OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. február 24., péntek 21:03

Halfkey írta: Vegyétek meg inkább anyám Capturját, végre eljutottunk oda hogy éles a hirdetés :)


https://joautok.hu/hasznaltauto/renault ... s/04d7khc/
Elírás vagy tényleg 900 cm3?

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 24., péntek 20:58

6 millio? :lol: :lol: :lol:
sok sikert, majd mondd el kifele mifele vette meg :lol:
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 24., péntek 20:52

Vegyétek meg inkább anyám Capturját, végre eljutottunk oda hogy éles a hirdetés :)


https://joautok.hu/hasznaltauto/renault ... s/04d7khc/

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 24., péntek 20:29

ezert kell pofatlanba a kapuba meg kocsibejaroba megallni keresztbe a q8-cal vagy x7-tel :D

nem mindenkinek van szuksege nemet premiumra vagy ilyen baszomnagy suvokra, sokan furikaznak kisautokkal, ovodaba suliba a gyerekekkel, amig fater uzleti uton van pl, vagy sokat vezet, oda egyertelmuen jobb es kenyelmesebb, nem mosott szarkent lepsz ki egy nemet felsokategorias cuccbol.
ami nekem fontos, az a vezetesi elmeny - manapsag nagyon nehez mar elerni ugy, hogy ne masodik autot kelljen csak erre -, a fullos audio rendszer, az alapveto dolgok mellett. vezetestamogato balfaszsagok abszolut szuksegtelenek, ugy vagyok vele, hogy vagy en iranyitok mindent, vagy visszaadom inkabb a jogositvanyt, es azoktol is elvennem, akik igy tudnak csak vezetni, erre hagyatkoznak.
azert azok a kenyelmi dolgok, hogy uleshutes nyaron, meg panoramateto, neadjisten masszazsules, nagy csomagtarto es mellette kurvadirekt valto, felfuggesztes, kormanyzas es szinte a teljes tartomanyban kurvajo es pedalerintesre mar robbano motor, ezek a dolgok minden napot, alkalmat elmennye tudnak tenni.
en megertem, akik csak arra akarjak az autot, hogy a-bol b-be, ok fel se fogjak, hogy milyen lehet, egy ilyen fentebb leirt normalis kurvajo auto, ok elvannak azzal, hogy ha tovig nyomod a pedalt, varni kell 1-2 masodpercet, mire tortenik valami, a valto fel percet gondolkozik, az egesz kasztni ilyen imbolygo lagy valami, nekik ezek a dolgok nem fontosak.
en ugy vagyok vele, hogy az autozas az egyetlen utolso dolog kb a hangszereken kivul, ahol az ember minden vegtagjat, erzekszervet es az agyat is hasznalnia kell, szoval en szeretek vezetni, es ezert szeretem a jot vezetni.
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. február 24., péntek 20:14

chronic írta: Lexus, Toyota.
Jézus.

Szép dolog az ízlés,kár,hogy sok embernek nem adatott meg. :mrgreen:

BMW F10 sedan M pack
Merci E W213 sedan

Ezek vannak a családban.

Nem kombi, nem suv csak a szedán.

Ezeknek még autó formájuk van, nincs is szebb ezeknél számunkra. :D
Mindenkinek más és más.
Én sose vennék német prémiumot.
Jó a szaladgálósnak a Toyota Yaris, hosszú utakra meg a VW Passat kombi.
Nem kell flinc-flanc, az életem nagy részét úgyis a melóhelyen töltöm, vagy a gyerekkel :D Meg a városban is inkább már csak bicózunk, unalmas ülni a dugóban, meg a bölcsinél 15 percig helyet vadászni reggel...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 24., péntek 20:12

chronic írta: Lexus, Toyota.
Jézus.

Szép dolog az ízlés,kár,hogy sok embernek nem adatott meg. :mrgreen:

BMW F10 sedan M pack
Merci E W213 sedan

Ezek vannak a családban.

Nem kombi, nem suv csak a szedán.

Ezeknek még autó formájuk van, nincs is szebb ezeknél számunkra. :D
Szerencsére mindenkinek más fajta kocsi tetszik és van baromi sok féle, mindenféle változatban.

Ahogy az elektromos kocsik dizájnját nézem, rendesen legyilkolták a szedán kocsikat.


A magam részéről két kisgyerekkel, meg a fél éven át hóval-jéggel örülök a SUV-nak és a négy kerék meghajtásnak.

Ha a gyerekek nagyobbak lesznek akkor lehet, hogy vissza váltok a sportosabb kinézetre..már ha még lesz rendes szedán akkor még, meg autó kinézetű autó.

Jelenleg a világ legelégedettebb embere vagyok az XC60-vel. Jó lenne eggy plug-in hybrid, de a mi használatunk mellett jelenleg nem éri meg, van jobb helye annak a pénznek

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 24., péntek 20:10

Yazid írta: Steve keresnék havi masfel milkót leszarnám en is hidd el. De akkor mar infiniti vagy lexus :mrgreen:
Unalom.
A bmwben legalabb kicsit eletben erzi magat az ember.
Amugy meg tokimdegy, hogy volvo vagy bmw vagy barmi, a szerviz es alkatreszarak kb ugyanott vannak.

Azert a 8 seb zf valtorol meg a sor6rol az 540iben pl csak es kizarolag jo velemennyel vannak.

Az álom még mindig amugy egy rs6 vagy rs7, gen. c7,5 de oda a millios fizu is apronak tunik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. február 24., péntek 20:13-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. február 24., péntek 19:55

Lexus, Toyota.
Jézus.

Szép dolog az ízlés,kár,hogy sok embernek nem adatott meg. :mrgreen:

BMW F10 sedan M pack
Merci E W213 sedan

Ezek vannak a családban.

Nem kombi, nem suv csak a szedán.

Ezeknek még autó formájuk van, nincs is szebb ezeknél számunkra. :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 24., péntek 19:50

Realista24 írta: Ha már BMW.
Cégnél két elektromos autó került be mint opció.

Valami Toyota Proace meg BMW x3. Hat hagyjuk már hogy az egyik 45ezer euró a másik meg 60 :lol:
Hat hol ér egy Toyota ennyit?
Ezzel a Proace-al nem voltam képben, rá kellett guglizni.

Ahogy látom egy kisbusz. Az X3 meg egy luxus suv. Az sem semmi, hogy a két kategória képviselője között ennyi csak a különbség. :ozil:

Toyotáknak is elszállt az áruk rendesen. Azzal együtt, hogy bárki, akit ismerek és Toyotája van baromi elégedettek. Nekem valahogy a belső dizájn nem jött be sosem a toyotáknál, a külsőre a legtöbb Toyota bejött.

Ami kívül-belül tetszik az a BZ4X de hát az az ár már megint.. :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 24., péntek 19:38

Ha már BMW.
Cégnél két elektromos autó került be mint opció.

Valami Toyota Proace meg BMW x3. Hat hagyjuk már hogy az egyik 45ezer euró a másik meg 60 :lol:
Hat hol ér egy Toyota ennyit?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 24., péntek 19:31

Yazid írta: Steve keresnék havi masfel milkót leszarnám en is hidd el. De akkor mar infiniti vagy lexus :mrgreen:
Én értem az álláspontodat. Amire reagálni akartam, hogy nehéz elhinnem, hogy általánosan rosszak a BMW-k és válaszoltam Hehitonak a személyes tapasztalataimmal.

Nem tudom mennyit keres Hehe, de az biztos hogy már az alkatrészek mocsok drágák ezekhez a kocsikhoz.
Szerencsére én itt találtam a öreg görög származású bácsit, aki emberi áron szerzett be alkatrészt,mikor az adszony lebarmolta a jobb tükröt :lol: .

Márkaszervíz árakat megnéztem, ahhoz kell egy kereset na. :kalapos:

Egyébként ezért sem bántam meg többek közt a Volvora váltást.Itt az alkatrész és a szervíz jelentősen olcsóbb a Volvora és nem érzek sok különbséget a két márka között így egymás után használva őket.

Lexus :loveyou:

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 24., péntek 19:22

sebydani írta: Srácok, Zakopaneban valami jól bevált étterem, söröző? :) Illetve valami tipp mit érdemes megnézni mostanában? Nem voltam gyerekkorom óta.

Köszi :agree:
Nehéz nem jó kajáldát találni szerintem, ha ilyen fatányéros stílust rendelsz. De pl a Gubalowka felső állomásánál a Karczma przy Kominkuban kimondottan jó volt.

Megnézni meg attól függ mivel vagy. Ha autóval akkor a környék mellett Morskie Oko és Niedzica is érdemes. Ha olyan az idő, lehet a Dunajecen tutajozni.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 24., péntek 19:20

Steve keresnék havi masfel milkót leszarnám en is hidd el. De akkor mar infiniti vagy lexus :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 24., péntek 19:16

Yazid írta: Nagyon jók vegyél, láncvezérlés motor valtó közt csere 1misi kb, főnökömnek az van, nagyon fasza auto :lol:
Várjál kezdem én is ezzel: :lol:

Aztán normálisan kommunikálva, gondolom azon is múlik, hogy ki és hogyan szervízelte a kocsit, mennyire van szétbarmolva.

A személyes tapasztalatomat mondtam el az F11-el kapcsolatban, illetve megemlítettem, hogy a kollegám elégedett az ő G-szériásjával.

Rengeteg G-s BMW van itt Stockholmban napi szinten nem tudom hányat látok. Ha olyan hulladék kocsik lennének nem hiszem, hogy vennék az emberek.

De ha ettől jobban alszol akkor mondjuk azt, hogy szarok.

Mindenesetre én leírtam Hehének, hogy imádtam az F11 525d-met.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. február 24., péntek 19:04

Nagyon jók vegyél, láncvezérlés motor valtó közt csere 1misi kb, főnökömnek az van, nagyon fasza auto :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 24., péntek 19:02

hehetheoriginal írta:
Steve írta:

Nem vagyok gazdag és vagyonos, de a tapasztalatomat le tudom írni, viszont dízelessel. :agree:

Az enyém 2017-es volt F11 525d 171k-t ment amikor vettem és 2évig használtam.Semmi baja nem volt.Amire viszont a szervízben figyelmeztettek, hogy gyakori hiba ennél a típusnál az az, hogy a hátsó lengéscsillapítók feladják.Pont egy olyan is volt bent náluk amikor ott voltam és a szerelő megmutatta.
Ertem, az ilyen szazezres tetel oldalankent ahogy nezem.
En az utodjat, a g31-et nezegetem, benzines verziokat, es eleg stabilnak tunnek.
A G31-es szériáról csak jót hallottam és olvastam. Kollegámnak van és elégedett.Viszont személyes tapasztalatom nincs vele.

Én is nézegettem, de anno mikor a biztosítóm kifizette az új M-kormányt, azonnal kocsit cseréltem. Itt van egy külföldi csoport akik jönnek kirámolnak X kocsiból dolgokat majd távoznak az országból. A rendőrök szerint általában 2x kirámolják uazt a kocsit, mert tudják, hogy visszakerül egy zsír új kormány,kijelző is.

Akkor váltottam a Volvora amiből itt rengeteg van és nem lopják/törik fel, mert fél méterenként az van.

Nagyon szerettük a BMW-t amúgy.Stabil, biztonságos, szerettem vezetni, szóval nem fogod megbánni!! :agree: :sziv:

Azóta volt egy V90-m és most egy XC60 Volvom.Abszolút nem bántam meg viszont a Volvora váltást,hiába szerettem a BMW-t.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 24., péntek 18:34

Steve írta:
hehetheoriginal írta: Mivel itt mindenki gazdag es vagyonos :mrgreen: , erdeklodnek, hogy van e valakinek kozvetve vagy kozvetetten tapasztalata nagy futasmennyisegu (150k feletti) ujabb 5-ös bmwvel (2017-2019 nagyjabol), benzines verzio . Mennyire esnek mar szet ennyi km utan, miket tudtok errol?
Köszike :smile:
Nem vagyok gazdag és vagyonos, de a tapasztalatomat le tudom írni, viszont dízelessel. :agree:

Az enyém 2017-es volt F11 525d 171k-t ment amikor vettem és 2évig használtam.Semmi baja nem volt.Amire viszont a szervízben figyelmeztettek, hogy gyakori hiba ennél a típusnál az az, hogy a hátsó lengéscsillapítók feladják.Pont egy olyan is volt bent náluk amikor ott voltam és a szerelő megmutatta.
Ertem, az ilyen szazezres tetel oldalankent ahogy nezem.
En az utodjat, a g31-et nezegetem, benzines verziokat, es eleg stabilnak tunnek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 24., péntek 18:28

hehetheoriginal írta: Mivel itt mindenki gazdag es vagyonos :mrgreen: , erdeklodnek, hogy van e valakinek kozvetve vagy kozvetetten tapasztalata nagy futasmennyisegu (150k feletti) ujabb 5-ös bmwvel (2017-2019 nagyjabol), benzines verzio . Mennyire esnek mar szet ennyi km utan, miket tudtok errol?
Köszike :smile:
Nem vagyok gazdag és vagyonos, de a tapasztalatomat le tudom írni, viszont dízelessel. :agree:

Az enyém 2017-es volt F11 525d 171k-t ment amikor vettem és 2évig használtam.Semmi baja nem volt.Amire viszont a szervízben figyelmeztettek, hogy gyakori hiba ennél a típusnál az az, hogy a hátsó lengéscsillapítók feladják.Pont egy olyan is volt bent náluk amikor ott voltam és a szerelő megmutatta.


Ezen kívül egy erre szakosodott szimpazikus csoport kiüríti az M-csomagos BMW-kezt. M-kormány és az újabb típusú digitális kijelzőt viszik.

Nekem is feltörték és a kormányt, valamint a kijelzőt ellopták. Ezért cseréltem le a kocsit,mert a rendőrök szerint uazt a kocsit felnyomják többször, miután a biztosítási pénzből vissza rakatta az ember a cuccokat.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. február 24., péntek 18:12

Srácok, Zakopaneban valami jól bevált étterem, söröző? :) Illetve valami tipp mit érdemes megnézni mostanában? Nem voltam gyerekkorom óta.

Köszi :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Halfkey
Hozzászólások: 4408
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 24., péntek 12:25

Hülye vagy, 30 ezernél eladom. Ami már járt a szervízben az büdös :ike:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég