OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 13., szerda 22:47

Realista24 írta: Gyereket lassan be kell regelnem, hogy aztán kitilthassam. Olvas, ír és persze jobban ért a focihoz mint én. :roll:
A vér nem válik messze az alma fájától. :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. november 13., szerda 22:47

Ha Benz eligazol, R24 elkattan és kiszab mindenkit.
Az a csoda így is hogy nem a benzemam.hu-n vagyunk :lol:

A CS partykba ki volt benne? Az ment egy jó ideig

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 22:46

Csabi írta: 32.

a dista 03-ban indult. a fórum is valahogy úgy, ha nem is egyből, de nemsokára. ilyen fehér/kék(lila?) szerű nagyon basic volt. :lol: az emlékeim már elég homályosak, de talán 05-ben regisztráltam. az biztos, hogy 07-ben (gimis éveimben kezdtem) már szerkesztő voltam, és talán én vagyok a legrégebbi szerkesztő (jó, 2 éve nem írtam már cikket, senki nem kérdezte :mrgreen: :mrgreen: ) a jelenlegiek közül. tehát saccperkábé 14 éve vagyok jelen.

ja és btw, fun fact, ha jól emlékszem én kezdeményeztem gergővel az egyeztetéseket annó, hogy legyen vendégszerkesztő a madridistán a más szemmel nevű rovatban (aki akkor még a madridom blogot vezette). az pedig tuti, hogy az én fejemből pattant ki a madridistaToMadridom ötlet, amikor megkaptuk a hátunkba a kést telegatyától. arra is emlékszek, hogy gyakorlatilag rekordidő alatt hoztuk össze az új oldalat. hála (főleg) gergőnek.
Mekkora műbalhét verettünk és hogy bekajálta :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 13., szerda 22:45

32.

a dista 03-ban indult. a fórum is valahogy úgy, ha nem is egyből, de nemsokára. ilyen fehér/kék(lila?) szerű nagyon basic volt. :lol: az emlékeim már elég homályosak, de talán 05-ben regisztráltam. az biztos, hogy 07-ben (gimis éveimben kezdtem) már szerkesztő voltam, és talán én vagyok a legrégebbi szerkesztő (jó, 2 éve nem írtam már cikket, senki nem kérdezte :mrgreen: :mrgreen: ) a jelenlegiek közül. tehát saccperkábé 14 éve vagyok jelen.

ja és btw, fun fact, ha jól emlékszem én kezdeményeztem gergővel az egyeztetéseket annó, hogy legyen vendégszerkesztő a madridistán a más szemmel nevű rovatban (aki akkor még a madridom blogot vezette). az pedig tuti, hogy az én fejemből pattant ki a madridistaToMadridom ötlet, amikor megkaptuk a hátunkba a kést telegatyától. arra is emlékszek, hogy gyakorlatilag rekordidő alatt hoztuk össze az új oldalat. hála (főleg) gergőnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 22:40

Gyereket lassan be kell regelnem, hogy aztán kitilthassam. Olvas, ír és persze jobban ért a focihoz mint én. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 13., szerda 22:39

Babinho írta: Mikor kezdett a madridista?
Én azt hiszem 2005ben regisztráltam oda
2003 ha jól emlékszem, remélem nem keverem az éveket. Nem Cantera-ék alapították? Mindenképpen javítsatok ki ha tévedek, nehogy történelmet hamisítsak. :D

De abban szinte biztos vagyok, hogy 2005-ben már volt. Én a legelején még mikor mindenki fél oldalas értekezéseket írt akkor egy darabig olvasgattam, gyerekként.

Majd 2005-ben írogattam.De a sporthírekhez jutás,meccs nézések is egész más formában voltak.Ma fél perc alatt el vagy árasztva sporthírrel mindenhol, akkor minden lassabb volt.

Egy jó darabig voltam a madridista zártban is.Ahova meghívásos alapon kerültek be az emberek és azt nem mindenki látta.Ilyen fórum a fórumban. Kicsit vicces volt, hogy a közösségen belül volt egy másik zárt közösség, ahol nem volt moderálás. Onnan 1-2 emberre emlékszem a mostaniak közül.

Majd én tartottam egy kis szünetet hónapok teltek el fórumozás nélkül, majd mentem Umekékkel a Penara(nagyrészt mert Umekkel, Phelannel értekeztem akkoriban a legtöbbet :) )majd ott a fórum elhalt, én sem voltam túl aktív. Ezek után itt folytattam, mert ide is regeltem a kezdetekkor biztos, ami biztos.

Most így megállva és visszatekintve ez kicsit beteg :D , hogy 15 éve van egy online életem és egy másik nevem(direkt nem személyiséget írtam) és 15 éve Steve-ként elbalfaxkodok online és xtíz éve itteni emberekkel napi/heti szinten fossuk a szót mindenféléről.

Néha gondolkoztam, hogy ha meghalok akkor majd megkérem a feleségemet, hogy írjon ide, hogy meghaltam.Hátha valaki gondolna arra, hogy na volt valami Steve nevű fax gyerek is itt. Azon is többször gondolkoztam, hogy hány évet húzunk még ki?Mikor fog a story megszűnni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 13., szerda 22:38

Faust írta: Az hagyján, én is 18-19 év körül kezdtem a madridostán, másfél hónap múlva töltöm a 30-at...

Én emlékszem amikor még R24 nem csak nevében volt 24. :lol:
Te mocsok :lol: :lol: Baszod, 12 éve volt :ike: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 13., szerda 22:31

Az hagyján, én is 18-19 év körül kezdtem a madridostán, másfél hónap múlva töltöm a 30-at...

Én emlékszem amikor még R24 nem csak nevében volt 24. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 13., szerda 22:28

25.

Anno a 'distán nekem nem volt sok hozzászólásom, az ideköltözés után kezdtem fórumozni aktívan, előtte sok évig csak olvastam a fórumot, ha épp nem volt fent új cikk. A legtöbb név rémlik azokból az időkből, azokról nem is beszélve akik a mai napig itt vannak.

Amióta meg költöztünk, azóta pedig veletek is megosztom a tudásom. :shifty: :mrgreen:

Szerk.: Egyébként jó a téma, ezen most pörögni fog a csapat egy ideig :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 13., szerda 22:20

30. De szar leírni, kösz Sztív. :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 13., szerda 22:17

Steve írta:
mocsok írta: Meg a distan kezdtem én is, első emlékem Roberto Carlos felbukkanó zsiráf avatarja. Imádtam :mrgreen:

Kérdés füstnek is megy..meg a többieknek is akik nem írtak életkort most :) Érdekes lenne tudni. :)

Régen volt ilyen, hogy a fórumozók minden héten röviden bemutatkoztak érdekes volt azt is olvasni.
én mocsokét tudom, mondjam? :mrgreen:


A bemutatkozás meg...a webarchiv-on volt szerencsém elolvasni párat, lehet jobb hogy nincs. :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. november 13., szerda 22:13

Kor: 24.
Én is 2008 nyarán regisztráltam, rengeteg minden történt. Az életem részévé vált teljesen mondhatni mindkét honlap. Szinte itt nőttem fel veletek, ami az életem online részét illeti. Szerintem összesen a két fórummal együtt már 18-20 ezer hozzászólásnál járnék (én is :kalapos: ) jelenleg, főleg ha aktív maradtam volna. Rengeteg taggal beszéltem közben a fórumon kívül is, a valóságban még egyáltalán nem jött össze mondjuk. Mennyi-mennyi téma, közös játékok (djzés :mrgreen: )...szerintem sosem felejtem el. Itt is Budapesten, utazás, vagy meló közben mindig pörgetem a fórumot, eskü többet mint a FB, Insta kombót, mert minden meccset nézek, és érdekel a többi dologról is a véleményetek (NBA, F1 ilyesmiket csak olvasottnak jelölök).
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. november 13., szerda 22:06

mocsok írta: Meg a distan kezdtem én is, első emlékem Roberto Carlos felbukkanó zsiráf avatarja. Imádtam :mrgreen:
Mocsok! Te hány éves vagy amúgy? :hmmm:

Kérdés füstnek is megy..meg a többieknek is akik nem írtak életkort most :) Érdekes lenne tudni. :)



Régen volt ilyen, hogy a fórumozók minden héten röviden bemutatkoztak érdekes volt azt is olvasni.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 13., szerda 22:03

Meg a distan kezdtem én is, első emlékem Roberto Carlos felbukkanó zsiráf avatarja. Imádtam :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 13., szerda 21:52

kodo írta:


Régi madridista fórumot mar nem lehet elerni mi? :(
Nehezen.
https://web.archive.org/web/*/madridista.hu

Itt lentebb például elkalandoztam egy picit és elnéztem 2008 február fórumállapotba, de már csak úgy olvasható ha kijelölöm.
Őszintén szólva elég szenvedős, nem ér ennyit hogy lucky agymenéseit ennyi idő után újra olvassam.
https://web.archive.org/web/20080214041 ... php?t=4799

kiserik
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 13., szerda 21:50

37, de látom van idősebb :D (vagy csak valaki félre nyomott :lol: )

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. november 13., szerda 21:40

25. Én is még madridistán kezdtem de ott még ennyire sem voltam aktív
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 13., szerda 21:26

23.

Madridistan kezdtem meg, kb 2008 körül szóval kb 12 -13 évesen. Idoben egybeesik azzal hogy lett a faluban internet. :mrgreen: emlékszem még az első warnt regisztráció után körülbelül fél órával kaptam talán phelantol hogy ne offoljam mar szét a fórumot, kb mert azt hittem a myvipen vagyok. :lol:

aztán kicsit meghuztam magam es figyeltem mások, hogy csinálják, csak sajnos rossz példát vettem. :kalapos:


Régi madridista fórumot mar nem lehet elerni mi? :(

Avatar
starvilden
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 12:33
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: starvilden » 2019. november 13., szerda 21:25

21-25
Nem vagyok aktív kommentelő de a friss hozzászólásokat minden nap elolvasom(igen ha kocsmázni megyünk akkor is a pörgösebb topicokat).
Még annó madridistán kezdtem a 10es évek elején és azóta megszállotja lettem a fórumnak, szóval kösz skacok a sok funny contentet( igen, emzéperix trollkodása is kell :D)
Maradjon meg a jó szokásotok és hadd imádja hehe megint a brazilokat ha már Jim minden este lefekvéskor a spanyol ultratehetségeinkröl álmodozik)
Pacsi mindenkinek!
...a folyó tudja, hová folyik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 13., szerda 21:25

Hát, nem nagyon van már létjogosultsága egy ilyen online fórumnak, sokkal gyorsabb, hatékonyabb és több emberhez eljut az info más felületeken.
A htka, sg, stb még most is marhajó, főleg ha tudományos témában olvasgatja az ember, ott még kijönnek a fórum előnyei, hogy 10 évvel ezelőtti hozzászólást újra elolvashatok akár, 2 perc keresés után. Madridsitán meg itt sose voltam termékeny, pedig T-zoliék óta azért olvasgatom a fórumot.
Annyi a különbség, hogy akkor még igencsak fiatal voltam, és mindenki szavát ittam, most meg már a magaméra se nagyon adok, nemhogy máséra :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füst 2019. november 13., szerda 21:30-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég