OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 25., péntek 18:58

A havi 20k-t nem a 4sre irtad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 25., péntek 18:56

Realista24 írta:
KAG írta:Státusszimbólum inkább már.
0 Ft.-ra kihozza minden hülyegyerek két évig havi 20 ért a t-mobiltól. Persze tudják fizetni 1-2-3 hónapig aztán tiltás. :roll:

Amúgy egy 4S hol lenne már versenyképes bármilyen piacon? Még mindig 40-50 ezer forint, ha nem egy ütött-kopottat akarsz.
Annyiért meg már kapsz egy HTC One M7-et vagy egy S4-et ami azért bőven jobb telefon.
És aki tud Mondjuk tud venni 130ert hatost az egy idiota mert nem Samsungot vesz mondjuk 100ert?
Mert egy androidos ert elfogadható hogy 100at kiad valaki vagy hogy fizeti havonta csak egy szifonert nem? Az egybol hülyegyerek? Vagy androidos részletet ami ugyanúgy lehet 10-20 mindenki tudja fizetni csak az almát nem?
Szerintem olvasd el újra a hszt. Azt írtam, hogy a mai piacon egy 4s mar egyáltalán nem tényező. Főleg nem azon az áron amin kapható jelenleg.
Ha valaki mégis amellett dönt egy nagyobb és jobb felbontású kijelzős, gyorsabb android helyett, az csakis az alma jel miatt fogja meglépni.
De amúgy fölösleges szerintem perpill a legújabb készüléket venni.
Annyi kulonbseg nincs köztük mint mondjuk volt annobegy 2011-2013 as 2 generáció váltás közt. Nekem pl a G2 esem ugyan olyan gyors mint a baratnom Apple 6 plussza. Illetve a G3 nal gyorsabb.
Es 60 65 rugó.
Elnezest, ha nehol helytelen voltam de mobilrol nem szeretek irni.
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 25., péntek 18:34

palesz77 írta:Na ki mennyire színvak? :D
Ez jo volt, nekem maxos lett. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 25., péntek 18:02

You Might Get Nervous
Inkább ezt próbáljátok ki! :mrgreen: :lol: :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 25., péntek 17:59

Na ki mennyire színvak? :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 25., péntek 14:47

Dupla D írta: Ha olyan árban lenne, mint egy hasonló specifikációs android, akkor valószínűleg iphone-t vennék
Igaz, hogy drága, de pl. a 4s még a mai napig egy kiváló készülék, tavaly december óta használom, S3-at váltottam le, és eddig tökéletesen elégedett vagyok vele, pedig egy 4 éves konstrukció. Szóval ha valaki nagyon szeretne iphone-t, az simán beruházhat egy új 4s-re (árulják még pár helyen), és az már azért nem olyan vészes árban (persze nem ahhoz képest, hogy 4 éves készülék, hanem az iphone-okhoz képest olcsó).

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 25., péntek 14:31

Bocsánat, akkor úgy írom: Nekem csak az Alma! :)

Mindenben Apple terméket használok és eddig nem volt panaszom rá, mondjuk mivel én ezen is dolgozom, ezért nekem ez a szükséglet. Régebben volt androidos készülékem meg mostanában is kipróbáltam ismerősök telóját, de nekem valahogy nem jönnek be még mindig...

Windows-tól is kezdek totál elszokni és nekem személy szerint sokkal jobban bejön az OS X, kezelhetőség szempontjából is. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 25., péntek 14:30

Ha vannak mögötte érvek akkor oké, de így random bemondva tényleg nem túl konstruktív.
Nincs olyan érv, ami alátámasztja, hogy CSAK az alma vagy csak a wp vagy akármi. Mivel minden embernek más az igénye, munkája, élete, stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 25., péntek 14:28

Realista24 írta:
Csak az Alma! :)
Na, az ilyen kijelentések miatt vannak az almások ott a skatulyában, ahol.
Ha vannak mögötte érvek akkor oké, de így random bemondva tényleg nem túl konstruktív.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 25., péntek 14:26

Csak az Alma! :)
Na, az ilyen kijelentések miatt vannak az almások ott a skatulyában, ahol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 25., péntek 14:23

h3x0r írta:En csak azt latom, hogy ismerosi korombol azok, akik iphone 4 vagy 4s-t vettek, meg mindig kenyelmesen hasznaljak a telefonjaikat, mig azok, akik ugyanannyi penzbol joval erosebb androidos telefont vettek, ket ev utan elkezdtek panaszkodni.
Ezt mondjuk én is tapasztalom. Lassan amúgy én is váltani fogok, vagy Windows phone vagy alma, még nem tudom. Android nem kell.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 25., péntek 13:53

En csak azt latom, hogy ismerosi korombol azok, akik iphone 4 vagy 4s-t vettek, meg mindig kenyelmesen hasznaljak a telefonjaikat, mig azok, akik ugyanannyi penzbol joval erosebb androidos telefont vettek, ket ev utan elkezdtek panaszkodni.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 25., péntek 13:13

Kivételesen egyetértek sentryvel. Ha olyan árban lenne, mint egy hasonló specifikációs android, akkor valószínűleg iphone-t vennék, mert mint a külsőleg és belsőleg is jobban tetszik a dizájnja, illetve az op rendszerével sincs problémám.

Az meg nagyon igaz, hogy az építész körökben nagyon megy a mac. Tanáraim felének az van, minket már első iskolai napunkon felvilágosítottak, hogy érdemes beszereznünk egyet. Valószínűleg mindenki megteheti... Igaz, hogy az alapvető építész programokat maceken fejlesztik, de hasonlóan futnak egy jó windowsos gépen is, és van egy-két olyan program, ami macen nem is elérhető, úgyhogy nem feltétlenül jobb egy építésznek az alma.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 25., péntek 13:10

Csak az Alma! :)

Kicsit más téma:

Bringát szeretnék venni a közeljövőben(lehet csak tavasszal kerül rá sor). 40-50 km-es szakaszokat szeretnék vele kényelmesen menni! Ami kritérium lehet(sajnos egyáltalán nem értek a biciklikhez), hogy mivel elég hosszúak a lábaim, ezért gondolom valami nagyobb kéne, hogy ne fájjon a térdem 10 km után.
100-120 ezer forint között gondolkodtam, a vékony keresek eléggé bejönnek.

Tippek?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 25., péntek 13:05

Ursus írta:. Persze ilyenkor mérlegelni kell mindig hogy ki mire akarja használni a terméket, ez igen csak sarkalatos pont. De az Apple termékei minőségiek.
Szerintem a minőséget senki nem vonja kétségbe az Apple termékeinél. Az árat viszont annál inkább.
(Most hagyjuk az USA-t meg hol mi mennyibe kerül, nem ott élünk és kész!) Azért a pénzért jobbat lehet venni, sokszor jóval jobbat.

Az Apple legnagyobb előnye egy egy adott hardware-re kell fejleszteni (vagy párra, de lényegesen kevesebbre) míg a Microsoftnak vagy Googlenek meg sokkal nagyobb palettán kell kihozni egy jó minőséget.

Az androidos referenciatelefonok nagyon is jók, vagy a csúcskészülékek, és olcsóbbak is mint az iphone.
Nekem haverom iphoneról (volt neki vagy 4-5-6 is) váltott S6-ra és mondta, hogy azért mert szerinte sokkal jobb. Szóval van ez fordítva is.

Az Apple nagy előnye, hogy a minőségével és a tökéletes marketinggel olyan brandet épített fel, amit szinte lehetetlen már tönkretenni. Az hatalmas előny számukra, hogy saját hardware-re kell írniuk egy oprendszert, amihez értenek is! Én szimplán azért nem vettem vagy veszek Apple-t, mert én nem látom értelmét, hogy ennyivel többet fizessek valamiért. Láttam már, fogtam, használtam sokat is, jó is szép is, de nekem nem érné meg. (Amúgy grafikus vagy pár építész irodát ismerek ahol totál bele vannak buzulva. De ha egy cég megteheti, akkor fizesse meg. Stabilnak stabil és megbízható, ez tuti)

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 25., péntek 12:55

Nekem személy szerint könnyebb az életem mióta Apple termékeket használok. Előtte Androidos telóm volt, szenvedtem vele lefagyott miközben telefonáltam, egy idő után roppant lassúvá vált a rendszer pedig nem vagyok az a típus aki folyamatosan a kezében tartja és nyomkodja a telefont, sőt még csak azt sem lehet mondani hogy mindenféle szir-szar alkalmazást is letöltnék.

Utána lett Iphoneom, eleinte hitetlenkedtem én is de igazából ég és föld a különbség. Letisztultabb,gyorsabb és felhasználóbarátabb számomra. Azóta Ipadem és Macem is van. Azokról is csak jót tudok mondani, egyik kollegám kb 5.éve használ egy Macbook Prot, probléma és hibamentesen.. ez azért rengeteget elárul szerintem, nem sok másik laptop hozná ezt a szintet. Persze ilyenkor mérlegelni kell mindig hogy ki mire akarja használni a terméket, ez igen csak sarkalatos pont. De az Apple termékei minőségiek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 25., péntek 11:45

Ez igy van. Azért irtam hogy aki megteheti hogy választhat es almát választ az egy barom?
Vagy aki Samsungot nem tud fizetni az okosabb?
Egy hulye mind.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 25., péntek 11:43

Az hogy mi kerul a médiába az megint csak ügyes marketing manipuláció. Eleg magas szinten. Es az Applenel erre igencsak figyelnek.
Ez nem kérdés. De ettől függetlenül joggal tartom baromnak azt a felhasználót, aki hajléktalanná válik önszántából egy mobil miatt, amellett, hogy a cég a saját nagyszerűségét hirdeti az ilyen médiajelenlétekkel. A sztereotípiák meg az ilyenekből keletkeznek, nem is mindig alaptalanul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 25., péntek 11:34

Az hogy mi kerul a médiába az megint csak ügyes marketing manipuláció. Eleg magas szinten. Es az Applenel erre igencsak figyelnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 25., péntek 11:26

Pont most jön ki az új Apple idei magyarunk a tavalyihoz képest amatőr, ő csak 7 napot várakozott érte.
Az egybol hülyegyerek? Vagy androidos részletet ami ugyanúgy lehet 10-20 mindenki tudja fizetni csak az almát nem?
Egyformán hülyék, ez nem is lehet kérdés. Csak azért ezek a "kiköltözések" leginkább az Apple ügyeletes cuccai iránt szoktak a médiafősodrába kerülni. Ettől függetlenül az is barom, aki kiül meg az is aki olyat vesz amit nem bír fizetni, márkától függetlenül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég