OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 29., péntek 19:48

Nika91127 írta: Én meg nem egyszerűsíteném. Legyen csak verseny a gyógyszergyártók közt. Pont az amerikai eü-t felhozni, ahol egy sürgi ellátás után brutál összegeket felszámolnak. Itt meg a polgár a 8000 TB-ért megkaphat bármit - de van aki ezt is sokallja befizetni.
nem azt írtam, hogy az a követendő, csak túl rövid voltam :D
arra mondhatjuk, hogy a másik szélsőséges példa

itthon az EESZT további harmónizációjával, fejlesztésével
meg a forgalomban lévő gyógyszerek "egyszerűsítésével" és korszerűsítésével (új hatóanyagok gyorsabb engedélyezése stb)
lehetne szerintem eredményeket elérni...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. szeptember 29., péntek 19:46

florentino007 írta: Madridisták dolgozó népéhez szólnék :kalapos: analitikusként/vegyészként Richterbe vagy Egisbe melozik valaki? Van két egész jó ajánlat az asztalomon, hasonló kondíciókkal és most gyűjtöm a személyes tapasztalatokat mindenhonnan mert nem tudok dönteni.
Köszi előre is :D
Mi szamit most egy jo ajanlatnak ebben a poziban?
ZIDANE

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. szeptember 29., péntek 19:43

hehetheoriginal írta:
Halfkey írta: Elsőre azt olvastam ki akarod verni egy jó hehe hszre, és meglepődtem hogy ennyire beteg vagy :D
Dehogy lepodtel te meg :lol:

Home office legjobb, van ido mindenre, van ido elni :lol:
Nem hát, ismer már ő is téged. :mrgreen:

Csak engem ne kevert volna ebbe bele.

florentino007
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2023. április 24., hétfő 21:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Cristiano
Kedvenc csapatod: RM

Re: OFF

HozzászólásSzerző: florentino007 » 2023. szeptember 29., péntek 19:42

Madridisták dolgozó népéhez szólnék :kalapos: analitikusként/vegyészként Richterbe vagy Egisbe melozik valaki? Van két egész jó ajánlat az asztalomon, hasonló kondíciókkal és most gyűjtöm a személyes tapasztalatokat mindenhonnan mert nem tudok dönteni.
Köszi előre is :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 29., péntek 19:35

Halfkey írta: Elsőre azt olvastam ki akarod verni egy jó hehe hszre, és meglepődtem hogy ennyire beteg vagy :D
Dehogy lepodtel te meg :lol:

Home office legjobb, van ido mindenre, van ido elni :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. szeptember 29., péntek 19:33

Realista24 írta:
Steve írta:

Rám mindig számíthatsz, 10-15 éve állok rendelkezésedre :loveyou: :sziv: :iszunk:


Inkább írj valami okosat vagy vicceset, mert ki kell hevernem a munkát. 5év home office után az új munkahelyen rá akarnak kényszeríteni, hogy minden nap iroda legyen..rémálom. Lenyomtam így egy hónapot de kezdem puhítani őket és itthonról dolgozgatok már. Nekem nagyon passzol a home office.


Szóval 5 év után jöttek rá, hogy nem csinálsz otthon semmit :kalapos:
:kalapos:

Nem kirúgtak, munkát cseréltem.

De ez szörnyű, dolgozni kell, meg ilyenek. :ozil:
Meg minden nap bejárni. Még a ti hülyeségeiteket sincs időm olvasni, ez a vég. :mrgreen:

Mindegy dolgozok az ügyön, hogy újra teljes home office legyen.
Halfkey írta: Elsőre azt olvastam ki akarod verni egy jó hehe hszre, és meglepődtem hogy ennyire beteg vagy :D

Összekeversz valakivel. Hehe és köztem ez egy egyoldalú dolog csak. Mindenesetre ma már ne igyál többet. :kalapos:

Amúgy Magyarországon mi a trend?Maradt a home office?

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 29., péntek 19:15

Elsőre azt olvastam ki akarod verni egy jó hehe hszre, és meglepődtem hogy ennyire beteg vagy :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 29., péntek 19:15

Steve írta:
hehetheoriginal írta: Mindig olyan epic tartalmas hszeid vannak, valoban segitesz :kalapos:
Rám mindig számíthatsz, 10-15 éve állok rendelkezésedre :loveyou: :sziv: :iszunk:


Inkább írj valami okosat vagy vicceset, mert ki kell hevernem a munkát. 5év home office után az új munkahelyen rá akarnak kényszeríteni, hogy minden nap iroda legyen..rémálom. Lenyomtam így egy hónapot de kezdem puhítani őket és itthonról dolgozgatok már. Nekem nagyon passzol a home office.


Szóval 5 év után jöttek rá, hogy nem csinálsz otthon semmit :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. szeptember 29., péntek 19:08

hehetheoriginal írta: Mindig olyan epic tartalmas hszeid vannak, valoban segitesz :kalapos:
Rám mindig számíthatsz, 10-15 éve állok rendelkezésedre :loveyou: :sziv: :iszunk:


Inkább írj valami okosat vagy vicceset, mert ki kell hevernem a munkát. 5év home office után az új munkahelyen rá akarnak kényszeríteni, hogy minden nap iroda legyen..rémálom. Lenyomtam így egy hónapot de kezdem puhítani őket és itthonról dolgozgatok már. Nekem nagyon passzol a home office.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 29., péntek 18:34

Mindig olyan epic tartalmas hszeid vannak, valoban segitesz :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. szeptember 29., péntek 18:18

hehetheoriginal írta: Jajjjj kiserik basszalakki
https://vm.tiktok.com/ZGJvVTABH/

:kalapos:

Varga Cigi NOT= Kis Erik.


Szívesen segítettem, nem kell megköszönni. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 29., péntek 16:05

Jajjjj kiserik basszalakki
https://vm.tiktok.com/ZGJvVTABH/

:kalapos:
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 29., péntek 15:54

nzooli93 írta: Mivel minden témában jártas a Madridom fórum, a Perui Ufokhoz ki mit szol? :mrgreen:

https://index.hu/kulfold/2023/09/13/ufo ... beri-leny/
Van fejlemény az ügyben: https://www.telegraph.co.uk/world-news/ ... ussan-ufo/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 29., péntek 9:21

Nika91127 írta:
Realista24 írta:

Aki 40x annyit fizet, mint a minimum, tehat feltetelezhetoen normalisan keres, annak az a privilegiuma, hogy nem kell MR varolistara kerulnie, hanem elmegy es kifizeti a 25-100ezret erte, attol fugg mit kell.

Vagy mondok mast, sokan nem fizetik ki a 9600at, mert igy is, ugy is maganba mennek mindennel, es/vagy van orvos ismeros, aki meg a gyogyszerek felirasat, alap dolgokat megoldja.

Van aki meg a 9600at sem tudja kifizetni, de az ellatast ugyis megkapja. Orvosa valogatja, hogy ezt kozben erezteti-e vele vagy sem.
Ha nem fizetik, akkor a gyógyszerek is drágábbak. Van, ami sokkal. Vagy a segédeszközök.
Ahogy irtam, nem gond nekik, mert megtehetik, le se szarjak, de altalaban az elso kombinacio es az utolso ami jellemzo.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 29., péntek 9:20

Realista24 írta:
Nika91127 írta:

Akkor az elinflálódott, amikor legutóbb kérdeztem, ennyi volt :) A lényeg ugyanaz. Ez a minimum, amit be kell fizetni. De vannak akiknek ez sokkal több - még sincs privilégium.
Nekem annyi előnyöm van, hogy labort le tudom venni magamnak. RTG-t tudok kérni. De pl. MR-re nekem is van várólista.
Aki 40x annyit fizet, mint a minimum, tehat feltetelezhetoen normalisan keres, annak az a privilegiuma, hogy nem kell MR varolistara kerulnie, hanem elmegy es kifizeti a 25-100ezret erte, attol fugg mit kell.

Vagy mondok mast, sokan nem fizetik ki a 9600at, mert igy is, ugy is maganba mennek mindennel, es/vagy van orvos ismeros, aki meg a gyogyszerek felirasat, alap dolgokat megoldja.

Van aki meg a 9600at sem tudja kifizetni, de az ellatast ugyis megkapja. Orvosa valogatja, hogy ezt kozben erezteti-e vele vagy sem.
Ha nem fizetik, akkor a gyógyszerek is drágábbak. Van, ami sokkal. Vagy a segédeszközök.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 29., péntek 9:18

Nika91127 írta:
h3x0r írta:
A mondandod lenyegen semmit nem valtoztat, csak hogy pontosak legyunk, idei evben 9600.


Igen, csak nem mindegy, hogy 100 orvos megoszlik mondjuk 4-5 gyogyszergyarto kozott, vagy az AI kap az allamtol egy utasitast.
Akkor az elinflálódott, amikor legutóbb kérdeztem, ennyi volt :) A lényeg ugyanaz. Ez a minimum, amit be kell fizetni. De vannak akiknek ez sokkal több - még sincs privilégium.
Nekem annyi előnyöm van, hogy labort le tudom venni magamnak. RTG-t tudok kérni. De pl. MR-re nekem is van várólista.
Aki 40x annyit fizet, mint a minimum, tehat feltetelezhetoen normalisan keres, annak az a privilegiuma, hogy nem kell MR varolistara kerulnie, hanem elmegy es kifizeti a 25-100ezret erte, attol fugg mit kell.

Vagy mondok mast, sokan nem fizetik ki a 9600at, mert igy is, ugy is maganba mennek mindennel, es/vagy van orvos ismeros, aki meg a gyogyszerek felirasat, alap dolgokat megoldja.

Van aki meg a 9600at sem tudja kifizetni, de az ellatast ugyis megkapja. Orvosa valogatja, hogy ezt kozben erezteti-e vele vagy sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 29., péntek 9:13

h3x0r írta:
Nika91127 írta:Itt meg a polgár a 8000 TB-ért megkaphat bármit - de van aki ezt is sokallja befizetni.
A mondandod lenyegen semmit nem valtoztat, csak hogy pontosak legyunk, idei evben 9600.
kiserik írta: Az orvoslátogató, mint szakma, megvan?
Igen, csak nem mindegy, hogy 100 orvos megoszlik mondjuk 4-5 gyogyszergyarto kozott, vagy az AI kap az allamtol egy utasitast.
Akkor az elinflálódott, amikor legutóbb kérdeztem, ennyi volt :) A lényeg ugyanaz. Ez a minimum, amit be kell fizetni. De vannak akiknek ez sokkal több - még sincs privilégium.
Nekem annyi előnyöm van, hogy labort le tudom venni magamnak. RTG-t tudok kérni. De pl. MR-re nekem is van várólista.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 29., péntek 9:05

Nika91127 írta:Itt meg a polgár a 8000 TB-ért megkaphat bármit - de van aki ezt is sokallja befizetni.
A mondandod lenyegen semmit nem valtoztat, csak hogy pontosak legyunk, idei evben 9600.
kiserik írta: Az orvoslátogató, mint szakma, megvan?
Igen, csak nem mindegy, hogy 100 orvos megoszlik mondjuk 4-5 gyogyszergyarto kozott, vagy az AI kap az allamtol egy utasitast.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 29., péntek 9:02

Realista24 írta:
Nika91127 írta:

Igazaból az orrtöréssel teendő nincs, csak orrot nem lehet fújni, jegelés, fájdalomcsillapítas.
A kitört fogat sem szabad akut fázisban pótolni.
A sebet ellátták, amit akutan kell. Képalkotó gondolom készült.
Mi a hiba?



Szép. Bezzeg itt az ország másik végén... Itt nagyon türelmetlenek.
Szerintem a hiba, hogy nem tudjak mitol vagy miert ajult el, konkretan blackout volt nala. Erezte, hogy szarul van, kiment a levegore, majd filmszakadas.
Masik hiba, hogy berendelik rendelesi idoben mert velhetoen akarnak rajta valamit nezni, es ott van reggeltol delutanig, ugy hogy ra se neznek. Nem magatol ment be, ismetlem, hanem mondtak, hogy menjen be.
Jaaaa. Értem.
Azt hittem volt labor, CT ami negatív lett és úgy ment haza.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 29., péntek 8:57

Nika91127 írta:
Realista24 írta: Angliaban ismeros elajult, arccal elkapta a foldet. Orrtores, szaj felszakadas, fogak kitortek, stb.
Azonnal korhaz, ott gyorsan osszevarrtak a szajat, majd mondtak, hogy masnap (hetfo munkaidoben) menjen vissza a tobbi miatt. Reggel 8-ra mentek, delutan 5kor hazamentek, es nem kapott ellatast, egy hettel kesobbre!!! kapott idopontot a tobbi serulesre.
Igazaból az orrtöréssel teendő nincs, csak orrot nem lehet fújni, jegelés, fájdalomcsillapítas.
A kitört fogat sem szabad akut fázisban pótolni.
A sebet ellátták, amit akutan kell. Képalkotó gondolom készült.
Mi a hiba?
zsuninnyo írta:

Nyiregyhaza, megyei korhaz. Amivel van tapasztalatom.
Szép. Bezzeg itt az ország másik végén... Itt nagyon türelmetlenek.
Szerintem a hiba, hogy nem tudjak mitol vagy miert ajult el, konkretan blackout volt nala. Erezte, hogy szarul van, kiment a levegore, majd filmszakadas.
Masik hiba, hogy berendelik rendelesi idoben mert velhetoen akarnak rajta valamit nezni, es ott van reggeltol delutanig, ugy hogy ra se neznek. Nem magatol ment be, ismetlem, hanem mondtak, hogy menjen be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég