OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. november 16., szerda 16:29

ericco írta:Vagyis magában azzal nincs gond, hogy valaki ilyen-olyan oknál fogva, de megveszi a drágábbat.
Akkor bocs, csak pont azután írtad amire reagáltam. :)
ericco írta:Pl. herótot kapok attól az érvtől az iPhone mellett, hogy "...mert az iPhone az iPhone." Ebben a fél mondatban minden benne van.
Na ez az. Azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák, hogy mik az előnyei, mik a hátrányaik, de jó lőni vele a csücsörítős képeket, mert az embléma tovább dobja a kép minőségét. :)
Realista24 írta:Dehogy komolyabb, csak már nem emlékszel ár.
Mármint úgy komolyabb, hogy sokkal elterjedtebb. Régen is ugyanígy megvolt ez a "nekem van, neked nincs" kivételezés, de nem volt ennyire elterjedt. Mondjuk alapból nem volt ennyi termék, nem volt internetnet, nem jöhetett ki annyira.
Realista24 írta:És egyébként nincs ezzel semmi gond szerintem, sőt, számomra pozitív, hogy létezik, mert szépen be lehet sorolni pár embert egy olyan kategóriába, akit le se szarok.
Mondjuk ez egy jó felfogás, nekem is így kéne a témához álljak. :) Ha rajtam "csattanna" akkor lehet én is leszarnám, de így kívülálló ként rossz nézni, hogy ilyen apróságok miatt valaki felsőbbrendűnek érzi magát. Hál' Istennek vannak kivételek bőven, inkább olyan ismerőseim vannak akik magáért a telefonért választják, csak sajnos nem ez a jellemző.
rashidm írta:Persze, hogy bicskanyitogató. De most mit tudsz ezzel csinálni? Odamész mindegyik gyerekhez aki "ilyen" és szájbabaszod? Itt a szülői nevelésen van nagy hangsúly szerintem. Én pl biztos nem vennék a gyerekemnek 100-200k-s telefont (10-15 éves kora között mondjuk...de később se az új iphone-t). Vennék neki egy nyomkodósat vagy valami nagyon alapot.
Annyira azért nem zavar, hogy bárkit is szájba verjek miatta. :mrgreen: De ahogy írtad a példát is... Unokahúgom 9 (!!!) éves és több osztálytársának is van iphone-ja és ipad-je is. 9 évesen... Persze tele vannak a szülők, akár 10 párral is vehetnének a kölyöknek, de baszki... :roll:
ericco írta:Aztán miután hazajönne kisírt szemmel, hogy a többiek kicsúfolták, megsajnálnád és megvennéd neiki, ha telne rá. Lehet nem az első alkalom után, de idővel igen. És ezt a cégek is tudják, erre nagyon rámentek. Mármint a gyerekekre.
Ide is jó példa unokahúgom. Igaz nem kisírt szemmel, de a célját elérte és legalább egy tabletet kapott. :mrgreen: Mondjuk nem ipad meg nem iphone, de helyes is, hogy a minimumot kapta, mert nővéremet tényleg kénytelen lettem volna felpofozni. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 16:25

ericco írta:
rashidm írta:1. ne foglalkozzon velük
2. beszélnék egy-két szülővel hogy milyen jól nevelik a gyereküket
3. nem jönne haza kisírt szemmel, mert elmagyaráznám neki előtte, hogy felesleges.
Hát egy gyerek picit máshogy látja. Ő csak azt fogja látni másnap is, miután elmagyaráztad neki, hogy ismét rajta nevet mindenki.
A kis rohadékok elég gonoszak tudnak lenni, meglepően gonoszak.
Mondjuk ahol nagyjából minden gyerek torz nevelést kap, és 10 évesen hetes almával küldik suliba, akkor nem elbeszélgetnék a gyerekkel, hanem új iskola után néznék neki. :)

Egyébként ki lehet ezt küszöbölni sokféleképpen, de nem megyek bele gyereknevelési dolgokba, mert húszból ha kettőnknek van gyerkőce, úgy meg nem tudtok érdemben "beleszólni", hogy nincs saját tapasztalat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 16., szerda 16:23

attol meg hogy elmondod neki nem jelenti azt hogy el is fogadja. sok minden felesleges a gyerekkorban megis atesik rajta 10bol 9. ha esetleg modod adodik ra es levaltod a regi almat az ujra miert ne adnad neki a regit? idovel ugyis felfogja hogy ez az eleterzes duma csak a pottyagyuaknal jott be.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 16:22

rashidm írta:1. ne foglalkozzon velük
2. beszélnék egy-két szülővel hogy milyen jól nevelik a gyereküket
3. nem jönne haza kisírt szemmel, mert elmagyaráznám neki előtte, hogy felesleges.
Hát egy gyerek picit máshogy látja. Ő csak azt fogja látni másnap is, miután elmagyaráztad neki, hogy ismét rajta nevet mindenki.
A kis rohadékok elég gonoszak tudnak lenni, meglepően gonoszak.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 16., szerda 16:18

ericco írta:
rashidm írta: Vennék neki egy nyomkodósat vagy valami nagyon alapot.
Aztán miután hazajönne kisírt szemmel, hogy a többiek kicsúfolták, megsajnálnád és megvennéd neiki, ha telne rá. Lehet nem az első alkalom után, de idővel igen. És ezt a cégek is tudják, erre nagyon rámentek. Mármint a gyerekekre.
Elmagyaráznám neki, hogy

1. ne foglalkozzon velük
2. beszélnék egy-két szülővel hogy milyen jól nevelik a gyereküket
3. nem jönne haza kisírt szemmel, mert elmagyaráznám neki előtte, hogy felesleges.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 16:16

rashidm írta: Vennék neki egy nyomkodósat vagy valami nagyon alapot.
Aztán miután hazajönne kisírt szemmel, hogy a többiek kicsúfolták, megsajnálnád és megvennéd neiki, ha telne rá. Lehet nem az első alkalom után, de idővel igen. És ezt a cégek is tudják, erre nagyon rámentek. Mármint a gyerekekre.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 16., szerda 16:12

M1Ö írta:
ericco írta:Amúgy nincs ezzel semmi gond
Már hogyne lenne gond? Tökéletes példa a profilképed pl. 10ből 7 gyerek kinevetné, mert neki nem telik 20.000 forintos mezre. Ez amit írtál, hogy az iphone pedig hoz egy bizonyos "életérzést", csak rásegít a dologra. Alapból a saját vesztébe rohan ez a világ, de számomra bicskanyitogató az, hogy valaki felsőbbrendűnek érzi magát, mert iphone-ja van és nem egy szimpla telefonja. Ne azért vegye meg az ember, mert ezzel jelzi, hogy én vagyok a császár, hanem mert tetszik neki, meg mert jobb. Szerintem szánalmas és ami főleg elszomorít, hogy a 10en éveseknél hihetetlenül kijön. Éretlenek, meg minden, de ez az iphone mizéria komolyabb, mint a mi korunkban, hogy ki jár eredeti cuccokban és ki nem.
Persze, hogy bicskanyitogató. De most mit tudsz ezzel csinálni? Odamész mindegyik gyerekhez aki "ilyen" és szájbabaszod? Itt a szülői nevelésen van nagy hangsúly szerintem. Én pl biztos nem vennék a gyerekemnek 100-200k-s telefont (10-15 éves kora között mondjuk...de később se az új iphone-t). Vennék neki egy nyomkodósat vagy valami nagyon alapot.

Nekem pl azért jön be az iphone se pl, mert a mostani telómnál jobb, nem fagy (elvileg), és nem sokkal drágább (nekem legalábbis).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 16:10

en, de ez az iphone mizéria komolyabb, mint a mi korunkban, hogy ki jár eredeti cuccokban és ki nem.
Dehogy komolyabb, csak már nem emlékszel ár. És egyébként nincs ezzel semmi gond szerintem, sőt, számomra pozitív, hogy létezik, mert szépen be lehet sorolni pár embert egy olyan kategóriába, akit le se szarok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 16:08

M1Ö írta:Már hogyne lenne gond?
Vagyis magában azzal nincs gond, hogy valaki ilyen-olyan oknál fogva, de megveszi a drágábbat.
Amit te leírtál, na az engem is irritál. Pl. herótot kapok attól az érvtől az iPhone mellett, hogy "...mert az iPhone az iPhone." Ebben a fél mondatban minden benne van.
Merci Zizou!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. november 16., szerda 16:03

ericco írta:Amúgy nincs ezzel semmi gond
Már hogyne lenne gond? Tökéletes példa a profilképed pl. 10ből 7 gyerek kinevetné, mert neki nem telik 20.000 forintos mezre. Ez amit írtál, hogy az iphone pedig hoz egy bizonyos "életérzést", csak rásegít a dologra. Alapból a saját vesztébe rohan ez a világ, de számomra bicskanyitogató az, hogy valaki felsőbbrendűnek érzi magát, mert iphone-ja van és nem egy szimpla telefonja. Ne azért vegye meg az ember, mert ezzel jelzi, hogy én vagyok a császár, hanem mert tetszik neki, meg mert jobb. Szerintem szánalmas és ami főleg elszomorít, hogy a 10en éveseknél hihetetlenül kijön. Éretlenek, meg minden, de ez az iphone mizéria komolyabb, mint a mi korunkban, hogy ki jár eredeti cuccokban és ki nem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 15:34

kanye írta:Persze lehet hogy túlértékelem az embereket, de el nem tudom képzelni, hogy egy normális közegben, ha Iphoneod van akkor többnek számítasz.
Mi az a normális közeg? Ez elég relatív.
Pl a suli nem az. Ez a mi időnkben is megvolt. Akinek eredeti Adidasa volt, az megéreztette azzal, akinek csak kínaira futotta. A fiataloknál kint az utcán ez ugyanúgy működik, csak most már iPhone-nal.
Amúgy Steve Jobs sem csinált ebből sosem titkot, hogy ő nem csak a készüléket és a szoftvert árulja, hanem életérzést is. Az apple életérzés kis túlzással/sarkítással pedig az, hogy nekem telik rá. Szerinted miért vannak úgy tervezve ezek a gépek, hogy csak egy másik apple cuccal kompatibilisek? Ez is erősíti az elit érzést.
Amúgy nincs ezzel semmi gond, amíg nem történik meg az, amit lentebb leírtak, hogy pl. inkább nem veszi meg a gyereknek a suliba a könyveket, hogy jusson iPhone-ra.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 15:11

Amúgy ha van egy 200-250k értékű androidod az lófasz? Csak az Apple játszik? :D Mondjuk ericco kommentjéből kiindulva...
A samsung galaxy note-ot meg az S7-et nem tudja megkülönböztetni, az Alma meg csak drága lehet :lol:
Persze lehet hogy túlértékelem az embereket, de el nem tudom képzelni, hogy egy normális közegben, ha Iphoneod van akkor többnek számítasz.
A hangsúly a normális közegen van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. november 16., szerda 15:09

Realista24 írta: Kevered a dolgokat kanye. Igenis, sajnos a mai 16-25 év közötti suhancok között, ha almád van, akkor többnek számítasz, mintha nem lenne. Jöhetsz az RR-rel meg Ferrarival, de tudod te is, hogy valahol még azok sem ütik meg a szintet. Na meg mi az előbbi kategóriáról beszélünk itt a fórumon, mert nem emlékszem a témára, hogy milyen kocsit vegyek Ferrarit vagy Bugattit?
Értem amit mondasz, de szerintem ez sokkal inkább intelligencia, mint kor kérdése. Nem kell ahhoz X évesnek lenni, hogy valaki ismerje a státuszszimbólum jelentését. Aki meg ezt ismeri, és van egy cseppnyi esze, az tudja hogy egy telefon annyira státuszszimbólum mint az hogy a kocsimra veszek téligumit.

(Mondjuk egy személyre szabott Vertu 6-8 gurigáért...arra én is felkapnám a fejem :mrgreen: )

Persze lehet hogy túlértékelem az embereket, de el nem tudom képzelni, hogy egy normális közegben, ha Iphoneod van akkor többnek számítasz. Ózdon a tesco árulfeltöltők között elhiszem, de az nem szint. Amúgy ha van egy 200-250k értékű androidod az lófasz? Csak az Apple játszik? :D Mondjuk ericco kommentjéből kiindulva...
Áram bekötést vállalok [email protected]

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. november 16., szerda 15:07

kanye írta:
ericco írta:
Látod. Nem volt egyszerre 800-900 €-ja, hogy státuszszimbólumot vegyen magának, inkább lassanként kifizeti szinte a dupláját.
Egy Iphone hol státuszszimbólum? Mondjuk ezek kb. olyan kaliberű emberek, hogy a hó végén enni nincs pénze, de az új telefon megvan...
Jó hát ezt is ésszerűen kellene... Ha tudom magamról hogy havi szinten nem tudnám fizetni vagy szűkösen élnék emiatt, akkor nem veszem meg.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. november 16., szerda 14:25

Épp tegnap láttam egy ilyen menő gyereket a buszon, duma a 10 ezer eurós kocsikról, divatos öltözködés, iphone. Szerinted mekkorát röhögtem, amikor kölcsönkérte a haver telóját, hogy hívjon fel valakit?
:mrgreen: majdnem kikoptem a domperignont.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 14:16

kanye írta:
ericco írta: Az iPhone bizony egy megfizethető státuszszimbólum. Mint az autók. A Škoda is ugyanúgy elvisz A-ból B-be, mint a Mercedes.
Persze az én szememben nem, de a legtöbb ember nem ilyen éleslátású :mrgreen:
Hát nem tudom, én még ezt nem hallottam senkitől. Egy Ferrari vagy RR Phantom az tényleg az, de egy csöves telefon ami ott van minden második ember kezébe...
Kevered a dolgokat kanye. Igenis, sajnos a mai 16-25 év közötti suhancok között, ha almád van, akkor többnek számítasz, mintha nem lenne. Jöhetsz az RR-rel meg Ferrarival, de tudod te is, hogy valahol még azok sem ütik meg a szintet. Na meg mi az előbbi kategóriáról beszélünk itt a fórumon, mert nem emlékszem a témára, hogy milyen kocsit vegyek Ferrarit vagy Bugattit?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 14:13

kanye írta:Hát nem tudom, én még ezt nem hallottam senkitől. Egy Ferrari vagy RR Phantom az tényleg az, de egy csöves telefon ami ott van minden második ember kezébe...
Találkoztam már olyan "hölggyel", aki meglátta a mostani telefonomat, és azt kérdezte csillogó szemekkel, hogy ez az új ájfon (eleinte könnyú volt összetéveszteni az M7-est az iPhone 6-ossal, mivel a HTC fél évvel beelőzte az almát a fém unibody-val)? Majd mikor közöltem, hogy nem, ez egy andoidos telefon, egyből lankadt az érdeklődése. Az ilyen embereket messziről kerülöm, de sajnos ilyen kort élünk. Ahogy látom, ők vannak többségben.
Merci Zizou!

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. november 16., szerda 14:04

ericco írta: Az iPhone bizony egy megfizethető státuszszimbólum. Mint az autók. A Škoda is ugyanúgy elvisz A-ból B-be, mint a Mercedes.
Persze az én szememben nem, de a legtöbb ember nem ilyen éleslátású :mrgreen:
Hát nem tudom, én még ezt nem hallottam senkitől. Egy Ferrari vagy RR Phantom az tényleg az, de egy csöves telefon ami ott van minden második ember kezébe...
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. november 16., szerda 13:57

Anthony írta:
kanye írta:Egy Iphone hol státuszszimbólum? Mondjuk ezek kb. olyan kaliberű emberek, hogy a hó végén enni nincs pénze, de az új telefon megvan...
Épp tegnap láttam egy ilyen menő gyereket a buszon, duma a 10 ezer eurós kocsikról, divatos öltözködés, iphone. Szerinted mekkorát röhögtem, amikor kölcsönkérte a haver telóját, hogy hívjon fel valakit? :lol:
:lol: :lol: Óriási.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. november 16., szerda 13:56

kanye írta:Egy Iphone hol státuszszimbólum? Mondjuk ezek kb. olyan kaliberű emberek, hogy a hó végén enni nincs pénze, de az új telefon megvan...
Az iPhone bizony egy megfizethető státuszszimbólum. Mint az autók. A Škoda is ugyanúgy elvisz A-ból B-be, mint a Mercedes.
Persze az én szememben nem, de a legtöbb ember nem ilyen éleslátású :mrgreen:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég