OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 13., péntek 13:17

füst írta:
Realista24 írta:

Akkor korábban hol voltak a rend őrei? Volt bármi fellépés az ember ellen korábban?
Többször hívtak rá rendőrt, akik hazakísérték a faszit, mert 20ból 20szor abbahagyta a balhézást miután rászóltak. Úgy fest 21-edjére nem.
Az komoly….na, ott kellett volna valamit tenni mert sajnos az ilyen esetek nagy százaléka végződik tragédiával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 13., péntek 13:17

Millió érv elhangzott, csak képtelen vagy értelmezni a dolgokat amikor belelovalod maga hehe vita üzemmódba.

1. az elkövetőt aki 3 embert megsebesített, köztük egyet megölt, meg kell állítani. az hogy ő megsérül, a kisebbik rossz ahhoz képest hogy hány embert tudna még megkéselni menekülés közben.

2. lehet hogy igen, lehet hogy nem. az ilyen helyzetek megítélésétől messzebb vagyunk mint attól hogy Carlo mennyire jó edző ;). én nyitott vagyok arra hogy lehet meg lehetett volna előzni jobb felkészítéssel, de arra is van esély hogy nem, ebből csak ennyit lehetett kihozni. Nem élünk alternatív világban, nincs mindent tudó üveggömbünk (nekünk legalábbis).

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 13:16

Halfkey írta: Sok dolgot olvastam már a fórumon, de azt hiszem ez új rekord. Ekkora általánosító faszságot hogy rendes ember nem megy rendőrnek, még Lucky sem írogatott :D
Igazad van, javitom magam, rendes ember nem megy rendornek, vagy meg idejeben belenez a tukorbe, es otthagyja
thereisonly1ronaldo

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 13., péntek 13:15

madom, hogy nem tudtok vitazni, csak ha belekeveritek a személyeskedést, mert felulkerekednek az indulatok
Már az sokmindent megmagyaráz, hogy te azt hiszed amit itt csinálsz az vitatkozás.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 13:13

Imadom, hogy nem tudtok vitazni, csak ha belekeveritek a személyeskedést, mert felulkerekednek az indulatok :kalapos:
ezért nem leszek kretén, és nem tartom elviselhetőnek, vagy jogosnak egy honfitársunk halálát,
ki tartotta jogosnak? Ki mosdatja a drogost?
En 2 tényt irtam, amivel nem tudtok mit kezdeni, ehelyett csak a szemelyeskedo szart hozzatok:
1. Nem kellene talan szilankosra csapni egy elkovetot, ha te a jezuskrisztusi kereszteny felvilagosodott europa fele akarnal tartozni.
2. Talan némi nemű felkeszuletlensegrol ad tanubizonysagot a rendorseg reszerol, hogy igy alakult a helyzet.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 13., péntek 13:10

Sok dolgot olvastam már a fórumon, de azt hiszem ez új rekord. Ekkora általánosító faszságot hogy rendes ember nem megy rendőrnek, még Lucky sem írogatott :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 13., péntek 13:09

Azert irtam, mert nem tudok masra gondolni, hogy egy ilyen eset utan ennyire habzo szajjal kovetelik csomoan a megtorlast, mikor hetente van nem egy hasonlo erőszakos eset, azzal probalom magyarazni, hogy ennyire fel van háborodva mindenki, hogy a kis politikai eszmerendszer nyomja ra a belyeget az egeszre hatulrol tudat alatt
És te miért nem a téma alapján alakítod ki a véleményed?
Neeem, elolvasod a kommenteket, meglepődsz, hogy az emberek a facebookon gyűlölködőek és bosszúszomjasak és ezzel szembemenve elkezdesz kretén lenni, és a rendőröket hibáztatod, nevezed alkalmatlannak, nevestségesnek, mosdatod ezt a szart.

Sokkal kisebb dolognál is lesúlyt a facebookon a népharag, akkor is ha valaki márkás cuccban pózol, a kommentelők a halálát kívánják, ami rohadt elszomorító, de hát ez egy rétege társadalmunknak, kurva szomorú. De én ezért nem leszek kretén, és nem tartom elviselhetőnek, vagy jogosnak egy honfitársunk halálát, csak azért mert államnak dolgozott. Lehet nagyobb lesz a hypre-ja mert rendőr volt, de ez feljogosít téged erre a beszédre?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 13., péntek 13:08

Semmi baj hehe, egyszer kelljen neked rendőr, remelem nem lesz térerőd kihivni. Ugyis alkalmatlan. Majd megoldod.

Mi az, hogy rendes ember nem megy rendornek, ki vagy te, hogy barkit is elitelj. Miert ment annak, milyen eletet el, hogyan vegzi a munkajat. Az negvan, hogy nem mindegyik azzal tolti a szolgalatot, hogy csekkezgeti a hulyeket es az “artatlanokat”??

Gyoker.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2023. január 13., péntek 13:08

hehetheoriginal írta:
zoli0415 írta:
Keresztkérdés...ha mondjuk a Te feleséged, gyereked, rokonod teljesített volna szolgálatot és késelték volna halálra akkor is ezt az álszent szöveget hintenéd?
Rendes ember nem megy rendornek, ilyen rendszerbe, tisztesseges embereket basztatni, aztan meg amikor valoban rendorkodni kene, akkor csődöt mondani.
te azert ritka egy undorito peldany vagy azt tudod e? teged is csak tonfaval simogatnalak :)
joabulicsak

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 13., péntek 13:07

Realista24 írta:
füst írta:

Szerintem mi viszont konkrétan a tegnapi esethez írjuk, amit. Nem arról van szó hogy behúzott egyet a zsarunak, vagy meghúzta kulccsal a kocsiját. Ilyen esetre egyszerűen nincs elég kemény retorzió, akármilyen hosszú évek várnak rá a böriben.

Egyébként hírhedt volt az ember a környéken, évek óta balhézott kelenföld-újbuda közötti vonalon, de eddig legalább csak szóban akart mindenkit kiírtani.
Akkor korábban hol voltak a rend őrei? Volt bármi fellépés az ember ellen korábban?
Többször hívtak rá rendőrt, akik hazakísérték a faszit, mert 20ból 20szor abbahagyta a balhézást miután rászóltak. Úgy fest 21-edjére nem.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2023. január 13., péntek 13:06

Babinho írta:
a "rend" őrei, fleto/viktor katonái kaptak egy balegyenest a szemuk közé, es meglepodtek rajta?
Na jó ez beteg, én ebből kiszálltam, full legalja, ebbe nem érdemes belemenni.
Viktor katonái kaptak egy balegyenest? Te tényleg ennyire hülye vagy???

Légyszíves hagyd abba ezt a témát, nem vagy normális.
legalja a faszi..krisztusozik,imadkozik elvicceli.. ugy se fogja felfogni..
joabulicsak

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 13:05

zoli0415 írta:
hehetheoriginal írta: Oke, ha vért akar a nagy része , es a szemet szemért elvet, akkor valoban ne varjon itt senki semmilyen felvilagosult kulturabolcsoje 21. szazadi nyugateuropat, akkor irany vissza a kozepkorba.
Keresztkerdes: ha mondjuk egy rokonod, vagy kozeli jobaratod kerul olyan elethelyzetbe, hogy pl ep esszel nem tudja feldolgozni a vele korabban tortenteket, legyen az barmi, es ki kell ra hivni a rendort, akikre utana a sokktol es a pillanatnyi elmeallapotabol adodoan ratamad, akkor ott is elvarjatok ugyebar, hogy az örsön szilankosra szetcsapjak. :smile:

honnan tudod/jatok? Ismered szemelyesen? Tudsz rola es az eleterol mindent?
Keresztkérdés...ha mondjuk a Te feleséged, gyereked, rokonod teljesített volna szolgálatot és késelték volna halálra akkor is ezt az álszent szöveget hintenéd?
Rendes ember nem megy rendornek, ilyen rendszerbe, tisztesseges embereket basztatni, aztan meg amikor valoban rendorkodni kene, akkor csődöt mondani.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 13., péntek 13:05

en a rendor / rendorseg temat kulon vennem egymastol.

pl nem azert allnak kinn a trafival az ut szelen, mert k*csogok, hanem mert ez a felsobb utasitas.
a kalauz is azert buntet, mert kell szamokat produkaljon vagy a parkolo or se jokedvebol irogat papirokat es veszekszik az ut szelen.

alairom, van sok hatalom manias barom, mint ahogy mas szakmakban is vannak, de en az esetek tobbsegeben nem a csori ormestereket meg jaroroket vennem elo, hanem a felsobb vezetes, a rendszer miatt van ez.

meg hat nem tudom ki jatszana supermant havi netto 160-ert kessel hadonaszo drogosok ellen vagy mondjuk videken 25 autoval az utcaban felvonulo ciganyhorda ellen.

akarmennyire is ugy latszik, nem a rendoroket akarom vedeni (mert regen egy rendorauto az utcan a megnyugvast ereztette, ma ha meglatsz egyet, inkabb stresszel..) de azert ilyen alakokkal, mint ez a bemindenezett keses...ilyennekkel szemben ne huzzunk mar parhuzamot.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 13., péntek 13:05

hehetheoriginal írta: Tehat akkor m richard, a szlovak milliomosnő, meg mindenki hasonlo csontszilankos retorziokat kellett volna kapjon?
Vagy csak az a baj most, hogy a "rend" őrei, fleto/viktor katonái kaptak egy balegyenest a szemuk közé, es meglepodtek rajta?
Öreg, az imént irtad hogy neked nem számít mi a végkimenete az egésznek. Legalább 20 percig próbálj már konzisztens maradni.
De igen, az előbbiek esetében se bánkódtam volna ha nem csak pihit kapnak a böriben. És azért nem, mert nincs egyensúlyban a kiszabható büntetés mértéke az elkövetett bűnnel. Ha úgy lenne, akkor az se érdekelne ha hímestojásként bánnak vele, amíg meg nem kapja a méltó büntit.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 13:03

Babinho írta:
a "rend" őrei, fleto/viktor katonái kaptak egy balegyenest a szemuk közé, es meglepodtek rajta?
Na jó ez beteg, én ebből kiszálltam, full legalja, ebbe nem érdemes belemenni.
Viktor katonái kaptak egy balegyenest? Te tényleg ennyire hülye vagy???

Légyszíves hagyd abba ezt a témát, nem vagy normális.
Azert irtam, mert nem tudok masra gondolni, hogy egy ilyen eset utan ennyire habzo szajjal kovetelik csomoan a megtorlast, mikor hetente van nem egy hasonlo erőszakos eset, azzal probalom magyarazni, hogy ennyire fel van háborodva mindenki, hogy a kis politikai eszmerendszer nyomja ra a belyeget az egeszre hatulrol tudat alatt
üvöltötte a vele szemben álló 2 rendőrnek, hogy hívjanak rendőrt.
mikor vki jogtalannak erzi, ami vele szemben folyik, akkor tudod te hanyszor hivnak ki rendorre rendort?
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 13., péntek 13:01

hehetheoriginal írta:
füst írta:

Szerintem mi viszont konkrétan a tegnapi esethez írjuk, amit. Nem arról van szó hogy behúzott egyet a zsarunak, vagy meghúzta kulccsal a kocsiját. Ilyen esetre egyszerűen nincs elég kemény retorzió, akármilyen hosszú évek várnak rá a böriben.

Egyébként hírhedt volt az ember a környéken, évek óta balhézott kelenföld-újbuda közötti vonalon, de eddig legalább csak szóban akart mindenkit kiírtani.
Tehat akkor m richard, a szlovak milliomosnő, meg mindenki hasonlo csontszilankos retorziokat kellett volna kapjon?
Vagy csak az a baj most, hogy a "rend" őrei, fleto/viktor katonái kaptak egy balegyenest a szemuk közé, es meglepodtek rajta?
ha rokon/barat olyan elethelyzetbe kerul, ott leszek mellette es nem fog semmilyen foshoz hozzanyulni, en fogom kirangatni a szarbol..
leszallt kozenk a jezuskrisztus, tudtam en hogy eljo e pillanat, orvendezzetek, imadkozzatok :lol:
Igen.. Ők ketten főleg.. Abszolút.

hehetheoriginal írta: *honnan tudod/jatok? Ismered szemelyesen? Tudsz rola es az eleterol mindent?

Lol. honnan tudom.. Nyilván rosszul következtettem. Bokánlőtték, bicegett vígan tovább, majd a földön ülve artikulálatlanul üvöltötte a vele szemben álló 2 rendőrnek, hogy hívjanak rendőrt.. Biztos csak összeveszett az esti kakaója a vérnyomásával :lol: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 13., péntek 13:00

Realista24 írta:
füst írta:

Szerintem mi viszont konkrétan a tegnapi esethez írjuk, amit. Nem arról van szó hogy behúzott egyet a zsarunak, vagy meghúzta kulccsal a kocsiját. Ilyen esetre egyszerűen nincs elég kemény retorzió, akármilyen hosszú évek várnak rá a böriben.

Egyébként hírhedt volt az ember a környéken, évek óta balhézott kelenföld-újbuda közötti vonalon, de eddig legalább csak szóban akart mindenkit kiírtani.
Akkor korábban hol voltak a rend őrei? Volt bármi fellépés az ember ellen korábban?
Mert szar a rendszer...de ez a gyerek mit tehet róla? Nem a forródrótost késelték meg, nem a parancsnokot, hanem az "alkalmatlan katonát"...

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. január 13., péntek 13:00

hehetheoriginal írta: Oke, ha vért akar a nagy része , es a szemet szemért elvet, akkor valoban ne varjon itt senki semmilyen felvilagosult kulturabolcsoje 21. szazadi nyugateuropat, akkor irany vissza a kozepkorba.
Keresztkerdes: ha mondjuk egy rokonod, vagy kozeli jobaratod kerul olyan elethelyzetbe, hogy pl ep esszel nem tudja feldolgozni a vele korabban tortenteket, legyen az barmi, es ki kell ra hivni a rendort, akikre utana a sokktol es a pillanatnyi elmeallapotabol adodoan ratamad, akkor ott is elvarjatok ugyebar, hogy az örsön szilankosra szetcsapjak. :smile:
mérleg egyik serpenyőjében egy legalja utolsó söpredék ül
honnan tudod/jatok? Ismered szemelyesen? Tudsz rola es az eleterol mindent?
Keresztkérdés...ha mondjuk a Te feleséged, gyereked, rokonod teljesített volna szolgálatot és késelték volna halálra akkor is ezt az álszent szöveget hintenéd?

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. január 13., péntek 12:59

a "rend" őrei, fleto/viktor katonái kaptak egy balegyenest a szemuk közé, es meglepodtek rajta?
Na jó ez beteg, én ebből kiszálltam, full legalja, ebbe nem érdemes belemenni.
Viktor katonái kaptak egy balegyenest? Te tényleg ennyire hülye vagy???

Légyszíves hagyd abba ezt a témát, nem vagy normális.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 12:59

hanem bontotta a szomszéd ajtaját, kijöttek a rendőrök, és 3 rendőrt megkéselt, mi a faszt mosdatod
1. rendori alkalmatlansag ekes peldaja
2. Nem mosdatom, csak a 21. szazadban europaban vagy legalabb a peremén, ne a szemet szemért legyen mar az elv. Kurvagáz.
3. Hogy lehetett hirhedt, hogy kerulhetett ilyen reputacioba, ha van a rendorsegnek 70 autoja kivonulni meg elzarni a fel varost emiatt? Eddig akkor csak a segguket vakartak?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. január 13., péntek 13:00-kor.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég