OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 12., vasárnap 10:56

Nem hiszem el b***meg... :-@ Akkor drága buli volt... :( Minden esetre teszek egy próbát a szárítással, hátha.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 12., vasárnap 10:52

M1Ö írta:Halihó! Ha a telefont víz éri akkor normális, hogy nem kapcsol be és a kis led sem jelzi, hogy töltődne? Mert már lemerült állapotban kapott egy fél korsó sört... :-@ Tehát nem vízbe esett, közvetlen nem érte, csak farmeren át ázott. Ilyenkor mit lehet vele csinálni? Csak a szervíz, vagy még az sem menti meg?
Van 1 rossz hírem, van benne 1 cucc ami elszíneződik, így a szervíz is látja, hogy elázott és erre nem érvényes a gari. A rossz hírem pedig, hogy annak reszeltek valszeg, a régi nokiákat bezzeg radiátoron ki lehetett szárítani.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 12., vasárnap 10:49

___Samy___ írta:Vedd ki az akksit a telóból minél előbb (már ha ki lehet), és hajszárítózd meg a teló belsejét meg az akksit is.
P8ról van szó. Videó alapján nem lesz egyszerű dolgom. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 12., vasárnap 10:45

Vedd ki az akksit a telóból minél előbb (már ha ki lehet), és hajszárítózd meg a teló belsejét meg az akksit is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 12., vasárnap 10:43

Halihó! Ha a telefont víz éri akkor normális, hogy nem kapcsol be és a kis led sem jelzi, hogy töltődne? Mert már lemerült állapotban kapott egy fél korsó sört... :-@ Tehát nem vízbe esett, közvetlen nem érte, csak farmeren át ázott. Ilyenkor mit lehet vele csinálni? Csak a szervíz, vagy még az sem menti meg?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 11., szombat 23:02

csabi* írta:kinek mi jut eszébe, ha azt mondom, hogy ikonikus kép? lehet bármilyen témakörben, szóval sport is jöhet.
A profilképem.
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 11., szombat 22:52

kinek mi jut eszébe, ha azt mondom, hogy ikonikus kép? lehet bármilyen témakörben, szóval sport is jöhet.
Kép

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 11., szombat 14:54

Ott is tilos megállni, a közterület felügyelő fel jelenthet, ami 50e ha jól rémlik.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 11., szombat 14:07

BBeno írta:számomra amúgy érthetetlen hogy ott miért kell büntetni amúgy hiszen jól látszik hogy senkit sem zavar de kell a pénz.
Ráadásul pont karácsony előtt történt az eset...

... olyankor még inkább ráfeküdnek a büntetésekre az évvégi prémiumok miatt. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 11., szombat 14:05

számomra amúgy érthetetlen hogy ott miért kell büntetni amúgy hiszen jól látszik hogy senkit sem zavar de kell a pénz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 11., szombat 14:04

Köszönöm a gyors válaszokat
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 11., szombat 14:02

ikarus93 írta:Közterület felügyelőkhöz vagy aki nagyon jól ismeri a kreszt, attól kérdeznék egy olyat hogy,

Ha van egy megállni tilos tábla akkor az úttestre nem állhatok meg, de kérdem én ha a másik oldala nem járda hanem egy puszta akkor én oda felállhatok a kocsival?
Szerintem se tanácsos oda parkolni.
Nekem volt már hasonló problémám. Nyíregyházán a korzó mögött vab kitéve egy megállni tilos tábla, a baloldalt a rakodás miatt, én meg úgy gondoltam jobb oldalt a kutyát se zavarom, a forgalmat se akadályozom, nyugodtan lerakhatom az autót. Mikor vissza mentem már ott is volt a cédula a rendőrségtől, hogy feljelentenek tilosban való parkoláésrt. Jött is a levél, mely írta hogy írásos tanuvallomást kell tennem és ha nem sikerül meggyőzni őket, hogy ne büntessenek meg 20.000 forint büntetés. De sikerült egy olyan levelet megírni, ami miatt csak figyelmeztettek...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 11., szombat 13:57

ikarus93 írta:Közterület felügyelőkhöz vagy aki nagyon jól ismeri a kreszt, attól kérdeznék egy olyat hogy,

Ha van egy megállni tilos tábla akkor az úttestre nem állhatok meg, de kérdem én ha a másik oldala nem járda hanem egy puszta akkor én oda felállhatok a kocsival?
tapasztalataim szerint nem. konkrét példa a kelenföldi buszpályaudvar.

ha ilyen "pusztára" gondolsz ahol a piros mazda áll akkor ott sem állhatsz meg. a táblát ne nézd már telerakták tiltótáblákkal és keményen megy a bilincs is akik ott állnak meg a mazda helyén.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 11., szombat 13:52

Közterület felügyelőkhöz vagy aki nagyon jól ismeri a kreszt, attól kérdeznék egy olyat hogy,

Ha van egy megállni tilos tábla akkor az úttestre nem állhatok meg, de kérdem én ha a másik oldala nem járda hanem egy puszta akkor én oda felállhatok a kocsival?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 11., szombat 12:50

sentry írta:
Elnézést. De eleve a téma felzaklat (meg még sok más, de nem fogok belemenni), meg volt ennek előzménye. Számokkal (beköhögve) alátámasztva. Személyeskedés miatt nem írhatom, de célzással készült a link. Remélem akinek kell az el fogja olvasni. :)

Gondolom nekem _kell_. Elolvasom, a probléma meg továbbra is a szövegértelmezéseddel van, ha ezért tálalod,de isten ments hogy visszakanyarodjak a dologhoz, elég volt egyszer megfutni a köröket. :-*
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 11., szombat 12:36

sentry írta: De tényleg nem akarok ezzel foglalkozni, csak megláttam a cikket, és gondoltam utolsóként még megpróbálokozom ezzel. Amúgy szinte biztos vagyok benne hogy Párizs behúzza a 2024-es olimpiát.
Tőlem LA is behúzhatja. bánom is én, csak ne mi szívjuk meg mint a Görögök.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 11., szombat 12:34

Amúgy szinte biztos vagyok benne hogy Párizs behúzza a 2024-es olimpiát.
nagyon remélem. jól jött ez a kanadai kezdeményezés hogy álljanak be párizs mögé. 50 valahány város már támogatja is köztük a lengyelek. képzelem a fejét mikor évek óta fizetett lengyeleket hoz március 15-re tapsolni egyszer csak meglátja hogy a lengyelek is beálltak párizs mögé. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 11., szombat 12:29

sebydani írta:Továbbra is nagyon furcsa stílusban tálalod a véleményedet itt a fórumon. De ez csak észrevétel, nem támadás. :)
Elnézést. De eleve a téma felzaklat (meg még sok más, de nem fogok belemenni), meg volt ennek előzménye. Számokkal (beköhögve) alátámasztva. Személyeskedés miatt nem írhatom, de célzással készült a link. Remélem akinek kell az el fogja olvasni. :)
MesQueUnClub írta:Ehhez nem kell közgazdásznak lenni, hogy rájöjjön valaki, hogy habár kihozható lenne pozitívra a mérleg, ezt az aktuális rezsim csak egy kincsesbányának használná, ahonnan súlyos milliárdokat lopna el, ahogy mindenhonnan. :lol: :/ :'(
Szerintem is egészen egyértelmű, de eddig az volt a baj, hogy nincs alátámasztva a mondandóm, meg hogy nem megfelelő oldalt adtam forrásnak. De sebaj, majd ezzel a cikkel is baj lesz biztos. :lol:

De tényleg nem akarok ezzel foglalkozni, csak megláttam a cikket, és gondoltam utolsóként még megpróbálokozom ezzel. Amúgy szinte biztos vagyok benne hogy Párizs behúzza a 2024-es olimpiát.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 11., szombat 12:14

Ehhez nem kell közgazdásznak lenni, hogy rájöjjön valaki, hogy habár kihozható lenne pozitívra a mérleg, ezt az aktuális rezsim csak egy kincsesbányának használná, ahonnan súlyos milliárdokat lopna el, ahogy mindenhonnan. :lol: :/ :'(
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. február 11., szombat 12:05

Továbbra is nagyon furcsa stílusban tálalod a véleményedet itt a fórumon. De ez csak észrevétel, nem támadás. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég