OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 1., kedd 22:16

Realista24 írta:Mondjuk ez konkrétan igaz amit RMCF ír, ismerek nem egy olyan csajszit, akiről nem mondtad volna meg, hogy néhány nap múlva szülni fog.
Ezt übereli az a nő, aki észre sem vette, hogy terhes, aztán egyszer csak fájt a hasa. Kár, hogy nem egy Alien film alatt született meg a gyereke. Az elég nagy jelenet lett volna.

Egyébként orvosilag is vannak ilyenek, hogy rejtett terhesség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 1., kedd 22:15

sentry írta:
Realista24 írta:Mondjuk ez konkrétan igaz amit RMCF ír, ismerek nem egy olyan csajszit, akiről nem mondtad volna meg, hogy néhány nap múlva szülni fog.
Én azt hittem hogy RMCF arra gondolt burkoltan, hogy a 90-100+ kgos nőknél nem nagyon látszik az a "kis" pluszsúly. :mrgreen:
RMCF sosem viccel, nem is mertem ilyenre gondolni :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 1., kedd 22:15

Mike írta:sőt, olyan esetek is voltak már h maga az anya sem tudott róla, aztá egyszercsak jött a gyerek
Sőt volt egy olyan Magdi nevezetű aki még szűz is volt és mégis teherbe esett. Vagyis ezt pletykálják. Meg hogy az apja elég nagy király volt.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. szeptember 1., kedd 22:08

sőt, olyan esetek is voltak már h maga az anya sem tudott róla, aztá egyszercsak jött a gyerek
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 1., kedd 22:08

Realista24 írta:Mondjuk ez konkrétan igaz amit RMCF ír, ismerek nem egy olyan csajszit, akiről nem mondtad volna meg, hogy néhány nap múlva szülni fog.
Én azt hittem hogy RMCF arra gondolt burkoltan, hogy a 90-100+ kgos nőknél nem nagyon látszik az a "kis" pluszsúly. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 1., kedd 22:01

Mondjuk ez konkrétan igaz amit RMCF ír, ismerek nem egy olyan csajszit, akiről nem mondtad volna meg, hogy néhány nap múlva szülni fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 1., kedd 21:59

R.M.C.F írta:
füst írta:
Az érdekelne hol melyik légitársaság engedte fel a 7-8-9 hónapos terhes asszonyokat. :D

Vannak akiken nem látszik még az utolsó hónap sem.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A kommentáld a hírekben is nevettem a hozzászóllásaidon (nem tudod megnyitni, jelszó stb ) de ez még nagyobb! :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:50

füst írta:
ha repülőn szül,
Az érdekelne hol melyik légitársaság engedte fel a 7-8-9 hónapos terhes asszonyokat. :D

Vannak akiken nem látszik még az utolsó hónap sem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. szeptember 1., kedd 21:42

az lesz a szép, ha majd enyhül ez a mostani szitu és aztán tényleg jön később egy fekete afrikai hullám is.

a szír, bangladeshi, afgán vagy paki bevándorlókkal körülbelül tizedannyi gondunk szokott lenni, mint a négerekkel, agresszívabbak, értetlenebbek és általánosságban fizikailag is sokkal erősebbek.
buszonként néhány olyan derék fiatalember is van közöttük, mint vanilla avatarján.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 1., kedd 21:28

ha repülőn szül,
Az érdekelne hol melyik légitársaság engedte fel a 7-8-9 hónapos terhes asszonyokat. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:27

jaaa....régebben úgy volt,hogy ahol születik oda papírozzák,még azt is nézni kellett ha repülőn szül,melyik ország légterében történik...ottani állapolgár lesz,és akkor lehet más állapolgár,ha ezt külön kérvényezi és megkapja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 1., kedd 21:22

,hiszen a törvények szerint ahol születik azt az állapolgárságot kapja,namost akkor lehet gondolkodni...
Ez nem (egészen) így van!

Európa túlnyomó részén vérségi elv van, azaz a szülők állampolgársága határozza meg a gyerek állampolgárságát. (elsősorban az anyáé, az apai vélelem miatt). Merkelék persze már tervezik egy ideje az enyhítéseket, de jelenleg ahhoz, hogy a gyerek német állampolgár (is) legyen az egyik szülőjének minimum 8 éves jogszerű tartózkodással kell bírnia (+ egyéb feltételek)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:18

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta:Azért Merkel eléggé bátor....simán befogad több százezer menekültet......nos azoknak az első dolguk gyereket produkálni lesz,hiszen a törvények szerint ahol születik azt az állapolgárságot kapja,namost akkor lehet gondolkodni.......15 év múlva több lesz az iszlamista mint a körösztény europában?
Viszont legalább lesz egy világbajnok válogatottjuk. :lol:

:lol: :lol: igy is sokat nyertek a sok török,lengyel integrációval......de azért azt megnézem ahogy afgán és szír emberek lépnek majd ki a meccs előtt egy 1986 os ford transitból,sárga kínai ronaldo mezben és mennek melegíteni a parkolóba hogy pályára léphessenek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 1., kedd 21:15

R.M.C.F írta:Azért Merkel eléggé bátor....simán befogad több százezer menekültet......nos azoknak az első dolguk gyereket produkálni lesz,hiszen a törvények szerint ahol születik azt az állapolgárságot kapja,namost akkor lehet gondolkodni.......15 év múlva több lesz az iszlamista mint a körösztény europában?
Viszont legalább lesz egy világbajnok válogatottjuk. :lol:
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:13

Azért Merkel eléggé bátor....simán befogad több százezer menekültet......nos azoknak az első dolguk gyereket produkálni lesz,hiszen a törvények szerint ahol születik azt az állapolgárságot kapja,namost akkor lehet gondolkodni.......15 év múlva több lesz az iszlamista mint a körösztény europában?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2015. szeptember 1., kedd 20:53

Az a ZH sáv. Ha nem töltik ki normálisan az órarend információkat, akkor úgy jelenik meg.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. szeptember 1., kedd 19:18

automatikusan vettek fel hét tantárgyat, amit nem szabad leadni, ezenkívül még a fizikát hozzácsapta, elvileg ez így jó.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. szeptember 1., kedd 19:03

Én GTK-s vagyok , de én olyat még nem hallottam, hogy első félévben VIK-en nem kéne menni valahova. Nem igazán értek hozzá de ránézésre ezek mind-mind elég fontos tárgynak tűnnek, a Matek 1 elég szopatós, a Fizikába meg bele sem merek gondolni. Jól lett ez felvéve? :hmmm: Nekem így ránézésre nagyon fura.
Plusz nekünk tavaly gólyahéten a mentorok segítettek felvenni, közösen vettük fel, igaz, nem is lett a legjobb az első féléves órarendem de legalább megtanultam mit hogy. Náluk ilyen nem várható? Csak nehogy valami szar legyen, érdemes megnézni adott órából a neki valót vette-e fel mert bele lehet szaladni könnyen.
Tényleg nem kötekedni akarok csak segíteni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. szeptember 1., kedd 18:55

bocsi, hogy a témába vágok, de visszakanyarodnék tegnaphoz:

Anyaka/BBeno/VanillaSky vagy bárki aki tegnap válaszolt a BME-VIK-es témához:
kiderült, mit hogyan kell felvenni, viszont ezzel találta magát szembe a barátnőm:
http://kephost.com/images/2015/09/01/orarend.png

a bekarikázott dologról lenne szó. egymás mellé süvítve 5 tárgy. azt mondta asszony, hogy félfüllel mintha azt hallotta volna, ezt csak ZH-kor kell figyelembe venni, máskor nem kell akkor bemenni, csak utána. Így van ez?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 1., kedd 18:52

Azt kérdezted másokat miért zavar. Elsőre is felfogtam hogy téged miért nem zavar, de a te kérdésed nem erről szólt, én pedig arra szerettem volna válaszolni. :)

De talán a lényeg is éppen ez lenne, ha a hétköznapokon is problémás a menetidő tartása, akkor nem hiszem hogy különösebben hiányzik az a parádé a keletiben. Egyrészt. Másrészt pedig lesz még sokkal rosszabb is a helyzet. Júliusban még egy hétvége alatt 5000-en jöttek, a mostani hétvégén már 9000-en. Különösebben nem érdekelnének ezek a számok, ha azt látnám hogy megfelelően tudnák kezelni a helyzetet. De nem ezt látni.
ebből a putris országból
Ezt pedig had ne kommentáljam már ne is haragudj. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég