OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. november 14., szombat 16:09

csabi87 írta:Azt sem értem miért nem tüntetik el az egész IS bázisát meg mindenét egy szőnyegbombázással.
A mai világban olyan haditechnikai megoldásokkal amiket olvasni lehet (és akkor még amiről fogalmunk sincs nem is írtam) simán el lehetne őket tüntetni. :roll:
Biztos el lehetne szerintem. Mostanában már vannak pont ilyen célokra kifejlesztett bunkerromboló rakéták (vagy mi a nevük :mrgreen: ). Itt annyi a lényeg sztem, hogy aki ki tudná füstölni őket, azoknak nem éri meg. KOrábban írtam: a pénz a fontos, sajnos.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 14., szombat 16:08

Annyira képmutató ez a átszínezés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 14., szombat 15:48

A profilképed megváltoztatásával kinyilváníthatod Franciaországgal és a párizsiakkal szembeni támogatásodat.

Ez így elég érdekesen hangzik. Remélem csak a magyar fordítás lett ilyen félresikerült... :hmmm:

szerk.:

Change your profile picture to support France and the people of Paris.


megnyugodtam.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2808
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. november 14., szombat 15:19

kicsit eltérek a témától, de lenne egy (valószínűleg hülye) kérdésem: ilyenkor mi a helyzet; a telómat nem lehet hívni, mert elvileg ki van vonva a forgalomból, de ha lekérdezem az egyenlegem a *102#-n, akkor azt írja hogy februárig feltölthetem. akkor most ha feltöltöm akkor minden ok? :D
Kép

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 14., szombat 13:40

http://metro.co.uk/2015/11/14/martin-ke ... s-5500942/

Martin Kelly a Crystal Palace játékosa 1órával a támadás előtt posztolt az egyik restaurantból amit megtámadtak..de már jelezte a klubjának hogy jól van.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 14., szombat 13:11

az bizony hisz a szent háborúban
Van olyan a Koránban?
Csak kérdem, mert én nem tudom, nem hiszek semmilyen vallásban, és türelmem meg kedvem sincs átrágni ilyen típusú könyveket.
Csak mert mindenki mást mondd, egyesek szerint a vallás buzdítja ölésre őket, mások szerint a Korán a békét jelképezi, én már nem hiszek senkinek.
Talán kecsu kolléga vágja ezeket...
Love football, hate antifa.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 14., szombat 13:00

csabi87 írta:
Azt sem értem miért nem tüntetik el az egész IS bázisát meg mindenét egy szőnyegbombázással.
Pénz,pénz,pénz,pénz.
Csak egy példa,tudtommal Amerikának van a legnagyobb fegyvergyártása,ezáltal a legnagyobb piaca is ebben.
Kérdés,ez mikor éri meg nekik,mikor tudnak eladni többet? Ha béke van? :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 14., szombat 12:51

csabi87 írta:
Azt sem értem miért nem tüntetik el az egész IS bázisát meg mindenét egy szőnyegbombázással.
A mai világban olyan haditechnikai megoldásokkal amiket olvasni lehet (és akkor még amiről fogalmunk sincs nem is írtam) simán el lehetne őket tüntetni. :roll:

Ezt katonai szakértők írták,hogy bombázással nem lehet felszámolni ezt, úgy be vannak bunkerezve állítólag. Én nem tudom,de magyar-külföldi hozzáértők is csak egy szárazföldi offenzívában látnak rációt,hogy célra vezetne.

Dzsi, neked meg köszi,hogy be tudtad bökni ide is a barcás emberek ócsárolását, ehhez komoly tehetség kell!
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 14., szombat 12:46

Nehogy már azt hidjétek,hogy nem özönlenek befelé a migráns hullámmal az IS katonái vagy terroristák. :roll:
Simán özönlenek befelé.Kitudja már hány ezren vannak itt Európában.
Nagyon elrontották ezt az egészet.
Kíváncsi leszek ki fog először nekiállni Merkelnek mert előbb utóbb az lesz,onnan meg megindul majd a lavina.

Azt sem értem miért nem tüntetik el az egész IS bázisát meg mindenét egy szőnyegbombázással.
A mai világban olyan haditechnikai megoldásokkal amiket olvasni lehet (és akkor még amiről fogalmunk sincs nem is írtam) simán el lehetne őket tüntetni. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 14., szombat 12:33

miro írta:dzsi.
Varanerol,Benzemarol vagy Zidane-rol is ez a véleményed?
Gondolom sejted hogy ők se echte franciák..
Származás szerint cselekedni nagyon nehéz dolog,én azt mondom.
Igen őket birom, Hajdu b istvánt is, és akkor már nincs is cigánybűnözés... Normális esetben neked lenne igazad, de ez közel sem az, naponta többszázezren özönlenek be a kontinensre, 80%uk nem háborús övezetből jön,a többség fiatal tanulatlan férfi akik olyan dolgokat láttak amiket sokunk egész élletében nem.Ez az egész egy kabaré, ha válogatunk Európa el fog pusztulni ebben biztos vagyok.

Szimpla matek, hány gyerek van egy normális európai családban? a 3 már ritkaság, többségnek 1-2 vagy egy sem, és mennyi az arab afrikai vagy cigány családban? 40-50 év és kissebség leszünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 14., szombat 12:23

dzsi.
Varanerol,Benzemarol vagy Zidane-rol is ez a véleményed?
Gondolom sejted hogy ők se echte franciák..
Származás szerint cselekedni nagyon nehéz dolog,én azt mondom.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 14., szombat 12:17

miro írta:
Mike írta:tökmind1 hogy a migránshullámmal mentek-e, vagy már ott élnek évek óta. Ugyanaz a vallás, ugyanolyan nézetek.
Szerintem ez miatt nem lehet őket egy kalap alá venni..
Viszont az IS már más.
Minek kell még történnie ahhoz ,hogy megértsétek,hogy Európa, a te és az én családom van veszélyben és nem lehet válogatni, ők se teszik... Minden Muzulmán potenciális veszélyt jelent ránk, a 2 éves cuki kisbaba is, mert fel fog nőni, és ugyan olyan férgek közt fog szocializálodni mint akik a világra hozták.Gettókban retekben és koszban, mit fog tenni? elfogadja nyomoruságos életét vagy csatlakozik valamilyen szélsőséges csoporthoz?

mind1 nem is írok mert csak bannolva leszek, konkrétan elfoglalják európát, mi meg válogatunk mert néhány kisgyerek vagy nő aranyosan néz az indexes képeken.ők nem fognak válogatni ebben biztos lehet mindenki.Aki követi a vallását, az bizony hisz a szent háborúban is.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy nem minden muszlim gyilkolászna mindnekit halomra, de attól még a többség hisz abban amit ezek az állatok csinálnak.Igen vannak kivételek, biztos van nagyon rendes muszlim, értelmes barcás is van és tanult cigány is...

ja és most csak a terroristákról beszélünk ugye, de lesznek majd ezek az éjszakai trógerek bandákba verődve,nemi erőszak,rablás gyilkosság... ááá

És a legszomorúbb,hogy jelenleg a random embereknek semmi esélyük, mert ha összeverődnek 50-100an és rendet raknak azon nyomban lecsukják őket, ide most mindenki kéne, minden fehér európai ember, mert egyelőre többen vagyunk,de nem sokáig ha így folytatódik...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 14., szombat 12:17

Mike írta:persze nem az egész iszlám vallású közösségre értettem. Az iszlám nagyobb része békés, tisztelettudó ember. A szélsőségesekkel van baj. És ilyenek is jöttek be, ez biztos. Velük vettem egy kalap alá az elkövetőket.
Így viszont, :agree: . +1.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 14., szombat 12:16

AZ IS ezt csak provokációra meg megfélemlítésre használta. Persze hogy most ezzel fenyegetőzik. Ez a céljuk, hogy Európa rettegjen tülök, feszültséget szítson a menekültekkel szemben, hogy még többen csatlakozzanak hozzájuk, így még több emberük legyen Európában is.

Tökéletesen manipulálják az okosnak hitt nyugati embereket.

Remélem keleten tovább támadják az IS-t, mert a héten Szindzsár elfoglalása nagy érvágás volt az IS-nek.

Jó lenne kicsit összefogni és kicsit odab_szni nekik...

Közben éjjel meg Calais-ben (Franciaország) tűz (gondolom gyújtogatás) ütött ki egy menekülttáborban Nem lepne meg ha lenne köze a párizsi merényletekhez...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2015. november 14., szombat 12:18-kor.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. november 14., szombat 12:11

persze nem az egész iszlám vallású közösségre értettem. Az iszlám nagyobb része békés, tisztelettudó ember. A szélsőségesekkel van baj. És ilyenek is jöttek be, ez biztos. Velük vettem egy kalap alá az elkövetőket.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 14., szombat 12:06

Mike írta:tökmind1 hogy a migránshullámmal mentek-e, vagy már ott élnek évek óta. Ugyanaz a vallás, ugyanolyan nézetek.
Szerintem ez miatt nem lehet őket egy kalap alá venni..
Viszont az IS már más.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 14., szombat 12:01

Jelentkezett az ISIS

"As long as you keep bombing you will not live in peace. You will even fear traveling to the market," said the bearded Arabic-speaking militant, flanked by other fighters.

http://english.alarabiya.net/en/News/mi ... rance.html

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. november 14., szombat 11:56

fehérlap írta:ha tényleg történne valami itt az elkövetkezendő években a végén EU-ból Kínai gyarmat lesz (lehet a síros fej jobb lenne ide)
mi a baj kínával?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 14., szombat 11:54

csak hát az EU most is majd USA segítségét fogja várni,
Kína már hivatalosan felajánlotta a segítségét Franciaországnak és az EUnak. ha tényleg történne valami itt az elkövetkezendő években a végén EU-ból Kínai gyarmat lesz :mrgreen: (lehet a síros fej jobb lenne ide)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 14., szombat 11:39

https://www.dailymotion.com/video/x3dqz ... aclan_news
azt hiszem ez a koncert utáni pillanatok. eléggé felkavaró és rémisztő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég