OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. május 1., kedd 20:38

Realista24 írta:Utazómajmot hagyjuk. :mrgreen:
Van roluk rossz tapasztalatod? En eddig jokat hallottam es baratnom is idorol idore feldob toluk egy utat, de meg nem probaltuk.

Kicsit bennem van a felsz veluk kapcsolatban es kivancsi lennek egy esetleges negativ velemenyre. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2018. május 1., kedd 20:38-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 1., kedd 20:29

tubatibi írta:Üdv!

Rómát egy nap alatt hogyan érdemes bejárni? Péntek este érünk oda, akkor szerintem kinézünk a Trevi kúthoz, hátha nem lesz akkora tömeg, viszont Szombaton egész nap ráérünk, reggel korán kelnénk és nyakunkba vennénk a várost.

Ötletek, tanácsok, vélemények? (Nyugi, az utazómajmot ismerem. :mrgreen: )
Hova érdemes előre neten megvenni a jegyet? Roma passt érdemes vásárolni?
Utazómajmot hagyjuk. :mrgreen:

Ha nem akartok idegbajt kapni és hullán a gépre esni, akkor ne akarjatok mindent látni. Egyébként nagy kérdés, hogy hol lesz a szállásotok. De majd holnap térjünk vissza rá, most nagyon meccs van. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. május 1., kedd 20:26

Üdv!

Rómát egy nap alatt hogyan érdemes bejárni? Péntek este érünk oda, akkor szerintem kinézünk a Trevi kúthoz, hátha nem lesz akkora tömeg, viszont Szombaton egész nap ráérünk, reggel korán kelnénk és nyakunkba vennénk a várost.

Ötletek, tanácsok, vélemények? (Nyugi, az utazómajmot ismerem. :mrgreen: )
Hova érdemes előre neten megvenni a jegyet? Roma passt érdemes vásárolni?

Néztem egy kombinált jegye pl a Colosseum, Forum Romanum, Platie kombóval 4600 Ft/koponya, de azért körbeérdeklődnék még, hogy hátha tudtok valami jó kis kajáldát, megoldásokat. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 14:33

rs6ot nem kapsz ennyiért.
mármint a v8-ast, ami 2013-tól van.
az előtte v10 az szar volt, nem lehet vele kanyarodni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 1., kedd 14:25

Yazid írta:
Kerlon írta:Rs6os csoda hogy meg nem jott szoba :D
Szerintem ki se tudsz hasznalni egy rs6ot, hacsak nem mesz palyan allandoan 220al stb. Keramia fék minek varosban. Sztem hobbi auto. Parszor kimész hetente vereted
7-17 millios autokat altalaban nem tudsz kihasznalni. 1.4 tsis 122 lovas autom boven eleg mindenre kb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 1., kedd 13:09

Kerlon írta:Rs6os csoda hogy meg nem jott szoba :D
Szerintem ki se tudsz hasznalni egy rs6ot, hacsak nem mesz palyan allandoan 220al stb. Keramia fék minek varosban. Sztem hobbi auto. Parszor kimész hetente vereted

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 1., kedd 12:59

Rs6os csoda hogy meg nem jott szoba :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 1., kedd 12:57

Van a cégnél egy toyota hiace, mar atfordult a km óra és ha beneztek a motortérbe nem lattok ilyen olaj lerakodást, mint pl 150 000nél egy transporternél, mert olyan is van nekünk. Akkor mirôl beszélunk. Am mindenki azt vesz amit akar. Nekem a toyotában is ott van a touch screen, de ilyen meg olyan kamera meg sípol könyörgöm.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. május 1., kedd 12:50

Hát ha lenne ennyi zsetonom, akkor olyat vennék, amit nem minden nap látni.
Ilyen audikkal, meg wolksvagenekkel tele a padlás, itt Győrben meg főleg.
(Aztán a minőségi alkatrészeket, meg a minőségi szerelést, azt inkább hagyjuk is. :lol:)
Nesze :mrgreen:
Ez meg tuti nem fog szembe jönni, mert 99%-nak ezért az összegért már a jelvény is számít..

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. május 1., kedd 12:48

H.E.H.E. írta:
A parkolásnál a holttér figyelő kamera a világon a legjobb dolog. A kamera figyeli, hogy jön-e autó kisgyerek aki alád szalad a parkolóban, mikor tolatsz ki. Nagyon hasznos.
a holttérfigyelő motyót én arra értem, hogy amikor balra vagy jobbra hátul jön melletted vki a többsávoson, akkor világítson vagy pittyegjen vmi neked állandóan.
feleslegesnek tartom, ha nem látod, hogy mi van körülötted, akkor vagy ne vezess vagy előbb győződj meg mi van, aztán válts sávot. nyilván ki lehet kapcsolni, csak eleve feleslegesnek tartom ezért felárat fizetni

természetesen ebben az árkategóriában a 360-as kamera, de legalább az elöl-hátul kamera alapfelszereltség, én nem erről beszéltem most.
Ja sry. Értettem temit írsz, csak én mostam egybe a kettőt és írtam érthetetlenül.. :kivagyhe:

Szerintem jó a holttér figyelő is, én szeretem. Nem zavar, hogy csipog, meg villog, megszoktam. Mondjuk ha hirtelen váltasz sávot semmit nem segít konkréten.

A 360 kamera viszont fantasztikus. Tényleg van olyan szituáció, amikor hiába figyelsz, esélyed nincs látni dolgokat. Számomra a legfontosabb extra.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 1., kedd 12:47

H.E.H.E. írta:rengetegen istenítik/istenítjük a japán autókat, nem véletlenül.
SUBARU WRX 2.5 STI SPORT

Enjoy! :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 12:41

A parkolásnál a holttér figyelő kamera a világon a legjobb dolog. A kamera figyeli, hogy jön-e autó kisgyerek aki alád szalad a parkolóban, mikor tolatsz ki. Nagyon hasznos.
a holttérfigyelő motyót én arra értem, hogy amikor balra vagy jobbra hátul jön melletted vki a többsávoson, akkor világítson vagy pittyegjen vmi neked állandóan.
feleslegesnek tartom, ha nem látod, hogy mi van körülötted, akkor vagy ne vezess vagy előbb győződj meg mi van, aztán válts sávot. nyilván ki lehet kapcsolni, csak eleve feleslegesnek tartom ezért felárat fizetni

természetesen ebben az árkategóriában a 360-as kamera, de legalább az elöl-hátul kamera alapfelszereltség, én nem erről beszéltem most.
de amúgy viccet félretéve, tényleg van abban valami, hogy mivel Magyarország teljesen német autó párti, emiatt hüledezve fogadják csak a bármilyen más kultúrkörből jövő autókat.
ez nem teljesen igaz, rengetegen istenítik/istenítjük a japán autókat, nem véletlenül.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Polielt
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018. május 1., kedd 11:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Polielt » 2018. május 1., kedd 12:39

Süti írta: Én ültem az új Giuliában és óriási csalódás volt. A kormány varrása konkrétan vágta a kezemet. :lol: Pedig örültem volna ha újra magára talál az Alfa. :( De ilyennel nem lehet labdába rúgni a bajorok ellen szerintem.
AZ OLASZ AUTÓKBAN MÁSHOGY KELL FOGNI A KORMÁNYT, OKÉ?! :mrgreen:

de amúgy viccet félretéve, tényleg van abban valami, hogy mivel Magyarország teljesen német autó párti, emiatt hüledezve fogadják csak a bármilyen más kultúrkörből jövő autókat. pedig amúgy nem feltétlenül rosszabbak azok, csak másmilyen logika alapján vannak felépítve. nekem is vannak olyan haverjaim, akik az audiból átülve csak hüledeznek az én kocsimon, de ha hosszabb távon ülnek benne, netalántán még kölcsön is adom nekik, akkor rájönnek, hogy mit-miért csinálnak úgy az olaszok, ahogy. ez nem jelenti azt, hogy egyik jobb lenne a másiknál, csak kicsit szokni kell a logikát, ami alapján felépülnek. ugyanez igaz egyébként a francia autókra is.

Ez nem tudom mondjuk mennyiben oldja meg a problémádat, hogy vágja a kezed a varrás :mrgreen:
H.E.H.E. írta: néztem régen alfa 159-et, sajnos dízel volt , okádta a füstöt, olyan hangja volt, mint egy traktornak és bár mai napig az egyik legszebb autó kívülről, már akkor gagyi fapad volt belül.
én nem tudom milyen alfában ültél, nekem csak egy szaros 156-osom van még a kőkorszakból, de aki eddig abba beleült, elismerően csettintett. persze vannak lefingott példányok is, meg az sem mindegy olaszéknál, hogy szerda vagy péntek délelőtt szerelték össze, de ha nem valami fapadosat vesz az ember, akkor azért találni háromzónás klímásat meg anyámkínjával felszereltet is.
az okádmány dízelt mondjuk adom, nagy szívfájdalmam, hogy a 159-est a fiat a gm-mel karöltve fejlesztette, akik belekontárkodtak a sárnehéz alapjukkal, meg szar benzinmotorjaikkal abba a gyönyörűségbe.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. május 1., kedd 12:38

H.E.H.E. írta:mi mi hol hol merre?
valaki szólt?

itt vagyok :mrgreen:


most hogy az elmúlt pár napban szántam rá 1-2 órát és megnézegettem, csak megerősödött bennem, hogy audit kell venni, az összeszerelés minősége és a felszereltség miatt.
kérdezte itt vki, hogy mi legyen az autóban: ma már nyilván az alap dolgok mellett (légkondi, tempomat, stb) nem ostoba extrák sztem a kerámia fék, főleg, ha nagy teljesítményű, 2 tonnás autót kell megállítani nagy sebességről, azok a kis biszbasz fém tárcsák, amik bár brembo gyárban készülnek, mint a vaj, olyan puha, hogy cserélni kelljen pártízezer km-enként, hogy menjen az üzlet... nem bízom bennük, a kerámia kurvasokat kibír, és nem melegszik el, amikor basztatni kezdi vki. igaz, kbaszott drága a szett, de azt gondolom alapvető extra kell legyen.
aztán az audio rendszer is kvafontos, volt olyan autóm, amiben melegedett az audio végpont pár óra folyamatos használat után - magyarul egy hosszabb vezetésnél állandóan - és pláne ha egyedül mész, vagy magaddal beszélgetsz, vagy megőrülsz. ha az ember fasza autóra költ, akkor kell bele az infotainment, navi, audio, telóval kapcsolódás, félig meddig alap dolgok ezek is, csak ugye nem mindegy milyen minőségű az a pár hangdoboz, ami körülvesz.
aztán a sportülés/kényelmes ülés, ami fog rendesen és nem bassza szét a picsádat, hátadat 1 óra után, egészséges tartásban tartja a hókadt testedet, amikor elgurulsz a-ból b-be.
az oylan extrák, mint panoráma tető, kurvagyönyörű és elképesztően fasza, megváltozik a teljes autó, ha van rajta egy ilyen, de nem létszükséglet.
az ilyen elektromos kütyük, mint sávtartó, automata beparkoló lófasz, holttérfigyelő, távolságtartó tempomat, stbstb, mind biztos hasznosak, de számomra nem létszükséglet.
fontos, hogy csak a benzin, dízelt utálom.
ezek alapján nem tudok mást mondani, csak 2013-2015 audi s6/s7, rs6/rs7.
erős, gyors, elegáns, pakolható, hosszú úton, rövid úton, zene, motor, fogyasztás, megbízhatóság, minden ott van.
bár még a suv-ok közt nem néztem szét, de viccnek tartom eleve az egész kategóriát, divat az egész, böhöm nagy autókkal 170 centis kiskínaiként járkálni...
alfa giuliát
ismerős akkora alfabuzi, hogy ha gyalog megy is integet minden alfásnak az utakon, neki álmai autója, azt hiszem keményen elhivatottnak kell lenni hozzá, néztem régen alfa 159-et, sajnos dízel volt , okádta a füstöt, olyan hangja volt, mint egy traktornak és bár mai napig az egyik legszebb autó kívülről, már akkor gagyi fapad volt belül. a júlia városban használhatatlan, ha viszont lehet baszni neki vmi kis forgalmú úton, akkor tény, hogy fasza autó. csak ezért a pénzért már kapok prémium németet is.
Én is viccnek tartottam a SUV kategóriát egészen addig amíg nem vezettem tartósabban.Most, hogy az van, nem akarok visszaülni a pincébe. :D Pláne itt nálunk szükséges is az év nagy részében.
185 cm magas vagyok és nem kínia. :D

Nálam is ezek voltak a szempontok kb amit leírtál..
Csak benzin.Erős, pakolható, baromi kényelmes sportülések. Nézzen ki tökösen a kocsi. Megbízhatóság, biztonság, Bose hangrendszer, belső tér anyaghasználata. Ezért lett a jet black CX-5. A 2,5 motor túlzó, nem használom ki, de ez volt akciósan akkor, ebben a színben.

Az extrák tekintetében nem értek egyet. Azt gondoltam nem fontos, de nem akarnék ezek nélkül lenni.

A sávtartás mindegy nekem, viszont..

A parkolásnál a holttér figyelő kamera a világon a legjobb dolog. A kamera figyeli, hogy jön-e autó kisgyerek aki alád szalad a parkolóban, mikor tolatsz ki. Nagyon hasznos.

Holttér kamera a visszapillantókban szintén hasznos.

Amit szeretek még az az út követő dynamic fényszóró. Mondjuk itt sokat van sötét.

A touch screen minősége is fontos a kocsiknál nekem. Konkétan már a Ford Mondeomban is gagyibb volt, de két különböző francia kocsit kaptam mint kölcsön kocsit 1-2 hétre, full extrásakat, de a touch kijelző kikészített. Akadt, nem lehetett kezelni.

Kb. mint mikor egy mobil kijelzője akadozik. Inkább használnék gombos mobilt, mint egy akadozó belassult kijelzős mobil..Azért ez több milliós kocsik esetén meg gáz szerintem. Minek csinálnak látszat, olcsó extrát, ha nem működik. Azért egy fullextrás 2018-as Reanault Talisman sem ingyen van..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2018. május 1., kedd 12:41-kor.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 1., kedd 12:32

Apám boldog Guiletta tulajdonos, panaszmentes a drága, és hát azt semmi nem adja vissza, ahogy az ember szíve mosolyog, amikor ránéz, beleül, megtapossa.
megkérdezném hany km van benne? Am alfasok külön allatfaj no offense :mrgreen: majdnem vettem egy 159 2.4est. Nagyon tetszett, de szerencsére lebeszéltek róla. Toyotam lett helyette, 120e kmrel vettem meg, megvan már 2éve és egy féklampa izzot kellett cserélnem. Nekem ez a lenyeg. Persze olaj, szurok csere nyilvan rendben

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: matador » 2018. május 1., kedd 12:20

H.E.H.E. írta: ismerős akkora alfabuzi, hogy ha gyalog megy is integet minden alfásnak az utakon, neki álmai autója, azt hiszem keményen elhivatottnak kell lenni hozzá, néztem régen alfa 159-et, sajnos dízel volt , okádta a füstöt, olyan hangja volt, mint egy traktornak és bár mai napig az egyik legszebb autó kívülről, már akkor gagyi fapad volt belül. a júlia városban használhatatlan, ha viszont lehet baszni neki vmi kis forgalmú úton, akkor tény, hogy fasza autó. csak ezért a pénzért már kapok prémium németet is.
Apám boldog Guiletta tulajdonos, panaszmentes a drága, és hát azt semmi nem adja vissza, ahogy az ember szíve mosolyog, amikor ránéz, beleül, megtapossa.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 12:14

nekem is kell majd autó, de addig még gondoltam gyűjtök egy kicsit. :mrgreen:
de asszem erre a következtetésre jutottam, tehát ha vki megkérdezi (mint pl most az ismerősöm, aki miatt felvetettem ezt a témát), ezekkel a dolgokkal fogok érvelni.
hozzáteszem, hogy a volvo xc60, a vw arteon vagy egy fullos superb ugyanúgy kurvajó választás sztem.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. május 1., kedd 12:10

Ahhoz képest, hogy nem neked kell az autó, elég szépen leírtad az igényeid :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 1., kedd 11:52

mi mi hol hol merre?
valaki szólt?

itt vagyok :mrgreen:


most hogy az elmúlt pár napban szántam rá 1-2 órát és megnézegettem, csak megerősödött bennem, hogy audit kell venni, az összeszerelés minősége és a felszereltség miatt.
kérdezte itt vki, hogy mi legyen az autóban: ma már nyilván az alap dolgok mellett (légkondi, tempomat, stb) nem ostoba extrák sztem a kerámia fék, főleg, ha nagy teljesítményű, 2 tonnás autót kell megállítani nagy sebességről, azok a kis biszbasz fém tárcsák, amik bár brembo gyárban készülnek, mint a vaj, olyan puha, hogy cserélni kelljen pártízezer km-enként, hogy menjen az üzlet... nem bízom bennük, a kerámia kurvasokat kibír, és nem melegszik el, amikor basztatni kezdi vki. igaz, kbaszott drága a szett, de azt gondolom alapvető extra kell legyen.
aztán az audio rendszer is kvafontos, volt olyan autóm, amiben melegedett az audio végpont pár óra folyamatos használat után - magyarul egy hosszabb vezetésnél állandóan - és pláne ha egyedül mész, vagy magaddal beszélgetsz, vagy megőrülsz. ha az ember fasza autóra költ, akkor kell bele az infotainment, navi, audio, telóval kapcsolódás, félig meddig alap dolgok ezek is, csak ugye nem mindegy milyen minőségű az a pár hangdoboz, ami körülvesz.
aztán a sportülés/kényelmes ülés, ami fog rendesen és nem bassza szét a picsádat, hátadat 1 óra után, egészséges tartásban tartja a hókadt testedet, amikor elgurulsz a-ból b-be.
az oylan extrák, mint panoráma tető, kurvagyönyörű és elképesztően fasza, megváltozik a teljes autó, ha van rajta egy ilyen, de nem létszükséglet.
az ilyen elektromos kütyük, mint sávtartó, automata beparkoló lófasz, holttérfigyelő, távolságtartó tempomat, stbstb, mind biztos hasznosak, de számomra nem létszükséglet.
fontos, hogy csak a benzin, dízelt utálom.
ezek alapján nem tudok mást mondani, csak 2013-2015 audi s6/s7, rs6/rs7.
erős, gyors, elegáns, pakolható, hosszú úton, rövid úton, zene, motor, fogyasztás, megbízhatóság, minden ott van.
bár még a suv-ok közt nem néztem szét, de viccnek tartom eleve az egész kategóriát, divat az egész, böhöm nagy autókkal 170 centis kiskínaiként járkálni...
alfa giuliát
ismerős akkora alfabuzi, hogy ha gyalog megy is integet minden alfásnak az utakon, neki álmai autója, azt hiszem keményen elhivatottnak kell lenni hozzá, néztem régen alfa 159-et, sajnos dízel volt , okádta a füstöt, olyan hangja volt, mint egy traktornak és bár mai napig az egyik legszebb autó kívülről, már akkor gagyi fapad volt belül. a júlia városban használhatatlan, ha viszont lehet baszni neki vmi kis forgalmú úton, akkor tény, hogy fasza autó. csak ezért a pénzért már kapok prémium németet is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 1., kedd 11:46

Polielt írta:srácok. évek óta olvasgatom a fórumot, de eddig a büdös életben nem szóltam hozzá semmihez, mert minek. most is csak azért teszem, mert egyszerűen offenzívnak tartom, hogy autókról beszéltek és nem vagytok képesek megemlíteni egy alfa giuliát. :D

veloce felszereltség, 280 ló. nincs benne annyi seggvakaró funkció, mint a dojcsoknál, de azért az alapokat tudja, vezethetőséget tekintve pedig csak a bömbikkel lehet egy lapon említeni. beltéri minőségérzetben az audi és a merci etalon, ez kb. a propelleresekkel van egy ligában. de hát istenem, kit érdekel a sávtartó elektronika, amikor a német csodatrióhoz képest egy ilyen alfába beleülni olyan, mintha az uffizi képtárban sétálgatnál.

fizetett hirdetést olvashattunk. :mrgreen:


(ja, és egyébként, aki a megbízhatósággal jönne, egy full új gyárkomplexumot húztak fel a legmodernebb sztenderdek alapján, hogy kiküszöböljék az eddigi alfás megbízhatósági problémákat.)
Én ültem az új Giuliában és óriási csalódás volt. A kormány varrása konkrétan vágta a kezemet. :lol: Pedig örültem volna ha újra magára talál az Alfa. :( De ilyennel nem lehet labdába rúgni a bajorok ellen szerintem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég