OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2015. szeptember 18., péntek 13:15

Norbii írta:https://www.facebook.com/profile.php?id ... &sk=photos
mármint őt kínozták meg? Egy megkínzott ember nem néz ki hegek nélkül és elég jó bőrben is van (mondjuk lehet hogy túl sok homelandet néztem). mondjuk az isis zászló eltűnt a borítóképéről. ;d
1. Tehát mert három képen nem látsz rajta hegeket így már nem is kínozhatták meg. Értem.
2. Nem tudom már ki linkelte itt legutóbb is a porfilját, de elég figyelmetlen volt, mert a borítójának köze nem volt az ISIS zászlóhoz.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 18., péntek 13:11

https://www.facebook.com/profile.php?id ... &sk=photos
mármint őt kínozták meg? Egy megkínzott ember nem néz ki hegek nélkül és elég jó bőrben is van (mondjuk lehet hogy túl sok homelandet néztem). mondjuk az isis zászló eltűnt a borítóképéről. ;d

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2015. szeptember 18., péntek 13:07

És kibeszélt itt úgy en bloc az összes menekültről? Én itt konkrétan erről az egy emberrel foglaltam állást, te meg jössz itt az egész témáról. :x Azt meg azért mégis csak hadd tartsam már menekültnek, akit megkínzott napjaink legveszélyesebb szervezete. (Ha igazak a hírek természetesen csak akkor áll a véleményem.) :|

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 18., péntek 13:06

mondjuk az a gáncsolás eléggé felfújt dolog. Amúgy is elesett volna egyértelműen..szóval mit számít hogy kirakta a lábát. Akinek meg van papírja hogy háborús övezetből jött az ne meneküljön rendőrök elől mert nincs miért.
Persze én is elítélem az operatőrt mert valószínűleg ő is kurucinfón nőtt fel, de felfújni se kéne a dolgot. Amúgy vicces lesz ha majd az afrikaiak is úgy gondolják hogy elég volt a szegénységből, irány európa. Aztán majd őket is be kell fogadni emberségből. A 3. világban meg elfogynak az emberek.;d

amúgy Ausztrália befogadott elég sokat, és iszonyatos nagy pénzekkel költenek a menekült kérdésre, szóval ők pont rossz példa. USA meg amúgy is bevándorlókból épült fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Norbii 2015. szeptember 18., péntek 13:08-kor.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 18., péntek 13:02

BlancoMark írta: És szerinted a rendőr aki próbálta visszahúzni miért nem rugdosással akarta elérni hogy megálljon? Emberségből. Nekem is meg van a véleményem a menekültekről, de szerintem borzasztó hogy valaki ebben az egészben nem lát semmi kivetnivalót.
Szerk.: Az meg a másik, hogy az apa nem egy "semmirekellő", első osztályú edző volt, ezenfelül ha jól tudom az ISIS megkínozta. Ha ez mind igaz, akkor ő az utolsó aki ezt érdemelte.
Ez a mai európai társadalom rákfenéje, és ez fogja a sírba vinni. Ez a nagy emberség.
Tények: Adott egy (persze több ezer), a törvényeket súlyosan megszegő határsértő, aki nem működött együtt a hatóságokkal miután elfogták, sőt, erőszakosan lépett föl ellenük, megpróbált elmenekülni, és mindeközben a kiskorú gyermekét veszélyeztette. Na ennek a bűnözőnek több joga van napjainkban, mint egy itt élő hajléktalannak, vagy egy önmagát és a hazáját védő, törvényeket betartani akaró magyar nőnek (persze kicsit sarkosítva, de ez az igazság).
Kérdem én, ha ez az ember a te határaidat sérti így meg (betör hozzád), majd az intézkedő rendőröknek nekimegy erővel és kitépi magát a kezükből, akkor is így vélekednél a szomszéd Józsibácsiról, aki elgáncsolja???
A probléma ott kezdődik, hogy ezek az emberek nem menekültek, hanem gazdasági bevándorlók. Aki menekült, az a határátkelőkön átjőve, magát igazolva menekültstátuszt kap. Aki menekült, az amint olyan helyre ér, ahol már nem üldözik, megszűnik menekültnek lenni. Aki menekült, az nem pofázik, meg tüntet, hogy ő Németországba akar menni, majd mikor Merkel asszony benyögi a TV-be, hogy a gazdasági menekülteket kitoloncolják, akkor már oda se, inkább Svédországba (akik jól csinálják: kijelentik, hogy befogadják őket, de hozzájuk nem lehet eljutni, mert a Dánok nem engedik át a határaikon a nem Dániában letelepedni kívánókat :D ).
A határokat meg kell védeni! Legyen az az EU, az ország, vagy a saját kis telked, lakásod határa. Megteszik ezt a világ különböző pontjain mindenféle negatív kicsengés nélkül (USA, Ausztrália, gazdag arab államok, stb), csak nálunk korcsosult el így a nép.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2015. szeptember 18., péntek 12:36

Nem értem mi a gond a nővel. Ha jól tudom a törvényeket (!), akkor amennyiben bármilyen törvénysértést észlelsz, jogod van az elkövetőt feltartoztatni, átadni a hatoságoknak. Na most a faszi egyrészt kitört a táborból, másrészt ellenállt a rendőri intézkedésnek, nem értem mi a probléma.
És szerinted a rendőr aki próbálta visszahúzni miért nem rugdosással akarta elérni hogy megálljon? Emberségből. Nekem is meg van a véleményem a menekültekről, de szerintem borzasztó hogy valaki ebben az egészben nem lát semmi kivetnivalót.
Szerk.: Az meg a másik, hogy az apa nem egy "semmirekellő", első osztályú edző volt, ezenfelül ha jól tudom az ISIS megkínozta. Ha ez mind igaz, akkor ő az utolsó aki ezt érdemelte.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. szeptember 18., péntek 12:33

Áthozom ide, ne offoljunk.
M1Ö írta:
Becksy23 írta:És miért? Esni már tud, gondolták fociban úgy is az az egyik legfontosabb tulajdonság? Lesznek itt nagy borulások Getafe meccseken...
Ez itt off, meg az OFF topikban nem akartám belekeveredni, mert teljesen más a véleményem erről az egészről, mint a fórumozók 80%-ának. De ez kib*szott gusztustalan volt. Elhiszem, hogy poén, meg minden, de normális esetben ilyen dolgokkal nem poénkodik az ember. Az a nő is belerúg egy KISLÁNYBA, legyen az szír, afgán, lengyel, magyar, ázsiai, amerikai... Hát egy kutyába nem rúgok bele... Semmi emberség nincs ezen a k*rva világon, semmi.... :/

Na mindegy, bocs az offért... :shutup:
Nem értem mi a gond a nővel. Ha jól tudom a törvényeket (!), akkor amennyiben bármilyen törvénysértést észlelsz, jogod van az elkövetőt feltartoztatni, átadni a hatoságoknak. Na most a faszi egyrészt kitört a táborból, másrészt ellenállt a rendőri intézkedésnek, nem értem mi a probléma.
Realista24 írta:
Becksy23 írta:És miért? Esni már tud, gondolták fociban úgy is az az egyik legfontosabb tulajdonság? Lesznek itt nagy borulások Getafe meccseken...
Szerinted vicces vagy?
Nem az évezred vicce, de van benne igazság. Egy picit vicces is.

Tegnap csend volt a kerítésnél, vagy csak én nem botlottam ilyen hírekbe?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 18., péntek 12:23

Meg sötét van félévig
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 18., péntek 11:25

Hideg és drága. :lol:
Nem illik.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. szeptember 18., péntek 10:23

Volt már valaki Norvégiában Erasmusszal v. csak szimplán élt ott valamennyit? :D

A tavaszi félévemet elképzelhető, hogy ott fogom tölteni, aztán érdeklődnék, hogy milyen is az élet fent északon :D

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 17., csütörtök 20:17

Kösz a választ srácok.
Gondoltam hogy azért ez még jó pár sebből vérzik,csak az Öregem szereti túljátszani egyből a dolgokat.. :roll: :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 20:12

füst írta:Hát srácok, most olvasgatom a vendégbejegyzéseket OV profilján facebookon... ennyi hálálkodó kommentet én még nem láttam egy helyen, nempláne ennyiféle nyelven összeömlesztve. Ki gondolta volna? Úgy tűnik sokak véleményét képviseli mostanság.
Youtube-on is egy videó alatt egy ir és egy lengyel veszett össze azon hogy melyikük akarja jobban államfőként/miniszterelnökként OV-t a saját hazájában. :mrgreen:
Azért az erős, de most Orbán szerintem jól cselekedett, mert kezelhetetlen állapotok is lehetnének. Persze most sincs megoldva minden, de legalább egy értelmes rendszer van kiépülőben és - mielőtt Pipita betámad - én sajnálom a menekülteket, de ha itt akarnak élni, akkor kezdésnek csinálják azt, amit a szabályaink/EU szabályai előrínak és na azzal kezdjék, hogy tüntetnek meg hasonló.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 17., csütörtök 20:11

miro írta:Most beszéltem Faterommal.
Tényleg lehet hogy lesz behívás a katonaságba 18-tól 40 éves korig?
Azt mondta hogy a hivatásos sofőröket (pl ő buszsofőr) már hívogatják.
:hmmm:

Évek óta cikkezgetnek róla.
Sokan osztják facen, biztos már belefutottál.
Én kb félévente találok egy cikket, hogy na majd most megszűnik a jó világ az elkényeztetett korosztálynak.
Személyesen én hülyeségnek tartom a vissza hozatalát.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 20:10

miro írta:Most beszéltem Faterommal.
Tényleg lehet hogy lesz behívás a katonaságba 18-tól 40 éves korig?
Azt mondta hogy a hivatásos sofőröket (pl ő buszsofőr) már hívogatják.
:hmmm:
Mondjuk a sofőrök lehet a menekültek szállítására kellenek, mert amúgy sehol nem találkoztam még azzal, hogy besorozás lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 17., csütörtök 19:43

Most beszéltem Faterommal.
Tényleg lehet hogy lesz behívás a katonaságba 18-tól 40 éves korig?
Azt mondta hogy a hivatásos sofőröket (pl ő buszsofőr) már hívogatják.
:hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 17., csütörtök 19:09

Hát srácok, most olvasgatom a vendégbejegyzéseket OV profilján facebookon... ennyi hálálkodó kommentet én még nem láttam egy helyen, nempláne ennyiféle nyelven összeömlesztve. Ki gondolta volna? Úgy tűnik sokak véleményét képviseli mostanság.
Youtube-on is egy videó alatt egy ir és egy lengyel veszett össze azon hogy melyikük akarja jobban államfőként/miniszterelnökként OV-t a saját hazájában. :mrgreen:

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Laci » 2015. szeptember 17., csütörtök 18:25

Realista24 írta:Sima credit cardos fizetést használok.
Es igen, az opt-ot érdemes csekkolni. Nalam 20 napos volt a max, de 10 nap korul feladta.
Köszi az infót! :)
Kíváncsi vagyok, hogy ha lejár a processing time, mennyi idő után kapom vissza a pénzt.

Egyébként Ali-ról ruhát rendelt már valaki? Valami kabátot, szvettert esetleg? Megéri? :)

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. szeptember 17., csütörtök 18:03

L.Miki írta:Egy kérdés azoknak, akik már rendelkeznek jogosítvánnyal:

Igaz-e az, hogy ha valaki levizsgázik forgalomból és már meg van minden vizsgája, be megy az okmányirodába és ott kap egy A4-es méretű lapot, melyen az adatai vannak feltüntetve, melyek majd a rózsaszínű hivatalos jogosítványon rajta lesznek... vezethet már azzal?

Nagyon bonyolultan van megfogalmaza, de biztos értitek. :mrgreen:

Köszi előre is!
Nem vezethetsz vele. Mondjuk hogy mi értelme van az egy remek kérdés, régen országon belül az is elég volt, csak külföldre volt kevés.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 17., csütörtök 18:02

Sima credit cardos fizetést használok.
Es igen, az opt-ot érdemes csekkolni. Nalam 20 napos volt a max, de 10 nap korul feladta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Laci » 2015. szeptember 17., csütörtök 17:57

Realista24 írta:Alipayben nem vagyok otthon, nem azzal szoktam fizetni :/
gondolom azért nem tudsz aktát nyitni, mert már nyomtál egy cancel ordert, nem?
Igen-igen, én is azt hiszem h azért.
Ha jól emlékszek azelőtt se tudtam, mert hosszú volt a processing time és amíg az nem jár le, addig lényegében tehetetlenül várok... erre nem figyeltem a rendelésnél.
Szerintem ha lejár a processing time akkor nyomok egy "resume order"-t és utána nyitok egy aktát... ha ezt így lehet.
tanulság: a sellert is jó lecsekkolni de az ilyen apróságokat, mint a processing time is... ha gyanúsan hosszú, ott valami nem stimmel.

Ha nem alipay-el, akkor mivel szoktál fizetni? :O Én abban voltam h csak azzal lehet... persze ugyanolyan módszerrel működik, mint a paypal, h lényegében a Visa kártyámról húzza le a pénzt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég