OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 5., vasárnap 12:33

mondjuk azt hozzatennem, hogy nyilvan mindenki az uj telot vagy verdat villantja, nem a csekkeket a fiokban, igy ez felrevezeto, de en attol feltem, hogy telen a brutal rezsik miatt nagyon sokan lenullazodnak.
hala istennek nem ugy tunik. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 12:32

'shutterisland írta: nyilvan nem a letminimumon elok rohannak macbookert, de ettol fuggetlenul osszessegeben abszolut nem tunik olyan szarnak a helyzet, amennyire az emberek panaszkodnak.

nem elek otthon igy persze nincs ralatasom annyira, de mikor otthon vagyok, amiket meselnek otthoniak, vagy vegig gorgeti az ember a feszbukot, abszolut nem tunik ugy, hogy barkinek is az also-kozep/kozep osztalybol annyira meg kellett volna huznia a nadragszijat.
Homokba dugja az emberek többsége a fejet, ahogy én látom és tapasztalom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 5., vasárnap 12:30

'shutterisland írta: nyilvan nem a letminimumon elok rohannak macbookert, de ettol fuggetlenul osszessegeben abszolut nem tunik olyan szarnak a helyzet, amennyire az emberek panaszkodnak.

nem elek otthon igy persze nincs ralatasom annyira, de mikor otthon vagyok, amiket meselnek otthoniak, vagy vegig gorgeti az ember a feszbukot, abszolut nem tunik ugy, hogy barkinek is az also-kozep/kozep osztalybol annyira meg kellett volna huznia a nadragszijat.
Hagyjuk, most menekultem ki a lidlbol, konkretan mintha nem lenne holnap annyian vannak, mindenki tele kocsival.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 5., vasárnap 12:26

nyilvan nem a letminimumon elok rohannak macbookert, de ettol fuggetlenul osszessegeben abszolut nem tunik olyan szarnak a helyzet, amennyire az emberek panaszkodnak.

nem elek otthon igy persze nincs ralatasom annyira, de mikor otthon vagyok, amiket meselnek otthoniak, vagy vegig gorgeti az ember a feszbukot, abszolut nem tunik ugy, hogy barkinek is az also-kozep/kozep osztalybol annyira meg kellett volna huznia a nadragszijat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 12:22

Faust írta:
Realista24 írta: Válság van, de azért ha a MacBook 100ezerrel olcsóbb, akkor tömött sorokat alkotva, órákkal nyitás előtt érkezünk a bolthoz. :smile:
Jo, azert legyunk kicsit realisabbak, a valsagok nem azokat a retegeket szoktak megcincalni, akiknek egyaltalan megfordul a fejeben hogy kene egy macbook.

Plusz nyilvan van az az agyfasz reteg, aki inkabb nem eszik csak legyen macbook, de ok azert szerintem nagyon kevesen vannak.
Az a réteg nem várt egy ilyen nemvart akcióra, sztem.

Itt vagy nepper vásárolt, és olyan akinek amúgy nem lenne rá szüksége. Ezt a két csoportot tennem 90%ra, a maradék 10% aki régóta akar cserélni, csak eddig nem talált megfelelő áron gépet.

Jogos, a Remy faktort kihagytam. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 5., vasárnap 12:20

Realista24 írta: Válság van, de azért ha a MacBook 100ezerrel olcsóbb, akkor tömött sorokat alkotva, órákkal nyitás előtt érkezünk a bolthoz. :smile:
Jo, azert legyunk kicsit realisabbak, a valsagok nem azokat a retegeket szoktak megcincalni, akiknek egyaltalan megfordul a fejeben hogy kene egy macbook.

Plusz nyilvan van az az agyfasz reteg, aki inkabb nem eszik csak legyen macbook, de ok azert szerintem nagyon kevesen vannak.



Szerk: es azert tedd hozza, hogy be vannak szarba az emberek, remy elkezdett atallni az apple okoszisztemara, ido kerdese a totalis csod, es akkor nincs tobb macbook.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 5., vasárnap 12:18

Realista24 írta: Válság van, de azért ha a MacBook 100ezerrel olcsóbb, akkor tömött sorokat alkotva, órákkal nyitás előtt érkezünk a bolthoz. :smile:
Igen. :lol: Egyik ismerős akart venni, de akkora volt a sor, hogy esélytelen. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 5., vasárnap 12:17

Realista24 írta: Válság van, de azért ha a MacBook 100ezerrel olcsóbb, akkor tömött sorokat alkotva, órákkal nyitás előtt érkezünk a bolthoz. :smile:
kerultek is fel egybol jofogasra meg hardveraprora vetel utan nagyszamban

nem ez tukrozi az orszag joletet hogy par szazan kiadnak ennyit egy laptopert de ez te is tudod :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gutihaz14 2023. február 5., vasárnap 12:18-kor.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 5., vasárnap 12:15

Válság van, de azért ha a MacBook 100ezerrel olcsóbb, akkor tömött sorokat alkotva, órákkal nyitás előtt érkezünk a bolthoz. :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. február 5., vasárnap 12:05

'shutterisland írta: en eleg sokat nyomkodom a up-down gombokat.
egyreszt telorol sokszor nincs kedvem/erom/turelmem belemenni, masreszt par emberrel leallni veszekedni olyan, mint szobabiciklit hajtani.
Szépen, sunyiban odaszúrtál hehének. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. február 5., vasárnap 12:03

en eleg sokat nyomkodom a up-down gombokat.
egyreszt telorol sokszor nincs kedvem/erom/turelmem belemenni, masreszt par emberrel leallni veszekedni olyan, mint szobabiciklit hajtani.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 5., vasárnap 12:01

A magam részéről le fogom írni a véleményemet amikor akarom és ameddig lehet, leszarom ha “loop”
hallod bazzeg ne vedd már ennyire komolyan, ziro ilyen troll faszfej :mrgreen: , nem ő az egyedüli, nem akar ő rosszat, csak poénkodik :roll:

néha fadarabbal akar svájci órát összerakni, de jo gyerek az.
szeretet és békesség, vasárnap van.
voltatok már templomban?
vagy csak nyujtjátok a kezeteket anya rántotthusáért :vivo: :D



ellentétben fausttal, aki velejéig gonosz és aljas.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 5., vasárnap 11:56

Amúgy ez biztos ilyen felfogásbeli különbség is, hogy ki mre használja a fórumot.

Van aki ide jót gondolatokat cserélni, elolvasni mások tapasztalatai, véleményét. Pláne ami itt az off topicban megy több értelemes info van itt, mint egy-két szakosodott fórumon/oldalon.

Aztán vannak akik csak ide jönnek nyilaznak, vagy ide jönnek beoltanak valakit és tovább mennek. Nekik ez a fórum egy gyors energia levezetés, kis tobzódás, majd megy tovább.

A magam részéről le fogom írni a véleményemet amikor akarom és ameddig lehet, leszarom ha “loop”, vagy valakinek nem tetszik.
Van a haragos gomb és akkor nem látja az ember a kommentemet. Én még nem tettem oda senkit, de lehet használni kellene és akkor nem akadnék fenn a személyeskedéseken.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 5., vasárnap 11:35

De nyilván az ember idővel kevesebbet fog “rácsodálkozni”, hogy miért downvoteol valaki egy tök értelmes és hasznos kommentet, mindenféle komment nélkül.
simple, mert sok a köcsög :D
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. február 5., vasárnap 11:33

Hehe, Steve, ANDS: +1

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 5., vasárnap 11:32

mocsok írta: Úgy tűnik a madridom még nem fog felkészülve a dislike funkcióra. :mrgreen:
Túl nagy változás lett, életünket döntően befolyásoló. :lol:

Amúgy sok dologban egyetértés szokott lenni, vagy közös nevező. Úgy tűnik itt nem lesz. :mrgreen:

De nyilván az ember idővel kevesebbet fog “rácsodálkozni”, hogy miért downvoteol valaki egy tök értelmes és hasznos kommentet, mindenféle komment nélkül.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 5., vasárnap 11:23

ki dönti el, hogy kinek mi es melyik a trash komment? egy isten? egy megvalasztott vezeto? te, mint gyalog a sakktablan?
gyava kis balfasz, aki nem meri elmondani a velemenyet, azt nem konkret szemelyre irom, hogy te halfkey vagy mas te milyen vagy, hanem altalanossagban. es azert irom igy, mert taddadadaaaaaa whatafuckinsurprise, ez az igazsag, igy erzem, ezek a tenyek.
Nem kellek ide én, neked már úgyis nagy gyakorlatod van benne hogy pikkpakk pár mondattal tény szintjére emeld a véleményed :)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2023. február 5., vasárnap 11:22

Úgy tűnik a madridom még nem fog felkészülve a dislike funkcióra. :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. február 5., vasárnap 11:16

Halfkey írta:
Engedjétek már el, nemigaz hogy van X ember aki hetente rá tud csodálkozni és fennakadni hogy úristen valami random komment downvoteot kapott. Hát istenem, azt kapott :D
Erre reagálnék, mert értelmesen megfogalmazott hsz volt, ha már ezért kardoskodunk a downvote helyett.

A magam részéről már nem is látom ezeket a gombokat. Konkrétan Faust kommentjét olvastam, majd utána R24 kérdése után gondolkotam el ismét a downvote jelenségen.

Értelmes emberek vannak itt, remélhetőleg normális kiegyensúlyozott élettel, nem az zavar senkit, hogy kap egy downvoteot.

A magam részéről azt furcsálom, amit R24 is írt, hogy jön egy tök hasznos komment majd valaki rányom egy lenyilat, semmi komment hozzá.Trollkodik(ez milyen szint)?Komolyan gondolja(miért egy hasznos tanács után)?De nem tudjuk meg mert arc nélkül emberek nyomkodnak agyatlanul.

Majd utána megjelenik Ziro és személyeskedik egyet(sokadszor, sokadik emberrel).

Mi értelme és mi haszna volt ennek?!


Tök jó ez a fórum, normális emberekkel, hasznos témákkal, értelmes kommunikációval. Jó lenne ha ez így is maradn és nem abban merülne ki a dolog, hogy le- vagy felnyilazol valakit, nem veszed az erőt az érvelésre, vagy csak ide böfögve személyeskedünk.

De hidd el egy szuper és boldog életem van. Nem alszom rosszul a Madridom miatt, vagy a Madridom downvote miatt. Viszont nem fogok nem reagálni R24 kommentjére, vagy nem visszaszólni Zironak, vagy másnak. Ameddig itt vagyok, addig reagálok, ezért van a fórum.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 5., vasárnap 11:13

a trash komment miért szaporodjon?
mert nem 1423 van, hanem 2023.
azt hittem elertunk mar ide fejben, mint civilizacio.
ki dönti el, hogy kinek mi es melyik a trash komment?
egy isten? egy megvalasztott vezeto? te, mint gyalog a sakktablan?
Pl az ilyen stílus miatt fogja valaki inkább megtartani a véleményét,
1-2 - altalaban kiprovokalt - kiveteltol eltekintve szemtol szemben teljesen normalisan tudok beszelgetni - a féltrollkodasos szurkalodasokon kivul, de azt kapom is, nem csak adom, nincs vele baj -, es amikor ilyen stilusban irom, hogy gyava kis balfasz, aki nem meri elmondani a velemenyet, azt nem konkret szemelyre irom, hogy te halfkey vagy mas te milyen vagy, hanem altalanossagban. es azert irom igy, mert taddadadaaaaaa whatafuckinsurprise, ez az igazsag, igy erzem, ezek a tenyek. pl a gyavasag szo leirasa pont ez a szotarban. megfutamodas. en elhiszem, hogy manapsag ez mar pozitiv tulajdonsag, kerulni a vitat, behuzni a nyakad es jobb a bekesseg cimen alomvilagban elni, hogy minden szep es jo, csak ezzel nem jutunk elorebb, ez idopazarlas, lehetosegek elvesztegetese, ilyen embereknek ertelmetlen a léte ==> delete account, és akkor mindenki boldog.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég