OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. augusztus 24., hétfő 20:20

Az én oktatóm egy vicces pali, már maga ahogy beszél... de nagyon rendes, egyszerűen le van nyűgözve amikor a táncos életről beszélek neki, úgy hív, hogy Michael Flatley, vagy a villámlábú :lol:
De van keresete bőven, egy 3500- 4500 lélekszámú falu az ahol én lakom és a környékünkön kisebb- nagyobb falvak vannak, ahol mindegyiken tart KRESZ és vezetés képzést a mi falvankkal a centrumban... ilyen 10-15 fős csoprtonként dolgozik és vigan megél belőle, három autója isvan... egy Merci A 160-al vezetünk de nem szokott kiabálni sem, sem dédelgetni az autót, hogy hogy ülj benne, figyelj az üléshuzatra és stb. Az én oktatóm józni szokott :D , vagyis: erre menj jó? Jó! Jó most ide, Jó akkor holnap 13 kor a következő jó? Érted megyek jó? És akkor megyünk az autópályára is jó? És akkor ezt is megtapasztalod majd jó? Na jó! Akkor holnap jó? Jó! :lol:
Ja és ha összetöri az autót, vagy ha meghibásodik se ő állja, hanem az autósiskola cég, amelyben dolgozik. Szóval elég jó, de igen neki is minden kategóriában van engedélye, kivéve a C ugye a busz... de azt mondta azt is leszeretné tenni. Ergo, egy oktatónak szerintem jócskán kell, hogy legyen vezetéstapasztalata, kilométer a lábban, nem csak B kategóriás jogosítvány, türelem és érzék a tanításhoz, no meg egy autó, amit nem sajnál oda adni, az ügyesebbnél ügyesebb nebulók kezébe.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. augusztus 24., hétfő 20:19

ziro4vr írta:Nekem folyton a piachoz kellett vinnem az oktatómat. :mrgreen: A sok bódé között a parkolást legalább faszán begyakorolhattam. :lol: Amúgy nagyon jó fej volt, ami errefelé elég ritka amiket hallottam sztorik alapján.
Az enyém akkora suttyó pöcsfej volt hogy kevesen múlt hogy meg ne verjem . :cens: :vivo:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 24., hétfő 20:17

Pont a múltkor láttam róla egy cikket. Itt is van.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 24., hétfő 20:13

Fú az enyém sziszegett állandóan.
De az a tipikus,ha kicsit magasabb fordulattal indultál el,nem szólt hanem SSSSZZZ.
Elkezdtem tolatva parkolni,és csak azt hallottam hogy SSSSZZZZ.
Mondjuk utólag rájöttem hogy ott ha jó volt ha nem már sziszegett.

Volt hogy 8-ra kellett mennem,és óra 5-re értem oda vagy pár perc késéssel,sétálok felé,SSSZZZZ és rázza a fejét.
Inkább baszott volna már le,de ez az idegeimre ment.. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 24., hétfő 20:06

Nekem folyton a piachoz kellett vinnem az oktatómat. :mrgreen: A sok bódé között a parkolást legalább faszán begyakorolhattam. :lol: Amúgy nagyon jó fej volt, ami errefelé elég ritka amiket hallottam sztorik alapján.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 24., hétfő 19:42

Remy írta: Anno az oktatómmal beszéltünk erről. Azt mondta, hogy hát megéri... nyilván nem leszel tőle milliomos. A kocsid ugyebár szét lesz hajtva, tehát arra megy el sok pénz. Hiába tűnik jónak mondjuk a 2200ft-os órabér. Illetve maga a helyzet, hogy fejben nagyon ott kell lenni, hiszen kezdőket oktatsz. Mentálisan nagyon megterhelő.

De nyilván embere válogatja, hogy ki képes ezzel megbírkózni, ki nem.
Egy biztos szarrágó ember ne menjen oktatónak. Az én oktatóm többnyire jófej volt, viszont úgy féltette a kocsiját. Állandóan sírt, hogy leégetem a kuplungját :D Amivel nincs is gond, csak ne üvöltsön rá ilyenek miatt az emberre, hanem magyarázza el inkább, hogy mit hogyan. Haverom például mesélte, hogy volt, hogy óra végén fizetnie kellett az oktatónak és ahogy nyúlt be a zsebébe kicsit megemelkedett ugye az ülésen, erre az oktató mondta neki, hogy tönkreteszi az ülést, szálljon ki az esőbe!! és úgy vegye elő a tárcáját :lol:
Egyébként gondolom aránylag jól meglehet élni belőle, főleg, ha a vizsgáknál elteszi a kenőpénzek felét...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 24., hétfő 19:38

Köszönöm a válaszokat,viszont azt olvasom hogy nem elég a "B" hozzá,tehát bajban lesz,sőt ha megcsinálja a C-t akkor az kezdőnek számít,tehát még mindig sehol sem tart.
Köszönöm tényleg nektek! :agree:
Ha esetleg még valaki tud konkrétumot azt hallgatom. :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 24., hétfő 19:25

miro írta: Hogy működik ez,megéri-e megcsinálni,van e buktatója stb.. :hmmm:
Előre is :agree: :agree: :agree: !
Anno az oktatómmal beszéltünk erről. Azt mondta, hogy hát megéri... nyilván nem leszel tőle milliomos. A kocsid ugyebár szét lesz hajtva, tehát arra megy el sok pénz. Hiába tűnik jónak mondjuk a 2200ft-os órabér. Illetve maga a helyzet, hogy fejben nagyon ott kell lenni, hiszen kezdőket oktatsz. Mentálisan nagyon megterhelő.

De nyilván embere válogatja, hogy ki képes ezzel megbírkózni, ki nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. augusztus 24., hétfő 19:25

miro írta:Srácok,egyik ismerősöm Pécsen gondolkozik hogy autóvezetést oktatónak (vagymi :mrgreen: )szeretne tanulni.
Érettségije van,23 éves,szóval ezek nem akadályok.
Viszont,valaki tud erről valamit,tőlem kérdezett,de én passzoltam,gondolta beírom ide,hátha valaki..
Hogy működik ez,megéri-e megcsinálni,van e buktatója stb.. :hmmm:
Előre is :agree: :agree: :agree: !
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2015 ... ositvanya/
itt minden össze van foglalva, amivel el lehet ijeszteni a haverod :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 24., hétfő 19:20

Srácok,egyik ismerősöm Pécsen gondolkozik hogy autóvezetést oktatónak (vagymi :mrgreen: )szeretne tanulni.
Érettségije van,23 éves,szóval ezek nem akadályok.
Viszont,valaki tud erről valamit,tőlem kérdezett,de én passzoltam,gondolta beírom ide,hátha valaki..
Hogy működik ez,megéri-e megcsinálni,van e buktatója stb.. :hmmm:
Előre is :agree: :agree: :agree: !
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 24., hétfő 12:03

http://444.hu/2015/08/24/holgyeim-es-ur ... rforgalma/ :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 24., hétfő 11:17

VanillaSky írta:
Te magad válaszoltad meg a saját kérdésedet. Az irodában mi is beszélgettünk róla, de egyszerűen nincs megoldás. Az EU-s jogelveket be kell tartani, az eddigi jogszabályok meghaladottá váltak, de amilyen lassú a döntési folyamat - sőt egyszerűen nincs is miről dönteni, mert öten hatfélét akarnak - a jelenlegi status quot kell tartani.

Jönnek a hírek a btk szigorításáról, az illegális határátlépés letöltendő szabadságvesztéssel való büntethetőségéről, ami ismét csak pr fogás. Semmi gyakorlati haszna nem lesz. A bevándorlási hivatal veszi fel az embereket - a képzésük valamiféle gyorstalpalós megoldás - a hivataloknak, rendvédelmi szerveknek, bíróságoknak meg mindnek megvannak a szervezeti szabályzataik, jogszabályi kereteik ahogy eljárhatnak és el kell járniuk. Aki ebben nincs benne, egyszerűen könnyen dobálózik a szavakkal, hogy döntsenek 1-2 nap alatt, papíron lehet a valóságban nem!

A probléma addig nem lesz megoldva amíg valamiféle egységes álláspont nem alakul ki, de ismerve az EU működését ez több éves folyamat, mire odaérnek, hogy fellépnek ellene már rég késő lesz.
Ezek a dolgok tökélétesen, na jó nem tökéletesen, de olajozottan működnek a hétköznapokon. Én megértem hogy nehéz közös evezőre jutni és rengeteg hátráltató tényező van. A hétköznapokon el is fogadom, hogy vontatottan működnek a dolgok, mert sok szereplő szempontjából kell alaposan meg vizsgálni egy-egy kérdést.
De azt nem akarom elfogadni, hogy az EU-ban nincs egy válságstáb, mert az már régen rossz, ha rendkívüli események felett hónapokig kell ülni.
Az van, hogy a problémát nem fajsúlyosan kezeli at EU, semmi több. Hadi állapot esetén sem kivánom hogy az illetékesek hónapokig vakarsszák a fejüket a papirok felett, mert az az életképtelenség határa.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 24., hétfő 10:56

Nagyon remélem hogy itthon felkékszülnek majd azoknak az érkezésére, mert lesznek bajok, 2 hét és itt is lesznek. Nekem meg ne mondja senki hogy nem volt idő felkészülni, meg nem számítottak erre, mert az élő példa a szemünk előtt zajlik, tőlünk délre párszáz kilométerre.

És hol van még a vége... Európa még mindig csak csodálkozik meg vitatkozik hogy mit kéne csinálni, mire megoldást találnak a határokon a védelemre addigra a bevándorlókérdés már rég a belügy problémája lesz. Már lassan 4 hónap telt el.
Te magad válaszoltad meg a saját kérdésedet. Az irodában mi is beszélgettünk róla, de egyszerűen nincs megoldás. Az EU-s jogelveket be kell tartani, az eddigi jogszabályok meghaladottá váltak, de amilyen lassú a döntési folyamat - sőt egyszerűen nincs is miről dönteni, mert öten hatfélét akarnak - a jelenlegi status quot kell tartani.

Jönnek a hírek a btk szigorításáról, az illegális határátlépés letöltendő szabadságvesztéssel való büntethetőségéről, ami ismét csak pr fogás. Semmi gyakorlati haszna nem lesz. A bevándorlási hivatal veszi fel az embereket - a képzésük valamiféle gyorstalpalós megoldás - a hivataloknak, rendvédelmi szerveknek, bíróságoknak meg mindnek megvannak a szervezeti szabályzataik, jogszabályi kereteik ahogy eljárhatnak és el kell járniuk. Aki ebben nincs benne, egyszerűen könnyen dobálózik a szavakkal, hogy döntsenek 1-2 nap alatt, papíron lehet a valóságban nem!

A probléma addig nem lesz megoldva amíg valamiféle egységes álláspont nem alakul ki, de ismerve az EU működését ez több éves folyamat, mire odaérnek, hogy fellépnek ellene már rég késő lesz.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 24., hétfő 10:38


Amig kevesen voltak addig még elég békések voltak, így szokott ez lenni. Ahogyan egyre többen lesznek úgy vadulnak majd el. Májusban még meghúzták magukat a vonaton amikor jöttek, mert akkor még jóval kevesebben voltak, és érezték hogy mindenki csak megtűri őket, úgy viselkedtek mint egy kisangyal, igaz rohadtbüdösek voltak már akkor is. Pár hete már lehetett látni a változást, a vonaton cigiztek, dobálták ki a szemetet, le se kakkantották az ellenőrök és a vasútőrök felszólításait. A napokban meg már be is szólogattak az embereknek.
Akik most Maceóniában járnak azok már edzettek lesznek mire ideérnek, eleve nem békésen fognak idejönni, mert már kaptak könnygázt az arcukba. Na ellenük már nem lesz jó semmire az a kis lightos szögesdrót kerítés meg az a pár szállingózó határőr.

Nagyon remélem hogy itthon felkékszülnek majd azoknak az érkezésére, mert lesznek bajok, 2 hét és itt is lesznek. Nekem meg ne mondja senki hogy nem volt idő felkészülni, meg nem számítottak erre, mert az élő példa a szemünk előtt zajlik, tőlünk délre párszáz kilométerre.

És hol van még a vége... Európa még mindig csak csodálkozik meg vitatkozik hogy mit kéne csinálni, mire megoldást találnak a határokon a védelemre addigra a bevándorlókérdés már rég a belügy problémája lesz. Már lassan 4 hónap telt el.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 24., hétfő 10:16

Bámulatos...

Amúgy még a sör témához: pár napja ittam a csapolt Browar Brodacz Afro nevezetű nedűből. Stout. Hát életem söre.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:36

Aki olyan elvakultan védi őket az szerintem még nem tartózkodott a közelükben 10 percnél többet. Lehet itt akárhogy babusgatni őket,de ők itt Európában sehol nem fognak tudni beilleszkedni, civilizálatlan, kulturálatlan honfoglalók nem többek.

A másik kedvenc dumám,hogy rengeteg nő és gyerek...na persze én látom nap mint nap hányan érkeznek és milyen összetételben, de 100 főre lebontva maximum 5 nőt/gyereket mondanék, de még lehet ez is sok...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:34

Menjetek, fogadjátok be őket. Akinek nem inge...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:28

A sok mérnök és agysebész

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. augusztus 23., vasárnap 21:15

Nagyon szép lett az oldal és a fórum is.Gratulálok mindenkinek aki munkát és energiát fektetett bele.Köszönjük!

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. augusztus 23., vasárnap 20:28

srácok, mér néz ki így nálam a fórum? oké, hogy 4nap fesztivál után vagyok, de azér ennyire nem vészes a helyzet :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég