OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:54

Na, akkor azt a ki vagy te-t vegyétek már lazaságnak ti befeszült kis kefír zabálók :DDDDDDDDDDDDDDDDD pont úgy értettem, ahogy megfogalmaztad :lol:
Zsombor írta:Nem tudom Kerlon, nekem az jött le, hogy picit elszálltál pár kommenttel ezelőtt. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. :mrgreen:
??
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 19., csütörtök 21:54

Nem tudom Kerlon, nekem az jött le, hogy picit elszálltál pár kommenttel ezelőtt. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:52

Bocs a dupláért de rá kell fűznöm Zsomborra. Szóval azért ha megnézzük, Máté sem mondjuk Kerlon nemi identitásával poénkodik hanem az enyémmel, vagy én sem mondjuk mirót küldeném bőrgyógyászhoz, hanem Zsombit. A tagok közötti kapcsolatrendszert mutatják ezek a poénkodások, amelyeket szerintem pl egy ilyen Real meccs mentes időben elbír a fórum.

Az meg most pl, amit Kerlon csinált, ez a ki vagy te féle elborulás nem is értem...pont ez az..ki vagyok én? Lehet egy pattanásos kis 13 éves pöcs, és mégis megsértődtök, amikor próbálok poénkodni. Egyszerű kezdeményezés, froclizás ez, pl amikor Faustot lebölcsészezem, semmi támadás nincs benne, mégis megsértődik. Csak próbálnék valami lazaságot, közvetlenséget vinni a fórumba, mert valóban itt senkik vagyunk egymásnak nagyrészt...miért is kéne megsértődnie akárkinek?

Egyébként meg én lennék a legboldogabb, ha pörögnének a szakmai topikok, soha nem álltam útjában egy szakmai vitának, eszmecserének, de pl arra is szart mindenki, amikor 30 sort írtam a német válogatott felállásáról, vagy a diego lopez-iker helyzetről. Meg kellett volna nekem is sértődni? :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:52

Zsombor írta:Tényleg rengetegen felvették az utóbbi időben a mártír szerepet. Ha valaki nem ért egyet a másik véleményével, akkor azt egyből személyes támadásnak veszi az illető(még ha nem is róla van szó), jön a sértődöttség, meg az ujjal mutogatás a másikra, hogy xy is mit megengedhet magának, csak mert teszem azt moderátor. Ezért gyakorlatilag nincsenek is már értelmes viták.
Az is vicces továbbá, hogy néhányan mennyire komolyan veszik itt a dolgokat. Semmi rugalmasság, az fel sem merül hogy mondjuk az ember nem személyeskedés céljából írja a másiknak amiket. Érdemes megnézni ami ziro és Máté illetve köztem szokott menni. Ha más kap hasonlókat akkor ugyanúgy megy a durcizás(pl most Kerlon, én eddig azt hittem lehet veled poénkodni), meg a fórumozás abbahagyása, stb.
Az meg, hogy megváltozott a fórum, hát istenem. Nem lehet elvárni azt, hogy ugyanolyan mederben folyjon továbbra is a társalgás, mint teszem azt 2010-ben. Rengetegen kikoptak, teljesen átalakult a "mezőny", nyilvánvaló mindenkinek más a prioritás, háttérbe szorul a Real Madrid és a fórumozás a tanulás/munka/család/akármi miatt. De ez szerintem egy teljesen általános dolog, az élet minden területén. Csak itt is jó hajtogatni, hogy "bezzeg régen mennyivel jobb volt minden".
HOGY MI VAN?! :D Nem durcizok én, eddig lemertem írni, hogy nézem az Arrowt, azt is leírtam, hogy nem érdekel. Illetve merek beleállni a kínos témákba is, nem szoktam megfutamodni. Sőt mutogatni sem szoktam. És lehet is velem poénkodni. A Chipses felvetésre is dobtam rögtön zironak egy almát. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:44

h3x0r írta:
ziro4vr írta:Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Azert CR kapcsan is volt aki normalisan ervelt, viszont voltak jo paran, akik magasrol tettek az ervekre, ott rugtak bele, ahol csak tudtak. En az utobbi emberek miatt hagytam fel eleinte csak CR, majd tobb focis topik olvasasaval is.
Voltak mindkét irányba szélsőséges megnyilvánulások, ez egyértelmű. Egy ponton én is elkattantam, de azért, amit egy bizonyos személy írt, székfoglalójaként a topikban. Nem is akarok róla beszélni, lerágott csont.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 19., csütörtök 21:44

Tényleg rengetegen felvették az utóbbi időben a mártír szerepet. Ha valaki nem ért egyet a másik véleményével, akkor azt egyből személyes támadásnak veszi az illető(még ha nem is róla van szó), jön a sértődöttség, meg az ujjal mutogatás a másikra, hogy xy is mit megengedhet magának, csak mert teszem azt moderátor. Ezért gyakorlatilag nincsenek is már értelmes viták.
Az is vicces továbbá, hogy néhányan mennyire komolyan veszik itt a dolgokat. Semmi rugalmasság, az fel sem merül hogy mondjuk az ember nem személyeskedés céljából írja a másiknak amiket. Érdemes megnézni ami ziro és Máté illetve köztem szokott menni. Ha más kap hasonlókat akkor ugyanúgy megy a durcizás(pl most Kerlon, én eddig azt hittem lehet veled poénkodni), meg a fórumozás abbahagyása, stb.
Az meg, hogy megváltozott a fórum, hát istenem. Nem lehet elvárni azt, hogy ugyanolyan mederben folyjon továbbra is a társalgás, mint teszem azt 2010-ben. Rengetegen kikoptak, teljesen átalakult a "mezőny", nyilvánvaló mindenkinek más a prioritás, háttérbe szorul a Real Madrid és a fórumozás a tanulás/munka/család/akármi miatt. De ez szerintem egy teljesen általános dolog, az élet minden területén. Csak itt is jó hajtogatni, hogy "bezzeg régen mennyivel jobb volt minden".

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 21:43

h3x0r írta:
Azert CR kapcsan is volt aki normalisan ervelt, viszont voltak jo paran, akik magasrol tettek az ervekre, ott rugtak bele, ahol csak tudtak. En az utobbi emberek miatt hagytam fel eleinte csak CR, majd tobb focis topik olvasasaval is.
Mindig vannak túlzások,minden témában,nincs ezzel baj,a baj akkor jön amikor mennek is ez után a többiek.
Amúgy meg amíg lesz eltérő vélemény,addig jó,akkor van értelme a fórumnak.( Persze egy bizonyos keretek között.)
A furcsa az amikor valaki azzal érvel hogy a te véleményed mivel más,ezért biztos hogy szar.
De ilyenkor kell kiszállni.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. november 19., csütörtök 21:44-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. november 19., csütörtök 21:40

ziro4vr írta:Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Azert CR kapcsan is volt aki normalisan ervelt, viszont voltak jo paran, akik magasrol tettek az ervekre, ott rugtak bele, ahol csak tudtak. En az utobbi emberek miatt hagytam fel eleinte csak CR, majd tobb focis topik olvasasaval is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:24

Most komolyan pont te mártírkodsz? :lol: :lol: És az én első soromra úgy reflektálsz ahogy? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Az meg hogy te is így magadra vetted...be szoktam idézni, ha konkrétan írok valakinek, én nem sunyin +1ezni szoktam meg utalgatni. De hagyom is a faszságot.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 19., csütörtök 21:24

Régen is megvolt ez, csak ott egy emberen vezette le mindenki.
Innen is szia Réj.
sentry írta:Mindegy, én nem fogok itt elemezgetni. Poén tárgya lett az is amit a filmes topikban írtam- persze értettem a poént. De attól még igaz amit írtam. Ott is. Itt is.
Érdekesnek találtam amit írtál, nagyon hozzátenni nem tudtam a dologhoz, a véleményemet meg tartom azzal kapcsolatban, ezért nem is ragoztam tovább. A poénok meg ha rosszul sültek el...bocs.
Kerlon írta:Most hozom a példát, amibe te is benne vagy: Arrow. Régen oldalakat írtunk róla (persze, jobb volt a szín vonal), most meg szembe röhögitek azt, aki még nézi, meg fikázzátok. Elég burkolt személyeskedés, hogy egyél chipset. Vagy akármi. Mondjuk én pont leszarom, mert nem vagyok érzékeny lelkű meg ki vagy te? De érted valaki lehet beszélne egyes témákról normálisan azokkal, akiket még érdekel és hirtelen valaki ott terem, aztán szétbarmolja az egészet. És ez nem csak Arrow téma, hanem mindenhol felütötte a fejét.
Arrow pont rossz példa, értelmeset nem lehet róla írni.
Kicsit elkeseredett lett az egész fórum. Világvége hangulatot érzem néhol.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:21

ziro4vr írta:Szerintem meg nagy divat lett panaszkodni, mártírkodni, illetve a tisztességes vitakultúra hiányát a másik oldal "fikázására" fogni.

Persze mikor Khedira, Higuain vagy éppen Bale volt terítéken, egyesek fejbe akarták dobni mondjuk a walesit, akkor azzal nem volt gond. Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Hagyjad már a faszságot. Fikáztam Balet, CR-t... Vannak témák amikről meg nem érdemes írni, mert nincs objektív vélemény.

Most hozom a példát, amibe te is benne vagy: Arrow. Régen oldalakat írtunk róla (persze, jobb volt a szín vonal), most meg szembe röhögitek azt, aki még nézi, meg fikázzátok. Elég burkolt személyeskedés, hogy egyél chipset. Vagy akármi. Mondjuk én pont leszarom, mert nem vagyok érzékeny lelkű meg ki vagy te? :D De érted valaki lehet beszélne egyes témákról normálisan azokkal, akiket még érdekel és hirtelen valaki ott terem, aztán szétbarmolja az egészet. És ez nem csak Arrow téma, hanem mindenhol felütötte a fejét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:17

Ezt nem neked írtam, általánosságban, nem is láttam a hszedet mikor írtam.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 19., csütörtök 21:14

ziro4vr írta:Szerintem meg nagy divat lett panaszkodni, mártírkodni, illetve a tisztességes vitakultúra hiányát a másik oldal "fikázására" fogni.

Persze mikor Khedira, Higuain vagy éppen Bale volt terítéken, egyesek fejbe akarták dobni mondjuk a walesit, akkor azzal nem volt gond. Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Én nem mártírkodtam. Nem is értem hogy tűnhetett annak.

Én szidtam Khedirát, meg Bale-t is, de hogy ez ide most? Ezt Kerlon írta, hogy divat lett fikázni, kifigurázni.
Szerintem, nem csak ebben mutatkozik meg. De olyan mintha magadra vennéd, vagy támadásnak.

No mindegy.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:10

Szerintem meg nagy divat lett panaszkodni, mártírkodni, illetve a tisztességes vitakultúra hiányát a másik oldal "fikázására" fogni.

Persze mikor Khedira, Higuain vagy éppen Bale volt terítéken, egyesek fejbe akarták dobni mondjuk a walesit, akkor azzal nem volt gond. Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 19., csütörtök 21:08

ziro4vr írta:Mi az a rossz irány? Annyian írjátok de persze semmi konkrét.
Szerintem te nem fórumoztál még a másik oldalon 2006-2010 körül. Akkor teljesen más volt. Más attitűd uralkodott a fórumon. Ha ezt most nem élted meg, akkor szerintem felesleges leírni is. Nem is lehet 3 mondatban.

R24-et kérdezd. Ő jobban emlékszik, talán jobban is le tudja írni. Én akkor az elején csak read only voltam. De ez az évek alatt folyamatosan változik.

De ez van. Én ezt leírtam régebben, reakcióként az volt burkoltan hogy ez van szokjam meg vagy lépjek le.
Megváltoztatni úgysem lehet.

De amúgy ez egy tükör a társadalom felé is, még ha csak egy szurkolói fórum.

Mindegy, én nem fogok itt elemezgetni. Poén tárgya lett az is amit a filmes topikban írtam- persze értettem a poént. De attól még igaz amit írtam. Ott is. Itt is.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. november 19., csütörtök 21:04

Pedig ott van a konkrétum a hozzászólásban.
Kerlon írta: nagy divat lett szétfikázni, kifigurázni

Tény, hogy ez régebben nem így volt. Vagy legalábbis nem ilyen mértékben.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 20:57

Mi az a rossz irány? Annyian írjátok de persze semmi konkrét.
Nem illik.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2015. november 19., csütörtök 20:55

füst írta:40 perc kb. 3-as metróval Népligettől a Ferencek teréig, onnan a 8-as vagy 110-es busszal a Bah-csomópontig (5 megálló) onnan max 10 perc séta.
Matyas írta:Népligettől 3as metróval Kálvin onnan 4es metróval Móricz onnan meg 61es villamossal Csörsz utcáig mész, ott rak le a Mom park ellőtt.szerintem ez a leggyorsabb út.
nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek. :)
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 19., csütörtök 20:27

Pont nemrég néztem rá, meg is lepődtem, hogy már ott tartunk de aztán rájöttem hogy, csak ők tartják hamarabb. Egy új tv az igazi álmom, de valószínüleg csak egy féláras FIFA 16 lesz belőle Xboxra, és majd az is jövőhéten :lol: Valaki tervez valamira nagyon rámenni a black friday őrület alatt? :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. november 19., csütörtök 20:23

OFF lesz az OFF-ban, de az edigitalnál megint (úgy, mint tavaly) 1 héttel hamarabb lesz Black Friday, tehát holnap. Gondoltam szólok, hátha valakit érdekel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég