OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. április 19., kedd 21:59

aki nagyon magas angol skillel rendelkezik vagy úgy érzi írjon már pü-t, vágom én is, de azért, na.. szóval egy kisebb pár soros szövegrészletet kellene magyarról angolra fordítani. :)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 19., kedd 19:11

Toddler blames Batman for the mess on his mom’s mirror. A kis madridista milyen meggyőzően adja el a sztorit :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 17., vasárnap 22:22

https://docs.google.com/forms/d/1EveQu7 ... rm?c=0&w=1
Erdély, Kolozs megye turizmus, szakdoga kérdőív stbstb, legyetek szívesek. Pussz
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 17., vasárnap 12:01

csababarca írta: Én csak márkát tudok ajánlani, Burton táskáknál nézelődnék.
http://store13.hu/store13hu-apollo-pack-tk-t52144-c729

egynek pl.
De van többféle, de ezt tudom,hogy belefér a kézipoggyász méretbe. (még a wizzair kisméretű kézipoggyász megkötésébe is...)
De nézz szét jobban, ha túratáskásabb kell, több zsebbel, van olyan is itt.
Nekem ilyen van ajánlani tudom, nem is érzem,hogy a hátamon van.
Köszönöm a választ, szét is nézek itt :agree:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. április 17., vasárnap 9:16

d.gergo írta:Sziasztok!

Tud valaki tapasztalatból ajánlani jó hátizsákot, ami kompatibilis a standard repülős kézipoggyász méretekkel, masszív, kényelmesen viselhető hosszabb séták alatt is és van külső zsebe iratoknak és egyéb apróságoknak? Tudom, így első körben nem szűkítettem le a kört túlságosan, de hátha valamelyikőtök túratáskájára ráillik a leírás :)
Én csak márkát tudok ajánlani, Burton táskáknál nézelődnék.
http://store13.hu/store13hu-apollo-pack-tk-t52144-c729

egynek pl.
De van többféle, de ezt tudom,hogy belefér a kézipoggyász méretbe. (még a wizzair kisméretű kézipoggyász megkötésébe is...)
De nézz szét jobban, ha túratáskásabb kell, több zsebbel, van olyan is itt.
Nekem ilyen van ajánlani tudom, nem is érzem,hogy a hátamon van.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 17., vasárnap 9:09

Sziasztok!

Tud valaki tapasztalatból ajánlani jó hátizsákot, ami kompatibilis a standard repülős kézipoggyász méretekkel, masszív, kényelmesen viselhető hosszabb séták alatt is és van külső zsebe iratoknak és egyéb apróságoknak? Tudom, így első körben nem szűkítettem le a kört túlságosan, de hátha valamelyikőtök túratáskájára ráillik a leírás :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 16., szombat 21:16

Kerlon írta:vettem egeret, fellélegezhettek a kettős látástól :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ok. Rendben, Szia. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 16., szombat 21:15

vettem egeret, fellélegezhettek a kettős látástól :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. április 14., csütörtök 20:43

köszönöm mindenkinek a segítségek, akkor úgy látom jó döntés lesz az SE :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. április 14., csütörtök 17:14

BBeno írta:nem mernék rá megesküdni hogy a kelenföldi p+r is ingyenes...

Az volt
ZIDANE

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. április 14., csütörtök 17:08

hehe írta:egy 55ezres huawei p8 lite-tal sincs semmi gond, nem kell ide samsug s600 edge max über edition.
főleg nem 14523456346 forintért. :D A legújabb samsung valami 250k körül van. Abból már veszek a nagyon fasza laptopot. :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 14., csütörtök 17:06

egy 55ezres huawei p8 lite-tal sincs semmi gond, nem kell ide samsug s600 edge max über edition.
Kép
Kép
Kép

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. április 14., csütörtök 16:58

Ferencváros írta:Nagy segítség kéne srácok. 4 év után úgy döntöttem, hogy le kéne cserélni a telómat, samsung galaxy s4 mini. Az iPhoneról csak jókat hallok folyton, 1-2 hibával, és ez az SE 140-ért meg is éri talán. Tudna nekem valaki mesélni, hogy mennyire jók ezek az Apple cuccok, meddig bírják, mennyire gyorsak, különösen az SE mennyi jó? Azt tudom, hogy az 5S és 6S keveréke, valami mélyebb elemzést várnék. :mrgreen:
Nem használtam még SE-t, de a kapott hardverjét (kb.) igen, az alapján erősen ajánlom az SE-t.

Az akksija valamivel kisebb, mint a 6S-é, ellenben a képernyő is kisebb, így azt mondják tovább bírja. Viszonyítási alap az üzemidőhöz: 6S ilyen 20 óra készenlétből 5-6 óra használatot bír, míg lemegy 10% köré de ha már játszana rajta az ember, akkor ezt el is lehet felejteni, úgy 1-2 óra nagyon maximum. Viszont amiben nagyon pozitívan csalódtam, hogy pl. 1%-on kibírt egy teljes, majdnem egy órás éjszakai hazautat állandó zenehallgatással és netezéssel. Összefoglalva: egy napot tuti kibír az SE is átlagos használat mellett (ami by the way ennyi pénzért elég szégyen teljesítmény :lol: )

A 2 giga RAM egyébként pöpec benne, az tuti hogy egyszer sem fog kifagyni semmivel, akárhány alkalmazás fusson egy időben (még az 1 gigát is elég nehéz kiakasztani iOS-n, ha jól tudom).

Az Apple-ről általában annyit tudok írni, ami a csapból is folyik, szóval ebbe nem megyek bele. Eszméletlenül túl vannak amúgy ezek árazva, de ha kibírja nekem három évig ilyen teljesítménnyel, akkor boldog leszek, mert pl. újraindítani is csak szoftverfrissítés miatt kellett, és minden app pöccre indul. Ami viszont nekem pain in the ass, az az iTunes-os baszakodás és hogy az Androiddal ellentétben nem lehet háttértárként használni. Biztos meg lehet tanulni, de én nem vagyok rá hajlandó, majd csak ha elkezd betelni a tárhely :lol:

Én a 6S és a Lumia 950 között vacilláltam annak idején, végül a "kitaposott ösvényt" választottam, és nem bántam meg, mondom ezt úgy, hogy én sem abba a die-hard-apple-boltelőttsátrazós "CsakAzAlma" fanboy rétegbe tartozom. A 16 gigás verziót viszont meggondolnám, én személy szerint elég sokat használom a kamerát, Spotify-on is egy rakat zene van offline, és ezekhez kényelmesebb egy nagyobb konstrukció (ezekkel már most három hónap használat után van 14 giga rajta, és akkor még ott az oprendszer is aminek kell a hely).
hehe írta:azt vki mondja már meg nekem, hogy mi a szarakodás egy 1-2-3 éves androidos telefonon.
értelmes telefonra gondolok, nem a 12ezer forintos tescos alcatelre.
Ehhez nem tudok hozzászólni, nekem egy Huawei Ascend G630 volt a "legkomolyabb" Android telefonom, előtte egy ZTE Blade-et használtam (utóbbi egyébként nagy szerelmem azóta is, eszméletlen jó volt :sziv: ). Lehet Neked 150eFt+ Androidos telód van, és annál ez nem okoz gondot, de alapvetően én úgy látom, hogy az Android túlságosan "open-source", és ez a hatékonyság és a sebesség kárára megy. Ahány telefon, annyi verzió, rendre rosszul megírt operációs rendszer "változattal", ami, hiába mondjuk 4 giga ram, egyszerűen nem tudja kezelni a multitaskingot és támogatni az aktív hétköznapi használatot. Az Androiddal, mint olyan, semmi bajom nincsen, sőt! Nekem az nem tetszik, hogy minden gyártó belepiszkál és szétdúr egy alapvetően hatékony és jó oprendszert. Ezért van pl az, hogy amíg egy relatíve régi iPhone 1 giga rammal is leviszi az ember fejét, addig volt olyan 4GB ramos Android a kezemben, aminek a Facebook alkalmazással is meggyűlt a baja.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. április 14., csütörtök 16:34

azt vki mondja már meg nekem, hogy mi a szarakodás egy 1-2-3 éves androidos telefonon.
értelmes telefonra gondolok, nem a 12ezer forintos tescos alcatelre.
Kép
Kép
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 14., csütörtök 16:26

Ferencváros írta:Nagy segítség kéne srácok. 4 év után úgy döntöttem, hogy le kéne cserélni a telómat, samsung galaxy s4 mini. Az iPhoneról csak jókat hallok folyton, 1-2 hibával, és ez az SE 140-ért meg is éri talán. Tudna nekem valaki mesélni, hogy mennyire jók ezek az Apple cuccok, meddig bírják, mennyire gyorsak, különösen az SE mennyi jó? Azt tudom, hogy az 5S és 6S keveréke, valami mélyebb elemzést várnék. :mrgreen:
Nem vagyok apple buzi, úgy 8 hónapja meguntam a szarakodást a rengeteg samsung nokia meg hasonlók után,vettem egy 5s-t és hibátlanul megy azóta is,nem lassult semmi gond nem volt vele.

SE lesz a következő mert nekem ez a fazon tetszik.Én csak ajánlani tudom pedig tényleg nem vagyok és nem is leszek nagy almafan.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. április 14., csütörtök 16:17

Ferencváros írta:Nagy segítség kéne srácok. 4 év után úgy döntöttem, hogy le kéne cserélni a telómat, samsung galaxy s4 mini. Az iPhoneról csak jókat hallok folyton, 1-2 hibával, és ez az SE 140-ért meg is éri talán. Tudna nekem valaki mesélni, hogy mennyire jók ezek az Apple cuccok, meddig bírják, mennyire gyorsak, különösen az SE mennyi jó? Azt tudom, hogy az 5S és 6S keveréke, valami mélyebb elemzést várnék. :mrgreen:
Én annyit tudok nyilatkozni, hogy 4s-em van lassan másfél éve, de tökéletesen fut, minden alkalmazást gond nélkül visz (facebook, messenger, youtube, insta stb) amiket én használok, egyszer nem fagyott még le. Egy minimális belassulást azért már észrevenni, de 2011-es telefonról beszélünk, szóval ahhoz képest nagyon jó telefon. Egy újabb még ennél is sokkal jobb, szóval megéri befektetni, mert utána 2-3 évig nem lesz gondod telefon téren (szerintem).
Én is az SE-n gondolkodom, de majd csak karácsony tájékán.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. április 14., csütörtök 15:59

Nagy segítség kéne srácok. 4 év után úgy döntöttem, hogy le kéne cserélni a telómat, samsung galaxy s4 mini. Az iPhoneról csak jókat hallok folyton, 1-2 hibával, és ez az SE 140-ért meg is éri talán. Tudna nekem valaki mesélni, hogy mennyire jók ezek az Apple cuccok, meddig bírják, mennyire gyorsak, különösen az SE mennyi jó? Azt tudom, hogy az 5S és 6S keveréke, valami mélyebb elemzést várnék. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. április 14., csütörtök 13:32

:lol: :lol: :lol: :lol:
Gondolom az ő elképzelt univerzumukban az ÁFA mindenre 0%, nincsen ISIS, Neymar saját költségen igazolt oda és Messi befizette az összes csapattársa helyett is az adót, és elszánt nagykövete az offshore elleni küzdelmeknek. Meszküunklub.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. április 14., csütörtök 13:28

Barcás ismerős:

Undorító, ahogy húzták az időt a matracosok (mondom és az mi, hogy két védő és a kapus passzolgat?)
Illetve, hogy annyira durvák voltak, hogy maximum! 6 emberrel kellett volna befejezniük a meccset!! :|
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. április 14., csütörtök 13:24

nem mernék rá megesküdni hogy a kelenföldi p+r is ingyenes...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég