OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 29., szombat 22:00

Joparan innen kulfoldon nyomjak, vagy kulfoldre dolgoznak, vagy ceguk/vallakozasuk van, vagy multinal, vagy eleve jol fizeto allasuk van.

En orulok, hogy ha ez a stat valoban igaz.

Ezert is van mindig ujra az a kibaszott 2/3 :lol:
Szarnyal mindenki mint ramos labdaja a bayern ellen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. április 29., szombat 22:01-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. április 29., szombat 21:57

Ha meg külföldön melózol, extra fizu sem kell, hogy durván 500 eurót félre tudj tenni, ha nem egyedül élsz és osztódnak a költségek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. április 29., szombat 21:50

RealMadridFanatic írta: Mi a fasz? Ez ilyen elit forum? :kalapos:

3 megtakaritast fizetunk, ez az 50-100 kozotti kategoria alja kb. 2 kilot felretenni havonta az tisztesseges.
Hát, én pl. havi átlag 250-260 órát melózom egy kiemelt progresszivitasi szintű osztályon. A sok túlóra jól fizet :)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. április 29., szombat 21:49

ziro4vr írta: Vagy értelmezni nem tud a fórum vagy én kérek elnézést, ahogy a szavazást nézem. :lol:
adom tasó !
+1

Jó a buli :lol: :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. április 29., szombat 21:49

Mi a fasz? Ez ilyen elit forum? :kalapos:

3 megtakaritast fizetunk, ez az 50-100 kozotti kategoria alja kb. 2 kilot felretenni havonta az tisztesseges.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. április 29., szombat 21:48

Halfkey írta: Meglepett az eredmény, de hát végülis úriemberek klubja + a látogató Barcások is állandóan építkeznek :D

Edit: hehe neked könnyū félretenni, az nem számít ha fél életed a kamionban, másik felét anyuci pincéjében töltöd :D
Rá is mentem a nem, mert nem tudok opcióra:D

200ezer forintnál nem sokkal többet keresek, itt meg ennyiket rakosgatnak félre az emberek, komoly. :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 29., szombat 21:45

Meglepett az eredmény, de hát végülis úriemberek klubja + a látogató Barcások is állandóan építkeznek :D

Edit: hehe neked könnyū félretenni, az nem számít ha fél életed a kamionban, másik felét anyuci pincéjében töltöd :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 29., szombat 21:44

Kerj elnezest szerintem öcskő, itt nincs kispalya :kalapos:

Amugy sztem ertheto es realis, a mag nagy resze a madridistaval egyutt nott fel, mindenki szep darab felnott ember, csaladdal, szakmaval, vallalkozassal.
Szoval manapsag aki expert vagy megbizhato normalis arc, plusz meg munkamoral is oke, ott siman lehet jol keresni.

Igy is kell, ez az elet rendje, igy van jol.

Nem mint az eurobarcan, ahol tele drogos lecsuszott alkoholista felbolondokkal, azert ilyen stresszesek meg idegesek allandoan :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. április 29., szombat 21:47-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. április 29., szombat 21:39

Vagy értelmezni nem tud a fórum vagy én kérek elnézést, ahogy a szavazást nézem. :lol:
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. április 29., szombat 19:02

Alapvetoen szoktam ha nem is sokat, de a gyerek-felujitas kombo igen gyorsan minuszba vagott tavaly, plusz kb harmadannyi melo van mint eddig barmikor, ami van abbol is atalanyadozni kell ami iszonyat szopas, szoval most egy ideig nem nagyon lesz felretett penz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 29., szombat 18:06

Nálam azt jelenti, hogy ha kifizettem mindent.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. április 29., szombat 17:36

Mi számít félrerakásnak? Mert más az a helyzet, hogy valaki fizet egy 200 ezres törlesztőt, és mellette nem tud félretenni, és megint más, ha még nincs ingatlana, ezért gyűjtöget és félrerak havi 200-at.

Ha úgy nézzük, akkor a havi törlesztő fizetése is félrerakás (persze ingatlan, nem egy használati tárgy esetében).
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. április 29., szombat 17:08

rashidm írta:
zsuninnyo írta:

En arra gondolok, hogy x vagy y boltban levo vasarlas utan visszakapod a vasarlasok osszegenek mitomen 2%-at (valamilyen maximalis osszegig), ugyanez tankolasnal x kuton. Vissza tud csorogni love szepen.
Mint pl most a Wise iden azt csinalja, hogy csak azert ad eleg sok penzt, mert naluk tartod a dollarod / eurod / angol fontodat.
Jo ez, csak több díjat számítanak fel mint amennyit te visszakapsz
Halfkey ezt levezette :) Mm a bankkartyas-diszkontkötvényeset.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. április 29., szombat 16:17

zsuninnyo írta:
Nika91127 írta:

Jah. Diszkontkötvényes machinalással
En arra gondolok, hogy x vagy y boltban levo vasarlas utan visszakapod a vasarlasok osszegenek mitomen 2%-at (valamilyen maximalis osszegig), ugyanez tankolasnal x kuton. Vissza tud csorogni love szepen.
Mint pl most a Wise iden azt csinalja, hogy csak azert ad eleg sok penzt, mert naluk tartod a dollarod / eurod / angol fontodat.
Jo ez, csak több díjat számítanak fel mint amennyit te visszakapsz

zsuninnyo
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. április 29., szombat 15:33

Nika91127 írta:
zsuninnyo írta:

Annak nezz utana, milyen kedvezmenyeket es visszateriteseket kaphatsz hitelkartyaval. Itthon tizezreket lehet havonta "keresni" ezekkel.
Jah. Diszkontkötvényes machinalással
En arra gondolok, hogy x vagy y boltban levo vasarlas utan visszakapod a vasarlasok osszegenek mitomen 2%-at (valamilyen maximalis osszegig), ugyanez tankolasnal x kuton. Vissza tud csorogni love szepen.
Mint pl most a Wise iden azt csinalja, hogy csak azert ad eleg sok penzt, mert naluk tartod a dollarod / eurod / angol fontodat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 29., szombat 15:29

Szavazzuk meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. április 29., szombat 15:26

zsuninnyo írta:
'shutterisland írta: hat most az lesz egyebkent, hogy mivel szeretnem felnyomni kicsit a cs-t ezert igenyeltem egy hitelkartyat es a kovetkezo telom is reszletre fogom kihozni, pedig rohadtul utalom azt az erzest, mikor ugy erzem, tartozok.
lehet ezert nem erzem logikusnak.

nyaralni is ha megyek, mindig elore fizetek es bookolok le dolgokat (persze ha visszateritheto) meg akkor is, ha lehetne a helyszinen is.
vagy mikor valaki felvesz a repteren, mar akkor utalom at neki a transfer dijat, mikor meg celba sem ertunk. :mrgreen:
Annak nezz utana, milyen kedvezmenyeket es visszateriteseket kaphatsz hitelkartyaval. Itthon tizezreket lehet havonta "keresni" ezekkel.
Jah. Diszkontkötvényes machinalással

zsuninnyo
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. április 29., szombat 15:19

'shutterisland írta: hat most az lesz egyebkent, hogy mivel szeretnem felnyomni kicsit a cs-t ezert igenyeltem egy hitelkartyat es a kovetkezo telom is reszletre fogom kihozni, pedig rohadtul utalom azt az erzest, mikor ugy erzem, tartozok.
lehet ezert nem erzem logikusnak.

nyaralni is ha megyek, mindig elore fizetek es bookolok le dolgokat (persze ha visszateritheto) meg akkor is, ha lehetne a helyszinen is.
vagy mikor valaki felvesz a repteren, mar akkor utalom at neki a transfer dijat, mikor meg celba sem ertunk. :mrgreen:
Annak nezz utana, milyen kedvezmenyeket es visszateriteseket kaphatsz hitelkartyaval. Itthon tizezreket lehet havonta "keresni" ezekkel.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. április 29., szombat 14:03

hat most az lesz egyebkent, hogy mivel szeretnem felnyomni kicsit a cs-t ezert igenyeltem egy hitelkartyat es a kovetkezo telom is reszletre fogom kihozni, pedig rohadtul utalom azt az erzest, mikor ugy erzem, tartozok.
lehet ezert nem erzem logikusnak.

nyaralni is ha megyek, mindig elore fizetek es bookolok le dolgokat (persze ha visszateritheto) meg akkor is, ha lehetne a helyszinen is.
vagy mikor valaki felvesz a repteren, mar akkor utalom at neki a transfer dijat, mikor meg celba sem ertunk. :mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. április 29., szombat 13:13

'shutterisland írta: hat nem tudom.

ha van ket ismerosom, az egyik mar 10x kert kolcson es mindig visszaadogatta es 11.-jere is kolcson ker.

a masik soha nem kert kolcson, mindig mindene rendezett volt, de most ker valamire.

en pl nem reszesitenem elonyben az elsot, de legalabb is biztosan nem lenne hatranyban a masodik.

mondom, bar ertem a hatteret az o szempontjukbol, csak nekem logika ellenes direkt csak azert reszletre veszegetni mindent meg hitelkartyazgatni hogy ezaltal tunjek megbizhatobbnak.
erted, ne menjek mar minuszba (marmint az kozep ertek ala) azert, mert megoldok mindent magamtol.
Az erdekeid ellentetesek, ezert a logika is ellentetes a te szemszogedbol, ami ertheto. De ha te kolcson akarnal adni, mert abbol van penzed, akkor te is azt az ismerosodet szeretned jobban, aki mar 10-szer kert kolcson. :)
A hitelkartyazgatassal egyebkent tudsz penzt "keresni", szoval az sem ordogtol valo dolog. Nem egyszeruen csak "minuszba" mesz vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég