OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. december 17., péntek 21:41

Van olyan koztunk, aki upc muholdas tv-t hasznal? Ma 4 belteribol 3 offolta magat amiatt, mert szerinte a smartcard nincs teljes koruen engedelyezve.

Wtf ez az egesz?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. december 17., péntek 21:22

Ettől bennem se féltékenység, se lenézés, se pedig olyan érzés nem keletkezett, hogy mit csinálhatna jobban az életben.
Vetíteni nem kell, információt próbálok adni másnak hogy ne feltétlen azért válasszon egy típust mert merre van a kiállása. Nagyon zökkenőmentes tervezés kéne ahhoz hogy oda essen egy kivezetés ahova kell, általában ilyen-olyan toldásról van szó, nekem sem a használt panelben (nyilván), sem az újépítésű házban, sem a hétvégi présházban nem sikerült anélkül megoldani hogy összevissza kanyarognának a dolgok, szóval ha valakit lenéznék ebben akkor az saját magam lehetek ;)

De mondok cifrábbat, kivitelező behúzta koaxot a falba (már benn volt mikor vettem), úgy hogy az egész parkra leszerződött előtte a Telekommal. A Telekom nem tud semmit kezdeni a koaxal, ott van feleslegesen a falban, és fibert nem tudok már behúzni helyette. Ez ilyen, ezekre a problémákra kellenek folyamatosan megoldások ha valaki felújít/építkezik, amik nem mindig a legelegánsabbak (itt pl lehet kábelcsatorna, vagy wireless TV-jel továbbítás).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. december 17., péntek 21:18

reeed_ati írta: Skacok, a Bècsbe kijutás mennyire szigorodott?, ezzel kapcsolatban hol találok friss infòkat?
Van 3 oltásom, de a 3.ròl csak magyar igazolásom van, azzal átengednènek a határon?
Vagy már teszt is kell mellè?
Miért csak magyar van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. december 17., péntek 21:15

Skacok, a Bècsbe kijutás mennyire szigorodott?, ezzel kapcsolatban hol találok friss infòkat?
Van 3 oltásom, de a 3.ròl csak magyar igazolásom van, azzal átengednènek a határon?
Vagy már teszt is kell mellè?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. december 17., péntek 21:12

Halfkey írta: Nyilván sokkal elegánsabb az a megoldás amid van, de meg lehetett volna azt is oldani sokféleképpen - nagy ívben kanyarodva, mūanyag hõálló gégecsõvel, szekrényt lentebb eresztve stb. Annyi szart kellett építeni/felújítani az elmúlt 10 évemben, valami megoldás mindig van mindenre :D
Nincs szekrény fölötte. Pult fölött volt 55 centi, ott kezdődik az elszivo, majd fölötte széles ablak. Amennyibe került, egy szaros gegecsot amúgy se néztem volna. :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 17., péntek 21:10

Biztos mindenkinek igaza van, nem is szállnék bele ebbe most itt, hogy melyik falakat húzhatta volna át CSoki, vagy hogy darabolhatta volna fel a konyhabútort, pláne mert nem ismerem személyesen és rohadtul nem tudom milyen a konyhája..

Számomra amúgy annyi jött le, hogy feltettek egy kérdést, ő meg nagy örömmel és büszkeséggel beszámolt róla, hogy megtalálta a tuti szagelszívót, amivel marhára elégedett.

Ettől bennem se féltékenység, se lenézés, se pedig olyan érzés nem keletkezett, hogy mit csinálhatna jobban az életben.

Hála Istennek olyat is lehet olvasni, hogy valaki elégedett valamivel. :agree:

Amúgy a szagelszívóra reagálva engem a mi olcsó ikejjjás szagelszívónk visz a sírba. :lol: Olyan hangja van, mint a két világháborúnak egyszerre és semmit nem szív.Az ablakokat mindig ki kell nyitni, hogy rásegítsek a szívásra.Szóval a miénket nem ajánlanám, így én csönbe maradok. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2021. december 17., péntek 21:13-kor.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. december 17., péntek 20:55

Nyilván sokkal elegánsabb az a megoldás amid van, de meg lehetett volna azt is oldani sokféleképpen - nagy ívben kanyarodva, mūanyag hõálló gégecsõvel, szekrényt lentebb eresztve stb. Annyi szart kellett építeni/felújítani az elmúlt 10 évemben, valami megoldás mindig van mindenre :D

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. december 17., péntek 20:41

Az ablak miatt kB 10 centi maradt a az elszivo fölött. Ott kellett volna elferni a felfelé kimenetek majd elfordulnia a 12es csőnek. Az hogy fért volna be?

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 17., péntek 20:35

Halfkey írta:
CS0ki írta:

Na, ebből nekünk olyan kellett a konyha felepitese és az ablak miatt, ami hátsó kivezeteses. Lett is egy jó kis elica, laza 150 ezer. Mondjuk kettes fokozaton ha megy, alig tudom kinyitni a bejárati ajtót, olyan szívása van. :)
Ilyen mondjuk nincs hogy az 'kellett' az ablak miatt, mert ami felső kivezetéses ott is egy alucső viszi tovább a cuccot. Az meg hajlékony, szóval bárhová odavezeted. Te vagy a szagelszívók Steveje :D
CSoki mindig is nagy kedvencem volt. Okos ember ő, jó hozzászólásokkal. Szóval bóknak veszem a hasonlítgatást. :-*

CSoki felvázolta a legjobb lehetőséget, ahogy én is a porszívóval. Ráadásul nekem egy olcsó morzsaporszívóm van, csak leírtam Süteménynek, hogy melyik a legjobb ha azt akarná.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. december 17., péntek 19:26

CS0ki írta:
El Sie7e írta: Lehet félreérthető volt, konyha és ilyenre gondolok:
https://www.emag.hu/silverline-1190-new ... DSNZ68BBM/
Na, ebből nekünk olyan kellett a konyha felepitese és az ablak miatt, ami hátsó kivezeteses. Lett is egy jó kis elica, laza 150 ezer. Mondjuk kettes fokozaton ha megy, alig tudom kinyitni a bejárati ajtót, olyan szívása van. :)
Ilyen mondjuk nincs hogy az 'kellett' az ablak miatt, mert ami felső kivezetéses ott is egy alucső viszi tovább a cuccot. Az meg hajlékony, szóval bárhová odavezeted. Te vagy a szagelszívók Steveje :D

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. december 17., péntek 18:28

El Sie7e írta: Lehet félreérthető volt, konyha és ilyenre gondolok:
https://www.emag.hu/silverline-1190-new ... DSNZ68BBM/
Na, ebből nekünk olyan kellett a konyha felepitese és az ablak miatt, ami hátsó kivezeteses. Lett is egy jó kis elica, laza 150 ezer. Mondjuk kettes fokozaton ha megy, alig tudom kinyitni a bejárati ajtót, olyan szívása van. :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. december 17., péntek 18:11

raul 4 ever írta:
Donát írta: *Hehe, te amúgy egy viszonylag értelmes faszinak tűnsz, szóval vagy csak szélsőségekben tudsz gondolkodni*

Hehe tuti református és amiatt minden is jobban tud. :lol: :lol: Csak ő jobban szereti a focit, mint a feleségem..

Bár mondjuk az eutanázia-gép azért next level miazanyámez.. Elképzelni nem tudom, mik lehetnek a cookijaiban, ha feljött neki egy ilyen ad :D
Puzsért hallgat, ott volt téma.
hehetheoriginal írta: azt nem lehet, ne tegyél ilyet. :lol:
jol van Donát, kiadtad, mehetsz hétvégére :lol:
A kettő összefügg?

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 17., péntek 18:02

Donát írta: *Hehe, te amúgy egy viszonylag értelmes faszinak tűnsz, szóval vagy csak szélsőségekben tudsz gondolkodni*

Hehe tuti református és amiatt minden is jobban tud. :lol: :lol: Csak ő jobban szereti a focit, mint a feleségem..

Bár mondjuk az eutanázia-gép azért next level miazanyámez.. Elképzelni nem tudom, mik lehetnek a cookijaiban, ha feljött neki egy ilyen ad :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 17., péntek 17:40

egyet értek
azt nem lehet, ne tegyél ilyet. :lol:
jol van Donát, kiadtad, mehetsz hétvégére :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. december 17., péntek 17:10

hehetheoriginal írta: ostoba ukránbunkó vagyok :mrgreen:

ha a városi kutyáktol kapta el a csapat, remélem egy jo buntetőpert rájunk teszunk kari ajiba
Amúgy tényleg az vagy, de a smileyk alapján legalább élvezed. :)

A második felével egyet értek, de semmi realitását nem látom.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 17., péntek 17:02

ostoba ukránbunkó vagyok :mrgreen:

ha a városi kutyáktol kapta el a csapat, remélem egy jo buntetőpert rájunk teszunk kari ajiba
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. december 17., péntek 16:55

hehetheoriginal írta:
Bencze írta: Modrid mai tesztje negativ lett
az elso is, mert lofaszt se er az egesz gagyi pcr meg oltas meg lofasz.
eleve pandemia idejen miert oltunk, teljesen erthetetlen, de majd nikababa megmagyarazza ezt is.
Piszkosul képben lehetsz, a szakmaiságodból is látszik :lol:
Hehe, te amúgy egy viszonylag értelmes faszinak tűnsz, szóval vagy csak szélsőségekben tudsz gondolkodni (ami erősen cáfolja az előbbi hipotézist), vagy egy ordas nagy troll vagy. Esetleg mindkettő.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 17., péntek 14:26

Süti írta:
hehetheoriginal írta: eutanáziagépet valaki? :D
1-2 kommented után néha úgy érzem, lenne rá igény. :( :mrgreen:
Nemtom mennyibe kerul, de beszerzek akkor nektek párat :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. december 17., péntek 14:18

hehetheoriginal írta: eutanáziagépet valaki? :D
1-2 kommented után néha úgy érzem, lenne rá igény. :( :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 17., péntek 14:10

eutanáziagépet valaki? :D
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég