OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 25., péntek 20:56

Gratulálok én is! :agree: :salute:

Nekem már 2 van, 1 fiú 1 lány, úgyhogy hajrà :mrgreen:

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. június 25., péntek 20:51

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratula!
Pihend ki magad, amíg tudod! :)
A Lupilu-s pelenka nagyon jó nedvszívó 😁😁

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2021. június 25., péntek 20:28

Nika91127 írta: A jelenlegi vakcináknak "hosszútávú eredményei" hogyan is lehetnének? 1,5 éve tart ez az őrület. Nem tudsz 5-10 évet "tesztelni" 1,5 év alatt. Mellékhatások, mire hogyan reagál? Hát, majd ez az 5-10 év megmondja.
Gondolom, ha valakinek fáj a feje és bevesz rá "valamit", akkor sose olvassa el a kis brossúrát. Kb. az összes gyógyszernek ott van egy listányi mellékhatás lehetőség, ami lehet csak 10 millióból 1-nél lesz, de ott lehet... Akkor pl. Aspirint se kéne bevenni? Mert annak is van egy csomó mellékhatás lehetősége? A gyógyszerinterakciókról nem is beszélve? :roll: :roll:
Pont ezért nem veszek be gyógyszert, antibiotikumot sosem kellett, nem voltam/vagyok beteges. És pont ezért nem oltatom be magam, nincs antitestem, nem is volt, szóval nem voltam sem vírusos, és jelenleg sem vagyok az. Miért kéne oltatnom? Azt a demagóg választ engedjük el, h azért, h “visszakapjuk a régi életünket” meg “mások miatt”. Miért nem én mehetek be negatív antigén teszttel vagy pcr teszttel koncertre vagy bárhova? Ebből a kormányzati döntéstől is lejön, h a pénz számít, nem az emberélet. Személyesen ismerek olyan celebet, aki ott van az “oltás életet ment” kampány plakátján, közben meg a legnagyobb oltásellenesek. Tessék? Több tízezer ember vonulhat a hősök téren védettségi nélkül, de állatkertbe nem mehetek. Tessék?

Háziorvosok mellé lövik az oltást, 80 e a moderna, 100 e a pfizer, mi van? Barátnőm háziorvosa mondja, h nehogy oltassa magát, mert a menyének hónapok óta nincs menstruációja. Az orvostársadalmat is megosztja a vírus, egyesek meg itt leírják, h az a tuti. Aha. Majd pont Viktornak hiszem el, h az oltás életet ment :D meg az gyógyszeriparnak, akinek semmi üzlet nincs az egészséges emberben.

Németek nem fogadják el a keleti vakcinákat, akkor ott számít az emberélet? Annyira mégsem, mert politikai megfontolásból alig van oltóanyag, inkább tönkreverik a kisvállalkozókat. Rokonom kint idősek otthonában dolgozik, most mesélte esküvőn, h 1 db Covidos sem volt náluk az öregek között (2 naponta tesztelnek!), aztán olvastak egyszer csak egy cikket a helyi újságban, h vírusos az intézet, nézett az igazgatónő, h ez most mi :D

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 25., péntek 20:15

Faust írta:
kiserik írta: UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)
Ez soha nem is volt kérdés. :)
Amit még ajánlok, hogy kb 2-3 hónapos korában vigyétek el egy Dévény állapot felmérésre, főleg, ha császáros. Valahol hónapos várólisták vannak, szóval időben kell lépni az ügyben. Ha szükség van rá, akkor aranyat ér az időben elkezdett torna.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 25., péntek 20:07

Faust írta:
kiserik írta: UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)
Ez soha nem is volt kérdés. :)
Akkor nem vagy Schobert Norbi filozófiája mellett? :coffee: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 25., péntek 19:47

kiserik írta:
Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratula. Ha még teheted, akkor aludj annyit, amennyit csak tudsz. Mi 4 hónapja csak pár órákat alszunk :D

Jó egészséget az egész családnak!

UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)

sógornőméknek az első két hét volt gyilkos, utánna beállt a gyerek. 10től alszik reggel 6,fél7ig. 2hónapos :)


nekünk október végén jön a kisfiam, remélem az unokatesójára üt alvás szempontjából :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 25., péntek 19:44

kiserik írta: UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)
Ez soha nem is volt kérdés. :)

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 25., péntek 19:37

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratula. Ha még teheted, akkor aludj annyit, amennyit csak tudsz. Mi 4 hónapja csak pár órákat alszunk :D

Jó egészséget az egész családnak!

UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. június 25., péntek 19:22

Van egy behűtött citromos ukrán literes vodkám, én azt viszem. :D

Gratulálok, jó egészséget az anyukának és a kisbabának is!
Örömteli babázást nektek! :sziv: :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 25., péntek 19:16

Csatlakoznék, sok örömöt és jó egészséget! :)

A sört akkor te fizeted :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 25., péntek 19:16

Koszonjuk mindenkinek! :)

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. június 25., péntek 18:41

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratulálok! :agree:

A legjobbakat! :happy:
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: OFF

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. június 25., péntek 17:45

Gratulálok én is! :agree: :)
Akkor jöhet majd a tejfakasztó buli vagy micsoda. :mrgreen: :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 25., péntek 16:32

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Vegre egy vidamabb tema :) Gratulalok, jo egeszseget :salute:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. június 25., péntek 16:26

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratulálok, jó egészséget nektek :salute:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 25., péntek 16:03

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratulálok Faust! :) Sok örömöt és boldogságot!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 25., péntek 15:33

Gratulálok!! :salute:

Sok-sok boldogságot és egészséget nektek :-*
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 25., péntek 15:31

Halfkey írta:
Az oltást meg mindenki döntse el, egyelőre nem kötelező.
Felnőtt emberek, ki ki belátása szerint cselekedjen.
Attól hogy valaki felnőtt, még nem lesz sem orvos, sem polihisztor. De persze, cselekedjen mindenki a belátása szerint, megvan hozzá a joga, de azon ne csodálkozzon ha lesz ember aki emiatt esetleg hülyének nézi. Mert neki meg ahhoz van meg a joga. (nem feltétlen rólad van szó, nem tudom pontosan mi az álláspontod és nem is nagyon kívánok belemenni, nem az a lényeg).
Úgy legyen !
-------------------------------------

Kameraman
Gratulálok :iszunk: :taps:

Pátkánnak is....bár neki már mondtam, máskor is :mrgreen:

Gyarapszik a madrid drukkerek száma !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. június 25., péntek 15:35-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 25., péntek 15:26

Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. június 25., péntek 14:54

Nika91127 írta: A jelenlegi vakcináknak "hosszútávú eredményei" hogyan is lehetnének? 1,5 éve tart ez az őrület. Nem tudsz 5-10 évet "tesztelni" 1,5 év alatt. Mellékhatások, mire hogyan reagál? Hát, majd ez az 5-10 év megmondja.
Gondolom, ha valakinek fáj a feje és bevesz rá "valamit", akkor sose olvassa el a kis brossúrát. Kb. az összes gyógyszernek ott van egy listányi mellékhatás lehetőség, ami lehet csak 10 millióból 1-nél lesz, de ott lehet... Akkor pl. Aspirint se kéne bevenni? Mert annak is van egy csomó mellékhatás lehetősége? A gyógyszerinterakciókról nem is beszélve? :roll: :roll:
Persze, higy nincs 10 évnyi tapasztalat 1,5 év alatt, pont ez ad okot az idegenkedésre. Az aspirint X évtizede használja az emberiség, ott ez megvan, tehát a bizalom is. Amúgy meg az orvosok azt mondják, ami ki lett adva nekik, ők sem virológusok, és nem laborkörnyezetben gyűjtenek tapasztalatot. Az, higy belenéznek (belenéztek?) a vakcinához adott papírokhoz még nem jelenti azt, hogy értik is, vagy hogy lenne kapacitásuk átrágni. Eleve szakmán belül sincsen egyetértés. Ez meg bizalmatlanságot generál. Mindenkinek fontos a tyúkszaros élete, azzal meg tisztában van, hogy a hatalmak számára csak a tömegnek van értéke, az azt alkotó egyénnek nem igazán. Akkor nem kell csodálkozni, hogy nem hisz el mindenki vakon mindent, még ha egy része túlzásba is esik, aztán eljut a laposföldezésig


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég