OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 19:28

Rendeltem valamit a nemetektol, 30ezerrel (90 vs 60, hogy erezheto legyen az arany) olcsobb mint itthon, ma feladtak, holnap kezbesitik :lol: szallitasi dij 15 euro.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 14:53

kiserik írta: Na akkor szép sorjában:
- spórolás: mikor vettük, akkor a másik alternatíva a RAV4 volt. Tesla 20, Toyota 16 (emellett várni kellett volna rá 1 évet, a Tesla-ra 2 hónapot, az Octavia meg már nagyon arra tartott, hogy egy vagyont kell majd rá költeni, kuplung, vezérlés, fékek, stb, 300.000km-rel adtam el) volt akkor, most még kisebb a különbség. Fogyasztás: mivel mi 90%-ban autópályán megyünk 140-150-es tempóban (nejem gyorsabban, én lassabban), ezért elég sokat fogyasztunk üzemanyagból. A Toyota beszippant így 7-8 litert is, sőt. Mivel nem mértem külön, így átlagoltam, 1 év alatt mentünk 37.000km-t. Pontosan nem néztem, de EV-vel 20-25kWh-t fogyasztunk így 100-on. 90%-ban otthon töltünk, így ezt 40Ft-tal (éves MVM számla alapján) számolom, a 10%-ot meg mondjuk 200 Ft-tal (SuC töltő még olcsóbb is jelenleg). Emellett lassan megspóroltam 1 vagy 2, (Toyotánál nem tudom most fejből, hogy 15 vagy 30 ezrenként kell, a Hiluxomnál 15) kötelező szervízt. Ez mondjuk elvitte volna a 2 autó közti különbség kamatát :D A pontos összeg nagyon sok mindentől függene, de 1-1,5 millió körül van, így írtam 1,3-at.

- autómosó mód: azt kell látni, hogy ezek az autók folyamatosan működnek. Nincs rajta kikapcsoló gomb. Ha elkezded egy ilyen kefés fossal basztatni, akkor van rá esély, hogy valamelyik szenzor meghülyül, mert nem érti, hogy mi a fene történik vele. Ezért van rajta egy ilyen mód, amit, ha bekapcsolsz, akkor tudja, hogy nem kell megijedni, ez csak a mosó kefe. Sőt, a központi tablethez is van olyan ""gomb"" amivel el lehet sötétíteni, hogy le tudd takarítani.

Ha valakit érdekel szivesen válaszolok a kérdésekre és megosztom a tapasztalataimat. Én tényleg nagyon jó alternatívának tartom, ha valaki tud otthon tölteni, sokat megy és nem akar 1 seggel levezetni sokszáz km-t, belefér neki 2-300-anként 1 kis pihenő, pisiszünet, stb.

h3x0r: bakker, most erre nincs időm, ha érdekel a fentiek tükrében egyéb dolog, akkor szívesen megosztom, de csak este, addig nem leszek gép előtt, max telefonról, azon meg nem szeretek hosszan írni.
Így érthető.
Nekem sajnos nincs napelem, így az otthoni töltés nem annyira opció. Most felesleges 10+ milla sincs. Addig marad a Passat az évi 25ezer km-re, az utóbbi 3 év átlagfogyasztása 5,3 liter (ebben van város-kint-pálya 40-40-20 arányban). Második autónak jó lenne valami kis városban szaladgálós, pl e-UP, de a ház most elvitt sokat, így marad az "öreg" Passat, 210ezer km felett.
A GTE-k is tetszenek, de jelenleg a plusz 5 millás különbséggel még évekig autóznék vele - pedig alapvetően az lenne az ideális az én felhasználásomra :)

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » Ma, 14:04

Na akkor szép sorjában:
- spórolás: mikor vettük, akkor a másik alternatíva a RAV4 volt. Tesla 20, Toyota 16 (emellett várni kellett volna rá 1 évet, a Tesla-ra 2 hónapot, az Octavia meg már nagyon arra tartott, hogy egy vagyont kell majd rá költeni, kuplung, vezérlés, fékek, stb, 300.000km-rel adtam el) volt akkor, most még kisebb a különbség. Fogyasztás: mivel mi 90%-ban autópályán megyünk 140-150-es tempóban (nejem gyorsabban, én lassabban), ezért elég sokat fogyasztunk üzemanyagból. A Toyota beszippant így 7-8 litert is, sőt. Mivel nem mértem külön, így átlagoltam, 1 év alatt mentünk 37.000km-t. Pontosan nem néztem, de EV-vel 20-25kWh-t fogyasztunk így 100-on. 90%-ban otthon töltünk, így ezt 40Ft-tal (éves MVM számla alapján) számolom, a 10%-ot meg mondjuk 200 Ft-tal (SuC töltő még olcsóbb is jelenleg). Emellett lassan megspóroltam 1 vagy 2, (Toyotánál nem tudom most fejből, hogy 15 vagy 30 ezrenként kell, a Hiluxomnál 15) kötelező szervízt. Ez mondjuk elvitte volna a 2 autó közti különbség kamatát :D A pontos összeg nagyon sok mindentől függene, de 1-1,5 millió körül van, így írtam 1,3-at.

- autómosó mód: azt kell látni, hogy ezek az autók folyamatosan működnek. Nincs rajta kikapcsoló gomb. Ha elkezded egy ilyen kefés fossal basztatni, akkor van rá esély, hogy valamelyik szenzor meghülyül, mert nem érti, hogy mi a fene történik vele. Ezért van rajta egy ilyen mód, amit, ha bekapcsolsz, akkor tudja, hogy nem kell megijedni, ez csak a mosó kefe. Sőt, a központi tablethez is van olyan ""gomb"" amivel el lehet sötétíteni, hogy le tudd takarítani.

Ha valakit érdekel szivesen válaszolok a kérdésekre és megosztom a tapasztalataimat. Én tényleg nagyon jó alternatívának tartom, ha valaki tud otthon tölteni, sokat megy és nem akar 1 seggel levezetni sokszáz km-t, belefér neki 2-300-anként 1 kis pihenő, pisiszünet, stb.

h3x0r: bakker, most erre nincs időm, ha érdekel a fentiek tükrében egyéb dolog, akkor szívesen megosztom, de csak este, addig nem leszek gép előtt, max telefonról, azon meg nem szeretek hosszan írni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » Ma, 13:42

kiserik írta: Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
En elhiszem, hogy neked kijon a matek, csak igy a semmibol bedobtal egy osszeget, nyilvan "par" kerdes megfogalmazodik bennunk.

Mennyibe kerult a Tesla? Az egeszet kifizetted vagy egy resze hitelbol ment? Mennyi volt a toltese fizetos tolton? Mennyit volt toltve ingyenes helyeken? (ha nincs konkret szam, akkor egy arány is jo) Es ugye itt bonyolodik az ugy, mivel napelemet is raktal es a toltes nagy resze errol ment.

Mennyibe kerult volna a benzines/dizel auto, amit elotte neztel ki? (ha jol emlekszem, valamilyen Skoda volt, talan Octavia?)

Es itt jon 3 lehetoseg:
A. verzio: benzines auto + nem raksz napelemet
- mennyi lett volna az auto ara? (hitel kellett volna?) mennyibe kerult volna ugyanennyi km mellett az uzemanyag + az olajcsere? mennyi most egy hasonlo hasznalt auto ara?
- mennyibe kerult volna az aram fogyasztas? (mondjuk az elozo evi mennyiseggel szamolva)

B. verzio: benzines auto + raksz napelemet
- az auto kapcsan ugyanazok a kerdesek, mint A-nal
- mennyibe kerult volna a napelem csak a haz fogyasztasara meretezve + menyit kellett volna az elszamolaskor fizetni kb?

C. verzio: elektromos auto + raksz napelemet (tobb panelt raktal az auto miatt?)
- mennyibe kerult a Tesla? (hitel kellett?) mennyi volt a fizetos toltes osszege? kb mennyit volt toltve ingyenes helyeken? mennyi most hasznaltan az auto ara?
- mennyibe kerult a napelem? (tobb panelt tettel az auto miatt?) mennyit fizettel az elszamolaskor?

Ha megvan minden osszeg (meg ha par esetben csak becsult is), akkor tudunk hasonlitgatni, akar azt is beleszamolva, amit Halfkey irt.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » Ma, 11:08

Realista24 írta: De otthon majd ugy adom elo, hogy igy olcsobb volt a repjegy :mrgreen:
tökmind1, úgyis cipőt vett volna belőle :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 10:49

Nika91127 írta:
kiserik írta:
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:

Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Mi az, hogy autómosó mód? :D

Amúgy, szépen hangzik ez a hatalmas spórolás. De minden relatív. Ez hogy jött ki? Mihez viszonyítottál? Milyen fogyasztással kalkuláltál? Mennyivel volt drágább a tesla, mint az adott autó?
Engem is erdekelt, azt hittem csak trollkodik, de nem :mrgreen:
https://www.tesla.com/ownersmanual/mode ... 00A40.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 10:45

kiserik írta:
hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Nika91127 írta: Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?
Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Mi az, hogy autómosó mód? :D

Amúgy, szépen hangzik ez a hatalmas spórolás. De minden relatív. Ez hogy jött ki? Mihez viszonyítottál? Milyen fogyasztással kalkuláltál? Mennyivel volt drágább a tesla, mint az adott autó?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 10:29

Halfkey írta:
Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Nem téged akarlak basztatni kiserik, esküszöm, csak lehet másnak hasznos. Amikor ilyet mond valaki, pont nem gondol arra hogy amivel többet fizetett a kocsijáért, az a pénz kamatozhatott volna. A "spórolás" könnyen fiktív ebben az esetben, ha mondjuk 10 millával drágább a kocsi mint egy alternatíva, akkor tavaly 500 ezres bukóban voltál valójában.

Kicsit más, de olyan mint amikor anyám jól vásárolt mert 20% akcióban vette a dolgot. Oké, csak a szomszéd boltban az alapár olcsóbb lett volna.

Ettől függetlenül nyilván ha az ember elégedett, akkor jól vásárolt, örülök hogy bevált az autó :)
Az allitasa ettol fuggetlenul helyesnek tunik, mert az üzemanyagon ennyit sporolt. :mrgreen:

Most en is sporoltam egy repjegyen, mert penteki indulassal 8ezerrel olcsobb volt, de a plusz egy ej szallas meg 60 euro, szoval a repjegyen sporoltam, totalban buktam :mrgreen: De otthon majd ugy adom elo, hogy igy olcsobb volt a repjegy :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » Ma, 10:21

kiserik írta:
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Ami egy vas ötvözet. Thank you captain obvious :mrgreen:

Valójában sosem szerettem az anyagismeretet, de hát az élet nem kívánságműsor :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » Ma, 10:15

Ez volt az elso gondolatom nekem is. Es a kocsi amugy mennyivel volt dragabb, mint amugy?

Persze, mindneki azt vesz, amit akar vagy tud. De azert ez a sporolas resze elegge egyoldalu megkozelites.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » Ma, 10:09

Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.
Nem téged akarlak basztatni kiserik, esküszöm, csak lehet másnak hasznos. Amikor ilyet mond valaki, pont nem gondol arra hogy amivel többet fizetett a kocsijáért, az a pénz kamatozhatott volna. A "spórolás" könnyen fiktív ebben az esetben, ha mondjuk 10 millával drágább a kocsi mint egy alternatíva, akkor tavaly 500 ezres bukóban voltál valójában.

Kicsit más, de olyan mint amikor anyám jól vásárolt mert 20% akcióban vette a dolgot. Oké, csak a szomszéd boltban az alapár olcsóbb lett volna.

Ettől függetlenül nyilván ha az ember elégedett, akkor jól vásárolt, örülök hogy bevált az autó :)

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » Ma, 9:52

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Nika91127 írta: Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?
Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » Ma, 8:31

O vette fel. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 7:43

hehetheoriginal írta: Mindeközben:
https://youtube.com/shorts/F7SRV_3F-wM? ... gNADoC9c4Y

:kalapos:

Nyilvan nekiallok furni faragni az uj automat, ha ez az elvaras :lol:
Nem akarom tudni, hogyan keveredtel ehhez a videohoz :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 7:41

Mindeközben:
https://youtube.com/shorts/F7SRV_3F-wM? ... gNADoC9c4Y

:kalapos:

Nyilvan nekiallok furni faragni az uj automat, ha ez az elvaras :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 7:41

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
A megoldas sokkal egyszerubb, mint a visszahivas. Csak oda kell csavarozni:
https://x.com/aaronjcash/status/1781734760215408922
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 7:28

hehetheoriginal írta: Nem tudom, viszont az elso csomagtarto fedel mikor lehajtja, levagja a faszba a kezedet :kalapos:

Vegulis a brutalizmus is egy stilus :coffee:
Safety first bois :kalapos:
Az a lopásgátló 😁😁😁

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » Ma, 7:22

Jo hat gyorsan kellett osszerakni, bemutatás után 90 évvel már le is szallitottak az elsőt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 7:13

Nem tudom, viszont az elso csomagtarto fedel mikor lehajtja, levagja a faszba a kezedet :kalapos:

Vegulis a brutalizmus is egy stilus :coffee:
Safety first bois :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 6:16

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég