OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 22:19

Hát...ő...inkább vegyen pulcsit szerintem. :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 2., szerda 22:14

Én általában személyesebbeket próbálok először kitalálni -sajna hamar kifogy az ember az ötletekből- aztán ha bukott minden, akkor indulok el az ilyen apróságok után kutatni. A közös kép keretbe rakva szerintem jó alap/menekülőútvonal lehet a már pánik ajándékkutatás során. :D Pár kreatívabb dolog, amit ellőttem/ami esetleg alapként szolgálhat bárkinek:
-Minimális PhotoShop tudással összeraktam olyan képet (én is a netről vettem az ötletet), ami fel van osztva 25 téglalapra ilyen 5x5-ös elrendezésben, és minden képen úgy tartom a kezemet, hogy az egész képen egy szívet formáljon meg az egész
-Egy olyan kis "kvízfüzet" összeállítása, amiben közös élményekről/ismerősökről/az életünkben fontosabb pontokról vannak kérdések, és ha pl. egy szám a válasz a kérdésre, akkor a következő kérdést már csak akkor találja meg ha tudja a választ, és arra az oldalra lapoz. Nem valami nagy dolog de jól el lehet szórakozni vele
-Fotóalbum: Szombathely elég kicsi város, összegyűjtöttem a fontosabb helyeket, ahova valamilyen szép emlék köt minket, lefotóztam őket és beraktam őket egy albumba. Ezt is tovább lehetett volna még fejleszteni, de így is faszásra sikerült.
-+1: valamilyen ötletes videó is nagy sikert arathat (nem olyan :shutup: ) :lol:

Tervben van még valamikor a kvíz olyan szinten továbbgondolása, hogy "élőben" megcsinálni az egészet. Tehát elindul egy ponton a játék, ott talál egy kérdést és a következő állomásra úgy jut el, hogyha meg tudja fejteni a feladványt. Amolyan Gone girl-ösen, de remélhetőleg nem ugyanazzal a végkifejlettel. :D

Én tavaly szülinapomra kaptam egy dobozt tele cetlikkel (~180 db), rajtuk pár kedves szó/mondat/idézet/vicces emlékek stb. A dobozból kétnaponta húzok egyet, és így kellene elvileg 1 évig kitartania. Nagyon ötletes és tényleg megmosolygtató az egész.

Remélem valakinek adtam pár jó ötletet, ennyi jutot most eszembe. :)
.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 21:47

Olyan ajándékot érdemes venni amit kicsit magadnak is veszel..érted. Szakácskönyv, Wellnessezés, fehérnemű..had ne soroljam. Ezeket a sablonokat első évben ellövi az ember általában.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk egy Real mezt lehet veszek neki most, lehetőleg Gündiset, attól nőne meg a tesztoszteron szintem :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. december 2., szerda 21:46

Azt meg tudja valaki mondani, hogyha facebookon le van tiltva valaki, akkor instagramban sem jelenik meg az követés ajánlásnál az illető?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 2., szerda 21:43

Nem mindenki olyan kreatív, hogy vesz a barátnőjének életnagyságú Gündi bábut, hogy aztán saját célre tudja használni... :mrgreen: Bár az is igaz,hogy ha lesz gyerekem 3 éves korától mindig Lego-t fog kapni... szóval maga a logika nem hibás :shifty: :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 21:40

Marky írta: más: barátnőmnek gondolkozok a karácsonyi ajándékon. nem nagy dolgokban, inkább csak kedves kis apróságokon agyalok, mint egy kis ezüstgyűrű, könyv, vagy egy pulcsi. szerintetek jó irányban tapogatózok? :D
Remek ázsiai kézműves technikákkal foglalkozó könyvek vannak, ha érted. :lol:

Amúgy elég sablonos dolgok ezek, gondolkodj még. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 2., szerda 21:30

Marky írta:
más: barátnőmnek gondolkozok a karácsonyi ajándékon. nem nagy dolgokban, inkább csak kedves kis apróságokon agyalok, mint egy kis ezüstgyűrű, könyv, vagy egy pulcsi. szerintetek jó irányban tapogatózok? :D
Klasszikus, beválik :D Én is hasonlókon gondolkodok. Könyv, ékszer, ruha tuti találat mindig. :) Majd tisztul a kép ha nem köti le minden időm az egyetem :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak nagyobb méretű ruhát ne vegyél neki mert utána nem lesz kinek venned bármit is :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. december 2., szerda 20:01

nem csak a pillangószelepnél, hanem maga a motor is lehet már szarráhajtva. ezek az e46-ok most úgy kerülnek be itthonra állítólagos 190-200ezer futással, hogy a földet is megkerülték már. nem lehet tudni, belenyúlsz e a tutiba, vagy minden hónapban előjön valami hülyeség... ráadásul lassan olyan autók az e36-46-ok, mint a suzukik. boldog-boldogtalan ezeket tolja.
ha évi 25 ezer alatt mész, rövidebb utakra, esetleg városban, mindenképp benzinest vegyél. a dízel se fogyaszt kevesebbet a városban, de a pénztárcád jobban megsínyli egy szerelésnél.

más: barátnőmnek gondolkozok a karácsonyi ajándékon. nem nagy dolgokban, inkább csak kedves kis apróságokon agyalok, mint egy kis ezüstgyűrű, könyv, vagy egy pulcsi. szerintetek jó irányban tapogatózok? :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 1., kedd 21:29

Pillangószeleppel lehetnek nagy bibik a Bömbiknél.
Érdemes utánaolvasnod, ha még nem hallottál róla. Totalcaron találsz bőven cikket róla
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 1., kedd 21:13

Hát mit ne mondjak, lehet fura hozzáállás, de majd kiderül. Nyilván nem csak BMW-t nézek, mert Peugeot 406, Volvo s40, Passat, Bora, Seat toledo, stb. Szűkül majd a sor, ha odakerülök, plusz utánajárok a fontosabb dolgoknak. DE annyira nem létszükség a kocsi (amúgy is jövő őszre tervezem a vásárlást, ha összejön a pénz), hogy csak azért vegyek, hogy legyen... ennyi pénzt kiad az ember valamiért, akkor azért azt szeresse is valamilyen szinten. Én meg tudom magamról, hogy amikor lesz saját kocsim, arra nagyon oda fogok figyelni. Pécsen még könnyű megoldani a közeledést még, mert majd ide fogok visszajönni. Szóval, amíg nem találok megfelelő kocsit, addig bőven elleszek a busszal is.

De amúgy köszi a válaszokat. :)
Mondjuk én nem ölöm agyon,
Na, mondjuk ezzel nagyjából én is így lennék.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 1., kedd 21:10

Remy írta:Van valakinek tapasztalata a BMW 320d-vel?
Nekem egy 330d-m van. E46. 2001. 3 éve van nálam, csak jó tudok mondani. Mondjuk én nem ölöm agyon, évi 20 000 km körül járok. Most van benne elvileg 230 000 km. Amióta nálam van szinte csak tankolom. Futóművön volt pár apróbb javítás, a szar magyar közutak miatt. Pl: lengőkar szilentek. 4db+munkadíj kijött 30k ból. Tehát nem húzós, motorikusan nincs baja, 5 sebességes kézi váltós, ami egy álom. Pontos mint a svájci óra, örök darab. 184 lóerő,dízel. Húzza a belét rendesen. Elvileg ezeknél a turbó veszélyes, ha elszáll akkor rákell költeni a kocsi árát, de ha mákod van olyan kocsiba nyúlsz bele ami kímélve volt.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 1., kedd 21:01

Remy írta:Van valakinek tapasztalata a BMW 320d-vel?
Miert nem veszel rendes autot? :mrgreen:
En sajnos csak lerugott peldanyokkal talalkoztam a haveri tarsasagban. Hamar szabadultak tole, nem mai darab, es az alaktresz draga.
Mondjuk, en csak elmondas alapjan tudok rola nyilatkozni.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 1., kedd 20:30

ziro4vr írta:
Remy írta: Köszi! Elsődleges célpont jelen állás szerint, aztán persze majd meglátjuk mi lesz...
Ilyen jól megy a filmkritikusi szakma? Beszállhatok? :mrgreen:
Sajnos tele van a stáb. :/ :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 1., kedd 20:29

Remy írta: Köszi! Elsődleges célpont jelen állás szerint, aztán persze majd meglátjuk mi lesz...
Ilyen jól megy a filmkritikusi szakma? Beszállhatok? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 1., kedd 20:04

deni írta:
Remy írta:Van valakinek tapasztalata a BMW 320d-vel?
Én 7 évig nyúztam , amíg 3 hete ki nem jött elém egy kedves Suzukis bácsi és rommá törtem.
135.000 km-el vettem, 315.000 van perpillanat benne, de a kötelező szervizeken kívül nem költöttem rá csak egy üzemanyagpumpát, amit megúsztam 26-28.000 Ft-ból.
Azokon a legendákon meg, hogy milyen drága egy kötelező szervíz mindig jókat nevettem, egy szokásos olaj, + összes szűrű cseréjénél minimális kedvezménnyel kijöttem 30.000 jó magyar pénzből, ami szerintem elég baráti.

Remélem segítettem, ha érdekel még vmi kérdezz bátran :mrgreen:
Köszi! Elsődleges célpont jelen állás szerint, aztán persze majd meglátjuk mi lesz...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. december 1., kedd 19:57

ziro4vr írta:
Marci77 írta: Kösz a válaszokat,akkor Metroban utánanézek,meg ha találok nagykert :D Egerszegen van egy hely ahol 4800 a 0,7es Jack (a 0,5os 5200 :lol: ), De ne akarnám cipelni otthonról,ha itt innánk meg esetlegesen. :D
Címet kérek, aztán indulhat a Jack Friday. :lol: :lol:
Zalaegerszegen,az Alsóerdei úton, a város szélén már van egy cépluszcé,n ott. bár általában csak 1-2 db van max kirakva. És akciós..csak az az akció fél éve már biztos megvan :lol:

De elvileg van máshol is.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 1., kedd 18:55

Marci77 írta: Kösz a válaszokat,akkor Metroban utánanézek,meg ha találok nagykert :D Egerszegen van egy hely ahol 4800 a 0,7es Jack (a 0,5os 5200 :lol: ), De ne akarnám cipelni otthonról,ha itt innánk meg esetlegesen. :D
Címet kérek, aztán indulhat a Jack Friday. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. december 1., kedd 18:42

Annyi pénzért én nem csak 1-et cipelnék. :D

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 1., kedd 18:38

Hát pedig annyi pénzért inkább cipelném :D
.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. december 1., kedd 17:51

peadani írta: Én eddig legolcsóbban a Metróban láttam olcsón Jack-et meg Jim-et.Vagy ki kell fogni nagyobb hipermarketekben akciót.
defender3 írta: Esetleg valami italnagykerben lehet még megnézni.
Kösz a válaszokat,akkor Metroban utánanézek,meg ha találok nagykert :D Egerszegen van egy hely ahol 4800 a 0,7es Jack (a 0,5os 5200 :lol: ), De ne akarnám cipelni otthonról,ha itt innánk meg esetlegesen. :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég