OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 16., szerda 19:28

Nincs megerositve. Az m1 szanalmas, nem is tudom hanyszor dobtak mar be.meg nem erositett halottakat mostanaban...aztan ez a terroristazas..plz

Amugy ezt nezzetek meg, mert jobb mint egy akció trailer. ;dd https://youtu.be/fgJRjy2Xc0c

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 16., szerda 19:18

m1 bedobta a szokásos adu ászát.: terroristát fogtak a magyar rendőrök a délutáni adok kapok során. agymosás sose állhat le.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 16., szerda 18:05

jó, hát a törökök nagy része amúgy is muszlim szóval így érthető. Viszont egyszer ott is elfog fogyni a rászánható pénz a "menekültekre", ahogy az adományok is. Ennyi menekültet az eu nem tud befogadni és nem is szabad. Leginkább azért mert iszonyatosan nagy a kultúra közötti különbség, másrészt se Franciaországban, se Németországban nem tudnak beilleszkedni normálisan. Mint múltkor írtam, németországban jött ki egy statisztika hogy csekkoltak több generációnyi németországban élő arabot németországban élő németekkel. Az érettségizettek és a munkanéliek között is iszonyatosan nagy a szakadék. Szóval jogosan merülhet fel a kérdés hogy akkor minek kéne befogadni őket? cukiságból meg emberségből? Inkább nem. Ami a legjobb döntés lenne hogy kitisztítják azokat a putris országokat, Amerikával kézen fogva. Persze nem azt mondom hogy amerika az egyedüli gonosz, mert az európai országok is teljesen szétkurták afrikát. Na mindegy, kíváncsian várom hogy mi lesz ebből.

ja amúgy egy szaftos infó:

Bár az egyre súlyosodó menekülthelyzet Ausztráliát földrajzilag nem érinti, az ausztrál kormány mégsem nézi tétlenül, hogy családok ezrei válnak hontalanná, és természetesnek tartja, hogy segítsen rajtuk.

Ausztrália 2015-ben már eddig is 13.750 menekültet készült befogadni, az ausztrál miniszterelnök, Tony Abbott (Ausztrália miniszterelnöke) azonban bejelentette, hogy Ausztrália ezen felül további 12.000 szír állampolgárnak kész menekültvízumot adni. Az intézkedéssel elsősorban olyan kisebbségi nők, gyerekek és családok helyzetén kívánnak javítani, akik Törökországba, Libanonba és Jordániába kényszerültek menekülni.

A miniszterelnök hangsúlyozta, hogy a menekültek csak a szokásos, nagyon szigorú biztonsági és egészségügyi ellenőrzések után léphetnek Ausztrália földjére. Tony Abbott fontosnak tartotta elmondani, hogy a humanitárius szándék mellett legfontosabb feladatának mindig a saját állampolgárainak védelmét tartja.

Az ausztrál kormány úgy döntött, hogy ezen felül több mint 9 milliárd forintnak megfelelő összeggel (44 millió ausztrál dollárral) fogja támogatni az Egyesült Nemzetek Szövetségét (UN), 240.000 további menekült ellátásában. Ezzel az ausztrál kormány humanitárius szerepvállalása a szír-iraki konfliktusban immár több mint 47 milliárd forintra (230 millió ausztrál dollárra) rúg 2011 óta.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 16., szerda 17:48

IkerCasillas írta:
Pipita írta:Mire érveljek? A ferdítős faszságodra? Arra, hogy ide csak az jön, aki diplomás? Hol mondtam én olyat? Vagy arra hogy beengedném aki kővel dobálja a rendőrt? Ilyet hol mondtam? Idézzél már kérlek. Vagy meséld el hogy milyen érvet vársz mert fogalmam sincs, és így továbbra is csak buta provokáció marad az értékes hozzászólásod.

Ezt már nem neked, csak úgy általánosságban:

A legszomorúbb az egészben az az, hogy egyszer a rendőröknek vissza kell vágniuk, és abból lesz az igazi botrány, mind ott, mint a nyugati sajtó szemében. Pedig tényleg zseniálisan kezelik a helyzetet. Szomorú az egész.
Na, akkor vegyuk sorra a pontokat a ferditos faszsagom melle koretkent:
-Merkel allaspontjat tamogattad? Errol nem lattam irast toled, emiatt kerdezem. Csak mert az a politika az elgondolas pillanataban megbukott, raadasul orszagon belul se tudja megoldani a dolgokat, de erre csak akkor terek ra, ha rokonszenvezel vele.
-Ezek az arabok egymast buzditjak, ez tisztan latszik. Eloszor balhezott 10, aztan 100, utana meg par szaz elindult gyalog az m1-en. Ilyen alapon mar reg nem csak a hangadokkal es a balhesokkal van a baj.
-Eszak-, Kozep- es Nyugat-Europanak miert kotelessege befogadni oket es hagyni, hogy kivalasszak azt az orszagot (SOT, ORSZAGON BELULI REGIOT) ami nekik tetszik? Ja mert mar reg nem a haboru elol menekulnek, hanem gazdasagi okokbol. Ha jonnek majd Fekete Afrikabol akkor oket is fogadjuk be, mert a nyugati media azt irta, hogy van koztuk kozeposztalybeli? Mi szamit kozeposztalynak, akinek 5 kecskeje van vagy aki komuves ott? Ha nem is azt irtad hogy diplomasok, de bizony a kozeposztalyt kiemelted.
-Es vegul. Az eroszakot elitelted, pedig jelenleg ennek a hataron levo MAGYAR emberek az elszenvedoi. Nekik nincs joguk, nem uthetnek oda, nem vedhetik meg magukat? A szep szo ugy tunik megbukott.
-A kvóta rendszert? Eleinte igen, mert úgy tűnt mintha lenne értelme. Kifejtheted nyugodtan, ha szeretnéd, őszintén érdekel. Számomra mindenesetre elszomorító hogy a törökök meg tudnak birkózni egyedüli országként nagyjából 2 millió menekülttel, az EU 28 tagállamának meg betesz az a pár százezer.
-Minden embertömeg így működik, én sem bírtam volna a tehetetlenséget. Mármint aki elindul, a macskakövet én nem venném fel, aki felveszi azt kezelni kell. Tegye le.
-Senkinek sem kötelessége semmi, de akkor te inkább a Keleti előtt tartottad volna őket, minthogy átengednéd Németországba? Igazából ha az lett volna elmondva nekik, amire számítaniuk kellett volna, hogy Németországban nem az eurómilliárdok meg a luxusvillák várnak rájuk, hanem ugyanaz a tehetetlen tengődés az utcákon, azzal lehet mindenki jobban járt volna. Csak senki nem tud semmit az egész helyzetről és senkinek sincs semmi ötlete a megoldásra. Nekik meg senki nem mondott semmit mert csak a gyűlöletkampány folyt ahelyett hogy igazi megoldásokat próbáltunk volna alkalmazni. Vagy legalább minimális segítséget nyújtani ilyen luxus dolgokkal hogy tolmács meg ilyenek.
-Persze hogy kiemeltem, biztos ki tudják szűrni a hozzáértő embereket, akiket itt lehetne tartani.
- Aki papírral jön, legálisan, az felőlem bárhonnan jöhet, akár még Zöld Kínából vagy Rózsaszín Pápua-Új Guineából is.
-Igen, el. És erre nem tudom mi a megoldás, nincs kiemelkedő (sőt, semmilyen) ismeretem a jogokról. Nyilván nem támogatom a rablást / fosztogatást. Rendőrt hívnak mi történik?

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. szeptember 16., szerda 17:11

Pipita írta:Mire érveljek? A ferdítős faszságodra? Arra, hogy ide csak az jön, aki diplomás? Hol mondtam én olyat? Vagy arra hogy beengedném aki kővel dobálja a rendőrt? Ilyet hol mondtam? Idézzél már kérlek. Vagy meséld el hogy milyen érvet vársz mert fogalmam sincs, és így továbbra is csak buta provokáció marad az értékes hozzászólásod.

Ezt már nem neked, csak úgy általánosságban:

A legszomorúbb az egészben az az, hogy egyszer a rendőröknek vissza kell vágniuk, és abból lesz az igazi botrány, mind ott, mint a nyugati sajtó szemében. Pedig tényleg zseniálisan kezelik a helyzetet. Szomorú az egész.
Na, akkor vegyuk sorra a pontokat a ferditos faszsagom melle koretkent:
-Merkel allaspontjat tamogattad? Errol nem lattam irast toled, emiatt kerdezem. Csak mert az a politika az elgondolas pillanataban megbukott, raadasul orszagon belul se tudja megoldani a dolgokat, de erre csak akkor terek ra, ha rokonszenvezel vele.
-Ezek az arabok egymast buzditjak, ez tisztan latszik. Eloszor balhezott 10, aztan 100, utana meg par szaz elindult gyalog az m1-en. Ilyen alapon mar reg nem csak a hangadokkal es a balhesokkal van a baj.
-Eszak-, Kozep- es Nyugat-Europanak miert kotelessege befogadni oket es hagyni, hogy kivalasszak azt az orszagot (SOT, ORSZAGON BELULI REGIOT) ami nekik tetszik? Ja mert mar reg nem a haboru elol menekulnek, hanem gazdasagi okokbol. Ha jonnek majd Fekete Afrikabol akkor oket is fogadjuk be, mert a nyugati media azt irta, hogy van koztuk kozeposztalybeli? Mi szamit kozeposztalynak, akinek 5 kecskeje van vagy aki komuves ott? Ha nem is azt irtad hogy diplomasok, de bizony a kozeposztalyt kiemelted.
-Es vegul. Az eroszakot elitelted, pedig jelenleg ennek a hataron levo MAGYAR emberek az elszenvedoi. Nekik nincs joguk, nem uthetnek oda, nem vedhetik meg magukat? A szep szo ugy tunik megbukott.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 16., szerda 17:07

P. Krisz írta:
Pl. mit? Én kíváncsi vagyok rá.
Teljesen szervezetlen volt a rendőrség . A védőfelszerelés jóval később ért oda mint ő maguk . Volt hogy 40 órás szolgálat volt , alvás , pihenés nélkül . Nagyon kevesen voltak , a rendőrtanulókat is leküldték a határra . Nem kaptak se vizet , se élelmet , azt a szendvicset ették amit a migránsoknak vittek . Nem volt fekhely , a plexi pajzson aludt az aki már tudott . Az összes rendőrre két mobil wc jutott .
Az gyönyörű... szervezés level 100. De ez a szeretgetés babusgatás miért kell, nem értem. Dobálják a kaját, most meg éhség sztrájk. Meg kitudja, hogy melyik a menekült, melyik az amelyik csak úgy eljött, illetve én azt se tartom kizártnak, hogy az iszlám állam egy-pár embert a menekültek közé rejtett...

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. szeptember 16., szerda 17:05

Felfoghatatlan számomra, hogy mennyien nem érzik át még mindig ennek az egésznek a súlyát, nem látják a jelenlegi, de főleg a jövőbeli potenciális veszélyt, és mennek, etetik, szeretgetik őket, tüntetnek mellettük.
Nem lehet mindent liberálisan, emberségesen intézni, én sem az újszülöttjét szorongató anyát, vagy a lebombázott otthonú embereket utálom, de itt már olyan tömegről, olyan veszélyforrásról beszélünk, hogy ezt egyszerűen meg kell állítani bármi áron, nem érünk rá egyes sorsokkal foglalkozni.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 16., szerda 17:03

Pl. mit? Én kíváncsi vagyok rá.
Teljesen szervezetlen volt a rendőrség . A védőfelszerelés jóval később ért oda mint ő maguk . Volt hogy 40 órás szolgálat volt , alvás , pihenés nélkül . Nagyon kevesen voltak , a rendőrtanulókat is leküldték a határra . Nem kaptak se vizet , se élelmet , azt a szendvicset ették amit a migránsoknak vittek . Nem volt fekhely , a plexi pajzson aludt az aki már tudott . Az összes rendőrre két mobil wc jutott .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 16., szerda 16:59

Én nagyjából pár napja higgadtam le, addig úgysem lehet érdemben tenni semmit amig a nagy többségnek ki nem nyilik a szeme. Ha majd a német határnál lesz az ami most Röszkénél, akkor már lehet beszélgetni, addig nagyjából felesleges... még itt sem érték el a fejlemények az ingerküszöböt, nemhogy ott, ahol a tényleges döntések születnek.
Tűrni kell, nincs mit tenni, aki kicsit is használja az agyát az már hónapok óta láthatja mi történik, de még várni kell a maradékra, mert amig nem esik le mindenkinek addig a bal kéz nem érti mit csinál a jobb. Közben persze lelkileg fel lehet készülni, mert messze még a gödör alja.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 16., szerda 16:58

Pipita írta:A legszomorúbb az egészben az az, hogy egyszer a rendőröknek vissza kell vágniuk, és abból lesz az igazi botrány, mind ott, mint a nyugati sajtó szemében. Pedig tényleg zseniálisan kezelik a helyzetet. Szomorú az egész.
Pedig ebből az lesz. Valaki (akár rendőr, akár menekült) megkattan, aztán a másik fél ugrani fog egyből.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 16., szerda 16:54

Mire érveljek? A ferdítős faszságodra? Arra, hogy ide csak az jön, aki diplomás? Hol mondtam én olyat? Vagy arra hogy beengedném aki kővel dobálja a rendőrt? Ilyet hol mondtam? Idézzél már kérlek. Vagy meséld el hogy milyen érvet vársz mert fogalmam sincs, és így továbbra is csak buta provokáció marad az értékes hozzászólásod.

Ezt már nem neked, csak úgy általánosságban:

A legszomorúbb az egészben az az, hogy egyszer a rendőröknek vissza kell vágniuk, és abból lesz az igazi botrány, mind ott, mint a nyugati sajtó szemében. Pedig tényleg zseniálisan kezelik a helyzetet. Szomorú az egész.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 16., szerda 16:49

P. Krisz írta:
Van rendor ismerosod? Kerdezd meg nyugodtan, mit gondol, ha volt ott.
Nekem van ilyen , az elsők között ment ő is Röszkére , "szép" dolgokat mesélt .

Pl. mit? Én kíváncsi vagyok rá.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 16., szerda 16:46

Van rendor ismerosod? Kerdezd meg nyugodtan, mit gondol, ha volt ott.
Nekem van ilyen , az elsők között ment ő is Röszkére , "szép" dolgokat mesélt .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. szeptember 16., szerda 16:41

Pipita írta:
Pipita, mit szolsz, az arab kozgazdaszok, az orvosok a mernokok, vagy a jogaszok balheznak?
A provokációdból nem kérek.
Bazzeg... hajrá, lehet befogadni őket. Nem mutogatni kell.
Ja, hülye törökök csak magyaráznak közben meg nem csinálnak semmit. :lol: :lol:

:(
En komolyan kerdeztem a cinizmusom ellenere, fejtsd ki erveid. Aki befogadna oket vagy akit a biztonsag erdekel?
Van rendor ismerosod? Kerdezd meg nyugodtan, mit gondol, ha volt ott. Ha nincs ilyen, szolj es adok elerhetoseget.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 16., szerda 16:36

Pipita, mit szolsz, az arab kozgazdaszok, az orvosok a mernokok, vagy a jogaszok balheznak?
A provokációdból nem kérek.
Bazzeg... hajrá, lehet befogadni őket. Nem mutogatni kell.
Ja, hülye törökök csak magyaráznak közben meg nem csinálnak semmit. :lol: :lol:

:(

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. szeptember 16., szerda 16:26

Csak előjött az álarc mögül a személyiség :lol: Hihetetlen egyébként, hogy ezt nekik lehet. Ha én állnék egy ország határánál és dobálnék mindent ami a kezem ügyébe kerül nagyon hamar csúnyán elbánnának velem. Ezek meg.. :cens: :vivo:
Egyébként most is rengeteg család várakozik, véletlenül sem katona korú és alkatú emberek verik magukat :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. szeptember 16., szerda 16:10

A szerbek már Horvátország felé viszik őket a buszokkal állítólag. :lol:
Még ők pofáznak,hogy nem volt megbeszélve az,hogy mennyien Szerbiában maradnak.Mikor ők mit csináltak/nak?
Felültetik őket a vonatokra meg a buszokra azt hozzák őket a magyar most már a horvát határra. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 16., szerda 16:09

Jó a buli Röszkén, csak sok a szír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. szeptember 16., szerda 16:09

Pipita, mit szolsz, az arab kozgazdaszok, az orvosok a mernokok, vagy a jogaszok balheznak?

Avatar
denej
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. június 2., kedd 11:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: denej » 2015. szeptember 16., szerda 15:16

Remy írta:Vicc... hányan pofáznak, hogy Magyarország milyen gonosz, és ez nem tetszik nekik az nem tetszik nekik. "A török elnöknek nagyon nem tetszik a magyar vasfüggöny" Bazzeg... hajrá, lehet befogadni őket. Nem mutogatni kell. :lol: :lol: :lol:

Lassan remélem észreveszik, hogy nem csak Magyarországon keresztül lehet eljutni ide vagy oda.
Ebbe nagyon nem akarnék belefolyni, de Törökországban már majdnem 2 millió szír tartózkodik, szal ez a lehet befogadni őket dolog kicsit sántít. Másrészt nyilván nem örül neki a török elnök, mert többen maradnak a "nyakukon". És más irányban is el lehet jutni ide vagy oda, csak a horvátoknál aknazár van, az olaszoknál meg még rosszabb a helyzet, mint itthon.
Amúgy az első része szerintem is jogos, a legidegesítőbb viszont az a magyar hazafi, aki Nyugat-Európában felveszi az 5000 eurós havi fizut, majd minden alkalmat megragad, hogy hazaszúrjon, köpködjön, és minden felületen szidja Magyarországot, hogy mennyire gázul kezeljük ezt az egészt... a világból ki lehet üldözni az ilyennel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég