OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 24., kedd 23:06

miro írta:
VanillaSky írta:

A konteók szintén érdekelnek. Egy internet alapú világban, ahol műholdak kalimpálnak a fejünk fölött hova rejtették el ezt a 100 ezer civilt? Mikor haltak meg és miért nem írnak róla?
Internet alap,műhold,lehet bármi.
Mind cenzúrázva van,és mind irányítva van.
Szerinted bármi fölkerülhet csak úgy a netre..?( Most nem a mónika showra és a polgár jenőre gondolok)
Okosan van ez megoldva...Úgy van az emberek szájába rágva,úgy van megfogalmazva,hogy ne is gondolkozz,csak a gyűlölet kapjon el,és az egy oldalú gondolkodás.


Vagy szerinted ezek a bombák amiket ledobálnak csak isis személyeket öl? Nem gondolom..

Kicsit más...
Hirosima?
Talán még mindig születnek "degenerált" emberek..
Arról még a történelem könyvekben is írnak,na de nem azt hogy ledobták és megöltek 2 millió embert vele...
Elismernék saját megoldásukban az óriási hibát,és egyezést a "rosszak" elveivel.

Az is fura,hogy bármi van,kell egy Bin Laden,vagy egy Osama..
Egy személy,akit fölruháznak ördögi tulajdonságokkal,csak is azért hogy a népet tudják uszítani ellenük.
Pl,amerikában a megkérdezettek 95%-a támogatta az Afganisztán elleni támadást és háborút,de csak 4%-uk tudta hogy hol is van ez az ország... :roll: :)
1. Nem az Osama Bin Ladenre gondolsz...? :hmmm:
3. Szidod a netet, hogy manipulatív, de azt egybol benyeled hogy csak 4% tudja hogy hol van Afganisztán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. november 24., kedd 22:49

csababarca írta:Arról még a történelem könyvekben is írnak,na de nem azt hogy ledobták és megöltek 2 millió embert vele...

Ezt miro írta, én erre reagáltam.
Hogy nem feltétlen tankönyvből kell kiindulni ilyen esetben, mert indokolt az ha nincs benne. Az indok,hogy győztesek írják,meg eleve pozitivista történetszemlélet van azért, és Hirosimánál is azért az van kiemelve hogy győzelem,mert az volt a fontosabb, legalábbis a mi szempontunkból nézve.

Remélem érthető, ugyanarról beszélünk,és ugyanazon az oldalon vagyunk.
ebben is ki lehet,mert nem 2millió halt meg és a tankönyv is írja, szóval ebben az esetben pont hogy lehet kiindulni belőle :)

a többit értem és írtam is,de én most konkrétan Hirosimáról beszéltem,hogy ott nem olyan ördögien összeesküdve el van hallgatva az igazság, mert nincs, amit egy átlagembernek tudnia kell róla,az mind benne van(a legtöbben,természetesen mindet nem ismerem :D :D )

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 22:41

Arról még a történelem könyvekben is írnak,na de nem azt hogy ledobták és megöltek 2 millió embert vele...

Ezt miro írta, én erre reagáltam.
Hogy nem feltétlen tankönyvből kell kiindulni ilyen esetben, mert indokolt az ha nincs benne. Az indok,hogy győztesek írják,meg eleve pozitivista történetszemlélet van azért, és Hirosimánál is azért az van kiemelve hogy győzelem,mert az volt a fontosabb, legalábbis a mi szempontunkból nézve.

Remélem érthető, ugyanarról beszélünk,és ugyanazon az oldalon vagyunk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. november 24., kedd 22:34

csababarca írta:Realfan, lehet én vagyok fáradt de most elbeszélünk egymás ellen, és az alaptémától is messzire ment el a beszélgetés.
Én reflektáltam valamire, korábban, oda térjünk vissza gondolatban, és akkor láthatod hogy egyről beszélünk.

Nekem nincs bajom a tankönyvekkel, elnézést ha ez jött le, mondom nem egy embert személyesen ismerek aki ezzel foglalkozik.
És én sem a gyílemberes fajtàból:D
az alap problémád,ha jól értelmezem, az volt, hogy Hirosimánál mi van hangsúlyozva, szerintem pedig azzal nincs probléma,történelem tankönyv, mit hangsúlyozzon?hogy az atombomba milyen elváltozásokat okoz?egy középiskolás tankönyvben szerintem igenis ez legyen hangsúlyozva,az áldozatok száma meg van említve,nincs semmi elhallgatva, még az is meg van,hogy egy fajta erődemonstráció volt, de elsődlegese,hogy véget ért egy világháború, ami szerintem egy elég fontos dolog történelmileg :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 22:28

Realfan, lehet én vagyok fáradt de most elbeszélünk egymás ellen, és az alaptémától is messzire ment el a beszélgetés.
Én reflektáltam valamire, korábban, oda térjünk vissza gondolatban, és akkor láthatod hogy egyről beszélünk.

Nekem nincs bajom a tankönyvekkel, elnézést ha ez jött le, mondom nem egy embert személyesen ismerek aki ezzel foglalkozik.
És én sem a gyílemberes fajtàból:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. november 24., kedd 22:25

soadroli írta:
realfan írta: valóban,de nem hamis adatok vannak benne, vagy valaminek a full ellenkezője, max nincs benne minden, vagy nem teljesen,de nem is hazudik
hát azért ha valaki pl. a holokausztról akar olvasni, annak nem a tankönyveket fogom ajánlani :D
akármilyen történelmi eseményről tudni akar valamit, nem a tankönyvet ajánlom, de a célnak teljesen megfelelő a legtöbb, mert nem is jobban kell tudni róla, ha érdekeli utána olvas az ember, ha nem,akkor jobban nem is kell tudnia
csababarca írta:De hát ezt írtam pont, hogy bizonyos szemszögből van írva, ami nem hazugság, egyáltalán nem. Csak hangsúlyosabban van kiemelve most megint maradok a Hirosimas esetnél, hogy Japán kapitulációját okozta, és a háború végét, az meg hogy meghaltak sokan meg van említve de nem az a hangsúlyos.
ezt nem igazán értem, mindkettő elég hangsúlyos, de mivel a fontosabb esemény a háború befejezése volt, mégis mit írjanak?hogy utána évekig vizsgáltak a túlélőket?szerintem ez egy középiskolás diáknak nem túl fontos tudni való, amit tudnia kell, az benne van,ha többet akar utána olvas vagy ezzel tanul tovább, nem tartom megfelelőnek a legtöbb tankönyvet, de azt sem, hogy minden áron le akarják őket húzni, mert van nagyon sok ténylegesen jó, amit nemzetközi szintű történészek írtak, nem pedig egy a magyarok a szíriszuról jöttek elméletben hívő ember,igen ilyen is van.....

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. november 24., kedd 22:15

realfan írta: valóban,de nem hamis adatok vannak benne, vagy valaminek a full ellenkezője, max nincs benne minden, vagy nem teljesen,de nem is hazudik
hát azért ha valaki pl. a holokausztról akar olvasni, annak nem a tankönyveket fogom ajánlani :D
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 22:14

De hát ezt írtam pont, hogy bizonyos szemszögből van írva, ami nem hazugság, egyáltalán nem. Csak hangsúlyosabban van kiemelve most megint maradok a Hirosimas esetnél, hogy Japán kapitulációját okozta, és a háború végét, az meg hogy meghaltak sokan meg van említve de nem az a hangsúlyos.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. november 24., kedd 22:11

csababarca írta:
realfan írta:

no no, ezt azért óvatosan, több szakembert is ismerek, aki történelem könyveket ír és nem csak úgy hasra ütés szerűen teszik, mint ahogy azt divatos hangoztatni.....

Én is ismerek, mivel jópár tanított, tanít is.
De pont ezt írtam egyébként én is, hogy szabályozva van azért...nagyon sok kritériumnak kell megfelelni itthon egy tankönyvnek, pl a NATnak feltétlen.
De más téma ez, lehetne erről is okfejteni, hogy jó e ez vagy sem.
valóban,de nem hamis adatok vannak benne, vagy valaminek a full ellenkezője, max nincs benne minden, vagy nem teljesen,de nem is hazudik

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 22:02

realfan írta:

no no, ezt azért óvatosan, több szakembert is ismerek, aki történelem könyveket ír és nem csak úgy hasra ütés szerűen teszik, mint ahogy azt divatos hangoztatni.....

Én is ismerek, mivel jópár tanított, tanít is.
De pont ezt írtam egyébként én is, hogy szabályozva van azért...nagyon sok kritériumnak kell megfelelni itthon egy tankönyvnek, pl a NATnak feltétlen.
De más téma ez, lehetne erről is okfejteni, hogy jó e ez vagy sem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. november 24., kedd 21:57

csababarca írta:Mondjuk az,hogy mi van a történelemkönyvekben ne legyen kiindulópont, azt elég erősen szabályozzák ma már, meg szabályozták régen is. Meg úgy általában a történelmet a győztesek írják, a győztes szempontból, tehát Hirosima esetében se az van kiemelve,hogy meghalt a bombázás következtében 170ezer ember, hanem hogy ledobtuk,kapituláltak,nyertünk.

no no, ezt azért óvatosan, több szakembert is ismerek, aki történelem könyveket ír és nem csak úgy hasra ütés szerűen teszik, mint ahogy azt divatos hangoztatni.....

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 24., kedd 21:42

csababarca írta:Mondjuk az,hogy mi van a történelemkönyvekben ne legyen kiindulópont, azt elég erősen szabályozzák ma már, meg szabályozták régen is. Meg úgy általában a történelmet a győztesek írják, a győztes szempontból, tehát Hirosima esetében se az van kiemelve,hogy meghalt a bombázás következtében 170ezer ember, hanem hogy ledobtuk,kapituláltak,nyertünk.
Pontosan. :agree: :agree:
De mint ez,ugyanúgy minden szabályozva van,illetve másként van kiemelve,ferdítve, szerintem...
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 21:40

Mondjuk az,hogy mi van a történelemkönyvekben ne legyen kiindulópont, azt elég erősen szabályozzák ma már, meg szabályozták régen is. Meg úgy általában a történelmet a győztesek írják, a győztes szempontból, tehát Hirosima esetében se az van kiemelve,hogy meghalt a bombázás következtében 170ezer ember, hanem hogy ledobtuk,kapituláltak,nyertünk.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 24., kedd 21:23

Ma már nem nagy kunszt megoldani h akár több 100 kilométerről is 5 méteres pontossággal érjen célba egy rakéta.
Nem nagy kunszt,de ezek a bombák nem gondolod hogy 5 méteres körben is robbannak.

az afganisztáni háborút azután támogatta az amerikai nép, hogy lerombolták az ikertornyokat.
------->
Ami ugye kitudja h valójában kikek a műve
Tehát ugyanott vagyunk ebben.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. november 24., kedd 21:16

nem a civil lakosságot bombázzák, meg nem találomra ledobálgatnak bombákat, lesz ami lesz. Különböző isis állomásokat, raktárakat, stb bombáznak. Ma már nem nagy kunszt megoldani h akár több 100 kilométerről is 5 méteres pontossággal érjen célba egy rakéta.

nemtom milyen iskolába jártál, de érdekes hogy nem tanították h hányan haltak meg hirosimában

az afganisztáni háborút azután támogatta az amerikai nép, hogy lerombolták az ikertornyokat. Ami ugye kitudja h valójában kikek a műve
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 24., kedd 21:11

VanillaSky írta:Másrészről ez a ma is felhozott, de "hát a keresztények is ezt" csinálták.
A "nyugat" csinálta ezt, nem a keresztények. Kérdezz meg amerikai őslakosokat. Nem azért gyaktak le 80-100 millió indiánt, mert nem keresztények voltak. :( Egyszerűen teret nyertek a "fehérek", ahogy most az arabok is próbálkoznak.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 24., kedd 21:06

VanillaSky írta:

A konteók szintén érdekelnek. Egy internet alapú világban, ahol műholdak kalimpálnak a fejünk fölött hova rejtették el ezt a 100 ezer civilt? Mikor haltak meg és miért nem írnak róla?
Internet alap,műhold,lehet bármi.
Mind cenzúrázva van,és mind irányítva van.
Szerinted bármi fölkerülhet csak úgy a netre..?( Most nem a mónika showra és a polgár jenőre gondolok)
Okosan van ez megoldva...Úgy van az emberek szájába rágva,úgy van megfogalmazva,hogy ne is gondolkozz,csak a gyűlölet kapjon el,és az egy oldalú gondolkodás.


Vagy szerinted ezek a bombák amiket ledobálnak csak isis személyeket öl? Nem gondolom..

Kicsit más...
Hirosima?
Talán még mindig születnek "degenerált" emberek..
Arról még a történelem könyvekben is írnak,na de nem azt hogy ledobták és megöltek 2 millió embert vele...
Elismernék saját megoldásukban az óriási hibát,és egyezést a "rosszak" elveivel.

Az is fura,hogy bármi van,kell egy Bin Laden,vagy egy Osama..
Egy személy,akit fölruháznak ördögi tulajdonságokkal,csak is azért hogy a népet tudják uszítani ellenük.
Pl,amerikában a megkérdezettek 95%-a támogatta az Afganisztán elleni támadást és háborút,de csak 4%-uk tudta hogy hol is van ez az ország... :roll: :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 20:41

VanillaSky írta:...
ezzel úgy végig egyetértek.
Amiket leírtál országok, stb, ezek szerintem is így vannak. De itt megint el kell különíteni a hasznot húzó elitet a civilektől.
Én amikor másfél milliárdról beszélek,főként a civileket értem, és nem gondolom,hogy mind terrorista lenne,vagy mind az ISIS tagja. Ez nincs is így, tény.

A kereszténység megint más kérdés,főként mert kigyógyult ebből a dologból, a keresztes hadjáratok megint más fejezet, ott később már a haszonszerzés volt a fő szempont,nem az iszlám-keresztény ellentét, reformáció is érdekes volt azért, de nyilván ami most van nem hozható egy szintre azzal,ami akkor történt.

Szóval köszi,hogy ezt így leírtad, szép összefoglalója a dolgoknak.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. november 24., kedd 20:35

600 év ide vagy oda, sose az egész iszlám állt be ezek mögé, mindig csak egy baromi szűk réteg.
Erre mindig kíváncsi voltam. Kik állnak mögötte valójában? Mennyire szűk az a réteg és egyáltalán mekkora szerepet játszik benne a vallás felekezeti csatája? Törökország, Szíria, Irán, Irak, Afganisztán, Szaúd-Arábia ... mind benne van egyik vagy másik oldalon kormányzati szinten tevőlegesen vagy megtűrve a létüket. Szóval tényleg annyira szűk az a keresztmetszet?

Másrészről ez a ma is felhozott, de "hát a keresztények is ezt" csinálták. Holott nem. A keresztes hadjáratok nyilvánvaló politikai okai mellett az arabok-keresztények harca volt évszázadokon át, ezelőtt 700 évvel, rengeteg mocsoksággal. Viszont az ortodox-katolikus egyházszakadást ráhúzni a síita-szunnita ellentétre nagyfokú tudatlanság. A katolikusok is bomlottak, evangélikusok, kálvinisták, anglikánok, anabaptisták, baptisták, metodisták, unitáriusok, pünkösdiek, kvékerek...a protestánsok már közel sem ölték halomra egymást, sőt az egyetlen Szervét Mihály volt akit kivégeztek, legalábbis a leírások szerint. Az inkvizíció eljárása - ami formális jog, tényszerűen óriási jogtalanságokkal - is élt elég sokáig halottainak száma mégis elenyésző a muzulmán leágazások egymás közötti háborúihoz képest.

Másrészt nálunk már világnézeti semlegesség uralkodik, így az állam meg az egyház elválik. Náluk meg nem éppen.

Szóval a jelenlegi még létező gazdasági előnyünket ésszel kéne használni, természetesen nem általánosítva és sztereotípiákban gondolkodva, de nem is úgy, ahogy az elmúlt 25 évben. Feltartott kezekkel, csapj a tenyerembe módon majd jól elleszünk lázálmokat követve, mert nem működik és az Isis ennek már csak egy kivetülése.
Aha,meg vagy 100.000 civilt,csak arról nem írnak.
A konteók szintén érdekelnek. Egy internet alapú világban, ahol műholdak kalimpálnak a fejünk fölött hova rejtették el ezt a 100 ezer civilt? Mikor haltak meg és miért nem írnak róla?

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. november 24., kedd 20:09

dzsi91 írta:
csababarca írta: Azért érdekes módon néhány helyen elég szépen eléldegélnek, senkit sem bántva.
Hol? Nem csak a terroristakrol van szo,ahol ezek az előemberek megjelennek ott bűnözés,gyilkosság,nemierőszak,kosz és retek van...
Jó oké.
Ha ilyen szinten van a vitakultúrád,hogy előembereknek hívsz másfél milliárdnyi embert,csak mert egy más vallásban hisznek (ami kényesen sok ponton egyezik a kereszténységgel), akkor nem tudok mit csinálni.

Bűnözés, gyilkosság, nemierőszak. Ezek mind jelen vannak mindenhol a világban.
Kosz és retek. Javaslom Mexikót, nézz körül a csontkeresztény országban milyen állapotok vannak.
Ezek egyáltalán nem ettől függnek, ahol ember van,ott ezek jelen vannak.


Most mintha védeném őket úgy tűnik, nem védek semmilyen vallást, nem hiszek egyik vallásban sem, de nonszensz ez a megbélyegzés. Ha látok egy keresztényt legközelebb majd mondom neki hogy te boszorkányégető...biztos jogos vád lesz részemről.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég