OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. július 9., csütörtök 15:30

az igazi breaking bad :D
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 9., csütörtök 15:16

Nekem se jönne rosszul, 5-6 kaját, ha megtudok csinálni és nem túl változatos.
Norbii írta:
RealRaúl77 írta:Nem rossz. Rendszeresen magamra főzök/főzünk, de sokszor híján vagyunk az ötleteknek. Van 5-6-7-..-10 jól bevált recept, ami kb olcsóbb is, de néha nem lenne rossz ötleteket szedni csak úgy.
jó neked, én is magamra főzök és csak rizst és spagettit eszek 3hónapja. :lol: Szóval ja, én is támogatom az ötletet.
:lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. július 9., csütörtök 15:15

peti_madrid írta: lehetne csinálni egy Madridom Konyha topikot
Barcásoknál is van ilyen.. majd a gumibogyószörp receptjét szerezzétek má meg :mrgreen:
joabulicsak

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. július 9., csütörtök 15:13

Norbii írta: jó neked, én is magamra főzök és csak rizst és spagettit eszek 3hónapja. :lol:
:lol: :lol: :lol:

Amúgy tőlem is megy a +1. Ugyan nem főzök, de szívesen olvasok a témában, aztán hátha kedvet kapok hozzá és leszokok a fincsi gyrosról :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 9., csütörtök 14:33

RealRaúl77 írta:Nem rossz. Rendszeresen magamra főzök/főzünk, de sokszor híján vagyunk az ötleteknek. Van 5-6-7-..-10 jól bevált recept, ami kb olcsóbb is, de néha nem lenne rossz ötleteket szedni csak úgy.
jó neked, én is magamra főzök és csak rizst és spagettit eszek 3hónapja. :lol: Szóval ja, én is támogatom az ötletet.

realista: menj fel haxball.com-ra keress egy lengyel szobát aztán reménykedj hogy vmelyik tudni fog angolul és segíteni fog.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 9., csütörtök 14:21

Szavazzátok meg.

továbbra is keresek lengyelül tudó emberkét. Egy apró szívességet kérnék csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 9., csütörtök 14:15

Nem rossz. Rendszeresen magamra főzök/főzünk, de sokszor híján vagyunk az ötleteknek. Van 5-6-7-..-10 jól bevált recept, ami kb olcsóbb is, de néha nem lenne rossz ötleteket szedni csak úgy.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. július 9., csütörtök 14:06

Van itt valaki, aki rendszeresen szokott főzni? Csak mert arra gondoltam, hogy esetleg lehetne csinálni egy Madridom Konyha topikot, vagy egy blogot, mint pl a filmklub/zeneklub, és oda lehetne bedobálni a recepteket.

Ha hülye ötlet, akkor hagyjuk, de ha valakik pártolják az ötletet, akkor szerintem érdemes lenne egy próbát tenni. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 9., csütörtök 11:47

a Royal Sprint mennyire szállít pontosan? Rendeltem egy Waveboardot unokatesómnak, azt írják a kiszállítás dátumához, hogy 09, de még elvileg a központi raktárban van a termék és nem a futárnál. :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 9., csütörtök 11:22

Van itt valaki, aki tud lengyelül?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 9., csütörtök 9:50

Na rashidmmal már eljátszottam, hogy próbálja megérteni, hogy más felfogás, más igények... Becksy olvass vissza.
Mondjuk a sírásos részt adom, de abban is van valami, mert itthon, hogy valahova elmenj egy átlagos fizuval... :kivagyhe:

A bagósokat amúgy én sem értem, abba semmi élvezet nincs. Drogot még nem próbáltam. Piánál meg ott szoktam hagyni egy félig teli poharat nmate-nak, hadd cápázzon, bár tuti nem jár instantban. :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 9., csütörtök 9:34

http://m.youtube.com/watch?v=CSeqkCpVnv ... =mv-google
ki az aki nem akarja igy erezni magat

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. július 9., csütörtök 6:57

Mi az,hogy az átlagos 18-30 éves havi 40-80ezret költ cigire-piára-bulira? :D kezdem magam szarul érezni,h nem dohányzom,ha iszik max 1-2sört havonta 1-2szer és bulizni 3havonta egyszer járok :D Lehet bennem van a hiba...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 9., csütörtök 6:31

Mi az hogy rendkívül értelmes fesztiválok? Kicsit támadó jellegű a megfogalmazás. Amit irtal az meg általánosítás, van aki nem iszik es nem cigizik, es jo esetben nem is drogozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. július 8., szerda 23:27

Realista24 írta:
nmate írta:ja, akkor neked rosszabb, en csak a meloba nem erek oda. :mrgreen: ((halistennek))

amugy szopjon le a mav, nem adjak vissza a netes jegyemet, mert elindult vegul a vonat 240 perc kesessel.
Mert 6 óra késés tök normális.... :ike:
Vicc.
repjegy eseténé kaszálnál :mrgreen:
4 óra :coffee:

Ez a szmájli kellett a végére, ritka idegölő, mi? :mrgreen:

Amúgy imádom hogy egy átlag 18-30 éves elkölt évi 500e-1 millió forintot évente cigire, alkoholra és kábszerre, meg ilyen-olyan bulibelépőkre aztán panaszkodik hogy nincs pénze :coffee: . Ha már témák voltak a rendkívül értelmes fesztiválok.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 23:27

Géci írta:
ziro4vr írta: Az komoly, részvétem vagy mit kell mondani ilyenkor. Gondolom ennyi év után azért nem egy gyors döntés volt ez. Mi a harmadik évet tapossuk, jelenleg szerintem 2 hétig nem bírnék nélküle életben maradni. :lol:
Hát nem volt egyszerű, de sajnos nem is lesz, mivel közös a lakás... Alig várom, hogy vége legyen. Az meg, hogy nem jönnek a csajok butaság :)
német barátunk megmutatta, hogy kell stílusosan elválni valakitől, hátha segítséget nyújt :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. július 8., szerda 23:23

ziro4vr írta:
Géci írta:Most szálltam ki egy 8 éves kapcsolatból
Az komoly, részvétem vagy mit kell mondani ilyenkor. Gondolom ennyi év után azért nem egy gyors döntés volt ez. Mi a harmadik évet tapossuk, jelenleg szerintem 2 hétig nem bírnék nélküle életben maradni. :lol:
Hát nem volt egyszerű, de sajnos nem is lesz, mivel közös a lakás... Alig várom, hogy vége legyen. Az meg, hogy nem jönnek a csajok butaság :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. július 8., szerda 23:19

am ez a keleti is jó nagy csicska. pont esti suliból mentem az állomásra, aztán látom hogy 120 meg 200perceket késik a vonat MEGINT. azt hittem hogy összeesek és elsirom magam, de hála égnek pont látom hogy az a vonat ami két órával ezelöttkellett volna elindulnia az most megy. gyors sprintet levágtam, és elértem.

amúgy a 240 perc az lófasz habbal.

December környékén mikor volt a rohadt nagy esőzés szintén suliból tartva..17:45ös szolnokival akartam hazamenni. Látom hogy fél órát késik..mondom remek. fél óra elteltével megint fél óra, azután is félóra, félóra félóra. majd váltott egy órára. még egy óra késés. ezt eljátszották hajnali 3ig. azt mondták a hangosbemondóban hogy 3kor már bizti elindul dw. Na mikor 3kor indultunk volna közlik hogy sry de még se fog. oké, de küldtek pót buszokat. az a buszok = 2. Nem fogjátok elhinni de esküszöm hogy abból a kettőből egy lerobbant 2perc elteltével. hála égnek azon pont nem én ültem. a másik pedig 30PERC ELTELTÉVEL ROBBANT LE, amin én voltam, a busz pedig beázott. fáztam mert kabát se volt rajtam, rongyá áztam. remegtem a hidegtől és álmosságtól. vhogy sikerült +20perc alatt pár kmt tenni hogy elérjük a vonatállomást amivel hazatudtunk menni. 4megállót kellett menni hogy végre hazajussak. ofc már csak egy megálló maradt és elaludtam, továbbmentem. hála égnek csak egy megállóval. Rá 40perc után hazaértem úgy hajnali 5kor a vesém iszonyatosan fájt és le is betegedtem. Ezt a csodálatos sztorit a büdös életbe nem fogom elfelejteni. SOHA.
Ami kész vicc hogy a 2015 óta esküszöm ha 30x nem késett 15percnél többet a vonatom. ami csak egy büdös szolnoki zonázó akkor egyszer se.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 8., szerda 23:05

A Bolton fattyú :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 8., szerda 22:54

Kerlon írta: asd
http://junkee.com/nicolas-cage-crudely- ... hing/60334
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég