OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 29., szerda 19:28

mocsok írta:
rashidm írta:

Én a Pest-Buda bistro-t tudom ajanlani. Hogy elfér-e 15 ember egy asztalnál azt nem tudom, de nagyon jól főznek ott, sztem. :mrgreen:
Köszi. Ránézek.
Ha a kaja a téma akkor megolom a topikot, de ha az a kérdés hogy milyen pálinkát kell inni akkor egyből milyen aktívak vagytok.
Roncstársadalom. :mrgreen:
csak magyarok vagyunk bocsmá :mrgreen:
Panyolai cuccok rendszeresen buknak minden vakteszten, kimondottan borzasztók közé esik 1-2 jó. Nem lep meg hogy hehe ezt fogyasztja, mert amihez értenek az a branding és a marketing, nem a fõzés.
te mufurc összekevertem - nem ugy - az agárdival :D

amugy ugyse hiszi el senki, de ritkán iszom.
ilyen vodka whiskey stb cuccokat meg soha.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. november 29., szerda 19:29-kor.
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 29., szerda 19:27

Panyolai cuccok rendszeresen buknak minden vakteszten, kimondottan borzasztók közé esik 1-2 jó. Nem lep meg hogy hehe ezt fogyasztja, mert amihez értenek az a branding és a marketing, nem a fõzés.

A manufaktúrák csinálnak jó minõséget, de abból ritkán van annyi hogy egy multi bolt árulni tudja. Szeszes webshopokban lehet ezeket leginkább rendelni. Agárdi, egy csepp, fenegyerek pl konzisztensen sok jó tétellel jönnek ki.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2023. november 29., szerda 19:13

rashidm írta:
mocsok írta: Sziasztok!

Idén rám esett a választás hogy a karácsonyi vacsit szervezzem meg. Tudtok valami jó helyet ajánlani 15fonek, ahol tudok meg asztalt foglalni? Főleg Bp érdekelne, de legalábbis ne túl messze.
Én a Pest-Buda bistro-t tudom ajanlani. Hogy elfér-e 15 ember egy asztalnál azt nem tudom, de nagyon jól főznek ott, sztem. :mrgreen:
Köszi. Ránézek.
Ha a kaja a téma akkor megolom a topikot, de ha az a kérdés hogy milyen pálinkát kell inni akkor egyből milyen aktívak vagytok.
Roncstársadalom. :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 29., szerda 18:41

alexoxladjackoxi írta: A tömény alkoholos italokkal közelebbi barátságot ápoló fórumozókhoz fordulnék kérdéssel. Arra lennék kíváncsi, hogy a bolti pálinkák közül melyikért érdemes pénzt adni? Tudom, hogy a házi az igazi, de nem nagyon van az ismerettségi körömben olyan, akiről tudnám, hogy normális cuccokat főzne. Őszintén szólva nem szoktam inni pálinkát, meg töményet sem nagyon, kb. 3 havonta iszok 1 felest és ennyi, szóval nem tudom mennyire tűnne fel, ha nem prémium minőség, de jó lenne azért valami iható, amin érezni is a gyümölcsöt, és nem csak valami mellékízt. Ünnepekre vennék talán egy fél litert, elsősorban a cseresznye izgatja a fantáziám, olyat még nem ittam soha. Barackról kissé rosszak az emlékek, szilva meg túl magától értetődő lenne. Ára is szempont lenne, Egy csepp pálinkákat olvastam, hogy elég finom, de abból 0.35 jócskán 10 ezer felett megy, azt meg kicsit sokallnám, főleg ha aztán meg véletlen nem ízlene. Bár biztos akadna rá jelentkező, ha én kevésbé innék belőle. :lol: Agárdi, Panyolai, Rézangyal amikben talán legtöbbször belebotlok boltokban, de gondolom ezek közt is bőven van különbség. Fütyülősnek is van feketecseresznyéje, de az ugye nem éppen pálinka a maga 24 százalékos alkoholtartalmával. :mrgreen:
Kb 5 eve ittam az opyyum, mak palinkabol.
Nekem nagyon izlett,foleg hogy utalom a palinkat.
Egy borzalom szamomra az osszes,de akkor valakinel voltunk es ragaszkodott,hogy kostoljam meg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. november 29., szerda 18:25

Ha cseresznye akkor a panyolai feketecseresznyéje tényleg jó.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 29., szerda 18:23

alexoxladjackoxi írta: A tömény alkoholos italokkal közelebbi barátságot ápoló fórumozókhoz fordulnék kérdéssel. Arra lennék kíváncsi, hogy a bolti pálinkák közül melyikért érdemes pénzt adni? Tudom, hogy a házi az igazi, de nem nagyon van az ismerettségi körömben olyan, akiről tudnám, hogy normális cuccokat főzne. Őszintén szólva nem szoktam inni pálinkát, meg töményet sem nagyon, kb. 3 havonta iszok 1 felest és ennyi, szóval nem tudom mennyire tűnne fel, ha nem prémium minőség, de jó lenne azért valami iható, amin érezni is a gyümölcsöt, és nem csak valami mellékízt. Ünnepekre vennék talán egy fél litert, elsősorban a cseresznye izgatja a fantáziám, olyat még nem ittam soha. Barackról kissé rosszak az emlékek, szilva meg túl magától értetődő lenne. Ára is szempont lenne, Egy csepp pálinkákat olvastam, hogy elég finom, de abból 0.35 jócskán 10 ezer felett megy, azt meg kicsit sokallnám, főleg ha aztán meg véletlen nem ízlene. Bár biztos akadna rá jelentkező, ha én kevésbé innék belőle. :lol: Agárdi, Panyolai, Rézangyal amikben talán legtöbbször belebotlok boltokban, de gondolom ezek közt is bőven van különbség. Fütyülősnek is van feketecseresznyéje, de az ugye nem éppen pálinka a maga 24 százalékos alkoholtartalmával. :mrgreen:
Nem vagyok nagy pálinkás, de pénteken egy ilyet próbáltam. Ez mondjuk elég finom volt.

Árpád Dupla Ágyas Kajszibarack Pálinka [0,5L|60%]
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11134
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 29., szerda 18:21

alexoxladjackoxi írta: A tömény alkoholos italokkal közelebbi barátságot ápoló fórumozókhoz fordulnék kérdéssel. Arra lennék kíváncsi, hogy a bolti pálinkák közül melyikért érdemes pénzt adni? Tudom, hogy a házi az igazi, de nem nagyon van az ismerettségi körömben olyan, akiről tudnám, hogy normális cuccokat főzne. Őszintén szólva nem szoktam inni pálinkát, meg töményet sem nagyon, kb. 3 havonta iszok 1 felest és ennyi, szóval nem tudom mennyire tűnne fel, ha nem prémium minőség, de jó lenne azért valami iható, amin érezni is a gyümölcsöt, és nem csak valami mellékízt. Ünnepekre vennék talán egy fél litert, elsősorban a cseresznye izgatja a fantáziám, olyat még nem ittam soha. Barackról kissé rosszak az emlékek, szilva meg túl magától értetődő lenne. Ára is szempont lenne, Egy csepp pálinkákat olvastam, hogy elég finom, de abból 0.35 jócskán 10 ezer felett megy, azt meg kicsit sokallnám, főleg ha aztán meg véletlen nem ízlene. Bár biztos akadna rá jelentkező, ha én kevésbé innék belőle. :lol: Agárdi, Panyolai, Rézangyal amikben talán legtöbbször belebotlok boltokban, de gondolom ezek közt is bőven van különbség. Fütyülősnek is van feketecseresznyéje, de az ugye nem éppen pálinka a maga 24 százalékos alkoholtartalmával. :mrgreen:
hellószia :mrgreen:
volt már korábban kérdés, panyolai cuccok jók, de az újfehértói ágyas meggy, az kell neked, már látom a szemeiden :kalapos: :sziv:
jó ez pl 2 literes cumisüveg péntek estékre, de van belőle 0,5-ös kb 7k huf körül, tesco, spar, mindenütt fellelhető az előfordulási helyén, az italosztályon :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. november 29., szerda 18:20

Steve írta:
alexoxladjackoxi írta: A tömény alkoholos italokkal közelebbi barátságot ápoló fórumozókhoz fordulnék kérdéssel. Arra lennék kíváncsi, hogy a bolti pálinkák közül melyikért érdemes pénzt adni? Tudom, hogy a házi az igazi, de nem nagyon van az ismerettségi körömben olyan, akiről tudnám, hogy normális cuccokat főzne. Őszintén szólva nem szoktam inni pálinkát, meg töményet sem nagyon, kb. 3 havonta iszok 1 felest és ennyi, szóval nem tudom mennyire tűnne fel, ha nem prémium minőség, de jó lenne azért valami iható, amin érezni is a gyümölcsöt, és nem csak valami mellékízt. Ünnepekre vennék talán egy fél litert, elsősorban a cseresznye izgatja a fantáziám, olyat még nem ittam soha. Barackról kissé rosszak az emlékek, szilva meg túl magától értetődő lenne. Ára is szempont lenne, Egy csepp pálinkákat olvastam, hogy elég finom, de abból 0.35 jócskán 10 ezer felett megy, azt meg kicsit sokallnám, főleg ha aztán meg véletlen nem ízlene. Bár biztos akadna rá jelentkező, ha én kevésbé innék belőle. :lol: Agárdi, Panyolai, Rézangyal amikben talán legtöbbször belebotlok boltokban, de gondolom ezek közt is bőven van különbség. Fütyülősnek is van feketecseresznyéje, de az ugye nem éppen pálinka a maga 24 százalékos alkoholtartalmával. :mrgreen:
Biztonsági kérdés először..

Az ital fogyasztása után ismét kétes életű csajokhoz mész? Nem akarjuk, hogy megint eltűnj utána egy időre a fórumról.

Akkor inkább ne igyál.
:mrgreen: :mrgreen:
Biztos vannak páran, akik örülnének neki. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. november 29., szerda 18:19

alexoxladjackoxi írta: A tömény alkoholos italokkal közelebbi barátságot ápoló fórumozókhoz fordulnék kérdéssel. Arra lennék kíváncsi, hogy a bolti pálinkák közül melyikért érdemes pénzt adni? Tudom, hogy a házi az igazi, de nem nagyon van az ismerettségi körömben olyan, akiről tudnám, hogy normális cuccokat főzne. Őszintén szólva nem szoktam inni pálinkát, meg töményet sem nagyon, kb. 3 havonta iszok 1 felest és ennyi, szóval nem tudom mennyire tűnne fel, ha nem prémium minőség, de jó lenne azért valami iható, amin érezni is a gyümölcsöt, és nem csak valami mellékízt. Ünnepekre vennék talán egy fél litert, elsősorban a cseresznye izgatja a fantáziám, olyat még nem ittam soha. Barackról kissé rosszak az emlékek, szilva meg túl magától értetődő lenne. Ára is szempont lenne, Egy csepp pálinkákat olvastam, hogy elég finom, de abból 0.35 jócskán 10 ezer felett megy, azt meg kicsit sokallnám, főleg ha aztán meg véletlen nem ízlene. Bár biztos akadna rá jelentkező, ha én kevésbé innék belőle. :lol: Agárdi, Panyolai, Rézangyal amikben talán legtöbbször belebotlok boltokban, de gondolom ezek közt is bőven van különbség. Fütyülősnek is van feketecseresznyéje, de az ugye nem éppen pálinka a maga 24 százalékos alkoholtartalmával. :mrgreen:
Biztonsági kérdés először..

Az ital fogyasztása után ismét kétes életű csajokhoz mész? Nem akarjuk, hogy megint eltűnj utána egy időre a fórumról.

Akkor inkább ne igyál.
:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. november 29., szerda 18:14

A tömény alkoholos italokkal közelebbi barátságot ápoló fórumozókhoz fordulnék kérdéssel. Arra lennék kíváncsi, hogy a bolti pálinkák közül melyikért érdemes pénzt adni? Tudom, hogy a házi az igazi, de nem nagyon van az ismerettségi körömben olyan, akiről tudnám, hogy normális cuccokat főzne. Őszintén szólva nem szoktam inni pálinkát, meg töményet sem nagyon, kb. 3 havonta iszok 1 felest és ennyi, szóval nem tudom mennyire tűnne fel, ha nem prémium minőség, de jó lenne azért valami iható, amin érezni is a gyümölcsöt, és nem csak valami mellékízt. Ünnepekre vennék talán egy fél litert, elsősorban a cseresznye izgatja a fantáziám, olyat még nem ittam soha. Barackról kissé rosszak az emlékek, szilva meg túl magától értetődő lenne. Ára is szempont lenne, Egy csepp pálinkákat olvastam, hogy elég finom, de abból 0.35 jócskán 10 ezer felett megy, azt meg kicsit sokallnám, főleg ha aztán meg véletlen nem ízlene. Bár biztos akadna rá jelentkező, ha én kevésbé innék belőle. :lol: Agárdi, Panyolai, Rézangyal amikben talán legtöbbször belebotlok boltokban, de gondolom ezek közt is bőven van különbség. Fütyülősnek is van feketecseresznyéje, de az ugye nem éppen pálinka a maga 24 százalékos alkoholtartalmával. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. november 29., szerda 15:38

mocsok írta: Sziasztok!

Idén rám esett a választás hogy a karácsonyi vacsit szervezzem meg. Tudtok valami jó helyet ajánlani 15fonek, ahol tudok meg asztalt foglalni? Főleg Bp érdekelne, de legalábbis ne túl messze.
Én a Pest-Buda bistro-t tudom ajanlani. Hogy elfér-e 15 ember egy asztalnál azt nem tudom, de nagyon jól főznek ott, sztem. :mrgreen:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2023. november 29., szerda 15:35

Sziasztok!

Idén rám esett a választás hogy a karácsonyi vacsit szervezzem meg. Tudtok valami jó helyet ajánlani 15fonek, ahol tudok meg asztalt foglalni? Főleg Bp érdekelne, de legalábbis ne túl messze.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 28., kedd 10:02

Halfkey írta:
Alapvetően hülyeséget mondott a doki.
Húha, amikor én ilyet írok jön az Armageddon :D

De egyébként itt érzésre a doki arra gondolt hogy a törés meggyógyításában nem segít a vitamin, ami logikusnak tűnik, nem azért kell(ene) szedni.

Én sajnos lustaságból/feledékenységből ha van is itthon, akkor is elfelejtem és mindig lejár. Nemtudom mennyire risky egyébként lejárt vitamint beszedni, akinek van erre gondolata ne tartsa magában.

De legalább a gyümölcsöket tolom tonnaszámra.

De LG kerdese az volt, hogy oszre-telre szedjen-e valamit, nem?

Sok gyumolcscukkorral meg az esti gyumolcs evessel azert vigyazz :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 28., kedd 9:38

Alapvetően hülyeséget mondott a doki.
Húha, amikor én ilyet írok jön az Armageddon :D

De egyébként itt érzésre a doki arra gondolt hogy a törés meggyógyításában nem segít a vitamin, ami logikusnak tűnik, nem azért kell(ene) szedni.

Én sajnos lustaságból/feledékenységből ha van is itthon, akkor is elfelejtem és mindig lejár. Nemtudom mennyire risky egyébként lejárt vitamint beszedni, akinek van erre gondolata ne tartsa magában.

De legalább a gyümölcsöket tolom tonnaszámra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 28., kedd 7:54

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Alapvetően hülyeséget mondott a doki.
Én is azt a vonalat képviselem, hogy kell egy vervetel, azt megnézetni szakemberrel és az alapján azt magadhoz venni, ami hiányzik.

Én olyan összefüggésekre mutattak rá, hogy elképesztő és sztem elengedhetetlen a saját tested ismeretéhez.

Legalábbis én szeretem tudni, hogy mikor mi jó a szervezetemnek, a kajatol és emesztestol a sporton at az alvasig.

Tudnal ehhez ajanlani klinikat?
Irtam pü-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. november 28., kedd 7:34

Realista24 írta:
lordgabi írta:
Én így vagyok vele, sose szedek semmit, lábtörés utáni 3 hónappal való kontrollon megkérdeztem a dokimat is róla, hogy a rohadt Clexane mostmár lejárt végre, valamilyen vitamint nem ír fel most az őszi-téli időszakra, ha már simán rá lett bízva a nyár a természetre? Azt felelte, hogyha attól jobban érzem magamat, ha dobálok befelé magamba mindenféle bogyót (sz@rt), akkor szedjek csak amit olvasok neten, ettől nem lesz előrébb a törés gyógyulása, ha pedig folyton egészséges vagyok (igen!), akkor hagyjam az egész gondolatot a gyászba, ha 28 évig nem kellett. :agree:
Alapvetően hülyeséget mondott a doki.
Én is azt a vonalat képviselem, hogy kell egy vervetel, azt megnézetni szakemberrel és az alapján azt magadhoz venni, ami hiányzik.

Én olyan összefüggésekre mutattak rá, hogy elképesztő és sztem elengedhetetlen a saját tested ismeretéhez.

Legalábbis én szeretem tudni, hogy mikor mi jó a szervezetemnek, a kajatol és emesztestol a sporton at az alvasig.

Tudnal ehhez ajanlani klinikat?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. november 28., kedd 7:01

rikko írta:
Realista24 írta: Jöhetnek tippek-trükkök vitaminok es azok szedése kapcsán.
Én maradok a hazai megoldásoknál.

Gyömbér, termelői méz, fokhagyma, hagyma, kiwi, narancs , lime napi használata. Nem egyszerre :mrgreen: plusz alvás előtt elrágok egy szegfűszeget.
Ilyesmit én is tolok, 200g torma, 200g gyömbér turmixolva jó apróra és összekeverve 200g mézzel, 2 citrom levével, plusz fahéj ízlés szerint aztán reggel éhgyomorra kanalazgatni. + D vitamin, magnéziumot csak akkor ha jelez a testem, hogy kell. Meg persze végtelen zöldség minden étkezés mellé.
Legnehezebb lehet a torma beszerzése igazából. Vidéken nekünk nagyon sok volt régen, most töredéke maradt csak meg valamiért. Pedig gyerekkoromban estem keltem a tormában ha kimentem a kertbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 28., kedd 6:58

lordgabi írta:
Realista24 írta: Pedig heheben biztos voltam hogy csak a gyógyszeripar lehuzasanak gondolja a vitaminokat mert keménytoku faszagyerek nem szed ilyeneket. :kalapos:
Én így vagyok vele, sose szedek semmit, lábtörés utáni 3 hónappal való kontrollon megkérdeztem a dokimat is róla, hogy a rohadt Clexane mostmár lejárt végre, valamilyen vitamint nem ír fel most az őszi-téli időszakra, ha már simán rá lett bízva a nyár a természetre? Azt felelte, hogyha attól jobban érzem magamat, ha dobálok befelé magamba mindenféle bogyót (sz@rt), akkor szedjek csak amit olvasok neten, ettől nem lesz előrébb a törés gyógyulása, ha pedig folyton egészséges vagyok (igen!), akkor hagyjam az egész gondolatot a gyászba, ha 28 évig nem kellett. :agree:
Alapvetően hülyeséget mondott a doki.
Én is azt a vonalat képviselem, hogy kell egy vervetel, azt megnézetni szakemberrel és az alapján azt magadhoz venni, ami hiányzik.

Én olyan összefüggésekre mutattak rá, hogy elképesztő és sztem elengedhetetlen a saját tested ismeretéhez.

Legalábbis én szeretem tudni, hogy mikor mi jó a szervezetemnek, a kajatol és emesztestol a sporton at az alvasig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. november 28., kedd 6:47

Realista24 írta: Jöhetnek tippek-trükkök vitaminok es azok szedése kapcsán.
Én maradok a hazai megoldásoknál.

Gyömbér, termelői méz, fokhagyma, hagyma, kiwi, narancs , lime napi használata. Nem egyszerre :mrgreen: plusz alvás előtt elrágok egy szegfűszeget.
Illetve D - vitamin és Magnézium, plusz CBD olaj ( igaz ebből az év minden napján megy 4 csepp).

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. november 28., kedd 6:13

Realista24 írta: Pedig heheben biztos voltam hogy csak a gyógyszeripar lehuzasanak gondolja a vitaminokat mert keménytoku faszagyerek nem szed ilyeneket. :kalapos:
Én így vagyok vele, sose szedek semmit, lábtörés utáni 3 hónappal való kontrollon megkérdeztem a dokimat is róla, hogy a rohadt Clexane mostmár lejárt végre, valamilyen vitamint nem ír fel most az őszi-téli időszakra, ha már simán rá lett bízva a nyár a természetre? Azt felelte, hogyha attól jobban érzem magamat, ha dobálok befelé magamba mindenféle bogyót (sz@rt), akkor szedjek csak amit olvasok neten, ettől nem lesz előrébb a törés gyógyulása, ha pedig folyton egészséges vagyok (igen!), akkor hagyjam az egész gondolatot a gyászba, ha 28 évig nem kellett. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég