OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. március 12., kedd 11:28

Koppenhága szuper város, kicsit más meg drágább vszeg, de Billund is eléggé adja, ha legóra affinis.
Nem illik.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 12., kedd 10:51

Remy írta: Ennyi idore Koppenhaga szuper lehet. Zseni varos.
Koszi! Ha van idod meg kedved es par sorban kitudnad fejteni azt megkoszonom.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 10:26

Magyarorszag.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27358
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 12., kedd 10:21

Ennyi idore Koppenhaga szuper lehet. Zseni varos.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 12., kedd 10:20

Sracok,parom 30 lesz ebben a honapban,es arra gondoltam,hogy meglepem ot/ezzel engem is (targyat ajandeknak nem veszunk egymasnak,igy altalaban ez van) egy 3-4 napos kis kiruccanassal.
Neztem,hogy ilyen ca 200-250 eubol kijon oda-vissza a repjegy norvegiaba,daniaba,izlandra talan a finnekhez is lattam.
Jart valaki ezekben az orszagokban,van valami tapasztalat?
Tudom ez fix keves nap lesz ezekhez az orszagokhoz,de akar annak is jo lenne,hogy utana valamikor elmennenk 8-10 napra.

Elore is koszi,szep napot nektek!

Akar mas orszagokat is meghallgatok,ha van valami jo tipp.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. március 10., vasárnap 15:04

Nekem is volt c5 annó és hasonlóan jártam. Nem tudom mar mi volt a kínja, de a csomagtartó zárat bontotta fel egy szaki és úgy tudtam bemászni. Szóval minusz hátsó zár ami talán a legolcsóbb.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. március 10., vasárnap 14:58

Audi A6C5 2001. Nem reagál semmire a kocsi, amikor a távirányítóval próbálkozunk kinyitni.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 145016.jpg
Két ilyen kulcs van hozzá, az egyik Ukrajnában pihen, de hétközben felkerül, hogy ki tudjuk próbálni nyitni azzal is, kézileg nem fog menni, mert mindkét kulcs utángyártott már, sofőr oldali ajtóban és a csomagtartóban van csak kézileg nyitható zár, de nem hozzávaló a kulcs ugye, ha egyszer megoldódik a probléma, mindkettő ki lesz cserélve mechanikusan nyithatóra majd, tudom-tudom...
Elemet kicseréltem már, az sem oldotta meg, ugyanolyan erősen világít a kis LED, mint a régi elemmel, már 6 éve van meg, soha nem volt cserélve eddig, gondoltam, hogy már csak annyi erő van benne, hogy a kis piros fénnyel megbír, a központi zárral nem, tévedtem.
Szerdán vagy csütörtökön volt utoljára beindítva, pöccre indult, semmi fény, semmi nem maradt rajta tutira, ami lebírta volna szívni az akkumulátort, májusban lesz 1 éves, 100Ah-s, ennyire nem birna semmiképp lemerülni, hogy ne bírja kinyitni az ajtót, a korábbi 5 éves amikor 3 teljesen nulláról való feltöltés után teljesen kifingott, akkor is megbírt a kinyitással/bezárással, szóval ezt az opciót kilőttem.
Ha esetleg felkerül a pótkulcs, és azzal sem nyílik, akkor mi a teendő ebben az esetben? Mit ajánlotok, ami a legolcsóbb megoldás lenne? :'(
Köszi előre is.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. március 7., csütörtök 16:01

Kazánházak, csőszerelés, épületgépészet, fémmegmunkálas: minden gépünk piros Hilti, furcsa is, hogy nem írta senki, nekem bejön velük dolgozni, főleg az akkumulátoros gépek, és a Nagy pénzrablásban is ezekkel nyomták. :D

Otthon pedig Dnipro-M gépeink vannak (elég nagy asztalosműhely), most jött be Magyarországra nemrég a cég, minden gépük nagyon megbízható, nem tudom, hogy külföldre milyen minőséget gyártanak/küldenek, ár/érték arányban ezek voltak a legjobbak anno felénk. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 6., szerda 12:38

Donát írta: Vezetőség topicból:
p.csabi1 írta:

Tipikus magyar mentalitás egyből. :lol:
Amúgy minden szart "letipikusanmagyarozni" is tipikusan magyar. :lol:
Mi gond?
Mintha nem létezne ez a dolog. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. március 6., szerda 12:37

pedig letezik ez a dolog, kulfoldon elve talan megjobban erzodik ez, mikor elszokik az ember az otthoni dolgoktol.
vagy ha itteni magyarokba fut az ember / sajat magan erzi, hogy valamit tipik magyar modjara oldott meg, reagalt le.

egyebkent ez nem feltetlen negativ dolog, sok esetben pont jol jon. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. március 6., szerda 12:23

Vezetőség topicból:
p.csabi1 írta:
MVPP írta:

Vagy nem kellett volna ügyeskedni. De az elmúlt évek példáit látva semmi nem lesz belőle, kifizeti és minden megy tovább.
Tipikus magyar mentalitás egyből. :lol:
Amúgy minden szart "letipikusanmagyarozni" is tipikusan magyar. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 6., szerda 11:26

hehetheoriginal írta: szemműtét féláron volt kuponnal :smile:
Irnod sem kellett volna :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 11:08

nem értem mire célzol :hmmm:
szemműtét féláron volt kuponnal :smile:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. március 6., szerda 10:44

hehetheoriginal írta:
ha az otthoni makita 220-as utvefurobol indulok ki, amit mar majdnem 10 eve vettem
pont errol irtam, hogy 10 éve az S mercedes műszerfal sem recsegett, amikor megnyomkodtad.....



sztem nem kockaztatok, milwaukee lesz, csak nemtom még melyik.
de kéne lopni vmi malacperselyt hozzá valahonnan :lol: :coffee:
A szemműtét sokba fájt? 😬😬

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 10:28

ha az otthoni makita 220-as utvefurobol indulok ki, amit mar majdnem 10 eve vettem
pont errol irtam, hogy 10 éve az S mercedes műszerfal sem recsegett, amikor megnyomkodtad.....



sztem nem kockaztatok, milwaukee lesz, csak nemtom még melyik.
de kéne lopni vmi malacperselyt hozzá valahonnan :lol: :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. március 6., szerda 10:24

kiserik írta: Tudom, hogy szentségtörés, de én otthoni felhasználásra a Lidlben veszem ezeket a gépeket.
+1

Raadasul ha nem a zoldet, hanem a feketet veszed naluk, azok meg bivalyabbak. Plusz a harom ev gari meg visszavavasarlas verhetetlen.

En most makita cumokat kapok a cegnel, igaz meg nem teszteltem oket, de ha az otthoni makita 220-as utvefurobol indulok ki, amit mar majdnem 10 eve vettem, nem mellenyulas. Raadasul a butorasztalosunknak is csak makita cumoja van, ugye o nagyipari mennyisegben dolgozik veluk, nem panaszkodik rajuk.

Szoval en ebben a ket iranyban indulnek el. Ha a haz koruli feladatokra kell elsosorban, akkor lidl fekete, ha komolyabb celra, akkor makita.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 6., szerda 10:20

hehetheoriginal írta:
kiserik írta: Tudom, hogy szentségtörés, de én otthoni felhasználásra a Lidlben veszem ezeket a gépeket.
Az a bajom ezekkel,igy par hasznalat utan szetmallanak elhajlanak, ezer forintos bitkeszlet meg fustolo egettszagu behajto....
Mindig inkabb tobbet fizetek a minosegert, hosszutavon olcsobban jon ki, mint ketevente olcsot venni.
De teny, hogy lidlnel vannak olyan cuccok, ami abszolut jo otthonra, onnantol meg mar csak bizalomkerdes.
Mondjuk volt lidl bukosisak teszt es zajszinten kivul mindenben elfogadhato volt, de azert megis inkabb hagynam a vesedonoroknak...

rm95: koszi megnezem, az kemeny, hogy 1 db akksi a teljes cucc aranak a fele :kalapos:
De tudom ezek kimennek a vilagbol is.
Ha a meret is fontos (kispisztoly honaljala kasszafuroseldugosba) akkor ott mar kemeny arak vannak

En az eletemet rakoltottem a gepparkomra, orokoltem is sokat edesapamtol, meg 13 eves koromtol nyarankent ott kezdtem dolgozni, mara 28 eves fejjel nagyjabol ott tartok, hogy 3.raktaramat berlem mar, hogy elferjenek. Rengeteg jo es rengeteg gyenge minosegu geppel talalkoztam mar. Anno volt a fekete makita gepek, ami a mostani Milwaukee minoseggel egyezik meg. Nekem is az utobbi a kedvencem egyebkent, sokkal dragabbak, de sokkal minosegibbek. Neked kell eldonteni, hogy mi fer bele, van tenyleg jo par makita, ami neked is megfelelhet, amit irt Realista, illetve Nika, de ha egy kategoriaval feljebb szeretnel lepni, akkor az altalam linkelt gep a nekedvalo.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 6., szerda 10:17

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Amugy Bosch-t kerulnem, van/volt tobb cuccom is, leven ismerek egy ertekesitot, aki okosba hozta. Meg extra kedvezmennyel sem veszek tobbet, akkora csalodas egytol egyig.
Van Boschos kollégám és onnan is tudom hogy a zöld Bosch az tényleg nem egy nagy márka, kb játékszer.

Viszont, lehet csak full vakszerencse, nekem (mivel olcsón be tudtam szerezni) ebből van sok dolgom, és mégis az összes kerti és egyéb szerszám tooljaim közül amit használtam (Hecht, Makita, Parkside) messze ezek működnek a legjobban, és nem kellett soha cserélnem őket.

Van tőlük akkus fúró-csavarozó, kicsi láncfűrész, ágvágó meg kábeles magasnyomású mosó és szegélynyíró.

EDIT: Lidlesből a multicsiszoló jött be, a fűnyíróik/szegélnyíróik nagyon mehh.
Jo neked, akkor nekem a selejtet hozta biztos :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 6., szerda 10:14

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: az a baj, hogy olvasok utana reggel ota kenytelenkelletlenul, es a makita olyannak tunik, mint a mercedes, mar reg nem az a minoseg, muanyagok eltoredeznek belul, stb, eleg sok a reklamacio....
aztan ott a teny, hogy a milwaukeenal csak a gep maga, akksi, tolto es minden nelkul kerul duplaannyiba, mint a papiron azonos teljesitmenyu makita 2 extra akkuval, toltovel es mindenfele tarolodobozzal es bitkeszlettel...... az se veletlen, nincs kedvem par evente allandoan ujat venni..... :coffee: :hmmm:
meg vannak ilyen egyeb markak, hogy bosch, dewalt, stb, de ugymond laikuskent, nem epitoiparban dolgozo jomunkasemberkent inkabb a stabil markak irant vennem az iranyt.
van sok technikus ismerosom, ok a milwaukeera istenkent neznek fel, altalaban ok is makitat kaptak a cegektol munkara, de vmiert megis milwaukeet akartak egytol egyig...
szoval nehez dontes foleg ennyi penzert
Amugy Bosch-t kerulnem, van/volt tobb cuccom is, leven ismerek egy ertekesitot, aki okosba hozta. Meg extra kedvezmennyel sem veszek tobbet, akkora csalodas egytol egyig.
Van Boschos kollégám és onnan is tudom hogy a zöld Bosch az tényleg nem egy nagy márka, kb játékszer.

Viszont, lehet csak full vakszerencse, nekem (mivel olcsón be tudtam szerezni) ebből van sok dolgom, és mégis az összes kerti és egyéb szerszám tooljaim közül amit használtam (Hecht, Makita, Parkside) messze ezek működnek a legjobban, és nem kellett soha cserélnem őket.

Van tőlük akkus fúró-csavarozó, kicsi láncfűrész, ágvágó meg kábeles magasnyomású mosó és szegélynyíró.

EDIT: Lidlesből a multicsiszoló jött be, a fűnyíróik/szegélnyíróik nagyon mehh.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 6., szerda 10:10

kiserik írta: Tudom, hogy szentségtörés, de én otthoni felhasználásra a Lidlben veszem ezeket a gépeket.
Az a bajom ezekkel,igy par hasznalat utan szetmallanak elhajlanak, ezer forintos bitkeszlet meg fustolo egettszagu behajto....
Mindig inkabb tobbet fizetek a minosegert, hosszutavon olcsobban jon ki, mint ketevente olcsot venni.
De teny, hogy lidlnel vannak olyan cuccok, ami abszolut jo otthonra, onnantol meg mar csak bizalomkerdes.
Mondjuk volt lidl bukosisak teszt es zajszinten kivul mindenben elfogadhato volt, de azert megis inkabb hagynam a vesedonoroknak...

rm95: koszi megnezem, az kemeny, hogy 1 db akksi a teljes cucc aranak a fele :kalapos:
De tudom ezek kimennek a vilagbol is.
Ha a meret is fontos (kispisztoly honaljala kasszafuroseldugosba) akkor ott mar kemeny arak vannak
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég