OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. március 19., szombat 21:45

szoszi. egyik ismerősömnek kellene egy ncore meghívó, sajna én még nem tudok küldeni, szóval ha valakinek sok van akkor hálás lenne nagyon :D
[email protected] lehet csapatni :D
köszipuszi
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. március 17., csütörtök 21:58

istimester írta:Gyönyörű..
ez kell, meg a transzvesztiták a moziban
Kép
Kép
Kép

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. március 17., csütörtök 20:55

Gyönyörű..

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. március 17., csütörtök 11:24

Begőzölt a pesti nő Nyírbátortól, dühében szidni, verni kezdte a járókelőket és lopott is
:lol: :lol: :lol: :lol:
Nem bírja csak úgy bárki Nyírbátort, erre születni kell vagy egy életen át készülni :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. március 15., kedd 0:11

keresd a hibát :fpalm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 13., vasárnap 12:41

Érdemes
http://444.hu/2016/03/11/a-rendorseg-le ... -felcsuton
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Savant » 2016. március 12., szombat 22:39

Egészen addig nem érzi senki olyan súlyúnak a tb-fizetést -mert mondjuk 7 évente járt eddig is háziorvoshoz oszt jóvan-, amíg valami komolyabb baja nem lesz és ne adja az Isten intenzívre nem kerül és olyan gyógyszeradagokat kap és akkora mértékben a túlélése érdekében, ami több százezres, milliós nagyságrendű lehet. Igen... tapasztalat. (Már az intenzíves rész, nem a nemfizetés :)
Aztán a bizonyos alagútból kikerülvén vakarhatja a fejét, hogy min is spóroltam én...? Megérte...?

És én is hozzáteszem... senkit sem oktatok ki mit kéne tennie, fizetnie.. semmi közöm hozzá. Ez csak jóindulatú "intelem"-féle..
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. március 12., szombat 22:33

Galacticos írta:Miota befejeztem a sulit (tavaly juni) azota nem volt olyan munkam ahol be lettem volna jelentve es en se fizettem magamnak a tb-t.
Most viszont olyan munka van, es be is jelentene. Ilyenkor kikell fizetni azt a par honapnyi tb-t? (Nem tudom szamit e de nem voltam se orvosnal, se sehol ahol "igenybe vettem" volna)
Röviden: A lőtéri kutyát nem érdekli hogy te hol voltál, meg mit vettél igénybe. Fizetned kell(ene).


Nem okos dolog nem fizetni, mert utólag behajtják, nem ritkán plusz bírsággal együtt. Haverom is ugyanígy gondolkozott mint te, aztán az egyik hónapban jött neki a levél, hogy hoppá van.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 20:37

Fuentealbilla írta:Biztos hogy nem kell. Paromnak szakmaja ez a tema... en is tole tudom. Ha nem lennek biztos nem szolalok meg... de ha gondoljatok akkor vezesssétek felre...
Miért ne kéne? Érdekelne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2016. március 12., szombat 20:35

Biztos hogy nem kell. Paromnak szakmaja ez a tema... en is tole tudom. Ha nem lennek biztos nem szolalok meg... de ha gondoljatok akkor vezesssétek felre...

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. március 12., szombat 20:12

nmate írta:De amúgy estin hogyan vállalsz diákmunkát?
Pesten van két diákmunka-szövetkezet akiknek annyi számít hogy diák vagy. A többit ők elintézik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 20:10

a mi jövőnk Londonban van, vagy nyugaton :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. március 12., szombat 20:06

De amúgy estin hogyan vállalsz diákmunkát?

Én voltam bent a munkaügyi központban, ott segítőkészen, nagyon jól elmagyaráztak mindent ezzel kapcsolatban. 1 óra volt összvissz. Aki hasonló helyzetbe kerül, mindenképpen tegye meg. Illetve ha pályázol valahova, ott is előnyben részesítenek ha be vagy jelentve.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. március 12., szombat 19:57

Röviden. Nem kell.
Röviden. Ki kell!

A nappalis jogviszonyod megszűnése utáni 45. naptól számítja a fizetési kötelezettség keletkezését. Havi díja 7050 ft. Ha nem fizeted és elmész mondjuk a háziorvoshoz, akkor teljes áron írja csak fel a gyógyszereket és a kezelés költségét is állnod kell.

A fizetése pedig visszamenőleges hatályú, a jogosultság megszűntének a napjától kell fizetned, mivel jogfolytonos az ellátás. És ez csak háziorvos, mondjuk képzeld el, hogy eltöröd a lábadat. Szóval maradjunk annyiban, hogy bármilyen mozi/barátnő/színház/fesztivál egy normális embernél kevésbé játszik szerepet ilyenkor, mitsem, hogy befizesse a tbt. (akkor már inkább iratkozzatok be egy nappalis okjs tanfolyamra, az első ingyenes elvileg)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 19:56

Hitel hitellel pipa. Válság pipa. Válás pipa. Nullaáról kezdés pipa. Szóval ne add fel, lehetsz még moderátor :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. március 12., szombat 19:50

Realista24 írta:Az ilyet el tudom fogadni, de aki 1-2 éve vagy több csinálja, munka mellett, azt már nehezebben.
de ha éhen kell pusztulnom több hónapon keresztül akkor is összetarhálnom rá a pénzt.
Ez fél évnyi tb, korábban még több hónap volt kicsivel...hitelproblémák, nekem volt egy időszakom, nem is rövid, amikor nem a 3/4, hanem a 110-120%-át fizettem a fizetésemnek, szóval már utalás másnapján nulláztam magam, mégsem fordult meg a fejemben, hogy lopni menjek.

Na mindegy, mélyebben nem megyek bele. Mindenkinek megvan az oka, indoka és kifogása, ami szerint jogosan nem fizet tb-t, áfát, regisztrációs adót vagy a boltban az elvett áruért.
hát, Ez nálunk sincs másképp, csak a te eseted a jobbik fajta. apámnak a 200%a megy hitelre ha nem több. Ezért folyamatosan jönnek banktól hívások és baszogatások. Ez pedig sajnos még csak nem is egy rossz vicc, v farokméregetés. Mora költöztünk és a nulláról építkeztünk. Majd saját házépités miatt fel lett véve hitel majd jött a szép válság ami hazavágott mindent. Ezt követően jött egy kedvezőtlen taktika, azaz hitelt hitellel fizetni. Ennek pedig az lett az eredménye h rossz hangulat és egy olyan válás amit egyetlen egy rosszakaromnak se kívánnék. Amit megéltem szilveszterkor az filmbeillő volt. Pár napja pedig elpasszoltam a telefonomat és minden hónapban azon gondolkodok hogy eladjam a laptopom, de hát valamin tanulni kell. A sziget fesztivált pedig úgy kell elképzelni mint bnő és haverok mellett az egyetlen egy örömforrásom. Ha beleférne a költségvetésbe akkor kifizetném, de bárhonnan nézem sajnos kivitelezhetetlen. A vicces az egészben hogy a válság előtt jobban éltünk mint egy középosztálybeli család, most meg csak azért nem számítok létminimumnak élő alatt mert van egy saját szobám, laptopom és netem. Viszont ezt az időszakot már féllábbal is túlélem. Idén végzek mint programozó aztán nem valószínű hogy pénzhiányban fogok szenvedni . Egy jó oldala van ennek, mégpedig az hogy remekül motivál tanulásra.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 19:47

Én mondjuk fizetem a TB-t, hogy legyenek szép új üres stadionjaink a szar focinknak. :Đ :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. március 12., szombat 19:37

Lassan kiderül, hogy tök normális dolog itthon, ha valaki nem fizet tb-t. :/
Mi lenne ha a kormány bevezetné az amerikai mintát? :hmmm:

Nyilván mindenki, aki nem fizet tb-t, a saját értékrendje szerint tök jogosan (nem) teszi azt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 12., szombat 19:34

Nem ítélek el ezért senkit, meg nem tartok senkit se többnek se kevesebbnek, hogy fizet-e vagy sem.
De ahogy írtam, mindenkinek megvan a nyomós oka a stiklikre, nekem is megvoltak, de ez az ember egészsége. Azzal az eggyel sosem szórakoztam, de ez már felfogás kérdése.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 12., szombat 19:30

Én lényegében megértelek R24, de mivel pályakezdő vagyok én is és van egy kis furfangossák az én életemben is, ezért őket is megértem. Egyszerűen nevetséges dolgok vannak manapság Magyarországon és nem az olyat kell elítélni, aki a megélhetése miatt csinálja, hanem az olyat, aki arra megy, hogy minél többje legyen. Őket meg nem köztünk kell keresni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég