OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. szeptember 27., hétfő 17:12

nmate írta: Klárit betrollkodja a Fidesz... miért is nem lehetett 2 jelöltre szavazni? Természetesen azt is a DK ellenezte.
Nincs szükség fideszes trollkodásra, menj le egy vidéki faluba és kérdezz meg bármilyen 70pluszos embert hogy kit imád, orbánt vagy gyurcsányt. Valamelyiket a kettőből biztosan. A második fordulót elveszti egyébként.
Dobrevet valasztotta a bukott baloldal, KariGerit pedig szemelyesen a vezer. Kivancsi vagyok a szavazok hany szazaleka fideszes troll....
Hű, ezt most nem értem. Ki a vezér?

Szerintem az ellenzéki előválasztáson résztvevőknek maximum a három százaléka fideszes troll, és akkor nagyot mondtam.

Jakab egy komolytalan bohóc, ha ő vagy gyurcsányné lesz a lista élén, akkor Vityinho kérheti is a kávéját.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 27., hétfő 16:55

Faust írta: Jakabot megzabalna reggelire. A prolikon kivul nagyon kevesek vevok erre az ostoba utszeli stilusra, amit ez a faszi kepvisel.
azert ha korulnezel otthon es foleg a videken, szerintem pont ez lenne az ereje.
ezzel kel-fekszik evek ota, ugy feltuzelne a nepet, mintha forradalom lenne.

es megegyszer elmondom, en sem tartanam jo miniszterelnoknek, de legalabb show lenne, mert a tobbi ellen meg az sem.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 27., hétfő 16:50

Faust írta:
flori írta: TCS visszalépett. :lol: És még ő éri magát sértettnek... gondolom nem úgy alakulnak a számok, ahogy azt gondolta még két hete.
Ez is milyen baszki, hogy a naaagy miniszterelnoki aspiranst, a rendszervaltas letetemenyeset, a nagy kozos nevezot elo adasban kell lebeszelni arrol, hogy bealljon amoge az ember moge, aki megfenyegette a csaladjat, es aki mar az ugynevezett mszpnek is kinos. :lol: Szurrealisztan. Elnezest a duplaert.
Tökéletesen megfogalmaztad a gondolatom, konkrétan ezért jöttem most fel a fórumra, hogy leírjam :lol: :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 27., hétfő 15:53

flori írta: TCS visszalépett. :lol: És még ő éri magát sértettnek... gondolom nem úgy alakulnak a számok, ahogy azt gondolta még két hete.
Ez is milyen baszki, hogy a naaagy miniszterelnoki aspiranst, a rendszervaltas letetemenyeset, a nagy kozos nevezot elo adasban kell lebeszelni arrol, hogy bealljon amoge az ember moge, aki megfenyegette a csaladjat, es aki mar az ugynevezett mszpnek is kinos. :lol: Szurrealisztan. Elnezest a duplaert.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 27., hétfő 15:50

Jakabot megzabalna reggelire. A prolikon kivul nagyon kevesek vevok erre az ostoba utszeli stilusra, amit ez a faszi kepvisel.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 27., hétfő 15:48

en meg mindig tartom, hogy csak jakab meccselhetne le orbant 1v1-ben, a tobbit lenyomna.

az mas kerdes, hogy szerintem sem lenne jo miniszterelnoknek jakab, sot, annak en is csak mzp-t tudnam elkepzelni.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 27., hétfő 15:30

flori írta: TCS visszalépett. :lol: És még ő éri magát sértettnek... gondolom nem úgy alakulnak a számok, ahogy azt gondolta még két hete.
Megkapja a helyet a listan, KariGeri elmondja, hogy mindenkinek ossze kell fogni es ennyivel le lesz tudva.
nmate írta: Klárit betrollkodja a Fidesz... miért is nem lehetett 2 jelöltre szavazni? Természetesen azt is a DK ellenezte.
Az egesz show arra megy ki, hogy Dobrev vagy KariGeri legyen Orban kihivoja. Dobrevet valasztotta a bukott baloldal, KariGerit pedig szemelyesen a vezer. Kivancsi vagyok a szavazok hany szazaleka fideszes troll....

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. szeptember 27., hétfő 14:46

nmate írta: Klárit betrollkodja a Fidesz... miért is nem lehetett 2 jelöltre szavazni? Természetesen azt is a DK ellenezte.
Én is feladom a reményt, ha Dobrev ér oda, nevetséges. Csak a demagóg dumák, semmi tartalom mögötte.
Pont mint a fidesz.
Ezek egy kottából játszanak, egyik kutya, másik eb.

Arra jó ez az előválasztás, hogy kiderül lesz e értelme várni a választásokat jövőre, vagy sem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2021. szeptember 27., hétfő 14:33

TCS visszalépett. :lol: És még ő éri magát sértettnek... gondolom nem úgy alakulnak a számok, ahogy azt gondolta még két hete.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. szeptember 27., hétfő 13:57

nmate írta: Klárit betrollkodja a Fidesz... miért is nem lehetett 2 jelöltre szavazni? Természetesen azt is a DK ellenezte.
Ha ez bekövetkezik, akkor én lemondok erről az országról. Hihetetlen, hogy Orbán és Gyurcsány évtizedek óta Stockholm szindrómában tart milliókat. Persze csak egy olyan országgal lehet ezt megtenni, amelyik engedi.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. szeptember 27., hétfő 12:42

Klárit betrollkodja a Fidesz... miért is nem lehetett 2 jelöltre szavazni? Természetesen azt is a DK ellenezte.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 27., hétfő 10:40

nagyjablol tart, bar az olyat tipusu hajnal, amit o is irt, nem gond, ha kicsit termeszetesen tokeletlen. :mrgreen:

egy pici lakkot lehet ra dobni.

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 27., hétfő 10:37

Süti írta:
'shutterisland írta: en az ilyen styling powder cuccokat hasznalom zsele es wax helyett, sokkal termeszetesebb hatasu.

got2be powderful pl.

És az tart? Én végigpróbáltam már mindent, ezek a clayek jöttek be eddig a legjobban, matt meg tart is rendesen. Gondolkoztam ezeken a porokon is, de még nem próbáltam ki, mert nem gondoltam hogy rendesen megtartja...
Én használtam már porosat is… tartanak azok csak ragacsos a érezted lesz némelyiktől mint a legrosszabb zselétől :D

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. szeptember 27., hétfő 10:22

'shutterisland írta: en az ilyen styling powder cuccokat hasznalom zsele es wax helyett, sokkal termeszetesebb hatasu.

got2be powderful pl.

És az tart? Én végigpróbáltam már mindent, ezek a clayek jöttek be eddig a legjobban, matt meg tart is rendesen. Gondolkoztam ezeken a porokon is, de még nem próbáltam ki, mert nem gondoltam hogy rendesen megtartja...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. szeptember 27., hétfő 10:13

en az ilyen styling powder cuccokat hasznalom zsele es wax helyett, sokkal termeszetesebb hatasu.

got2be powderful pl.


Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2021. szeptember 27., hétfő 9:50

alexoxladjackoxi írta: Egy igazi férfias témával fordulnék hozzátok így hétfő reggel. :lol: Milyen hajfixálót ajánlanátok 4-5 cm-s rövid hajra (enyhén oldalra és hátra fésült, ha ez számít)? 5-ös erősségű Taft zselét használok, de mintha hullana a hajam tőle. Szóval valami olyan kéne, amitől nem leszek kopasz, de azért van tartása rendesen. Már ha egyáltalán létezik ilyen.
Szia, nekem ez vált be, nagyon erős, másfél év alatt nem hullott ki tőle a hajam, csak jót tudok róla mondani: link

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 27., hétfő 9:41

alexoxladjackoxi írta: Egy igazi férfias témával fordulnék hozzátok így hétfő reggel. :lol: Milyen hajfixálót ajánlanátok 4-5 cm-s rövid hajra (enyhén oldalra és hátra fésült, ha ez számít)? 5-ös erősségű Taft zselét használok, de mintha hullana a hajam tőle. Szóval valami olyan kéne, amitől nem leszek kopasz, de azért van tartása rendesen. Már ha egyáltalán létezik ilyen.
Osis Flexwax.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 27., hétfő 9:33

Ne menj ki a hidegre, amig nem kot meg :mrgreen: Probald meg ugy kenni, hogy a hajtoved ne kapjon belole.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 27., hétfő 9:13

Egy igazi férfias témával fordulnék hozzátok így hétfő reggel. :lol: Milyen hajfixálót ajánlanátok 4-5 cm-s rövid hajra (enyhén oldalra és hátra fésült, ha ez számít)? 5-ös erősségű Taft zselét használok, de mintha hullana a hajam tőle. Szóval valami olyan kéne, amitől nem leszek kopasz, de azért van tartása rendesen. Már ha egyáltalán létezik ilyen.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1663
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. szeptember 26., vasárnap 0:31

Faust írta:
ziro4vr írta: Nagy nehezen sikerült nekem is szavazni.

Megnéztem az rtl-es "vitát", mondjuk ez már egy fokkal érdemibb volt mint az első. MZP mondjuk más kategória, de Dobrev nálam ezzel a teátrális tyúkanyó stílussal megint mélyre süllyedt, KariGé meg a szavakkal annyira nem bánik jól, mint mondjuk egy Fegyőr. Csak azt remélem MZP beelőzi Jakabot.
Sajna MZP eselytelen szerintem, a szektas torzsi uszitasra es a populista faszsagok hajtogatasara nagyobb igeny van, sajnos ahogy latom a kornyezetemben, a bizonytalanok koreben is. Mindenesetre az en voksomat megkapta.
En nagyon azt erzem, hogy meglepetesre MZP fogja megkaparintani a 3. helyet. Folyamatosan egyre tobb szazalekot mernek neki az amugy nem sokat ero felmereseken, emellett pedig az online tert konkretan uralja. Youtubecsatornakon(peldaul telex, hvg, zshowtime, atv), redditen, kulonbozo forumokon (mint a madridom :mrgreen: , mobilarena), egyszeruen kb minden netes platformon azt latom, hogy ra szavaznak. (Amugy ezek kozul napiszinten csak a madridom porog, de normalisan utana kell jarni a dolgoknak. :mrgreen: )

Ha ugyanilyen tempoban halad a szavazas, akkor kb 600.000-650.000 lesz a vegere. Ebbol igy tippre elso korbe lesz 200-200 DK es Karigeri, 100-100 MZP es Jakab, 50 meg Fegyor. Sztem par ezer szavazattal, de elozni fogja Jakabot is, aztan a masodik korben meg mar barmi lehet, mert DK es Karigeri csak egymas elol veszik el a voksokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég