OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 9., hétfő 17:21

Ez tipikusan olyan, mint amikor a cigány gyerek beül jogsi nélkül az autóba, balesetezik és a rendőrnek azt mondja: “véremben van.”

Ha annyira vágysz italra és autóval mentél akkor meg menj haza sofőrszolgálattal.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 9., hétfő 17:17

azt a barom gondolkodasmodot milliok követik :roll:
Legalja szint ittasan volan moge ulni, tok mindegy mennyit ittal.
oké :)
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 9., hétfő 17:16

Be.

Legalja szint ittasan volan moge ulni, tok mindegy mennyit ittal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 17:15

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Felolem fenyezheted a kepessegeid, nalam aki iszik (drogozik), ne vezessen. Egyszeru.
akkor egesz ausztriat pl hitlermodra bezarnad? :lol:
Attol, hogy lehet inni, meg ott is zero tolerancia van, ha baleset van.

HItler modra? Nevezheted igy is, az olyan barom gondolkodasmodot ezen a teren, mint a tied.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 9., hétfő 17:13

Realista24 írta: Felolem fenyezheted a kepessegeid, nalam aki iszik (drogozik), ne vezessen. Egyszeru.
akkor egesz ausztriat pl hitlermodra bezarnad? :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 17:13

Felolem fenyezheted a kepessegeid, nalam aki iszik (drogozik), ne vezessen. Egyszeru.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 9., hétfő 17:12

Varosnezesre szerintem tok kiraly orszag, de furdozesre biztos nem oket valasztanam.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 9., hétfő 17:11

nem vagyok bolond, ha nem tudom, hogy mi van, nem vagyok kepes vezetni, akkor nem ulok oda. mivel nyilvan perfekt tudataban voltam a dolgoknak, ezert vezettem. de nyilvan, mivel zero tolerancia van elvileg, ezert az buko lett volna normal esetben.
van jopar orszag, ahol alonsora iszod magad - ertsd elesebbek a reflexek bizonyos alkoholmennyiseg utan - es siman vezethetsz.
szoval ne engem basztass :D
Amúgy pont Szardínia lett volna a következő kérdésem, de faszom minden kb. +20% egy Krétához képest a csövesbánat olaszoknál.
felesleges, mar a legszebb helyeket bezartak, mert beleszartam a vizbe.
de amugy van ilyen vilagon egyedulallo rozsaszin homokos part, meg letszamlimites reszek, amik kibaszott szepek, de elobbi tiltott, mert a sok fasz lopta a homokot, utobbi meg eselytelen, mert mindig full.
egyiknel zaras elott par perccel sikerult a szokasos instas egyedul vagyok a tengerparton felig a vizben a popika kepeket csinalnom
nalam még mindig görögorszag nagyon baba, 1 nap autoval, berelni se kell, es szép
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 17:10

nmate írta: Amúgy pont Szardínia lett volna a következő kérdésem, de faszom minden kb. +20% egy Krétához képest a csövesbánat olaszoknál.

De ezek után nem megyek oda, mert részeg hehe áthajt a nyakamon kamionnal.
Vettem repjegyeket csaladnak jo par eve Szardiniara, majd en barom, csak utana neztem ra a szallasokra, kocsiberles arakra, stb. Inkabb dobtam a repjegyeket a kukaba.
Uj repjeggyel + a kukazottal egyutt is olcsobb lett a masik nyaralas, mint az lett volna.

Mondjuk en alapbol rosszul vagyok az olaszoktol, meg ami ott megy...egy ejszakara, egy meccsre meg talan elmegyek, de inkabb maradok a seggemen, mintsem ott nyaraljak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. január 9., hétfő 17:08

Amúgy pont Szardínia lett volna a következő kérdésem, de faszom minden kb. +20% egy Krétához képest a csövesbánat olaszoknál.

De ezek után nem megyek oda, mert részeg hehe áthajt a nyakamon kamionnal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 17:03

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Olaszban berles....minden alkalomra jut egy tortenetem, de inkabb nem osztom meg. :lol: Inkabb irjanak, akiket nem huztak (vagy probaltak) le allandoan.
szardinián béreltem pözsót 208 vagy mi volt, belvarosban ahogy kell - beilleszkedve a helyiek közé - ugy alltam be 2 autó közé, hogy elöl hátul szarrábasztam a fényezést mindhárom autón, (kicsi volt a hely, nekem meg már a faszom tele volt, es ehes is voltam), aztan leadtam a végén, es nem volt extra.
lehet veletlen, nem tudom mi történt. :lol:
van még ilyen törpénetem, pl éjszakai fürdő, csatak bebaszva - értsd: fernandoalonsora ittam magam - megállit a rendőr, szonda semmit nem mutat, mai napig nem ertem hogy usztam meg.... :hmmm:
Eleg szomoru, hogy igy ültel volan möge.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 9., hétfő 17:02

Realista24 írta:
nmate írta: Kösz, viszonylag negatív eddig akárhonnan hallom a témát. :mrgreen: Marad a repülő + helyben bérlés, shame.
Olaszban berles....minden alkalomra jut egy tortenetem, de inkabb nem osztom meg. :lol: Inkabb irjanak, akiket nem huztak (vagy probaltak) le allandoan.
szardinián béreltem pözsót 208 vagy mi volt, belvarosban ahogy kell - beilleszkedve a helyiek közé - ugy alltam be 2 autó közé, hogy elöl hátul szarrábasztam a fényezést mindhárom autón, (kicsi volt a hely, nekem meg már a faszom tele volt, es ehes is voltam), aztan leadtam a végén, es nem volt extra.
lehet veletlen, nem tudom mi történt. :lol:
van még ilyen törpénetem, pl éjszakai fürdő, csatak bebaszva - értsd: fernandoalonsora ittam magam - megállit a rendőr, szonda semmit nem mutat, mai napig nem ertem hogy usztam meg.... :hmmm:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 16:47

nmate írta: Kösz, viszonylag negatív eddig akárhonnan hallom a témát. :mrgreen: Marad a repülő + helyben bérlés, shame.
Olaszban berles....minden alkalomra jut egy tortenetem, de inkabb nem osztom meg. :lol: Inkabb irjanak, akiket nem huztak (vagy probaltak) le allandoan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. január 9., hétfő 16:44

Kösz, viszonylag negatív eddig akárhonnan hallom a témát. :mrgreen: Marad a repülő + helyben bérlés, shame.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 16:01

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Az az eltero felvetel/leadas miatt van, nem a hataratlepes miatt.

Anno majdnem raszaladtam spanyolon belul...+350 euro lett volna, nyilvan aprobetuben, a normal fizetendo osszegben nem tuntettek fel, es a leadaskor fizetettek volna csak ki.
Vágom igen, ezért is írtam hogy olasz-olasz olcsó lenne :D De meglepett a mértéke. Aztán car rentalos srác elmagyarázta hogy hiába nemzetközi a cég, azt az autót valaki (dolgozó) konkrétan visszaviszi utánam, és ezt fizetem ki.
Haver lerottyant horvatban, kapott uj autot free of charge, mehettek is haza. A kocsit kint assistance vitte szervizbe, majd kesz lett, hivtak, hogy mehet erte. Hivta assistance-t akik 200k-ert haza is hoztak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 9., hétfő 15:55

Realista24 írta:
Halfkey írta: Decemberben kinn ragadtam Olaszországban, mert két egymás utáni gépemet lemondták. Olasz-olasz kocsileadással vmi 100 euro lett volna bérelni autót. Bécsi leadással (ott parkolt a sajátom) 1100 euro…. inkább vártam még egy gépet.
Az az eltero felvetel/leadas miatt van, nem a hataratlepes miatt.

Anno majdnem raszaladtam spanyolon belul...+350 euro lett volna, nyilvan aprobetuben, a normal fizetendo osszegben nem tuntettek fel, es a leadaskor fizetettek volna csak ki.
Vágom igen, ezért is írtam hogy olasz-olasz olcsó lenne :D De meglepett a mértéke. Aztán car rentalos srác elmagyarázta hogy hiába nemzetközi a cég, azt az autót valaki (dolgozó) konkrétan visszaviszi utánam, és ezt fizetem ki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 15:54

Halfkey írta: Decemberben kinn ragadtam Olaszországban, mert két egymás utáni gépemet lemondták. Olasz-olasz kocsileadással vmi 100 euro lett volna bérelni autót. Bécsi leadással (ott parkolt a sajátom) 1100 euro…. inkább vártam még egy gépet.
Az az eltero felvetel/leadas miatt van, nem a hataratlepes miatt.

Anno majdnem raszaladtam spanyolon belul...+350 euro lett volna, nyilvan aprobetuben, a normal fizetendo osszegben nem tuntettek fel, es a leadaskor fizetettek volna csak ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 9., hétfő 15:46

Decemberben kinn ragadtam Olaszországban, mert két egymás utáni gépemet lemondták. Olasz-olasz kocsileadással vmi 100 euro lett volna bérelni autót. Bécsi leadással (ott parkolt a sajátom) 1100 euro…. inkább vártam még egy gépet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 9., hétfő 13:43

nmate írta: Van köztetek olyan, aki hazai felvétellel és leadással bérelt autót külföldi útra (pl. francia- és/vagy olaszországi céllal)? Mennyire működnek ezek, mennyire jó állapotúak erre az itthoni autók és kb hány % az extra költség?

1.3 jtd-t már nem vinném el Balcsinál messzebb :mrgreen:
Ahol en szoktam foglalni, ott mondjuk aprilisra 1 het, kombi Ford Focus 200 euro, hataratlepes korlatlanul 42 euro.

Ha ezeknel valasztom ki a Budgetet (mert az oldal egy ilyen dealer oldal), ott 30-35 euro ez a szolgaltatas, a kocsi viszont minimalisan dragabb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. január 9., hétfő 13:40

Van köztetek olyan, aki hazai felvétellel és leadással bérelt autót külföldi útra (pl. francia- és/vagy olaszországi céllal)? Mennyire működnek ezek, mennyire jó állapotúak erre az itthoni autók és kb hány % az extra költség?

1.3 jtd-t már nem vinném el Balcsinál messzebb :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég