OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 19., csütörtök 23:47

Érdekes témájú kérdőív, egy kedves ismerősöm szakdolgozatának elkészítésében segítenétek, ha kitöltitek.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 23:16

sebydani írta:Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.
:agree:

Amerika rendelkezik a világ legnagyobb fegyvergyártásával.
Mikor megy az üzlet,ha béke van? :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 19., csütörtök 23:09

Minden bizonnyal a demokrácia hazája, a szabadság és a hamburger földjének a pénze van mögötte. Azért nem lehet teljesen véletlen, hogy a dollár már az egeket veri.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 23:06

sebydani írta: Szerintem egyébként a pénz.
Ez szerintem nem kérdés,csak az hogy ki(k)nek a pénze.

Putyinba bízok,talán Ő nem olyan mint a többi.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 19., csütörtök 23:00

miro írta:Érdekes dolgok ezek.Biztos vagyok benne hogy nem tudjuk miért is folyik ez az egész.
Talán napjainkban ez a legvitásabb téma, amire konkrétan senki se tud választ adni csak elméletek vannak. Én személy szerint próbálok mögé látni az egésznek, mert nem tudok megelégedni azzal, hogy radikális vallási nézetek miatt ez történik 2015-ben, sokkal több lehet itt a háttérben, most mindenféle Illuminati-összeesküvés boncolgatás nélkül. Mondom úgy, hogy nyílván fogalmam sincsen, mi a mozgatórugója az egésznek. Sokat filóztam ezen mostanság.
Szerintem egyébként a pénz.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 22:54

csababarca írta: Nah aki "oda" megy robbantgatni az reagál arra, akik "ide" jöttek robbantgatni.
Ez mondjuk lehet hogy kicsit tyúk-tojás..
Számomra mindkettő undorító.
Aki "ide" jön,az megöl 100-200 embert,a másik visszaadja,úgy hogy mindenhol azt olvasod,xy ország lebombázta azt a területet ahonnan a terroristák jöttek.
Viszont az nincs megemlítve hogy mellette meghalt mondjuk 100.000 civil..
Kérdés,akinek mondjuk meghal gyereke,felesége stb,annak hány perc kell hogy Ő maga is eljöjjön Európába is fölrobbantani magát....Érdekes dolgok ezek.Biztos vagyok benne hogy nem tudjuk miért is folyik ez az egész.


Egy többszázéves vallást csúfolnak és fordítanak ki. Mert a Korán nem buzdít erre, a Koránnak nem alappillére a dzsihád, csak erőszakkal alkalmazzák, egy vallás mögé bújva.
Ezt nem tudtam,köszönöm! :agree:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 19., csütörtök 22:29

miro írta:Nagyon off.
Miért csak azt hívjuk terroristának,aki "ide" jön robbantani,az nem az aki "oda" megy?

A terrorizmus az erőszak alkalmazásának, vagy az azzal való fenyegetésnek olyan stratégiája, melynek elsődleges célja félelem, zavar keltése és ennek révén meghatározott politikai, ideológiai vagy vallási célok elérése.

Nah aki "oda" megy robbantgatni az reagál arra, akik "ide" jöttek robbantgatni.
És ott már nem a félelem és zavar keltés a cél, hanem megtorlás, megfékezés.
Nem mondom,hogy ez az oldal jobb, de nem terrorizmus. Illetve általában nem egy "fantomállam" égisze alatt mennek oda bombákat ledobálni, hanem legitim államként.

Ez nagyon kényes kérdés egyébként, és órákat lehetne vitatkozni róla. Mert igen,van olyan hogy ürüggyel mennek "oda" bombázni.
De amit pl most az ISIS csinál, az nem normális. Egy többszázéves vallást csúfolnak és fordítanak ki. Mert a Korán nem buzdít erre, a Koránnak nem alappillére a dzsihád, csak erőszakkal alkalmazzák, egy vallás mögé bújva.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 22:20

Nagyon off.
Miért csak azt hívjuk terroristának,aki "ide" jön robbantani,az nem az aki "oda" megy?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:58

Én csak leírtam a véleményemet a dolgokról, de azt nem jelenti, hogy én is így kezelem. Sajnos mostanában semmire nincs időm, idefirkálni se sok. Ezért nem is látom már annyira át, de azért pár szembetűnő dolog volt már.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 19., csütörtök 21:57

Jól van na, bocsi. :-(

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:55

Biztos még tart az extázis. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:54

Na, akkor azt a ki vagy te-t vegyétek már lazaságnak ti befeszült kis kefír zabálók :DDDDDDDDDDDDDDDDD pont úgy értettem, ahogy megfogalmaztad :lol:
Zsombor írta:Nem tudom Kerlon, nekem az jött le, hogy picit elszálltál pár kommenttel ezelőtt. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. :mrgreen:
??
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 19., csütörtök 21:54

Nem tudom Kerlon, nekem az jött le, hogy picit elszálltál pár kommenttel ezelőtt. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:52

Bocs a dupláért de rá kell fűznöm Zsomborra. Szóval azért ha megnézzük, Máté sem mondjuk Kerlon nemi identitásával poénkodik hanem az enyémmel, vagy én sem mondjuk mirót küldeném bőrgyógyászhoz, hanem Zsombit. A tagok közötti kapcsolatrendszert mutatják ezek a poénkodások, amelyeket szerintem pl egy ilyen Real meccs mentes időben elbír a fórum.

Az meg most pl, amit Kerlon csinált, ez a ki vagy te féle elborulás nem is értem...pont ez az..ki vagyok én? Lehet egy pattanásos kis 13 éves pöcs, és mégis megsértődtök, amikor próbálok poénkodni. Egyszerű kezdeményezés, froclizás ez, pl amikor Faustot lebölcsészezem, semmi támadás nincs benne, mégis megsértődik. Csak próbálnék valami lazaságot, közvetlenséget vinni a fórumba, mert valóban itt senkik vagyunk egymásnak nagyrészt...miért is kéne megsértődnie akárkinek?

Egyébként meg én lennék a legboldogabb, ha pörögnének a szakmai topikok, soha nem álltam útjában egy szakmai vitának, eszmecserének, de pl arra is szart mindenki, amikor 30 sort írtam a német válogatott felállásáról, vagy a diego lopez-iker helyzetről. Meg kellett volna nekem is sértődni? :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 19., csütörtök 21:52

Zsombor írta:Tényleg rengetegen felvették az utóbbi időben a mártír szerepet. Ha valaki nem ért egyet a másik véleményével, akkor azt egyből személyes támadásnak veszi az illető(még ha nem is róla van szó), jön a sértődöttség, meg az ujjal mutogatás a másikra, hogy xy is mit megengedhet magának, csak mert teszem azt moderátor. Ezért gyakorlatilag nincsenek is már értelmes viták.
Az is vicces továbbá, hogy néhányan mennyire komolyan veszik itt a dolgokat. Semmi rugalmasság, az fel sem merül hogy mondjuk az ember nem személyeskedés céljából írja a másiknak amiket. Érdemes megnézni ami ziro és Máté illetve köztem szokott menni. Ha más kap hasonlókat akkor ugyanúgy megy a durcizás(pl most Kerlon, én eddig azt hittem lehet veled poénkodni), meg a fórumozás abbahagyása, stb.
Az meg, hogy megváltozott a fórum, hát istenem. Nem lehet elvárni azt, hogy ugyanolyan mederben folyjon továbbra is a társalgás, mint teszem azt 2010-ben. Rengetegen kikoptak, teljesen átalakult a "mezőny", nyilvánvaló mindenkinek más a prioritás, háttérbe szorul a Real Madrid és a fórumozás a tanulás/munka/család/akármi miatt. De ez szerintem egy teljesen általános dolog, az élet minden területén. Csak itt is jó hajtogatni, hogy "bezzeg régen mennyivel jobb volt minden".
HOGY MI VAN?! :D Nem durcizok én, eddig lemertem írni, hogy nézem az Arrowt, azt is leírtam, hogy nem érdekel. Illetve merek beleállni a kínos témákba is, nem szoktam megfutamodni. Sőt mutogatni sem szoktam. És lehet is velem poénkodni. A Chipses felvetésre is dobtam rögtön zironak egy almát. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:44

h3x0r írta:
ziro4vr írta:Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Azert CR kapcsan is volt aki normalisan ervelt, viszont voltak jo paran, akik magasrol tettek az ervekre, ott rugtak bele, ahol csak tudtak. En az utobbi emberek miatt hagytam fel eleinte csak CR, majd tobb focis topik olvasasaval is.
Voltak mindkét irányba szélsőséges megnyilvánulások, ez egyértelmű. Egy ponton én is elkattantam, de azért, amit egy bizonyos személy írt, székfoglalójaként a topikban. Nem is akarok róla beszélni, lerágott csont.
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. november 19., csütörtök 21:44

Tényleg rengetegen felvették az utóbbi időben a mártír szerepet. Ha valaki nem ért egyet a másik véleményével, akkor azt egyből személyes támadásnak veszi az illető(még ha nem is róla van szó), jön a sértődöttség, meg az ujjal mutogatás a másikra, hogy xy is mit megengedhet magának, csak mert teszem azt moderátor. Ezért gyakorlatilag nincsenek is már értelmes viták.
Az is vicces továbbá, hogy néhányan mennyire komolyan veszik itt a dolgokat. Semmi rugalmasság, az fel sem merül hogy mondjuk az ember nem személyeskedés céljából írja a másiknak amiket. Érdemes megnézni ami ziro és Máté illetve köztem szokott menni. Ha más kap hasonlókat akkor ugyanúgy megy a durcizás(pl most Kerlon, én eddig azt hittem lehet veled poénkodni), meg a fórumozás abbahagyása, stb.
Az meg, hogy megváltozott a fórum, hát istenem. Nem lehet elvárni azt, hogy ugyanolyan mederben folyjon továbbra is a társalgás, mint teszem azt 2010-ben. Rengetegen kikoptak, teljesen átalakult a "mezőny", nyilvánvaló mindenkinek más a prioritás, háttérbe szorul a Real Madrid és a fórumozás a tanulás/munka/család/akármi miatt. De ez szerintem egy teljesen általános dolog, az élet minden területén. Csak itt is jó hajtogatni, hogy "bezzeg régen mennyivel jobb volt minden".

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 19., csütörtök 21:43

h3x0r írta:
Azert CR kapcsan is volt aki normalisan ervelt, viszont voltak jo paran, akik magasrol tettek az ervekre, ott rugtak bele, ahol csak tudtak. En az utobbi emberek miatt hagytam fel eleinte csak CR, majd tobb focis topik olvasasaval is.
Mindig vannak túlzások,minden témában,nincs ezzel baj,a baj akkor jön amikor mennek is ez után a többiek.
Amúgy meg amíg lesz eltérő vélemény,addig jó,akkor van értelme a fórumnak.( Persze egy bizonyos keretek között.)
A furcsa az amikor valaki azzal érvel hogy a te véleményed mivel más,ezért biztos hogy szar.
De ilyenkor kell kiszállni.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. november 19., csütörtök 21:44-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. november 19., csütörtök 21:40

ziro4vr írta:Amint valaki Cére mert írni egy érvekkel teli panaszt, már boszorkányüldöző lett.
Azert CR kapcsan is volt aki normalisan ervelt, viszont voltak jo paran, akik magasrol tettek az ervekre, ott rugtak bele, ahol csak tudtak. En az utobbi emberek miatt hagytam fel eleinte csak CR, majd tobb focis topik olvasasaval is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 19., csütörtök 21:24

Most komolyan pont te mártírkodsz? :lol: :lol: És az én első soromra úgy reflektálsz ahogy? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Az meg hogy te is így magadra vetted...be szoktam idézni, ha konkrétan írok valakinek, én nem sunyin +1ezni szoktam meg utalgatni. De hagyom is a faszságot.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég