OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. szeptember 11., kedd 19:07

Süti írta:Ha már az autós téma feljött, első gen IS 200ról valakinek tapasztalata? BMW-t nem akarok, pláne nem ebben az ársávban, de szeretném ha hátul hajtana, és a sor6 is elég vonzó. Másrészt japó, ha nem rohad mi baja lehet?
Kajolni fog azt tudjad, ha van ismerôsöd aki javítja, szervízeli akkor bátran. Noname emberekkel vagy szervízekben lefognak húzni meg átbaxni, régen én is szemezgettem vele, de végül toyotát vettem. Ha jól vágom ezek olyan 15-16éves autók szval..

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. szeptember 11., kedd 19:06

kodo írta:
füst írta:Talán ha két mondatoddal egyet tudnék érteni.

Mondandójának a nagy része tény és nem vélemény.

Úgy érted a véleményéből, talán ha két mondattal egyet tudnál érteni?
Dehogy tények. Tele van tárgyi tévedéssel. Na de ezeket a köröket én már nagyon sokszor végigfutottam itt, nem fogok még egyszer nekimenni.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 11., kedd 19:04

füst írta:Talán ha két mondatoddal egyet tudnék érteni.

Mondandójának a nagy része tény és nem vélemény.

Úgy érted a véleményéből, talán ha két mondattal egyet tudnál érteni?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. szeptember 11., kedd 18:58

kierkegaard írta:Nem értem. Miért kellene orbánt szeretni? Mitől különb ő mint gyurcsány?
Gyurcsány legalább képes volt kinyitni a száját. Orbánka drága mindent papírról olvas ahogy tette azt a nem régen posztolt felszólalásán is.

Kevesebbet költünk oktatásra, az egészségügy a klinikai halál szélén. Kormánykritikus lapokat semmisít meg. Kormány dicsérő lapok jelennek meg.
Vegyük pl az indext. Ott lejáratják az ellenzéket is, fideszt is. 888, prostisrácoknál pedig a cikk felvezetőben úgy kezdik: hajrá orbán, orbán jól megcsinálta, ratyi libsik stb. Szóval remélem érezzük ki a független.
Rádióban ugyan ez, tv ugyan ez.

abortusz szigorítási tervek mint a harmadik világbeli országokban, tüntetni se lesz majd szabad kényed kedvedre ha elfogadják az októberi javaslatot.
Hajléktalannak lenni tilós. Mik ezek a javaslatok ha nem azt szolgálják hogy egy rossz önképzavart állitson elő az országról?

Amúgy Orbán aláírta két éve februárban a kvótát aztán hazarohant kiplakátolni az országot azzal, hogy mondjunk nemet a kvótára.
Nincs iparunk, multiktól függünk. Más országokban ha nélkülözik az ipart rámennek a szellemi tökére de hát abból se dúskálunk.
egész nap lehetne sorolni.

Mondjuk mikor szavazás előtt megtudtam, hogy az értelmiségi haverjaim lmpre meg gyurcsányékra, karácsonyékra szavaznak elment a kedvem az egésztől és el se mentem.
Jó lesz ennek az országnak a fidesz is csak könyörgöm ne áltassuk magunkat azzal hogy jó a fidesz.

Valóban egyáltalán nem jó a mostani liberális nézetek de nehogymár elhiggye bárki is hogy orbán célja a haza védelme mert összepisilem magam. Legalább annyira szánalmas ez az alvakult liberalizmus mint a zsebnáciskodás.
Talán ha két mondatoddal egyet tudnék érteni. :D

Monduk szerintem nem kell szeretni Orbánt. Majd az utókor tisztábban fogja látni a helyzetét. A prímkígyóra nem vesztegetnék szót se. :D

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. szeptember 11., kedd 18:50

Nem értem. Miért kellene orbánt szeretni? Mitől különb ő mint gyurcsány?
Gyurcsány legalább képes volt kinyitni a száját. Orbánka drága mindent papírról olvas ahogy tette azt a nem régen posztolt felszólalásán is.

Kevesebbet költünk oktatásra, az egészségügy a klinikai halál szélén. Kormánykritikus lapokat semmisít meg. Kormány dicsérő lapok jelennek meg.
Vegyük pl az indext. Ott lejáratják az ellenzéket is, fideszt is. 888, prostisrácoknál pedig a cikk felvezetőben úgy kezdik: hajrá orbán, orbán jól megcsinálta, ratyi libsik stb. Szóval remélem érezzük ki a független.
Rádióban ugyan ez, tv ugyan ez.

abortusz szigorítási tervek mint a harmadik világbeli országokban, tüntetni se lesz majd szabad kényed kedvedre ha elfogadják az októberi javaslatot.
Hajléktalannak lenni tilós. Mik ezek a javaslatok ha nem azt szolgálják hogy egy rossz önképzavart állitson elő az országról?

Amúgy Orbán aláírta két éve februárban a kvótát aztán hazarohant kiplakátolni az országot azzal, hogy mondjunk nemet a kvótára.
Nincs iparunk, multiktól függünk. Más országokban ha nélkülözik az ipart rámennek a szellemi tökére de hát abból se dúskálunk.
egész nap lehetne sorolni.

Mondjuk mikor szavazás előtt megtudtam, hogy az értelmiségi haverjaim lmpre meg gyurcsányékra, karácsonyékra szavaznak elment a kedvem az egésztől és el se mentem.
Jó lesz ennek az országnak a fidesz is csak könyörgöm ne áltassuk magunkat azzal hogy jó a fidesz.

Valóban egyáltalán nem jó a mostani liberális nézetek de nehogymár elhiggye bárki is hogy orbán célja a haza védelme mert összepisilem magam. Legalább annyira szánalmas ez az alvakult liberalizmus mint a zsebnáciskodás.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 11., kedd 18:43

mindenesetre sok migránssimogató honfitársam, lehet menni akkor jelentkezni, hogy szívesen fogadnátok be egykettőt. majd a gyerekszobából levágtok egy darabot, hogy legyen neki is hol alukálni.
gondolom nem fogtok kígyózó sorokba botlani, gyorsan örökbefogadhatjátok a saját kis bevándorlótokat :lol:
akkor aztán kvóta pipa, euban maradás pipa, minden szép lesz és jó.
az a baj ezzel, hogy nem ez a 2 véglet van. én ugyanúgy undorodom a fideszes arrogáns senkik arcától, mint amennyire rühellem a szélsőbalos retardált genderszakos hülyegyerekeket. :D

ettől függetlenül szerintem sok esetben érdemes félrerakni az ellenérzéseket, - pl. most - mert az kurvára nem kéne, hogy érdeke legyen akárkinek, hogy ezt az indítványt elfogatják.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 11., kedd 18:42

H.E.H.E. írta:mindenesetre sok migránssimogató honfitársam, lehet menni akkor jelentkezni, hogy szívesen fogadnátok be egykettőt. majd a gyerekszobából levágtok egy darabot, hogy legyen neki is hol alukálni.
gondolom nem fogtok kígyózó sorokba botlani, gyorsan örökbefogadhatjátok a saját kis bevándorlótokat
akkor aztán kvóta pipa, euban maradás pipa, minden szép lesz és jó.

Hadd ne kelljen már ezt a fos propaganda szöveget itt olvasnom, mikor direkt nagy ívben kerülöm az erre szakosodott szennyoldalakat. Erre idehozod baszdmeg minden ok nélkül egyre gyakrabban, csupán provokációból,mondom ezt azért, mert ha valaki leáll veled egy vitára (amit nehéz vitának nevezni úgy, hogy nem olvastam tőled még észérvet a témában) akkor csak a Rogán közhelyeit puffogtatod mintha muszáj lenne. Ha lehet ne itt írd ki magadból a frusztrációt, annyi lehetőség van manapság rá, hogy levezesd bárhol máshol. Lehet, hogy még valami értelmes dolog is kisülne belőle, ha ezt a rengeteg energiát máshova fektetnéd. Az külön kiemelendő, hogy más fórumozók meg tudnak normálisan nyilvánulni a témában, legyen bármilyen a politikai kötődésük, te meg csak azt szajkózod amit tollba mondtak neked.

Nem olyan rossz ám gondolkodni néha mielőtt a küldésre kattintasz, próbáld csak ki.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 11., kedd 18:29

ami az országban viktor iránti gyűlölet, az itt a fórumon neymar iránti :lol:

vagy túl korán van még ehhez? :lol:


mindenesetre sok migránssimogató honfitársam, lehet menni akkor jelentkezni, hogy szívesen fogadnátok be egykettőt. majd a gyerekszobából levágtok egy darabot, hogy legyen neki is hol alukálni.
gondolom nem fogtok kígyózó sorokba botlani, gyorsan örökbefogadhatjátok a saját kis bevándorlótokat :lol:
akkor aztán kvóta pipa, euban maradás pipa, minden szép lesz és jó.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 11., kedd 18:04

nem akarok egyébként túlságosan belefolyni, még lenne mit utánaolvasnom ennek az egész jelentésnek, de így elsőre átfutva tele van megannyi faszsággal. és az a probléma, hogy van akit annyira elvakít az Orbán iránti gyűlölete, hogy egy ilyen szituban is annak szurkol, hogy az ország megszívja. mondom ezt úgy, hogy nem vagyok oda értük, enyhén szólva.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 11., kedd 17:59

ateeemadrid írta:
füst írta:Nézi/Nézte még valaki az EU plenáris ülésről a közvetítést? Hihetetlen arcok ülnek ott, nem is gondoltam volna, hogy ennyien aggódnak ott értünk, magyarokért. :lol:
Pont az jutott eszembe, hogy vannak olyan naiv emberek, akik azt hiszik, hogy tényleg szegény magyar emberek szabadságáért aggódnak, és erről szól ez az egész? :D
tényleg ép ésszel fel nem foghatom ki tud ma balra szavazni és liberális lenni. tessék, itt van, egyétek.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 11., kedd 17:27

füst írta:Nézi/Nézte még valaki az EU plenáris ülésről a közvetítést? Hihetetlen arcok ülnek ott, nem is gondoltam volna, hogy ennyien aggódnak ott értünk, magyarokért. :lol:
Pont az jutott eszembe, hogy vannak olyan naiv emberek, akik azt hiszik, hogy tényleg szegény magyar emberek szabadságáért aggódnak, és erről szól ez az egész? :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. szeptember 11., kedd 17:05

Nézi/Nézte még valaki az EU plenáris ülésről a közvetítést? Hihetetlen arcok ülnek ott, nem is gondoltam volna, hogy ennyien aggódnak ott értünk, magyarokért. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 11., kedd 16:02

Culé1899 írta:Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó topicot választottam-e a kérdésem feltevéséhez, ha nem akkor elsődlegesen ebben segítsetek kérlek.

Öcsém Real Madrid szurkoló és majd Karácsonyra szeretnék neki eredeti mezt venni. Van valaki aki korábban vásárolt? Ha igen tudna segíteni abban, hogy hol célszerű keresgélni?

Köszönöm.
Ha nem idei kell, akkor adidas outletben van a tavalyi éppen, 12K.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. szeptember 11., kedd 15:34

Köszönöm, igen, az kimaradt a kérdésemből, hogy Budapesten. Nem szeretek külföldről rendelni, még ha eredeti shop is, mert párszor már pórul jártam (de lehet, hogy csak pont "kifogtam"), úgy hogy nem bízok annyira a webshopokban, pláne ha az Real Madridos :lol:

Igen, ideit szeretnék, ha már veszek akkor legyen naprakész. Lionsportot más is említette már, úgyhogy megnézem.
H.E.H.E. írta: pff, nem tesónak lesz az, el akarod égetni :lol:
Már a feltételezés is sértő. Előbb égetném el a mezre való készpénzt :D

Köszi srácok.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 11., kedd 15:11

Culé1899 írta:Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó topicot választottam-e a kérdésem feltevéséhez, ha nem akkor elsődlegesen ebben segítsetek kérlek.

Öcsém Real Madrid szurkoló és majd Karácsonyra szeretnék neki eredeti mezt venni. Van valaki aki korábban vásárolt? Ha igen tudna segíteni abban, hogy hol célszerű keresgélni?

Köszönöm.
pff, nem tesónak lesz az, el akarod égetni :lol:


ha idei kell, akkor pl lionsport, keleti mellett van boltjuk is.
vagy football factor, két boltjuk is van.

ha nem fontos, hogy idei legyen, akkor adidas bolt a premier outletben, félár környékén vannak általában.
(premier outlet nikeban van barca vagy psg mez (tökmindegy igazából :lol: ) csak neked :mrgreen: )

hirtelen ezek jutnak eszembe.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 11., kedd 14:46

outletekben szerintem. decathlon
lionsport?

ezeken a helyeken erdemes.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. szeptember 11., kedd 14:19

Culé1899 írta:Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó topicot választottam-e a kérdésem feltevéséhez, ha nem akkor elsődlegesen ebben segítsetek kérlek.

Öcsém Real Madrid szurkoló és majd Karácsonyra szeretnék neki eredeti mezt venni. Van valaki aki korábban vásárolt? Ha igen tudna segíteni abban, hogy hol célszerű keresgélni?

Köszönöm.

Ennél eredetibb nincs. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. szeptember 11., kedd 13:51

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó topicot választottam-e a kérdésem feltevéséhez, ha nem akkor elsődlegesen ebben segítsetek kérlek.

Öcsém Real Madrid szurkoló és majd Karácsonyra szeretnék neki eredeti mezt venni. Van valaki aki korábban vásárolt? Ha igen tudna segíteni abban, hogy hol célszerű keresgélni?

Köszönöm.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 11., kedd 13:23

És ha pont az segít? :argue:

Tudom, jók ezek a 800 kilós gokartok, csak fára ne tekeredj velük.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 11., kedd 13:06

az egy darab személyes tapasztalat, de sztem még egy sincs, az biztos segít rajtad, akárhogy kiabálsz :lol:


amugy az a régi stift gecijó autó, elpusztíthatatlan és jól is megy ahhoz képest.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég