OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 28., kedd 6:13

Realista24 írta: Pedig heheben biztos voltam hogy csak a gyógyszeripar lehuzasanak gondolja a vitaminokat mert keménytoku faszagyerek nem szed ilyeneket. :kalapos:
Én így vagyok vele, sose szedek semmit, lábtörés utáni 3 hónappal való kontrollon megkérdeztem a dokimat is róla, hogy a rohadt Clexane mostmár lejárt végre, valamilyen vitamint nem ír fel most az őszi-téli időszakra, ha már simán rá lett bízva a nyár a természetre? Azt felelte, hogyha attól jobban érzem magamat, ha dobálok befelé magamba mindenféle bogyót (sz@rt), akkor szedjek csak amit olvasok neten, ettől nem lesz előrébb a törés gyógyulása, ha pedig folyton egészséges vagyok (igen!), akkor hagyjam az egész gondolatot a gyászba, ha 28 évig nem kellett. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 28., kedd 4:12

Pedig heheben biztos voltam hogy csak a gyógyszeripar lehuzasanak gondolja a vitaminokat mert keménytoku faszagyerek nem szed ilyeneket. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. november 27., hétfő 22:35

hehetheoriginal írta:
csak nem eszek hust
csak a hsz-eid alapján gondoltam, éreztem, tudtam :lol: :mrgreen:

ne bánts szeretlek :kalapos:
Akarmennyire is szeretnek, ebbe nem tudok belekotni :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. november 27., hétfő 22:10

Realista24 írta: Jöhetnek tippek-trükkök vitaminok es azok szedése kapcsán.
En telen 1500-as C vitamint szedek meg 4000-es D-t heti 5-6 alkalommal. Tavasszal meg osszel 1000-es C es 2000-es D, nyaron ugyanez, csak heti 2x.

B vitamint meg Omega 3-at heti 2-3x. Mindent reggeli vagy ebed utan, kiveve a magneziumot (tavaly irta itt valaki, hogy a biszglicinat jobb) minden masodik este lefekves elott 1-2 oraval.

Nem vagyok kulonosebben markahu, most pont ugy jott ossze, hogy mindenbol Bioco-t vettem.

Van meg egy Scitec Mega Daily One, abbol veszek heti 1-2 alkalommal.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 22:08

___Samy___ írta: Az mar az evek alatt belapatolt cuccok utohatasa csak :mrgreen:

Nekem ilyenkor mar szokott lenni egy kis torokfajas, kohoges, taknyolas, de eddig lekopogjam semmi.
jah,
taknyolás meg néha köhög folyik ...
ilyen itt is van, de hát betudom a bizonyos dolgaimnak
:mrgreen:

nekem a túlterhelés miatt dobja be néha a kulcsot a szervezet, legyengül és bekapok valamit.
vagy jól meghűlök
év elején bázison pálcát dugtak orromba, ott volt pár nap kihagyásom. ( télen volt, sok durva hét, napi több mint 2 edzések/mozgások, hétvégén hegyen hóban fagyos patakban sárban maraton táv meg 1-2k fel és le futkorászás...utána forró gy.fürdőben is remegtem meg görcsöltem mint állat, csajt is lepattintottam, én balfasz )
aztán nyáron valamit megint bekaptam, 2 hétre eléggé. mondjuk ott meg asszem OCR verseny után...szarban retekben egy szál faxban, de előtte-utána is voltak dolgok, ide oda készülés blabla...
meghűlés,felső légúti fertőzés ált. csak láz nélkül. Tavaly volt egy nap ! 40 körüli láz. Buktam miatta egy Power versenyt. Egy nap b+
meg hát egy raklap egyéb jellegű sérülés. az mindig van, valami. bár az idei egész jó ( mondjuk most tempós futás nem megy, bal térdhajlat )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 21:54

csak nem eszek hust
csak a hsz-eid alapján gondoltam, éreztem, tudtam :lol: :mrgreen:

ne bánts szeretlek :kalapos:
thereisonly1ronaldo

zsuninnyo
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. november 27., hétfő 21:49

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Jöhetnek tippek-trükkök vitaminok es azok szedése kapcsán.
1000 mg szentgyörgyi albi retard c-vitamin/nap, ha pl influenza, megfazas stb van, akkor napi 3-4 tabi, megdolgoztatja a veset, de par nap alatt meggyogyulok, mint barcanal a gumibogyoszorp.
ezen kivul jutavit 3000NE d-vitamin/nap
sok gyumolcs, zoldseg, hus, kenyer, tejtermekek, minden, hadd szoljon. keveset, de valtozatosan, no reggeli, max hetvegen. sok viz.
aztan kibaszott adonisz :kalapos:
Kb en is ezt tolom, csak nem eszek hust es keves szenhidratot. +1

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 21:48

___Samy___ írta: Az mar az evek alatt belapatolt cuccok utohatasa csak :mrgreen:

Nekem ilyenkor mar szokott lenni egy kis torokfajas, kohoges, taknyolas, de eddig lekopogjam semmi.
akkor ezért néznek furán...
nem a rövid gatyesz(bocs atesz) póló, meg egy szál faxban...mindenhol is, ahol senki sem is.

ződen világítok már
:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 27., hétfő 21:28

Realista24 írta: Jöhetnek tippek-trükkök vitaminok es azok szedése kapcsán.
1000 mg szentgyörgyi albi retard c-vitamin/nap, ha pl influenza, megfazas stb van, akkor napi 3-4 tabi, megdolgoztatja a veset, de par nap alatt meggyogyulok, mint barcanal a gumibogyoszorp.
ezen kivul jutavit 3000NE d-vitamin/nap
sok gyumolcs, zoldseg, hus, kenyer, tejtermekek, minden, hadd szoljon. keveset, de valtozatosan, no reggeli, max hetvegen. sok viz.
aztan kibaszott adonisz :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. november 27., hétfő 21:27

Az mar az evek alatt belapatolt cuccok utohatasa csak :mrgreen:

Nekem ilyenkor mar szokott lenni egy kis torokfajas, kohoges, taknyolas, de eddig lekopogjam semmi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2023. november 27., hétfő 21:31-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 21:25

___Samy___ írta: Mi most a cegnel 1000 mg-os vitaking C vitamint, meg Herbaferm cseppet kaptunk. Eddig kutya bajom, meg a legminimalisabb sem, szoval eleg jo kombonak tunik igy telere.

Ja es heti ketszer kapunk gyumolcsot is.
én még félmeztelen szaladgálok odakint, akkor jó cuccot szedk ?

:mrgreen:


*nem a copacabana
:'( :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. november 27., hétfő 21:23

Mi most a cegnel 1000 mg-os vitaking C vitamint, meg Herbaferm cseppet kaptunk. Eddig kutya bajom, meg a legminimalisabb sem, szoval eleg jo kombonak tunik igy telere.

Ja es heti ketszer kapunk gyumolcsot is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. november 27., hétfő 21:08

Realista24 írta: WTN-t szoktam venni, úgy ajánlottam, galt nem is ismertem, de most úgyis kell ez az, rá is nézek.
Ecofamilyben is vannak termékeik.
Feleségem az ő terhesvitaminjukat szedi.
Én csak a Bioextra D3vitamint szedem, meg néha magnéziumot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 20:57

WTN-t szoktam venni, úgy ajánlottam, galt nem is ismertem, de most úgyis kell ez az, rá is nézek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. november 27., hétfő 20:09

lehet mást is szedni de sok a fos. itthon hazai gyártok közül yiya, wtn, gal. Gymbeamnek vannak elszórva jó dolgai, külföldiből a now ami minőség.

A gal-t azért mondtam, mert a cuccaiba nem tudsz belekötni. Más márkába nagyon is. Pl itthon nem találsz olyat aki a b komplexből kiszedte volna a b3-t. a legfirssebb tanulmányokat, visszajelzéseiket figyelik a termékfejlesztés során. Így ami oda nem való, az nem kerül be.

Az ütik egymást is egy olyan mítosz ami nem igaz, hiszen amikor táplálkozunk akkor is jön minden aminek jönnie kell és nem történik versenyzés a felszívódással. Probléma akkor van amikor sok fajtát viszünk be nagy mennyiségben, akkor a felszívódás korlátozott lesz.

"Mi a felhasználási terület, egyén igénye, a vizsgálat jó dolog. "

Ez pedig a legfontosabb dolog amit érdemes megtanulni tápkieg szedéskor. Nem szabad mindenféle szemetet szedni random mert abból később gond lehet. Nem mindent hugyozol csak úgy ki.
Laborvizsgálat fontos meg hát ugye vannak a klasszik dolgok amiket táplálkozás útján már igen nehezen tud megfelelő mennyiségben az ember betolni.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 27., hétfő 20:01

ezt a márkában csak ezt meg csak azt...hülyeség.
Van még más is a világon, nemcsak ők. De fogyasztok GAL termékeket is.

Érdemes utánanézni, hogyan szívódnak fel, mi kerül a gyomorba, hogyan hasznosul, mik azok amik ütik egymást, milyen eljárással...etc.
Mi a felhasználási terület, egyén igénye, a vizsgálat jó dolog.

és a pálinka sokat dob a dolgon !

Én már annyi mindent belapátoltam az évek alatt...ha most nekiállnék...sose lenne vége. :lol:
ha meg leírnám a sztm tuti, akkor meg azé... :mrgreen:

szrk
Látom van kiírás !
Nekem külön kategória kellene :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 27., hétfő 19:57

Actival Energia jó cucc, én érzem a hatását mikor rendszeres szedem a napi egyet.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. november 27., hétfő 19:49

Realista24 írta: Jöhetnek tippek-trükkök vitaminok es azok szedése kapcsán.
Vitaminok, ásványi anyagok szedése esetén a fő szempont egy laborvizsgálat. Keresel valami magánlabort a környéken és megnézeted hogy egyáltalán van e hiányod bármiből is. A 80% amire gyanakodnál valószínűleg atom pluszos szóval kb full felesleges. Amit amúgy érdemes lehet szedni az a b12 ha nem eszel halat, tengercsümölcseit, többé kevésbé ugyan ez vonatkozik az omega 3-ra. Télen érdemes d vitamint pótolni. Magnézium ártani nem árt.

Márkában csak a GAL. Tudományosan állandóan uptodate, legjobb cuccaik árértékben is nekik vannak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 18:28

Faust írta:Vizzel vedd be.
Sokan csalodottak lesznek, akik sörrel veszik be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 27., hétfő 18:26

Vizzel vedd be.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég