OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 4., péntek 16:02

Ingatlanban.
Annyi még nincs. :(
Legutóbb 51 forintot kaptam .
Na, arra nem vagyok rászorulva, akkor ezt kihagynám. :lol: Köszönöm a válaszokat. :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: OFF

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 4., péntek 15:06

Srácok, félretett pénzt hol érdemes tartani?
Nekem az OTP-nél van takarékszámlám de az egy /elnézést a szóhasználatért/ lófasz . Nem akarom lekötni hosszabb időre ezért havi kamatozás van de az egy nagy semmi . Lejön a kamatadó , az EHO és alig kapsz valamit . Legutóbb 51 forintot kaptam . :lol: :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. december 4., péntek 14:55

Pipita írta:Srácok, félretett pénzt hol érdemes tartani?
Ingatlanban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 4., péntek 13:36

Nem szeretném, feszélyez a készpénz, gyűlölöm.Olyan jó tudni hogy van miközben nem is látom. :lol:
Akkor vegyél belőle aranyat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. december 4., péntek 13:31

Mert akárhol tartod lopnak belőle. :lol:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. december 4., péntek 13:24

Hat en az osszes penzem a penztarcamban tartom. :-(

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. december 4., péntek 13:22

Otthon a párnában.


Komolyan.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 4., péntek 13:20

Srácok, félretett pénzt hol érdemes tartani? Most a paypal accountomon tartom, de azt nem tartom a legbiztonságosabb helynek. :lol: Szóval hol érdemes? Kivenni kp-ben és itthon tartani semmiképpen nem szeretném. Raiffeisen Banknál vagyok, náluk érdemes egy savings accountot nyitni? Vagy mit tudtok tanácsolni? Ha valaki ért hozzá. Nem szeretném azt se, ha csődbe menne a bank és buknám a pénzem, de azt se, ha feltörnék az accountomat és buknám a pénzem, és azt se, ha betörnének a lakásomba és buknám a pénzem. :lol: Melyik a legbiztonságosabb, illetve savings account esetén lehet-e kamatoztatni, és magamtól szabom meg, hogy melyik hónapban mennyit akarok rátenni, vagy fix helye van?

Előre is köszönöm a válaszokat, remélem nem vagyok túl nagy gyökér, de abszolút analfabéta vagyok ehhez (is).

szerk.: a savings account az magyarul takarékbetét-számla?
Faust írta:Otthon a párnában.


Komolyan.
:mrgreen: Miért?
Nem szeretném, feszélyez a készpénz, gyűlölöm.Olyan jó tudni hogy van miközben nem is látom. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2015. december 4., péntek 13:24-kor.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. december 3., csütörtök 1:21

Balett/opera belépők.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 2., szerda 23:40

Akkor sem tudnék ilyeneket csinálni ha keresztre feszítenének :lol: :lol:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 22:19

Hát...ő...inkább vegyen pulcsit szerintem. :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 2., szerda 22:14

Én általában személyesebbeket próbálok először kitalálni -sajna hamar kifogy az ember az ötletekből- aztán ha bukott minden, akkor indulok el az ilyen apróságok után kutatni. A közös kép keretbe rakva szerintem jó alap/menekülőútvonal lehet a már pánik ajándékkutatás során. :D Pár kreatívabb dolog, amit ellőttem/ami esetleg alapként szolgálhat bárkinek:
-Minimális PhotoShop tudással összeraktam olyan képet (én is a netről vettem az ötletet), ami fel van osztva 25 téglalapra ilyen 5x5-ös elrendezésben, és minden képen úgy tartom a kezemet, hogy az egész képen egy szívet formáljon meg az egész
-Egy olyan kis "kvízfüzet" összeállítása, amiben közös élményekről/ismerősökről/az életünkben fontosabb pontokról vannak kérdések, és ha pl. egy szám a válasz a kérdésre, akkor a következő kérdést már csak akkor találja meg ha tudja a választ, és arra az oldalra lapoz. Nem valami nagy dolog de jól el lehet szórakozni vele
-Fotóalbum: Szombathely elég kicsi város, összegyűjtöttem a fontosabb helyeket, ahova valamilyen szép emlék köt minket, lefotóztam őket és beraktam őket egy albumba. Ezt is tovább lehetett volna még fejleszteni, de így is faszásra sikerült.
-+1: valamilyen ötletes videó is nagy sikert arathat (nem olyan :shutup: ) :lol:

Tervben van még valamikor a kvíz olyan szinten továbbgondolása, hogy "élőben" megcsinálni az egészet. Tehát elindul egy ponton a játék, ott talál egy kérdést és a következő állomásra úgy jut el, hogyha meg tudja fejteni a feladványt. Amolyan Gone girl-ösen, de remélhetőleg nem ugyanazzal a végkifejlettel. :D

Én tavaly szülinapomra kaptam egy dobozt tele cetlikkel (~180 db), rajtuk pár kedves szó/mondat/idézet/vicces emlékek stb. A dobozból kétnaponta húzok egyet, és így kellene elvileg 1 évig kitartania. Nagyon ötletes és tényleg megmosolygtató az egész.

Remélem valakinek adtam pár jó ötletet, ennyi jutot most eszembe. :)
.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 21:47

Olyan ajándékot érdemes venni amit kicsit magadnak is veszel..érted. Szakácskönyv, Wellnessezés, fehérnemű..had ne soroljam. Ezeket a sablonokat első évben ellövi az ember általában.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk egy Real mezt lehet veszek neki most, lehetőleg Gündiset, attól nőne meg a tesztoszteron szintem :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. december 2., szerda 21:46

Azt meg tudja valaki mondani, hogyha facebookon le van tiltva valaki, akkor instagramban sem jelenik meg az követés ajánlásnál az illető?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 2., szerda 21:43

Nem mindenki olyan kreatív, hogy vesz a barátnőjének életnagyságú Gündi bábut, hogy aztán saját célre tudja használni... :mrgreen: Bár az is igaz,hogy ha lesz gyerekem 3 éves korától mindig Lego-t fog kapni... szóval maga a logika nem hibás :shifty: :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 21:40

Marky írta: más: barátnőmnek gondolkozok a karácsonyi ajándékon. nem nagy dolgokban, inkább csak kedves kis apróságokon agyalok, mint egy kis ezüstgyűrű, könyv, vagy egy pulcsi. szerintetek jó irányban tapogatózok? :D
Remek ázsiai kézműves technikákkal foglalkozó könyvek vannak, ha érted. :lol:

Amúgy elég sablonos dolgok ezek, gondolkodj még. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 2., szerda 21:30

Marky írta:
más: barátnőmnek gondolkozok a karácsonyi ajándékon. nem nagy dolgokban, inkább csak kedves kis apróságokon agyalok, mint egy kis ezüstgyűrű, könyv, vagy egy pulcsi. szerintetek jó irányban tapogatózok? :D
Klasszikus, beválik :D Én is hasonlókon gondolkodok. Könyv, ékszer, ruha tuti találat mindig. :) Majd tisztul a kép ha nem köti le minden időm az egyetem :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak nagyobb méretű ruhát ne vegyél neki mert utána nem lesz kinek venned bármit is :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. december 2., szerda 20:01

nem csak a pillangószelepnél, hanem maga a motor is lehet már szarráhajtva. ezek az e46-ok most úgy kerülnek be itthonra állítólagos 190-200ezer futással, hogy a földet is megkerülték már. nem lehet tudni, belenyúlsz e a tutiba, vagy minden hónapban előjön valami hülyeség... ráadásul lassan olyan autók az e36-46-ok, mint a suzukik. boldog-boldogtalan ezeket tolja.
ha évi 25 ezer alatt mész, rövidebb utakra, esetleg városban, mindenképp benzinest vegyél. a dízel se fogyaszt kevesebbet a városban, de a pénztárcád jobban megsínyli egy szerelésnél.

más: barátnőmnek gondolkozok a karácsonyi ajándékon. nem nagy dolgokban, inkább csak kedves kis apróságokon agyalok, mint egy kis ezüstgyűrű, könyv, vagy egy pulcsi. szerintetek jó irányban tapogatózok? :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 1., kedd 21:29

Pillangószeleppel lehetnek nagy bibik a Bömbiknél.
Érdemes utánaolvasnod, ha még nem hallottál róla. Totalcaron találsz bőven cikket róla
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 1., kedd 21:13

Hát mit ne mondjak, lehet fura hozzáállás, de majd kiderül. Nyilván nem csak BMW-t nézek, mert Peugeot 406, Volvo s40, Passat, Bora, Seat toledo, stb. Szűkül majd a sor, ha odakerülök, plusz utánajárok a fontosabb dolgoknak. DE annyira nem létszükség a kocsi (amúgy is jövő őszre tervezem a vásárlást, ha összejön a pénz), hogy csak azért vegyek, hogy legyen... ennyi pénzt kiad az ember valamiért, akkor azért azt szeresse is valamilyen szinten. Én meg tudom magamról, hogy amikor lesz saját kocsim, arra nagyon oda fogok figyelni. Pécsen még könnyű megoldani a közeledést még, mert majd ide fogok visszajönni. Szóval, amíg nem találok megfelelő kocsit, addig bőven elleszek a busszal is.

De amúgy köszi a válaszokat. :)
Mondjuk én nem ölöm agyon,
Na, mondjuk ezzel nagyjából én is így lennék.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég