OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: OFF

HozzászólásSzerző: filatáska » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:17

Ért valaki itt a sportsérülésekhez? :) Visszatérő problémám a hátsó combizmom (combhajlító), mindig meghúzódik hol a jobb hol a bal. 3 év alatt kb 6-8-szor sérültem le. Illetve mi a különbség a húzúdás és a részleges szakadás között? Általában 4 hét mire újra maximálisan tudom terhelni (sprintekre gondolok). Attól félek, hogy ilyen időtartamú sérülés már nem húzódás, hanem inkább részleges szakadás, de lehet hogy hülyeséget írok. Valaki felvilágosítana erről? Orvosnál még nem voltam vele, tudom nagy hiba, de nem űzöm olyan komoly szinten a focit hogy emiatt orvoshoz menjek. Annyit még, hogy nem a bemelegítéssel van a baj, mindig edzés/meccs vége felé sérülök meg, általában érzem is, hogy fáradtak a lábaim, de nem tudok odamenni az edzőhöz, hogy bocsi fáradt vagyok most kiállok kicsit. :D

Illetve mik a vélemények/tapasztalatok ezekről a színes tapaszokról/szalagokról? Érnek valamit vagy csak placeboo? :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 16., vasárnap 11:32

Ha mar Kaufland, akkor a 2 literes Kreskovat is tudom ajanlani.
Ne tegezzél légyszíves. :lol:
Asszem tudnék mesélni, de a haverjaim még többet. :Đ
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 16., vasárnap 11:30

realistahuni írta:
John Wesson
Csegyetemista első számú tömény. :mrgreen:
Egyszer kóstoltam, amúgy se vagyok whysky párti de meghalnék ha egy decit meg kéne innom abból. :lol:
Ennek ellenére Kauflandban folyamatosan ment a készletfeltöltés, mert elég jól fogyott az áru. :lol:
En a Stalinskayaval vagyok ugy, hogy egy kortytol is meghalnek. Haverok szerint erettsegi bankett vegen mar az uveggel tancoltam. :lol: Arrol az esterol nem sok mindenre emlekszem, de szerintem csak at akarnak verni. :mrgreen:

Ha mar Kaufland, akkor a 2 literes Kreskovat is tudom ajanlani. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 16., vasárnap 11:04

John Wesson
Csegyetemista első számú tömény. :mrgreen:
Egyszer kóstoltam, amúgy se vagyok whysky párti de meghalnék ha egy decit meg kéne innom abból. :lol:
Ennek ellenére Kauflandban folyamatosan ment a készletfeltöltés, mert elég jól fogyott az áru. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 16., vasárnap 9:46

A John Wesson - energiaital parost nem mondanam minoseginek, viszont bulik elott alapozasnak tokeletes. :mrgreen:

A Ballantines, Red Label nekem se jott be, a Jack Daniels meg a Chivas Regal viszont annal inkabb. Ennek ellenere ritkan iszok whisky-t, a palinkat meg a kremlikoroket, foleg Sheridan's vagy Baileys, jobban szeretem.
peti_madrid írta:Addig meg marad a sör, meg az Unicum :D
Unicumot egyszer kostoltam, de eleg is volt. A Jager viszont nagy kedvenc. :D
Realista24 írta:
nmate írta:Frei jó, de nem adnak vizet a kávé mellé. Meg sütit sem. Nálam ez alap lenne amúgy, Kármán kollégium büfében is kapni sütit/csokit és csak 160 a presszó.
Én inkább a vizet hiányolom, de az íz kárpótol.
Ti kavezas elott vagy utan szoktatok vizet inni?

Ha jol tudom, valamikor az 1600-as evek kozepen Ausztriaban kezdtek el eloszor vizet adni a kave melle, hogy elotte lemossak az izlelobimbokat, igy a kave aromaja is jobban erzodjon. Tobb orszagban viszont a kesernyes utoiz miatt kavezas utan fogyasztottak el a vizet. Meg hat a fogorvosok szerint is jobb minel hamarabb lemosni vizzel a fogakat.
A Frei-ben pont ezert nem adnak vizet, mert nem akarjak, hogy kavezas utan azonnal megigyuk a vizet es ezzel lemossuk a kave utoizeit. (legalabbis egy par evvel ezelotti interjuban ezt olvastam :Đ )

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 16., vasárnap 4:43

En Macallantol nem dobtam magma hanyatt, de mondjuk nem is valami kifinomult az izlesem. Persze jo volt, de ha ki kene fizetni, akkor inkabb nem koszi. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. augusztus 16., vasárnap 4:34

sonic írta:Bushmills vagy Jameson. :)
Végre valaki! Ír whisky-t igyon mindenki, és fel ne merje ütni valami üdítővel :)

Viszont ha nem ír, akkor mindenképpen scotch, irtózom az amcsiktól, nem az én világom. Akkor inkább egy jó Chivas, vagy egy nemesebb Glenfiddich. Na meg természetesen addig nem halunk meg, amíg nem ittunk egy igazán jó Macallant :D Nem iszom szinte soha whisky-ket, de ha igen, akkor inkább egy jobbra nevezek be.





Addig meg marad a sör, meg az Unicum :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 15., szombat 23:25

Bushmills vagy Jameson. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. augusztus 15., szombat 23:06

Chivast még nem ittam,majd kipróbálom,csak az még drágább ugye. Ballantine's, JW nekem nem jön be. Azaz, a RedLabel,meg még valamelyik,csak nem tudom melyik szín volt. :D Jim RedStagot bírom még,bár ugye az más kategória,jobban itatja magát :x .
Próbáltam én is 1-2 olcsóbba,de jóval gyengébb minőség olt így hagytam is őket másoknak :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 15., szombat 23:03

Az asszonynak se lesz mindegy majd ősztől, mikor hazaesel mit ittál előtte, minőségit vagy nem :lol: Csak az éjszakáját rontod el vagy a másnapját is, plusz elfogyasztod-e a házi patikát :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 15., szombat 23:01

sebydani írta: Hát persze, így van ez mindennel, nézd meg milyen drága a minőségi kefír pl. :mrgreen: Ha gondolod most épp kifogytam, összedobhatunk valami jó fajtára :lol:
Szerintem fosi küld neked térítésmentesen szívesen, nem lesz ezzel gond. :lol:

A régi énem inkább venne valami olcsó szart aztán bekeverné kólával, de ma már azért próbálok figyelni a minőségre. :D
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 15., szombat 22:56

ziro4vr írta:Ballantine'st hagyjuk, lóhugy. :mrgreen: Red Labelt én se csípem, JD vagy Chivas, azok az igazi piák. Árban is. :lol:
Hát persze, így van ez mindennel, nézd meg milyen drága a minőségi kefír pl. :mrgreen: Ha gondolod most épp kifogytam, összedobhatunk valami jó fajtára :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 15., szombat 22:46

Ballantine'st hagyjuk, lóhugy. :mrgreen: Red Labelt én se csípem, JD vagy Chivas, azok az igazi piák. Árban is. :lol:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 15., szombat 22:44

Marci77 írta:
Whiskey-kel hogy álltok? Én a skótokat nem szeretem ellenben a Jack+Jim duóval. Melyik az ami még ezekkel kb egy árban van és jó? Mást nem nagyon próbáltam..
:salute: :salute: :salute: :salute: :salute:
Ez a whiskeynek szólt :mrgreen: Én imádom. Nekem is a Jack a favorit abból a kategóriából, Ballentine's nekem nem jön be igazán,a JW-ből a Red Labelt se szeretem, viszont a green,black,blue label az már más kávéház :mrgreen: Drágábbak közül olyan sok félét még nem ittam, viszont a Chivas iszonyatosan jó volt , plusz a 12,14,15 éves Glenfiddichek is abszolút megérték a pénzüket :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 15., szombat 22:38

Marci77 írta: Whiskey-kel hogy álltok? Én a skótokat nem szeretem ellenben a Jack+Jim duóval. Melyik az ami még ezekkel kb egy árban van és jó? Mást nem nagyon próbáltam..
Ott van még a JW vagy amit én kedvelek még az a Chivas. Persze ilyeneket nem mindennap vesz az ember az áruk miatt. :lol:
Nem illik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. augusztus 15., szombat 22:33

peti_madrid írta:
Marci77 írta: Az utobbi idoben a buzasoroket megszerettem es ezzel kapcsolatban lenne is egy kerdesem,hogy miert adnak hozzajuk citromot? Azaz mi a funkcioja,ezt sajnos nem tudom :(

Mondjuk en meg kiemelem a sorok mellett akarmennyire izesitett,a meggysoroket. Egy jo belga/kezmuves meggysornel nem sok jobb van. :) (erossegre meg ugyis 6% felettiek azaz meg erosebbek is egy olcsobb alapnal)
A búzasörös kérdésre: azért raknak bele citromot, mert a búzasör alapjáraton édeskés, vajszerű valami, aminek nincs kimondottan sör íze. Viszont ha belepottyantod a citromot, az pont megadja azt a savasságot, illetve kesernyés ízt, amit mondjuk egy lagertől (világos sörtől) várnál. Nem kötelező belerakni, viszont akkor más íze van ugyebár.
Kösz a választ,most már így tudom :D

Whiskey-kel hogy álltok? Én a skótokat nem szeretem ellenben a Jack+Jim duóval. Melyik az ami még ezekkel kb egy árban van és jó? Mást nem nagyon próbáltam..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: OFF

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 15., szombat 22:28

Zipfer Radler (Lime)
Nagyon finom,Mo-n még nem láttam,de itt sokan itták és kipróbáltam,esküszöm patent nagyon. :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. augusztus 15., szombat 20:57

KAG írta:Legalább az a felmérés tényleg igaznak bizonyul, hogy mi vagyunk az egyik legnagyobb szeszfogyasztó ország az EU-ban :lol: :lol:
Hát igen. Egyetemi éveim alatt amikor volt zh és jó fos lett, találkoztam ismerősömmel (neki is jó fos lett), csak annyit kérdeztem: Sör? Ő meg csak annyit válaszolt: sör. :lol: Mindig találtunk valami indokot, amiért ittunk. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 15., szombat 20:40

Amikor a szemben lévő üres fodrászatnál dörömböltünk ittasan, hogy engedjenek már be egy hajvágásra... :mrgreen:

Illetve ott vesztettem el anno az abszint-szüzességem, az se volt rossz. Jó hely volt, bár volt ott mindenféle ember. :lol:
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. augusztus 15., szombat 20:35

Illetve régen volt a legendás hely, az Italtőzsde, na az volt a top.
Az jo volt, volt zenegep + olcso pia. :) Mas nem is kell.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég