OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 4 perccel ezelőtt

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Csak annyit tennék hozzá, ha már nekem speciálba, hogy a fékpedál mindig, minden körülmények között felülírja a gázpedált. :D És nem vasszemét, jó? Acélszemét :lol:
Nika91127 írta: Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?
Egyik sem bírja, ha nem kapcsolod be az 'Autómosó módot'. Azért van. Attól, hogy a felhasználó hülye (és ebből hírt lehet csinálni) még nem a tárgy a hülye.

Amúgy, ha már felmerült a téma (bár úgy is tudom, hogy senkit nem érdekel az EV) másfél év és 55.000 km után azt kell mondjam, hogy nem bántam meg az elektromos autót. Az elmúlt 1 évben 1,3 millió forintot spóroltam az üzemanyagon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » Ma, 8:31

O vette fel. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 7:43

hehetheoriginal írta: Mindeközben:
https://youtube.com/shorts/F7SRV_3F-wM? ... gNADoC9c4Y

:kalapos:

Nyilvan nekiallok furni faragni az uj automat, ha ez az elvaras :lol:
Nem akarom tudni, hogyan keveredtel ehhez a videohoz :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 7:41

Mindeközben:
https://youtube.com/shorts/F7SRV_3F-wM? ... gNADoC9c4Y

:kalapos:

Nyilvan nekiallok furni faragni az uj automat, ha ez az elvaras :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 7:41

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
A megoldas sokkal egyszerubb, mint a visszahivas. Csak oda kell csavarozni:
https://x.com/aaronjcash/status/1781734760215408922
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 7:28

hehetheoriginal írta: Nem tudom, viszont az elso csomagtarto fedel mikor lehajtja, levagja a faszba a kezedet :kalapos:

Vegulis a brutalizmus is egy stilus :coffee:
Safety first bois :kalapos:
Az a lopásgátló 😁😁😁

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » Ma, 7:22

Jo hat gyorsan kellett osszerakni, bemutatás után 90 évvel már le is szallitottak az elsőt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 7:13

Nem tudom, viszont az elso csomagtarto fedel mikor lehajtja, levagja a faszba a kezedet :kalapos:

Vegulis a brutalizmus is egy stilus :coffee:
Safety first bois :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » Ma, 6:16

hehetheoriginal írta: Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
Elvileg ezek az automosót se bírják, nem?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 5:22

Kiseriknek specialba, tesla visszahivja az osszes eddig legyartott cybertruckot, mert életveszélyes a gazpedal, levalhat/lecsuszhat a felso reteg, ami aztan beakadhat a karpitba/abelso resz kialakitasaba, igy max gazon baszhatod bele azt a halom vasszemetet egy falba, mas autokba, esetleg egy csoport ovodasba :coffee: :lol:
Ujra odatette elon, 2024
thereisonly1ronaldo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » Tegnap, 21:17

Barca vs Real topicban nagy az arc kicsit, nehogy Tuchel megint beleronditson a dolgokba. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » Tegnap, 20:03

miro. írta:
ziro4vr írta: Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
A foci errol szol.
Dehogy szól erről, köze nincs a focihoz.

Zirókoma: A faszszopó Vinizésre pont reagáltam tegnap, mondjuk még a meccs hevében én is. Akkor is szánalmasnak tartanám, ha vesztettünk volna. Ennek semmi köze az eredményhez, viszont mélységesen elszomorít, hogy a madridomon kell ezt olvasnom. Az eurobarcásoktól meg az nso-soktól nem várok többet, de az itteniektől igen.

És akkor zárszóként így, hogy a politika topiktól jó távol vagyunk, le is merem írni: Kiseriknek +1 :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1295
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » Tegnap, 18:47

ziro4vr írta: Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
A foci errol szol. 90perc amikor kitudod magad tombolni,ha esetleg szar heted volt,vagy valami frusztral,az kijon.
Rengetegen nem is a meccsert jarnak ki akar eloben sem,hanem mert lehet 90percet orjongeni.
Szvsz ez itt sem mas.. Nincs ezzel nagy gond,csak itt leirod,es nyoma van.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » Tegnap, 17:13

ziro4vr írta: Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
Nagy +1

Ahogy Raulcf meg társai elképzelik a fórumot azt meg lehetne oldani 100 darab bottal 5 percenként időzítve egy hala madrid győzni fogunk hozzászólást.
Persze nem vitatom a trágár stílussal meg a saját játékosaink lenyomorékozásával kapcsolatban igazuk van, az nagyon alja szint.
Másik amin fel szoktam húzni a szemöldököm az a "szurkoljunk a fórumon". Nálam a szurkolás az a stadionban történik esetleg egy jó kocsmai közös meccsnézésen. Ott már eleve pozitívabbak az emberek is, jól akarják érezni magukat és nem a felállásokon meg a taktikán agyalnak, arra tökéletes a fórum meg a Twitter. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 16:28

ziro4vr írta: Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
Mas pesszimistanak es elegedetlennek lenni normalis/vallalhato modon, mint az, amit irtam.

A masik pedig, hogy van egy reteg, akinek ha verjuk a Barcat, akkor az a baja, hogy miert nem tobb gollal. Ha kiejtjuk a City-t, akkor miert ilyen szar jatekkal. Ha ez a kezdo, akkor miert nem az, ha az, akkor miert nem ez. Ha koran van csere, akkor az a baj, ha keson, az...mindezt legalja stilusban.

Amugy meg par torolt hszen kivul, senkinek nem esett "baja".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Tegnap, 16:00

Szerintem meg a megy a meccs topik mindig is ilyen volt, impulzív, feszültségben vannak az emberek mert a kedvenc csapatukról van szó, 1-1 mondat, kis trash talk. Nyilván vannak gyökér kommentek is. Aki azt választja, hogy ebből nem kér, inkább majd az értékelős topikban kifejti az sztem teljesen oké.

De ez a kamu arisztokrata hozzáállás vicces és bicskanyitogató, plusz nekem az se szimpatikus, ha valaki utólag számonkéri azokat, akik a meccs hevében elégedetlenkednek, de csak győztes meccs után.

De nem vagyunk egyformák. :)

Én pl szívesen vállalom hogy meccs hevében vagyok pesszimista vagy elégedetlen, aztán lenyugodva lehet értelmesebben akár máshogy látva kommunikálni.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 12:05

Halfkey írta:
Komolyan mondom srácok, aki nem elvakult, annak ajánlom, hogy hanyagolja a 'Megy a meccs' topikot egy kicsit, mert ez nem normális. Nagyon nem normális, ami ott megy és nem normális, hogy egy ilyen (eddig) sikeres évben ennyire nem élvezitek a csapat eredményeit.
Én pár meccsenként vagyok olyan kedvben hogy írjak oda, legtöbbször nem. De ettől függetlenül nem értem az alábbiakat:

1. Miért zavar ha más így tudja feldolgozni a meccs/szezon közbeni feszültséget.
2. Ha zavar, miért nyitod meg és olvasod?
3. Mi adja meg az erkölcsi magasságot hogy kijelentsük mi a normális és mi a nem normális egy ilyen teljesen szubjektív témában mint a szurkolás?
Mert fel akar menni egy kis eszmecserere, es amikor azt olvasod, hogy kurvaanyad, budoscarlo, takarodjal el, fasszopo Vini, szerencsetlen Mendy, venszar Modric, etc. akkor az nem arra motival, hogy irj. Mindezeket sokan mar megszokasbol, es/vagy teljesen artalmatlan es irrelevans idopontokban irjak be.
Ez nem egy kocsma, aki igy akarja szidni szeretett csapatunkat, annak mas feluletet kell talalnia, szerencsere az internet eleg nagy.

A tobbit h3x0r leirta, amivel egyet tudok erteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » Tegnap, 11:53

Halfkey írta: Én pár meccsenként vagyok olyan kedvben hogy írjak oda, legtöbbször nem. De ettől függetlenül nem értem az alábbiakat:

1. Miért zavar ha más így tudja feldolgozni a meccs/szezon közbeni feszültséget.
2. Ha zavar, miért nyitod meg és olvasod?
3. Mi adja meg az erkölcsi magasságot hogy kijelentsük mi a normális és mi a nem normális egy ilyen teljesen szubjektív témában mint a szurkolás?
Nem voltam ott este a topikban, viszont a 3-asra reagalnek. Kicsit olyan a forum szabalyzata, mint a Real tamadasai. Mint ahogy a Realnal se tervezi meg az edzoi stab centirol centire a tamadasokat meg hogy ki mikor mit tehet, ugy itt sincs egy olyan szabalyzat, ami megmondja, hogy peldaul hany karomkodas utan mennyi piheno jar.

Nem ugy tiltanak ki senkit se, hogy ne haragudj, de hat leirtal 5 csunya szot, ez automatikusan 1 het pihi, hanem nyugodtan lehet erosebben fogalmazni, ha az epp indokolt, de aki folyamatosan alpari stilusban tolja, azt egy ido utan tobben is megszolitjak, aki ha ennek ellenere se valtoztat, annak megy a ban. Mint ahogy olyanok is ki lettek mar tiltva, akik lehet epp egyetlen szabaly ellen se vetettek, csak epp osszessegeben karosak voltak.

Nyilvan van egy alap szabalyzat, de igy az evek alatt az a par szaz ember kozosen alakitja a szabalyokat. A legtobb ember erzi, akar egy komolyabb vita kozben is, hogy mi az ami meg belefer, meg hogy mi az, ami mar atlep egy vonalat. Szerintem azzal sincs gond, ha tobben ugy erzik, hogy az egyik topic hangulata vagy szinvonala a forum tobbi reszehez kepest elment egy rossz iranyba. Meg lehet ezt beszelni.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1295
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » Tegnap, 11:32

Remy írta:
miro. írta:
Remy,ha mar ujra itt.
Becsben lesz a legenybucsum.
Tudsz mondani valami olyan piazos vagy bulizos helyet amit erdemes megnezni?
Vagy unblock minden otlet erdekel.
Haverjaim intezik,de ha van valami jo otlet azt bedobhatom en is.
Hat, ebben nem hiszem, hogy tudok segiteni. Nem sok helyre jarkalunk ami ilyen temaju.

Ami fun lehet tarsasagban, az a schwedenplatzon, a viz melletti beulos helyek.

De neten tuti vannak jobb otletek.
Oks koszi azert!

h3x0r írta:
en bloc*
grammar nazi mode off

Gratula, de ha egy lepukkant becsi sztriptizbar erdekel, szerintem hehet kerdezd. :mrgreen:
Koszi! :lol:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 11:25

Realista24 írta:]

Akkor most miert nem a sikerhez szoltal hozza, miert ezt irod be?

First World problem.
- :)
- Addig jó szerintem, amíg ez.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég