OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 18., péntek 19:41

Hát ilyen szar sört mint ez a jenki miller még nem ittam.
És még üzletben is kerek 1 euró volt egy 330-as.
Okádék. :[
Love football, hate antifa.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 18., péntek 18:46

Más érdekes meg nincs az országban.
Ezzen nem igazán értek egyet. A sötétedés is marha érdekes, hogy hogy, mikor, meddig tart, északi fények bizonyos helyeken már láthatóak, tele az ország fjordokkal, gejzírekkel meg gleccserekkel, van ott érdekesség ha valaki vevő az ilyesmire.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 18., péntek 17:46

peti_madrid írta:Volt már valaki Norvégiában Erasmusszal v. csak szimplán élt ott valamennyit? :D

A tavaszi félévemet elképzelhető, hogy ott fogom tölteni, aztán érdeklődnék, hogy milyen is az élet fent északon :D
Ha ott élsz, akkor ott dolgoznod is kell a tanulás mellé, legalábbis, ha nem egy-két millióval mész ki a zsebedben. Elég drága minden. Nem túlzás a háromszoros ár a hazaihoz képest. A dupláját viszont nyugodtan lehet számolni mindenre.
De keresni is jól lehet alkalmi munkákkal. Nekem egy ismerősöm dolgozott ott egy évet.

A nők nem túl szépek. Más érdekes meg nincs az országban. Bár az arab lányok között akad jó.
Most úgyis mindenki Norway!-t akar Germany után, legalább lesznek társaid a repülőn. :mrgreen: Pedig ott is vannak már régóta, elég sokan.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 18., péntek 17:18

most épp klub rádióban beszél: http://myonlineradio.hu/klubradio
istenem;DD

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 18., péntek 17:06

https://youtu.be/4bfPcYm5rfQ

érdekes. mondjuk ez a kretén hitelesebb lenne ha nem mindent olvasna fel a papírjáról.

ThePilgrim
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. szeptember 18., péntek 15:47

M1Ö írta:
hamesz írta:A gond ott van, hogy most az iszlám biztos pipa ránk és nehogy kapjunk egy bombát majd később...
De ezek honnan jönnek? Miért bombáznák Európát? El vannak ott egymással a vallási háborúba, saját magukat írtják. Ezért nem is értem azt, hogy sokak szerint terroristákat is küldenek a menekültekkel. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy az lenne a céljuk, hogy itt robbantgassanak.
Miért robbantottak anno Londonban? És Madridban? Miért mészároltak le egy komplett szerkesztőséget Párizsban? Miért akarták pár hete kiirtani egy vonat utazóközönségét Belgiumban? Ugyanezért lesznek a későbbiekben is merényletek Európában, csak a több százezer (pár éven belül millió) muszlim vallású arab és fekete-afrikai között még több lesz a lappangó terrorista, vagy a könnyen fanatizálható szélsősége...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 18., péntek 15:10

hamesz írta:A gond ott van, hogy most az iszlám biztos pipa ránk és nehogy kapjunk egy bombát majd később...
De ezek honnan jönnek? Miért bombáznák Európát? El vannak ott egymással a vallási háborúba, saját magukat írtják. Ezért nem is értem azt, hogy sokak szerint terroristákat is küldenek a menekültekkel. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy az lenne a céljuk, hogy itt robbantgassanak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 18., péntek 14:44

Volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 18., péntek 14:29

Az volt már, hogy az elesett szír ember lesz Benítez utódja? :lol:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 18., péntek 14:27

Szerintem Orbán helyesen cselekedett így kéne a többi országnak is. A gond ott van, hogy most az iszlám biztos pipa ránk és nehogy kapjunk egy bombát majd később...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 18., péntek 14:13

A probléma ott kezdődik, hogy ezek az emberek nem menekültek, hanem gazdasági bevándorlók.
Igen, és itt meg is állhatunk. Tovább még vitázni is kár. Ezt kellene sokaknak megértenie.De talán már merkel is kapizsgálja :hmmm: :hmmm: jól megkellene *******i egy trombitafaxú szírrel... :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 18., péntek 14:03

Kerlon írta:
miro írta:Horvátország föltette a kezét,menjenek nyugodtan tovább a migránsok.
Szerintetek Mi miért nem csináljuk ezt?
Ebbe mi a jó hogy több milliárdot költünk rájuk,és szenvedünk velük.
Mert egy megoldás lenne,tovább engedni őket,mert ők nem ide jönnek..
Vagy lelőni őket,de ugye ez nem lenne megoldás,még ha...
Mi lehet a háttérben,hogy egész Európa szarik ránk és nem segít hanem nézi hogy szenvedünk velük?
Szerintem ezt Orbán se akarta volna,csak muszáj.. :hmmm:
https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Schenge ... zm%C3%A9ny
:agree:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 18., péntek 13:59

miro írta:Horvátország föltette a kezét,menjenek nyugodtan tovább a migránsok.
Szerintetek Mi miért nem csináljuk ezt?
Ebbe mi a jó hogy több milliárdot költünk rájuk,és szenvedünk velük.
Mert egy megoldás lenne,tovább engedni őket,mert ők nem ide jönnek..
Vagy lelőni őket,de ugye ez nem lenne megoldás,még ha...
Mi lehet a háttérben,hogy egész Európa szarik ránk és nem segít hanem nézi hogy szenvedünk velük?
Szerintem ezt Orbán se akarta volna,csak muszáj.. :hmmm:
https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Schenge ... zm%C3%A9ny
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 18., péntek 13:53

Horvátország föltette a kezét,menjenek nyugodtan tovább a migránsok.
Szerintetek Mi miért nem csináljuk ezt?
Ebbe mi a jó hogy több milliárdot költünk rájuk,és szenvedünk velük.
Mert egy megoldás lenne,tovább engedni őket,mert ők nem ide jönnek..
Vagy lelőni őket,de ugye ez nem lenne megoldás,még ha...
Mi lehet a háttérben,hogy egész Európa szarik ránk és nem segít hanem nézi hogy szenvedünk velük?
Szerintem ezt Orbán se akarta volna,csak muszáj.. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 18., péntek 13:51

Nem az évezred vicce, de van benne igazság. Egy picit vicces is.
Óriási poén volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 18., péntek 13:42

Becksy23 írta:Nem értem mi a gond a nővel. Ha jól tudom a törvényeket (!), akkor amennyiben bármilyen törvénysértést észlelsz, jogod van az elkövetőt feltartoztatni, átadni a hatoságoknak. Na most a faszi egyrészt kitört a táborból, másrészt ellenállt a rendőri intézkedésnek, nem értem mi a probléma.
Mert nálam nem normális, hogy belerúgjak egy emberbe. Nyílván ha engem akar agyonütni, akkor nem hagyom magam. De itt ilyesmiről szó sem volt. A csaj megmutatta, hogy ő egy nagy hazafi és bummm bele rúgott, elgáncsolta, tök mindegy. Nem tudom, ki hogy van vele, de ha van benned emberség, akkor nem rúgsz bele még egy kutyába sem, ahogy írtam már.

"Mindenki' agyonütné, meg tarkón lőné őket (bameg ilyet... :kivagyhe: )...
Mindenki szidja őket, közbe okoztak bárkinek is komoly problémát? A mi pénzünkből etetik őket? Itt akarnak maradni? Egy kicsit sem érezzük át a helyzetüket....
Nincs is akkora probléma, mint ahogy elő van adva, közel sem. De majd a végén verheti a Fidesz a mellét, hogy na látjátok Ti birkák... milyen frankón megoldottuk ezt az egész Európát veszélyeztető problémát, mi vagyunk a Janik, zengjétek neveinket. :mrgreen:
kiserik írta:Kérdem én, ha ez az ember a te határaidat sérti így meg (betör hozzád), majd az intézkedő rendőröknek nekimegy erővel és kitépi magát a kezükből, akkor is így vélekednél a szomszéd Józsibácsiról, aki elgáncsolja???
Csak normális esetben nem őrülnek meg. Gondolt át. Ha Te menekülnél Európából a közel-kelet felé és téged is kerítések és rendőrök várnának, akik nem engednek tovább. Már alapból a menekülés megőrjíti őket. Te is, Mi is ugyanígy viselkednénk.
De a konkrét példára reagálva... Meg lehet ezt oldani emberségesen is. Ha normálisan foglalkozol bárkivel, akkor az nem fog csak úgy a semmiből kövekkel dobálni. Nagy igazság az, hogy azt kapod amit adsz. Természetes, hogy vannak kivételek (mint most a menekültek közt) de az esetek 90%-ba ha valakihez normálisan viszonyulsz, akkor Ő is úgy fog hozzád, ha valakivel ellenszenves vagy, akkor azt se várd el, hogy az normálisan fog veled szemben viselkedni.
lestat írta:Európának vissza kell tolncolni az eddig beáramlott emeber sereget de ha ez még nem is lesz megoldható a probléma forrásánál kell kezdeni az egészet...vagyis Szíriában Irkban stb..menekült táborokat létrehozni és ezt Európának finnanszírozni...
Ez nem megoldás, legalábbis szerintem. Már csak azért sem, mert akkor tényleg elég kemény erőszakhoz kéne nyúlni, hogy vissza lehessen fordítani őket. Meg kis túlzással így is visszaküldnénk őket a halálba.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. szeptember 18., péntek 13:32

Norbii írta:mondjuk az a gáncsolás eléggé felfújt dolog. Amúgy is elesett volna egyértelműen..szóval mit számít hogy kirakta a lábát. Akinek meg van papírja hogy háborús övezetből jött az ne meneküljön rendőrök elől mert nincs miért.
Persze én is elítélem az operatőrt mert valószínűleg ő is kurucinfón nőtt fel, de felfújni se kéne a dolgot. Amúgy vicces lesz ha majd az afrikaiak is úgy gondolják hogy elég volt a szegénységből, irány európa. Aztán majd őket is be kell fogadni emberségből. A 3. világban meg elfogynak az emberek.;d

amúgy Ausztrália befogadott elég sokat, és iszonyatos nagy pénzekkel költenek a menekült kérdésre, szóval ők pont rossz példa. USA meg amúgy is bevándorlókból épült fel.
Ausztrália megszűri a használható, papírokkal rendelkező menekültek, aláveti őket mindenféle egészségügyi vizsgálatnak (talán szelleminek is), és utána fogadja be őket. Ezzel semmi gond, én sem vagyok menekültellenes, európának is így kéne, csakhát ide "betörnek". Ha oda is így mennének, ott sem örülnének nekik. Itt sem azzal van a gond aki papírokkal, használható szakmával, határon át érkezik, akit ők is zavarják az tényleg megbukik emberiségből. Persze ha bármit elkövet egy normálisan érkező emberke, azt is gondolkodás nélkül ki kell toloncolni, hasznos emberekre szvsz szüksége van európának, több ingyenélő bűnözőre nincs.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 18., péntek 13:30

kiserik írta:Ez a mai európai társadalom rákfenéje, és ez fogja a sírba vinni. Ez a nagy emberség.
Minden menekültnek kötelezettségei vannak azzal az országgal szemben, ahol tartózkodik, különösképpen az, hogy magát az ország törvényeinek és szabályainak, valamint a közrend fenntartása érdekében hozott intézkedéseknek alávesse.” (genfi egyezmeny)

Erdekes, hogy manapsag a jogait mindenki ismeri, de a kotelezettsegeit nem. :hmmm:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. szeptember 18., péntek 13:23

A gáncsolás tényleg paraszt dolog volt...ezeket az intézkedéseket rá kell bízni a rendőrökre ő azért van ott h tudósítson ennyi.Ehez a menekült témához meg annyit hogy le kell zárni a határokat ez egyértelmű.
Európának vissza kell tolncolni az eddig beáramlott emeber sereget de ha ez még nem is lesz megoldható a probléma forrásánál kell kezdeni az egészet...vagyis Szíriában Irkban stb..menekült táborokat létrehozni és ezt Európának finnanszírozni...mert ez nem állapot ami itt folyik..ezek nem fognak elfogyni ez nem egy kisebb hullám. Nálam jár a pacsi Orbánnak hogy keritést huzatott fel a média nyomása ellenére is :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 18., péntek 13:18

én voltam akkor is. nem a prof képekre céloztam. látni lehetett mostanában elég sok videót róla. na ott nem látszik kínzásnak nyoma.

a borítóképén ez szerepelt: https://www.google.hu/search?q=al+qaeda ... 52&bih=554

persze ez mind csak érdekesség. ha valóban veszélyt jelentene már rég lekapcsolták volna és nem edzősködne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég