OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. augusztus 20., szerda 19:51

füst írta:A tv-s részre nem tudok reagálni, már jópár éve nincs, de a net miatt csakis a digit tudom ajánlani. Alig egy hónapja növelte az összes csomag le-, és feltöltési sebességét a duplájára. Ezzel elég keményen az összes többi szolgáltató fölé nőtt. Szüleimnél UPC van, amig otthon laktam, rendszerint előjött valami macera, és úgy szaggatott a netszolgáltatás mint jóanyám a pörkölthöz a nokedlit.
Dettó. Március óta digim van,elvétve megy el,stabil,megbízható. Upc volt előtte évekig,folyton gondom volt vele.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2014. augusztus 20., szerda 19:50

A tv-s részre nem tudok reagálni, már jópár éve nincs, de a net miatt csakis a digit tudom ajánlani. Alig egy hónapja növelte az összes csomag le-, és feltöltési sebességét a duplájára. Ezzel elég keményen az összes többi szolgáltató fölé nőtt. Szüleimnél UPC van, amig otthon laktam, rendszerint előjött valami macera, és úgy szaggatott a netszolgáltatás mint jóanyám a pörkölthöz a nokedlit.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 20., szerda 18:47

Tv-t es internetet szeretnek bekottetni pesten. Mik a tapasztalatok? Digi sport miatt a digi lenne az elsodleges opcio, de itt videken sok a panasz ra. Ahogy neztem joval olcsobb mint a tobbi (upc, t-home). De elgondolkodtatott, hogy diginel 50 megas net 2 eves huseggel 1700 korul van, mig t-homnal a 10 megas is tobb ezer ( ha jol emlekszem 4000-nel kezdodnek, de az upc-s 30 megas is kb ennyi, es ezeknel nincs is olcsobb.) Szoval digi jo arban van, 4000 korul meglenne a tv+net, de kicsit tartok tole. Tapasztalatok, otletek? Vagy esetleg mi egyeb utan lenne erdemes meg utananezni?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 20., szerda 15:57

nem lehet elég korán kezdeni... :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 20., szerda 15:51

LiamGallagher írta:Lehetne mindig augusztus huszadika,b+! Egy a lényeg,hogy mindig legyen fröccs meg pálinka!
Jó szörpözést kolléga!

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. augusztus 20., szerda 15:32

Lehetne mindig augusztus huszadika,b+! Egy a lényeg,hogy mindig legyen fröccs meg pálinka!

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. augusztus 20., szerda 11:58

Ferencváros írta:A protein káros hatással van az emberre? Ha jól tudom, a tömegnövelő igen, és az a jövőben ki fog jönni az emberen, de a protein is? Szeretnék egy kis izmot felszedni, és így gyorsabban menne, de az egészségem kárára azért nem szeretném használni.
Plusz ha használom, aztán leállok vele, akkor dagadt leszek? :mrgreen:
neki se állj, hagyd a fenébe már most az egészet. egyél töpörtyűspogácsát, az nem káros..
joabulicsak

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. augusztus 20., szerda 11:26

Ferencváros írta:A protein káros hatással van az emberre? Ha jól tudom, a tömegnövelő igen, és az a jövőben ki fog jönni az emberen, de a protein is? Szeretnék egy kis izmot felszedni, és így gyorsabban menne, de az egészségem kárára azért nem szeretném használni.
Plusz ha használom, aztán leállok vele, akkor dagadt leszek? :mrgreen:
Nincs káros hatással az emberre a fehérje...ha megfelelő az étrendet, nyugodtan szedhetsz mellé táplálék kiegészítő gyanánt proteint, már persze ha szálkásodni akarsz...ha tömeget akarsz növelni akkor viszont szénhidrát kell, viszont az nagy mennyiségben elzsírosíthat...viszont más káros hatásáról nem tudok...legalábbis impotens biztos nem leszel tőle, mint a szteroidtól :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. augusztus 20., szerda 11:15

A protein káros hatással van az emberre? Ha jól tudom, a tömegnövelő igen, és az a jövőben ki fog jönni az emberen, de a protein is? Szeretnék egy kis izmot felszedni, és így gyorsabban menne, de az egészségem kárára azért nem szeretném használni.
Plusz ha használom, aztán leállok vele, akkor dagadt leszek? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 20., szerda 2:16

A sok facebookozo szinvonalarol jut eszembe:

Nem csak a mostani meccs miatt, hanem ugy altalaban eszreveheto, hogy amikor nem megy a csapatnak es pontot vesztunk vagy szarul jatszunk, sokan a forumon vezetik le a meccs kozben felgyulemlett feszultseget, ami olyan szintu hsz-eket szul, hogy neha mar sirni tamad kedvem amikor benezek 1-2 topikba.

Most ki vagyok en hogy megmondjam barkinek is hogy mikor es mit posztoljon? Annyit azert csak elmondanek par embernek, hogy mielott rakattintotok az Elkuld gombra, olvassatok el parszor a hsz-eteket es gondoljatok at, hogy ertelmes, kelloen objektiv iletve megut egy bizonyos szintet amit irtatok vagy csak..

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. augusztus 20., szerda 1:15

A meccs alatt a "Megy a meccs" topicban és azóta facebook-on is kitettetek egy videót, amin Arbeloa mindenkivel pacsizik... Majd ugye ez a szöveg van a videó felett "Tisztán látható, hogy valami nincs rendben a csapatban. Ellentétek vannak és ezt Ancelottinak rendeznie kell."

Szerintem ebből a videóból pont nem látszik semmi.. Mindenkivel pacsizik Arbeloa, majd azt nem látjuk, hogy Ikerrel mi történik, mivel egy vonalban van a kamera velük és nem tud odafordulni.. A videón azonban látszik, hogy Alvaro felső teste, jobb keze Iker felé áll, közeledik, majd amikor odaér a kamera Iker Arbeloara néz és mond vmit, majd vége a videónak.

Feleslegesnek érzem ezt kicsit most a részetekről.. Többször láttam nem csak regisztrált emberektől (főleg R.M.C.F.-től ugye..), hanem szerkesztőktől, moderátoroktól, hogy felemelik a hangjukat a média ferdítése, valótlan állítása ellen és egyfajta népbutításként jellemzik ezeket.
Ezzel a videóval, illetve hozzá tartozó kommenttel pedig szerintem sajnos ez is a ferdítés közé tartozik.. Pont azért, mert nem egyértelmű a videó, illetve nem látjuk, hogy valójában mi történik.. Ha Arbeloa Ikert is megpaskolta és odaszólt egy jó szót, amire Iker reagálása az volt, hogy kösz, akkor is ezt írjátok a videóhoz?! Csak azért kérdezem, mert ez is simán benne van..
Így viszont csak azt történik, hogy - bár a facebook-os kommenthuszárok, külön kategóriát képviselnek - jogtalanul küldik el melegebb éghajlatra, hol az egyik, hol a másik játékosukat, akik elvileg abban a csapatban játszanak, akikkel együtt üvöltöttek a BL-döntőn..

Hala Madrid!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 20., szerda 0:10

h3x0r írta:
Toti írta:volt ez a szlogen a bl döntő előtt, h "értetek élünk, győzzetek értünk!"

spanyolul ez, h hangzik?
vivimos por ti, vence por nosotros
Egy guru tudna csinálni ebből egy jó hátteret nagy felbontásban?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 19., kedd 23:58

h3x0r írta:
Toti írta:volt ez a szlogen a bl döntő előtt, h "értetek élünk, győzzetek értünk!"

spanyolul ez, h hangzik?
vivimos por ti, vence por nosotros
köszi szépen.
magyarul jobban hangzik annyi szent. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. augusztus 19., kedd 21:59

Ez a meccsnézős dologból lesz valami?

Bl-döntőre tartogatod R24? :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 19., kedd 17:37

Na ez inkább jelentheti azt. Mondjuk én nemtom erről hogy maradtam le, nem emlékeztem erre, pedig minden BL meccset láttam. :kivagyhe:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 19., kedd 17:33

Toti írta:volt ez a szlogen a bl döntő előtt, h "értetek élünk, győzzetek értünk!"

spanyolul ez, h hangzik?
vivimos por ti, vence por nosotros

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 19., kedd 17:32

Az biztos, hogy nem, csak nekem ez ugrott be, mert állandóan ez a szlogen ment egész évben a BL meccsek előtt, után, között. :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 19., kedd 17:31

Santi írta:
Toti írta:volt ez a szlogen a bl döntő előtt, h "értetek élünk, győzzetek értünk!"

spanyolul ez, h hangzik?
Nem erre a szlogenre gondolsz véletlenül?
sztem ez nem a spanyol fordítása. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 19., kedd 17:29

Toti írta:volt ez a szlogen a bl döntő előtt, h "értetek élünk, győzzetek értünk!"

spanyolul ez, h hangzik?
Nem erre a szlogenre gondolsz véletlenül?

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. augusztus 19., kedd 17:23

Én nem értek ehhez, de azt hiszem ezek ilyen spyware/adware/malware-féle dolgok. Nekem is volt ilyen problémám, azt olvastam a legjobb program ellenük a Malwarebytes. (mióta használom nem volt hasonló, szóval biztos jó :) )
.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég