OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 27., hétfő 15:40

De a jó hír, hogy a pályázat alapján legalább nem lesz 250 milliárd mert csak 5%-kal nőhet maximum a költségvetés nagyon indokolt esetben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 27., hétfő 15:37

Na jó, lássuk azt a margót... nem tudom mennyire vagy tisztában dolgokkal
Olyan annyira, hogy pályázati menedzsment cégnél dolgozom és pontosan látom, hogy mennyire nyírják ki a piacot...persze egy ekkora volumenű beruházásra csodaországban sem lenne képes 4-5 cégnél több, de nyilván nem véletlen, hogy kettőnek van lehetősége ajánlatot benyújtani. Egyrészt a közbesz felhívás is szép lehetett a minimum követelményekkel illetve ne legyenek illúzióink a strabag nem nyerhetett. Hiszen a kormány is azt vallja amit te, nehogymáá külföldi cég vigye. És teljes mértékben egyetértek ezzel! Csak az nem nyugtat meg, hogy ezzel az iránnyal nem a magyar gazdaság erősödik, hanem az ő zsebük nő. És nem a 444 cikkeket puffogtatom, ebben dolgozom, látom.
Ezt a stadiont nem a magyar építők vagy a strabag építette volna 80%-ban. Hanem az alvállalkozók akik így is úgy is ugyanazok. Az meg ami a fővállalkozónál marad nem portugál, osztrák, német cég viszi, hanem magyar tulajdonú portugál, dominikai bankszámlákra megy. Hurrá
Az ár meg nyilván nem múlt hét óta nőtt meg tisztában vagyok vele, hogy mi ennek a folyamata, csak mindenesetre vicces, hogy magát a forrástöbbletet a kormány egy nappal a nolimpia után szavazza meg. Nyilván az igény már előtte felmerült.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 27., hétfő 15:36

füst írta: Most nem az ár volt a téma, hanem az hogy ki kapja az építkezést. Ezért értelemszerűen nem mentségként, hanem tényként Írtam, és nem arra amire hiszed. :)
Az ár is volt már téma, arról is írtam nemrég.
Amúgy meg azt mondod, kifele áramlana a pénz? Mert így szerinted nem? Ugyan úgy viszik ki a milliárdokat, csak offshore formájában.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. február 27., hétfő 15:34

MesQueUnClub írta:
füst írta: Na jó, lássuk azt a margót... nem tudom mennyire vagy tisztában dolgokkal, de az megvan, hogy van Magyarországon kb. 2 cég (Market, KÉSZ), ami végig tud vinni egy ekkora építkezést? Egyrészt, másrészt a világ legnagyobb öntökönrúgása lenne, ha egy külföldi cég építené fel, még, ha olcsóbban is csinálnák meg (nem), azzal az amúgyis szenvedő magyar épitőipart sorvasztanák el mégjobban, plusz a pénz is kifele áramlana. Két legyet egy csapásra... :)
Ez mentség arra, hogy 90%-al emelkedjen az ára?
Most nem az ár volt a téma, hanem az hogy ki kapja az építkezést. Ezért értelemszerűen nem mentségként, hanem tényként Írtam, és nem arra amire hiszed. :)
Az ár is volt már téma, arról is írtam nemrég.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 27., hétfő 15:30

füst írta: Na jó, lássuk azt a margót... nem tudom mennyire vagy tisztában dolgokkal, de az megvan, hogy van Magyarországon kb. 2 cég (Market, KÉSZ), ami végig tud vinni egy ekkora építkezést? Egyrészt, másrészt a világ legnagyobb öntökönrúgása lenne, ha egy külföldi cég építené fel, még, ha olcsóbban is csinálnák meg (nem), azzal az amúgyis szenvedő magyar épitőipart sorvasztanák el mégjobban, plusz a pénz is kifele áramlana. Két legyet egy csapásra... :)
Ez mentség arra, hogy 90%-al emelkedjen az ára?
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2017. február 27., hétfő 15:22

Babinho írta:A múltkori 190 milliárdos Puskás stadion téma margójára......A magyar építők (lőrincke) kivitelezi a stadiont :lol: :mrgreen:
Egy hét se telt el a nolimpia óta, rögtön közel duplájára dobták a puskás költségvetést és adták oda a saját kezükbe :D zsenik. Többen megnyugodtak, hogy nem fogják az olimpiai pénzeket ellopni :D
Na jó, lássuk azt a margót... nem tudom mennyire vagy tisztában dolgokkal, de az megvan, hogy van Magyarországon kb. 2 cég (Market, KÉSZ), ami végig tud vinni egy ekkora építkezést? Egyrészt, másrészt a világ legnagyobb öntökönrúgása lenne, ha egy külföldi cég építené fel, még, ha olcsóbban is csinálnák meg (nem), azzal az amúgyis szenvedő magyar épitőipart sorvasztanák el mégjobban, plusz a pénz is kifele áramlana. Két legyet egy csapásra... :)

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 27., hétfő 15:18

Babinho írta:A múltkori 190 milliárdos Puskás stadion téma margójára......A magyar építők (lőrincke) kivitelezi a stadiont :lol: :mrgreen:
Egy hét se telt el a nolimpia óta, rögtön közel duplájára dobták a puskás költségvetést és adták oda a saját kezükbe :D zsenik. Többen megnyugodtak, hogy nem fogják az olimpiai pénzeket ellopni :D
A margóra oda lehet még biggyeszteni sok mindent. PL, hogy a SOTE-n a hallgatók gyermek monitor rendszerre gyűjtenek. kb 10 millió forintba kerül (ugye a stadion 190000 millió forintba), mert a mostaniak fele nem működik meg régi szarok, de rengeteg ilyen van. Érdekes, hogy egy országnak fontosabb a sport, mint az egészség...

Más. Hétvégén fél szemmel láttam egy reklám féleséget azt hiszem az RTL2-n. Gyerekek fociztak, de a bírók csaltak, a szülők meg háborogtak aztán érdekes volt a konzekvencia. Látta azt valaki? Fel lelhető az valahol a neten? Vagy csak haluztam? :mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 27., hétfő 14:59

Babinho írta:A múltkori 190 milliárdos Puskás stadion téma margójára......A magyar építők (lőrincke) kivitelezi a stadiont :lol: :mrgreen:
Egy hét se telt el a nolimpia óta, rögtön közel duplájára dobták a puskás költségvetést és adták oda a saját kezükbe :D zsenik. Többen megnyugodtak, hogy nem fogják az olimpiai pénzeket ellopni :D
Nem tartom magam valami okos embernek, de szerintem ez már az olimpia előtt rég le volt zsírozva. De gyanítható hogy az árán az olimpia bukó miatt emeltek egy "picit". :)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 27., hétfő 14:53

A múltkori 190 milliárdos Puskás stadion téma margójára......A magyar építők (lőrincke) kivitelezi a stadiont :lol: :mrgreen:
Egy hét se telt el a nolimpia óta, rögtön közel duplájára dobták a puskás költségvetést és adták oda a saját kezükbe :D zsenik. Többen megnyugodtak, hogy nem fogják az olimpiai pénzeket ellopni :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. február 27., hétfő 14:07

múltkor azt hiszem itt volt téma hogy ki kiket néz youtube-on. zsozéatyát ismeri valaki? szerintem hatalmas a pali :D
Kép

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. február 26., vasárnap 11:53

http://www.digisport.hu/search/24769/

Bölöni Lászlóval interjú.
Varaneról és ronaldoról meg Pepéről is szó esik.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 26., vasárnap 8:04

El Unico írta:Nem értem mi a probléma. Abszolút reális képet fest le a jelenlegi helyzetről, nyilván nem tökéletes a videó, és akadnak benne pontatlanságok, na meg közhelyek, de attól még igaz dolgokat ír le. Azért érdekelne, hogy szerintetek mi az ami másképp van, nem pedig úgy, ahogy azt elmondja a csávó.
Ha 5 evvel ezelott rakja ki ezt a videot, azt mondom oke. De ma mar ez egy elcsepelt tema, amit boldog boldogtalan ezerszer feldolgozott. De errol peldaul eszembe jutott egy 2011-es Antifaces video, ami meg mindig szorakosztatobb.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 26., vasárnap 3:02

Nem értem mi a probléma. Abszolút reális képet fest le a jelenlegi helyzetről, nyilván nem tökéletes a videó, és akadnak benne pontatlanságok, na meg közhelyek, de attól még igaz dolgokat ír le. Azért érdekelne, hogy szerintetek mi az ami másképp van, nem pedig úgy, ahogy azt elmondja a csávó.
:goat:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 25., szombat 8:43

Nem Ms. Közhelyszótár Oravecz csinálta? :mrgreen: :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. február 24., péntek 23:05

Én inkább sajnálom a videó készítőjét, aki két hétnyi csetelést követően élőben már képtelen lányokkal beszélni. Több szót nem isérdemes erre a bohózatra pazarolni. :lol: :lol: :lol: Ja, de: "a lájk olyan, mint minden drog" 6 szó, egy mondat, mégis mennyi hibás üzenetet hordoz. Művészet volt ezt a szart összehozni. :lol:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 24., péntek 19:22

A videó szerintem egy rakás kaki. Közhelyek sokasága, aminek csak minimálisan van valós alapja.
A többi csak fel van fújva. többször annyi pozitívumot ad az egész mintsem negatívumot.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 24., péntek 19:09

Nagyon jó videó. Teljesen így van minden. Én úgy vélem, hogy ha van egy aranyközépút, akkor szerintem nincs ezzel probléma. Mert nagy segítség tud lenni a face, de ha nem bánunk okosan vele, akkor egyértelmű ellenség is.
Ez olyan mint az áram, az áram az rossz? Az árammal lehet világítani, de lehet embert is ölni. A facebook is ilyen. Tudni kell használni, és tudni kell a határt. A szülők hatalmas feladat előtt állnak, egy ismeretlen dologgal kell nekik megbírkózni, mint minden más generáció szüleinek, a mostaninak azzal kell, hogy megtanítsa a gyermeknek az internet helyes használatát. Hogy nem szabad belemerülni. ÉS ezt csak úgy lehet, ha időt és energiát szakítanak a gyermekre, nem pedig ráhagyják a szobában a gép előtt folyamatosan. Sajnos van a családban egy... család akiknek három 10 és ennél fiatalabb gyermekük van, és konkrétan a suli után az egész éltüket az okostelefon, a tablet, a gép és a tévé előtt töltik.
Van akiket a rendszer bedarál, de ahogy én veszem észre jócskán akadnak olyanok is, akik mára már kezdik megtanulni a facebook használatát. Ráfognak jönni egyre többen, hogy Facebookon nem lehet családot alapítani és nem lehet élni. Csak mivel hirtelen változások sorozata vette kezdetét az évezred fordulóval nehéz felvenni a tempót és a rendszer bedarálja az embereket és magába szippantja, de idővel úgyis kimászunk szerintem.
És szerintem az iskolában is elkellene egy új tantárgy, az internet és a közösségi szájtok helyes használatáról, és az iskolákból teljesen kitiltanám azt... az okos telefonokat is úgy általános iskola 5-6 osztályáig.

Egyébként meg egy rettenetesen nehéz téma ez.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 18:30

Nevelés kérdése. Megelőzni kell, nem felni. Aztán bízni a legjobban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 24., péntek 18:23

soadroli írta:Mi a probléma a Facebookkal?
Pont most futottam bele egy "Gondoltad volna?" képbe, ahol azt írják, hogy miért olyan erős a frissen vágott fű illata. Erre beír egy kb 10 éves kislány, hogy "Na, így kell fűvezni! xD". Több mint valószínű, hogy csak poénnak szánta, de azért borzasztó, hogy ez jut eszébe egy alsós kislánynak. Unokahúgaim is rohadtul féltem, mert bármit megnézhetnek neten, de ha nem is keresnek rá hülyeségekre, ott a suli. Elb*szott egy világban élünk, nem irigylem a szülőket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. február 24., péntek 18:04

Mi a probléma a Facebookkal?
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég