OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 13., csütörtök 11:48

nmate írta:
d.gergo írta:

Ha minden igaz, akkor igen :mrgreen:
Helyes. :mrgreen:

Amúgy meg, akit zavar, Stylebot chrome extension-be code menüpont alatt írja be ezt:

Kód:

div.mdr_forum_reactions.mdr_desktop_reaction {
  display: none;
}
De mirol van szo? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. október 13., csütörtök 11:48

d.gergo írta:
nmate írta: Jó, de Gergő javította már amit jeleztem? :mrgreen:
Ha minden igaz, akkor igen :mrgreen:
Helyes. :mrgreen:

Amúgy meg, akit zavar, Stylebot chrome extension-be code menüpont alatt írja be ezt:

Kód:

div.mdr_forum_reactions.mdr_desktop_reaction {
  display: none;
}

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 13., csütörtök 10:16

kiserik írta: háztáji zöldségtermesztés: azért írom, hogy háztáji, mert nem az a célja, hogy meggazdagodj belőle, hanem hogy olcsón egészségeset és finomat egyél. Persze lehet írni, hogy a tököm fog dolgozni vele, inkább 2 túlóra és megveszem a boltba (h3xor)
Meg csak boltba se kell menni, egyik baratom meg az egesz csaladja zoldsegekkel foglalkozik, van 3-4 munkasuk is, nagy mennyisegben termelnek. Sokszor csak messengeren rairtam, hogy mi kell, haza fele meg beugrottam erte. Kis ladaba mar ki volt keszitve, kifizettem, dumaltunk par percet es meg is volt. De a legtobb helyen van olyan facebook csoport, ahova mindenki kirakja milyen zoldsege/gyumolcse van elado. En az extra cseresznyetol meg szilvatol szabadultam meg igy. Sokan hazhoz is szallitjak.

Tjacks
Hozzászólások: 2719
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. október 13., csütörtök 9:58

h3x0r írta: En eddig azt hittem csak nekem kikapcsolodas a funyiras.
Nekem is, de csak augusztusig. Utána hirtelen tele lesz a tököm az egésszel és alig várom hogy vége legyen. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 13., csütörtök 9:50

En eddig azt hittem csak nekem kikapcsolodas a funyiras. Nyaron sajnaltam is, hogy a szarazsagban nem kellett olyan gyakran vagni, mint maskor :D A legjobb, mikor hetvegen reggelizes kozben hallom, hogy az egyik szomszed mar vagja (termeszetesen a funyiro hangja alapjan tudom, hogy melyik), par perccel kesobb a masik is elkezdi, en meg sietek ki, nehogy lemaradjak. :lol: Kozben mindig megbeszeljuk kinel mi a hetvegi program, ki mit fog sutogetni, stb. Az egyik tavaly valtott benzinesre, azota mar o is szereti vagni. :kalapos:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. október 12., szerda 22:58

Én nagyszüleim, mióta az eszemet tudom gazdálkodnak.
Régebben tyúkokat, kakast is tartottak.
Asszem kb 1997 óta viszont rengeteg minden van a kertjükben (új ház, új placc, rengeteg lehetőség). Jóformán zöldséget, gyümölcsöt boltba nem is vesznek már évek óta. Milliónyi üveg befőtt, lekvár és minden akármi ami ezekből készül. Szó szerint kb minden: paradicsom, paprika, spenót, tök, málna, eper, barack, áfonya, borsó, lestyán (és pár egyéb fűszer amit nem tudtam megjegyezni).
Szóval lehet ezt csinálni , csak okosba kell.
Jaa, amúgy 91 és 82 évesek! :mrgreen:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. október 12., szerda 22:37

Nagyanyamek alig 60 evesen a 2000-es evek elott felhagytak az onellato kerteszkedessel es haszonallat tartassal mert mar akkor nem erte meg a belefektetett energiat es idot. Disznooles jobban megerte vasarolt disznobol.
Ha valakinek annyira kell sporolni par ezer forintot havonta, az szerintem inkabb elmegy fuvet nyirni vagy mas kertjet megkapalni es egy delutan megkeresi a zoldsegre/gyumolcsre valot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 12., szerda 22:30

Halfkey írta: Magaságyás amúgy érdekes dolog, nagy szórása van az áraknak. Nekünk 10 méter x 80 cm idén tavasszal kb 2,5 kilóba fájt, 150 volt maga az ágyás (ezt meg lehet oldani olcsóbban nyilván, raklapból, de azért az sincs ingyen), 50 volt a föld bele, és 50 a komposzt. Az ágakat, leveleket, a kertből szedtük, de praktikusan ha nem akarsz egy nagy lyukat ásni a kertben és nem komposztálsz előre tudatosan pár évre, akkor a másik két költséget nemtudom hogy úszod meg. Nyáron minden nap locsolni kellett, ami nagyrészt ugye vezetékről kellett hogy menjen, mert ennyi eső nem esett eltárolni, de erre lehetne rendszert optimalizálni jobban (csak az is pénz). De az íze a dolgoknak, az kárpótol, inkább ilyen szempontból tartom jó ötletnek mint nagy spórolásnak. Illetve ágyásod egyébként panelben is lehet, egyre több a közösségi kert. A XVben pl ahol előtte laktunk ingyen lehetett kérni amikor pályázat volt rá.
Én a komposztot úgy úsztam meg, hogy a szomszéd ideadta :kalapos:
Amúgy erről van szó…drága, de máshogy fogalmazva, nem olcsó, akárhogy nézem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. október 12., szerda 22:24

babaking írta:
Santi írta: Én ezzel úgy voltam, hogy egész egyszerűen csak mérlegre raktam a dolgokat.
Belefektetett pénz, idő és energia vs. boltban megveszem készen, különösebb idő és energia beleölése nélkül, ami így megmarad bármi másra.
Mindig úgy jöttem ki ebből az összevetésből, hogy utóbbival járok jobban.

Sokszor a kötelező fűnyírás is nehezemre esik, mert annyi minden mást tudnék csinálni abban a 2 órában is, ami előrébb visz, akár anyagilag, akár szellemileg.
Nem hiszem, hogy lustaság, nem szerethet mindenki mindent csinálni. Én pl imádok füvet nyírni. Benzines (félig) önjáró fünyíró. Zajkioldós füles fel aztán hajrá. Tökre kikapcsol, pihenteti az agyamat. Mivel nincs kábel így nem oda vissza nyírom, hanem csak elöre, fasza mintákat vágva. Van otthon egy hengerem is, ha vendégek jönnek le is hengeelem mint a futballpályát, ha épp olyanom van.

Engem ez pont szellemileg visz elöre, mert megnyugtat , kikapcsol és pihenteti az agyamat.
:agree:

Jó olvasni, hogy nem csak én vagyok ezzel így.Ismerősök csak szenvednek a fűnyíráson, van aki felbérel mást..stb.

Én imádok füvet nyírni. Megnyugtat,kikapcsol. Általában zenét hallgatok közben.

Pont ma délután nyírtam le a szezonban utoljára, el is fogott a nosztalgikus érzés, hogy milyen jó volt egész nyáron nyírni..haha meg az utálat, hogy innentől meg lehet havat lapátolni. Na a hólapátolásnak még nem sikerült megtalálni a szépségét. :kalapos:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 12., szerda 21:04

Magaságyás amúgy érdekes dolog, nagy szórása van az áraknak. Nekünk 10 méter x 80 cm idén tavasszal kb 2,5 kilóba fájt, 150 volt maga az ágyás (ezt meg lehet oldani olcsóbban nyilván, raklapból, de azért az sincs ingyen), 50 volt a föld bele, és 50 a komposzt. Az ágakat, leveleket, a kertből szedtük, de praktikusan ha nem akarsz egy nagy lyukat ásni a kertben és nem komposztálsz előre tudatosan pár évre, akkor a másik két költséget nemtudom hogy úszod meg. Nyáron minden nap locsolni kellett, ami nagyrészt ugye vezetékről kellett hogy menjen, mert ennyi eső nem esett eltárolni, de erre lehetne rendszert optimalizálni jobban (csak az is pénz). De az íze a dolgoknak, az kárpótol, inkább ilyen szempontból tartom jó ötletnek mint nagy spórolásnak. Illetve ágyásod egyébként panelben is lehet, egyre több a közösségi kert. A XVben pl ahol előtte laktunk ingyen lehetett kérni amikor pályázat volt rá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 12., szerda 18:33

Santi írta:
Faust írta:

Az a 4000 ora dbd-ben pl? :mrgreen:
Csak 3300 :mrgreen:

Az eredményét én is szeretem látni, amikor a végén egymás mellé rakom a fejemben az előtte/utána képeket és egyfajta elégedettséggel tölt el a látvány meg, hogy ez "az én munkám", de a folyamatot nem élvezem egyáltalán.
Meg egyébként itt lenyírják 2-3k-ért, azt ki-ki eldönti, hogy megéri-e.
Nyilvan teruletfuggo is...nekem nem kell nagy teruletet gondozni, ami a fuvet illeti. Azzal megvagyok 30 perc alatt boven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. október 12., szerda 17:59

Faust írta:
Santi írta:
Sokszor a kötelező fűnyírás is nehezemre esik, mert annyi minden mást tudnék csinálni abban a 2 órában is, ami előrébb visz, akár anyagilag, akár szellemileg.
Az a 4000 ora dbd-ben pl? :mrgreen:
Csak 3300 :mrgreen:

Az eredményét én is szeretem látni, amikor a végén egymás mellé rakom a fejemben az előtte/utána képeket és egyfajta elégedettséggel tölt el a látvány meg, hogy ez "az én munkám", de a folyamatot nem élvezem egyáltalán.
Meg egyébként itt lenyírják 2-3k-ért, azt ki-ki eldönti, hogy megéri-e.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 12., szerda 14:10

A lustasag nyilvan ironia volt csak.

En azert szeretem a füvemet nyirni, mert tudom milyen volt elotte az udvar, es mennyi melot beleraktam :lol:
Aztan Santi modjara kiszamolom, hogy amit beletettem, mi mast es mennyit csinalhattam volna, ha fizetek erte valakinek, es valoszinu osszessegeben jobban jottem volna ugy ki.
De az erzesem mas lenne, amikor kiulok a teraszra, es ranezek a fure, es ettol olyan Mastercardos erzes kap el.

A magasagyast megcsinlaltam, osszeallitottam, stb.stb...de egy percet nem vagyok vele hajlando foglalkozni, mert nem sok ertelmet latom, es nem erdekel, hogy onnan eszem a paprikat vagy paradicsomot,fuszereket, vagy a boltban veszem. Persze jo, meg minden, de ott nincs meg ez az erzes.

Azt is latom, hogy a szomszedok nyomatjak a kiskertet, es hogy mennyit kell vele foglalkozni. Eves viszonylatban azert kivancsi lennek, hogy mennyire eri meg...abba mar bele sem megyek, mert merhetetlen, de a sok fizikai munka, pihenes felaldozasa, stb. milyen hatassal van a szervezetre...vagy eppen a stressz, amikor a vegen hiaba volt a munka, mert elvitte valami nyavaja a termest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. október 12., szerda 14:00

Santi írta: Én ezzel úgy voltam, hogy egész egyszerűen csak mérlegre raktam a dolgokat.
Belefektetett pénz, idő és energia vs. boltban megveszem készen, különösebb idő és energia beleölése nélkül, ami így megmarad bármi másra.
Mindig úgy jöttem ki ebből az összevetésből, hogy utóbbival járok jobban.

Sokszor a kötelező fűnyírás is nehezemre esik, mert annyi minden mást tudnék csinálni abban a 2 órában is, ami előrébb visz, akár anyagilag, akár szellemileg.
Nem hiszem, hogy lustaság, nem szerethet mindenki mindent csinálni. Én pl imádok füvet nyírni. Benzines (félig) önjáró fünyíró. Zajkioldós füles fel aztán hajrá. Tökre kikapcsol, pihenteti az agyamat. Mivel nincs kábel így nem oda vissza nyírom, hanem csak elöre, fasza mintákat vágva. Van otthon egy hengerem is, ha vendégek jönnek le is hengeelem mint a futballpályát, ha épp olyanom van.

Engem ez pont szellemileg visz elöre, mert megnyugtat , kikapcsol és pihenteti az agyamat.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 12., szerda 13:46

Santi írta: Én ezzel úgy voltam, hogy egész egyszerűen csak mérlegre raktam a dolgokat.
Belefektetett pénz, idő és energia vs. boltban megveszem készen, különösebb idő és energia beleölése nélkül, ami így megmarad bármi másra.
Mindig úgy jöttem ki ebből az összevetésből, hogy utóbbival járok jobban.

Sokszor a kötelező fűnyírás is nehezemre esik, mert annyi minden mást tudnék csinálni abban a 2 órában is, ami előrébb visz, akár anyagilag, akár szellemileg.
Te csak lusta vagy, kiserik voltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 12., szerda 13:46

kiserik írta:
Süti írta: Szoval ezzel onellato leszel akkor mikor éppen erik a paradicsom. Egyébként meg mehetsz a boltba. Vagy nem eszel paradicsomot.
Vagy elrakod télire. A spórolás már csak ilyen.
Realista24 írta:
Eddig olvastam.

Amugy nekem nem kell bemutatni ezt, van magasagyasom, csinalom a dolgot (ezert is irtam, hogy nem olcso osszerakni es fenntartani). A te eredeti felvetesedre reagaltam, de ugy elaprozod, hogy elvesztel benne.
Te csak kötekedsz. Ennyi. Itt a nagy reagálásod:
Realista24 írta: Jo hat kiserik azt gondolja, hogy mindenkinek van 50 hektar foldje gazdalkodni, meg 100 haziallata.
Mindezt erre:
kiserik írta:
Én meg arra gondolok, hogy falun megválaszthatom, hogy mivel és mennyit fűtök (fa, áram, gáz, stb, sőt, napelemet is tehetek fel akár ingyen), míg Te ki vagy téve a távhőnek és majd meglátjuk, hogy hány fok lesz télen az, amit kapsz. Megtermelhetem az élelmiszert csupán munkával, neked minden falatért fizetned kell. Én önellátó tudok lenni, Te ki vagy szolgáltatva elég sok mindennek.
Részemről befejeztem. Akit érdekel a téma vagy segítség kell, az keressen privátban.
Nem kötekedek, cafolom, amiket irsz. Kivancsi vagyok meg birod-e allni, hogy reagalj :lol:
Azt meg kulon sajnalom, hogy tovabbra sem fogod fel, hogy mit akart jelenteni az 50 hektaros pelda...de emlekszem en az allaspontodra abban a temaban is, amikor a kartalanitasi osszegekrol volt szo. Azota nem tudom komolyan venni az elfogulatlansagodat a temaban. De termeszetesen a gyakorlati, nagy gazdalkodo tudasodat nem tudom es nem is tisztem ketsegbe vonni, de hogy fogalmad nincs az atlagember vilagarol ebben a temaban, az egyertelmunek tunik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 12., szerda 13:25

Santi írta:
Sokszor a kötelező fűnyírás is nehezemre esik, mert annyi minden mást tudnék csinálni abban a 2 órában is, ami előrébb visz, akár anyagilag, akár szellemileg.
Az a 4000 ora dbd-ben pl? :mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. október 12., szerda 13:22

Én ezzel úgy voltam, hogy egész egyszerűen csak mérlegre raktam a dolgokat.
Belefektetett pénz, idő és energia vs. boltban megveszem készen, különösebb idő és energia beleölése nélkül, ami így megmarad bármi másra.
Mindig úgy jöttem ki ebből az összevetésből, hogy utóbbival járok jobban.

Sokszor a kötelező fűnyírás is nehezemre esik, mert annyi minden mást tudnék csinálni abban a 2 órában is, ami előrébb visz, akár anyagilag, akár szellemileg.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. október 12., szerda 12:57

Süti írta: Szoval ezzel onellato leszel akkor mikor éppen erik a paradicsom. Egyébként meg mehetsz a boltba. Vagy nem eszel paradicsomot.
Vagy elrakod télire. A spórolás már csak ilyen.
Realista24 írta:
Csakhogy értsd miről beszélek:
- 1 kg paradicsom 1000 Ft
Eddig olvastam.

Amugy nekem nem kell bemutatni ezt, van magasagyasom, csinalom a dolgot (ezert is irtam, hogy nem olcso osszerakni es fenntartani). A te eredeti felvetesedre reagaltam, de ugy elaprozod, hogy elvesztel benne.
Te csak kötekedsz. Ennyi. Itt a nagy reagálásod:
Realista24 írta: Jo hat kiserik azt gondolja, hogy mindenkinek van 50 hektar foldje gazdalkodni, meg 100 haziallata.
Mindezt erre:
kiserik írta:
Én meg arra gondolok, hogy falun megválaszthatom, hogy mivel és mennyit fűtök (fa, áram, gáz, stb, sőt, napelemet is tehetek fel akár ingyen), míg Te ki vagy téve a távhőnek és majd meglátjuk, hogy hány fok lesz télen az, amit kapsz. Megtermelhetem az élelmiszert csupán munkával, neked minden falatért fizetned kell. Én önellátó tudok lenni, Te ki vagy szolgáltatva elég sok mindennek.
Részemről befejeztem. Akit érdekel a téma vagy segítség kell, az keressen privátban.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2022. október 12., szerda 12:55

Akkor most dobjam ki amit elraktam télire lecsóalapnak? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég