holnap lesz buli utána nyugi, akármilyen véget is ér.
Nem illik.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. november 20., péntek 13:25

Anthony írta:Holnap el classico, és így pang a fórum?
vihar előtti csend :mrgreen:
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. november 20., péntek 13:23

Holnap el classico, és így pang a fórum?

Realista mindenkit hidegre tettél? :mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 20., péntek 10:56

"Újra ugyanaz. A múlt héten elkövetett párizsi terrormerényletek óta a világ ismét arra keresi a választ, hogy végül is mi az Iszlám Állam. Honnan jön? Miért? És mit akar? Miben különbözik az elmúlt évek „terrorközbeszédét” uraló al-Kaidától? Ezt a kört egyszer már lefutotta a világsajtó, amikor januárban terrortámadás érte a párizsi szatirikus hetilap, a Charlie Hebdo szerkesztőségét.

Az Iszlám Állam, bár ideológiai értelemben az al-Kaidából nőtt ki, mégis egészen másfajta szervezet. Ezért a legyőzése is gyökeresen más megoldásokat követel majd a nyugati világtól. Miközben az al-Kaida a mai napig alapvetően amerikai célpontokat próbál támadni a világ szinte minden pontján, addig az Iszlám Állam fókusza lokális.

A párizsi tragédia után borzalmas a kifejezés, de „fő tevékenysége” mégsem a nyugati célpontok támadása, hanem az arábiai területszerzés.Egészen pontosan az Iszlám Kalifátus felállítása és „üzemeltetése” (alapvetően Irak és Szíria területén). Ez annyira más, mint az al-Kaida koncepciója, hogy amikor még élt Oszama bin Laden, akkor a két mozgalom között éles konfliktus alakult ki, főleg az alkalmazott megoldások miatt.

Az Iszlám Állam ugyanis nemhogy nem retten vissza a lokális terrortól, hanem tudatosan és szándékosan alkalmazza a muszlimok elleni elrettentő mészárlásokat. Szaddám Huszein titkosszolgálatának véres borzalmára emlékeztető megoldásokkal próbálja kordában tartani a leigázott muszlim területek lakosságát.

Apró lábjegyzet, hogy Szaddám egykori pártjának, a Baathnak számos köpönyegforgató tagja csatlakozott már Irakban az Iszlám Állam szervezetéhez, köztük egykori titkos ügynökök is, akik most ott folytatják, ahol Szaddám rendszerének széthullásakor abbahagyták. Meggyőződésük, hogy Irakban és Szíriában csak így, a terror és a megfélemlítés eszközeivel lehet „rendet tartani”.

Ebben az értelemben tényleg durva leegyszerűsítés arab bűnözőket kiáltani az Iszlám Állam terrorja elől menekülő szerencsétlen szírek és irakiak láttán. Az persze más kérdés, hogy a migránshullámba keveredve hány terrorista jut most be Európába. Szaddám egykori emberei a szemünk láttára készítik elő a Nyugat elleni bosszújukat. A következő években csak rosszabb lesz, ez szinte biztos.

Az Iszlám Állam nem egyszerűen egy terrorszervezet, hanem az al-Kaidánál sokkal jobban szervezett maffiaorganizáció. Olajjal és antik műtárgyakkal kereskedik, miközben a dzsihád belső rendszerét felépítve igyekszik a kalifátus államszervezetét kialakítani. Iskolákat üzemeltet, megszervezi a szemétszállítást, működteti a bíróságokat és még sok minden mást. Az Iszlám Állam annál sokkal összetettebb szervezet, mint ahogy azt a párizsi merénylet óta dühösen „terroristázó” átlagember gondolná. Ügyes propagandagépezetet üzemeltet, sokkal nagyobbnak és erősebbnek mutatva magát, mint amilyen valójában.

Amikor például katonai vereséget szenved el (mint a közelmúltban a kurd területeken), akkor figyelemelterelésként nagy Nyugat-ellenes akciókba kezd. Külföldi újságírók barbár lefejezését már sokszor láttuk, állítólag ők robbantották fel az orosz utasszállítót két hete, aztán Bejrútban síitákat öltek (Európában ez fel sem tűnt), legutóbb pedig Párizsban gyilkoltak.

De mégsem ez a „lényeg”.

Hanem hogy lépésről lépésre barbár kalifátus épül Irak területén. Szaddám Huszein hűlt helyén…"

Frei Tamás
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 20., péntek 10:51

Bamakóban 170 túszt ejtettek egy luxusszállodában dzsihadisták. :(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 20., péntek 10:41

Kicsit off,de ez komoly.
Debrecen
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. november 20., péntek 10:11

Rengetegen kikoptak, teljesen átalakult a "mezőny", nyilvánvaló mindenkinek más a prioritás, háttérbe szorul a Real Madrid és a fórumozás a tanulás/munka/család/akármi miatt. De ez szerintem egy teljesen általános dolog, az élet minden területén. Csak itt is jó hajtogatni, hogy "bezzeg régen mennyivel jobb volt minden".
Valahol ennek tudható be szerintem. Öregedett mindenki, mások az elvárások otthon, több mindenbe kell már aktívan részt venni. Saját kis család, szülők felé is. Nagyobb terhelés az élet más oldalairól, kevesebb idő a fórumozásra, a Real MAdridra. ennyire egyszerű szerintem is.
joabulicsak

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 20., péntek 9:35

dzsi91 írta:
Régóta foglalkozok a témával, "összeeskuvés elméletekkel"
Érdekes dzsi,látom még van pár,hétvégén bele is nézek ezekbe.Mindig érdekeltek.. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 20., péntek 8:23

reeed_ati írta:
sebydani írta:Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.

Ami a Híradókból kimaradt...
Én kevés vagyok hozzá, hogy ezeket alátámasszam, vagy éppen megcáfoljam.
Minél többet és minél jobban próbálok tájékozódni, a most kialakult helyzetről, meg az előzményeivel kapcsolatban, annál inkább azzal szembesülök, hogy mennyire baromi keveset is tudok. :)
Viszont érdekelne a nálam nagyobb rálátással rendelkezők véleménye, mondjuk akár a fenti videóról is.
Na meg persze ha van valami ehhez, vagy a mostani történésekhez kapcsolódó érdekes és hiteles anyagotok, akár videó, vagy akár írásos formában, osszátok meg, szívesen megnézegetem a szabadidőmben.
Régóta foglalkozok a témával, "összeeskuvés elméletekkel" sajnos nagyon durván belefutunk abba amiről már évekkel ezelőtt lehetett infot talalni a neten.Ha abszolút kezdő vagy a témában akkor az első videonak a "fájdalmas megtévesztést" ajánlom(911) ...

Igazából a többség akik szkeptikusok ezekkel a dolgokkal azzal érvelnek hogy honnan tudhatnák egyszerű emberek mint te vagy én az igazságot.Sehonnan, de a hazugságot könnyeb kiszűrni, legalábbis én sosem arra megyek,hogy mi az igazság hanem,hogy mi bűzlik a fejénél fogva.Szóval aki beleássa magát a témába ne az igazságot keresse hanem hogy a hivatalos verziók mekkora ótvar nagy kamuk,remélem érthető.

Az meg hogy ha igaz lenne nem lenne fent a neten,ugyanmár a mai emberiség szendvicset csinál és mosdatja a kontinensük megszállóit... Ha az orruk elé dugod az igazságot azt sem veszik észre sőt a többséget nem is érdekli.Mint kés a vajon úgy haladunk az új világrend felé, de még mindig a lehurrogás megy ha valaki felhozza...pedig utána lehet nézni,4-5-6-7 éves cikkek videok ahol pontosan "megjosolják" a jövőt olyan emberek akik megfordultak magasabb körökben... Aaron russo interviewt is ajánlom ha tényleg érdekel a téma.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 20., péntek 0:28

h3x0r írta:
- Budapesti felsőoktatási intézmény hallgatója vagy/voltál?
- Nem

We thank you for your time spent taking this survey.
Your response has been recorded.


ez gyors volt :lol:
:lol: :lol: :lol:
erre nem számítottam.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 20., péntek 0:24

reeed_ati írta:

Ami a Híradókból kimaradt...
Én kevés vagyok hozzá, hogy ezeket alátámasszam, vagy éppen megcáfoljam.
Minél többet és minél jobban próbálok tájékozódni, a most kialakult helyzetről, meg az előzményeivel kapcsolatban, annál inkább azzal szembesülök, hogy mennyire baromi keveset is tudok. :)
Viszont érdekelne a nálam nagyobb rálátással rendelkezők véleménye, mondjuk akár a fenti videóról is.
Na meg persze ha van valami ehhez, vagy a mostani történésekhez kapcsolódó érdekes és hiteles anyagotok, akár videó, vagy akár írásos formában, osszátok meg, szívesen megnézegetem a szabadidőmben.
Érdekes ez a videó,nekem csak az a bajom vele,hogy ha nagy %-ban igaz lenne ami benne hallható,akkor már rég nem találnád meg a neten... :)

"A bin Láden fejére kitűzött 50 millió dolláros vérdíjat az amerikai kormány senkinek sem fizette ki."
Illetve a halála is már vagy 100 -féleképpen elhangzott.

Mernék rá fogadni hogy ez az ember nem is létezett,csak valaki/valami ellen kellett harcolni. :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. november 20., péntek 0:23

- Budapesti felsőoktatási intézmény hallgatója vagy/voltál?
- Nem

We thank you for your time spent taking this survey.
Your response has been recorded.


ez gyors volt :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. november 20., péntek 0:02

sebydani írta:Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.

Ami a Híradókból kimaradt...
Én kevés vagyok hozzá, hogy ezeket alátámasszam, vagy éppen megcáfoljam.
Minél többet és minél jobban próbálok tájékozódni, a most kialakult helyzetről, meg az előzményeivel kapcsolatban, annál inkább azzal szembesülök, hogy mennyire baromi keveset is tudok. :)
Viszont érdekelne a nálam nagyobb rálátással rendelkezők véleménye, mondjuk akár a fenti videóról is.
Na meg persze ha van valami ehhez, vagy a mostani történésekhez kapcsolódó érdekes és hiteles anyagotok, akár videó, vagy akár írásos formában, osszátok meg, szívesen megnézegetem a szabadidőmben.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 19., csütörtök 23:50

Én adom, amit korábban mondtam: amíg a pénz lesz a fontos ezeknek a fontos embereknek, addig várhatjuk azt, hogy ezeket a helyzeteket megoldják, vagy hogy olyan világ legyen (nah jó, csak majdnem :D), mint a star trek-ben. :mrgreen: Úgysem élnénk meg, mert addigra az emberek szétbarmolják a Földet és lakhatatlan lesz. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég