OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. július 22., szerda 16:34

Akkor ki a bevándorló, vagy mit jelent a szó? :hmmm:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. július 22., szerda 14:56

Pipita írta:Mondjuk ha ennyire irtózol a bevándorlóktól, akkor lehet nem nagy ötlet kimenni bevándorlónak, dehát ahogy érzed.
Az Angliában dolgozó magyarok nem bevándorlók. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 22., szerda 14:19

Nálam ott kezdődik a történet..hogy ki az aki kondizni megy egy fesztiválra? :lol: :lol:

Nyilván az a 3 nap kiesés végzetes lenne. Persze tudom a magyarázatát, fel kell pumpálniuk magukat az esti buli előtt a sok ribinek. :mrgreen:

Gabo gyerek meg hamarosan megy a levesbe, nincs értelme beszélni róla.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 22., szerda 14:02

Én le se szarom, hogy hogy néz ki, hogy vastag-e a vádlija, hogy naturál vagy szúrja-e magát (amiben kb biztos vagyok), vagy hogy zyzzre veri-e ki otthon, leszarom.
Nem olyan régen elhangzott itt, hogy értelmes gyerek, csak a média ferdít. Ezt az interjút elnézve, a média még finom volt vele kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 22., szerda 13:28

dannen írta:
Realista24 írta:http://tv2.hu/musoraink/mokka/182018_pu ... asban.html
Tényleg nagyon értelmes srác....esti suliba jár, hogy több ideje legyen a gyúrásra....ami napi 1,5 óra. Jól van. :agree:
mi a gond vele? azt mondta, hogy több ideje legyen a testépítésre például. egy teljesen normális srác, nyilván meg van a stílusa, meg pimaszság ami egy 19 éves gyereknek kell.

viszont hogy az emberek miért oltogatják ennyire azt nem értem (vagyis értem, a legtöbb irigy). azt bírom a legjobban amikor az index videoja után szénné oltották szerencsétlent mikor még csak táncolni látták 15 másodpercig. senkinek nem ártott, a videot sem ő vette fel és tette fel a netre, de azért már egy csicska, gyász, nyomorék és a többi. meg a lábával vannak elfoglalva mikor az adott kommentelőnek meg boiler teste van dugó mellel. rühellem az ilyeneket.

lehet savazni
Ha az en hszemre reagálsz, akkor arra reagálj, ne az általános véleményre. Vagy te vagy az? Azért érint érzékenyen ennyire? :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 22., szerda 12:38

Nekem távolról lesüt róla, hogy anyuci, apuci kinyalja a kis borotvált fenekét, pumpálják bele a lóvét gond nélkül, Gabo meg elhiszi, hogy ő ezért valaki, ő az arc, a bulibáró. Persze szép dolog, hogy valaki elkötelezett valami felé, de garantálom, hogy tele nyomta magát 18-19 évesen szteroiddal, hogy jól nézzen ki... a felső teste. Ami tényleg iszonyatosan gáz, hogy a média és a társadalom fele még élteti is egy kicsit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 22., szerda 12:38

Hát ezek a jelzők tényleg picit túlzásnak számítanak de az eddigiek alapján nem is nagyon sajnálom. szolis, ratyi ruhákban, csücsörit feszítve pozolgat a képei nagyrészén. Szóval tucat ember és még csak a nem is okos fajta. A riportok alapján nem mondanám hogy bunkó, de rossz irányba halad, aztán majd csodálkozni fog mikor 3 műszakban fog dolgozni egy raktárban vagy gyárban, mert nem mindenki lehet személyi edző.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 22., szerda 12:28

De legalább lenne kigyúrva. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 22., szerda 12:26

Corleone írta:Komolyan ezt a srácot, hogy lehet, hogy védte valaki is.. A média ferdítése, meg hogy az emberek irigyek.. :lol: :lol: :lol:
csak irigy vagy hogy te nem járhatsz esti suliba hogy több időd legyen gyúrásra. szégyelld magad. :x

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. július 22., szerda 12:25

Komolyan ezt a srácot hogy lehet, hogy védte valaki is.. A média ferdítése, meg hogy az emberek irigyek.. :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corleone 2015. július 22., szerda 12:26-kor.
#happyshitting

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 22., szerda 12:23

Nem az a baj, hogy ilyen ( jó nyílván az is) hanem, hogy mutogatják :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 22., szerda 12:20

Tök normális srác, ne bántsd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 22., szerda 12:09

http://tv2.hu/musoraink/mokka/182018_pu ... asban.html
Tényleg nagyon értelmes srác....esti suliba jár, hogy több ideje legyen a gyúrásra....ami napi 1,5 óra. Jól van. :agree:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 22., szerda 10:21

lehet csak lekapcsolták az aluljáróban hamisítványokkal, aztán szépen bekísérik :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. július 22., szerda 10:20

te jo isten bazdmeg :D
Hat ez kibaszott nagy almom volt eddig is, de ezek utan.. :lol:

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. július 22., szerda 10:16

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5649269C

van még remény.. :)
joabulicsak

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 21., kedd 19:20

A tisztánlátás végett tegyük hozzá, hogy az Angliában élő/dolgozó magyaroknak nagyon nagy része nem azért ment oda mert rajong a brit kultúráért, imádja a sok esőt, stb., hanem mert ott a legegyszerűbb munkát vállalni.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 21., kedd 19:07

hát ha ezt vetted ki a szavaimból akkor sry, nem igazán volt célom, csak mint érdekesség írtam le, persze volt egy másik oldala is, de ez csak Londonra érvényes, mint mondtam túl mainstream hely lett, de persze magukat a briteket se szeretem.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. július 21., kedd 19:02

Mondjuk ha ennyire irtózol a bevándorlóktól, akkor lehet nem nagy ötlet kimenni bevándorlónak, dehát ahogy érzed.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 21., kedd 18:56

___Samy___ írta:Hat en ugy vagyok ezzel a kikoltozes dologgal, hogy ha mar lud, akkor legyen kover. Tehat ha egyszer erre kerulne a sor, akkor nem londonba, ausztriaba vagy egyeb europai helyekre mennek, hanem Ausztraliaba probalnek szerencset. Igazabol engem mindig is vonzott az ott levo relax.

Es azt lehet tudni, hogy miert nem elne ott?

Ha tényleg, és komolyan érdekel az Ausztráliai kiköltözés akkor ajánlom neked a CSE Ausztráliát, akik készségesen segítenek neked a céljaid eléréséhez.
A legnagyobb szopás az hogy magyarok vagyunk. Ha nyugatabbra születtünk volna akkor annyiban előnyösebb a helyzet hogy azok az országok kapnak 2 éves letelepedési engedélyt, és gond nélkül vállalhatnak munkát feltételek nélkül, így van esélyük 2 év alatt kapcsolatot kialakítani hogy a későbbiekben a munkavállaló szponzorálja őket.
Viszont mivel mi magyarok vagyunk, 95%ban csak a közvetítő irodákra számíthatunk, azt hiszem kettő van ebből a CSE Ausztráliát tartom a legjobbnak, ráadásul szoktak nyilvános előadásokat tartani ahol elmondják a letelepedési hercehurcákat, beszélnek az országról, milyen ott dolgozni, élni stb. Ha van egy nagyon jó szakmád, ami benne van a SOL szűkített listájában akkor CSE au segitségével könnyű dolgod lesz, ha nem hát akkor esélytelen, vagy szerencse kell. Szoktam nézni a hivatalos fb oldalukat: https://www.facebook.com/DIBPAustralia?fref=ts itt elég sok fontos hírt olvashatsz néhanapján, meg bosszantkodhatsz mikor látod a sok pakisztáni meg egyéb alvilági ország orvosait akik leakarnak telepedni. Egy olasz haverom szerint már szemmel láthatóan sok a szinesbörű nem néger egyed Sydneyben, de hát igazából nem zavarna mert nem zsebmetszőkről van szó hanem orvosokról, programozókról etc.

Én is terveztem egyetem után kimenni, de hála istennek jött egy kedvezőbb ajánlat egy új olasz tehetősebb rokonom által, aki biztosít nekem munkahelyet aki szponzorálna miamiban már júniusban indulhattam volna, de az egyetemet mindenképp beakarom fejezni, másfél évet meg kibírok, nehezen de ki.

Londont amúgy én nem választanám, kövér, ronda csajok, retardált legalja fiatalság, rengeteg bevándorlóval. Inkább valami kevésbé kommerz várost választanék vagy ink wales, skócia, írek. 3. helyen nálam Spanyolország lenne inkább a befutó. Imádom magát a nyelvet, kultúrájukat, de hát miami se lesz rossz. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég