OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 23., szerda 9:52

MesQueUnClub írta:Ez elég szubjektív, de én nem szeretem, nem tudom annyira testre szabni mint egy droidot, ráadásul mivel zárt oprendszer a legtöbb dolog ami kéne hozzá vagy fizetős, vagy old meg kategória. :D Számomra ez annyira nem jó. Továbbra is tartom, hogy aki csúcs telefont akar venni, abba nem a wp-k tartoznak bele.
Mondjuk ez attól is függ, hogy mire akarja használni a telefont. Én nem akarok (meg nem is tudok :mrgreen: ) root-olni, még a végén elbaszok benne valamit. :D A másik dolog, hogy amilyen programokat használok, azt a Wp-nek is van.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 23., szerda 9:31

Pipita írta:
a wp egy raklap hulladék.
Miért?
Ez elég szubjektív, de én nem szeretem, nem tudom annyira testre szabni mint egy droidot, ráadásul mivel zárt oprendszer a legtöbb dolog ami kéne hozzá vagy fizetős, vagy old meg kategória. :D Számomra ez annyira nem jó. Továbbra is tartom, hogy aki csúcs telefont akar venni, abba nem a wp-k tartoznak bele.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 23., szerda 9:02

Áthoztam a RM vs. Barca topicból, hátha:

"Kicsit off, de erről a katalán nagy függetlenedésről tudna nekem valamit írni? Meg, hogy mi a helyzet spanyol honban? Nem sokat tudok az ottani dolgokról, és érdekelne."

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. szeptember 23., szerda 8:44

Pipita írta:
a wp egy raklap hulladék.
Miért?
Nekem spec. iOS van, de ez engem is érdekelne. Miért?
A környezetemben, aki wp-t használ, teljesen elégedett, én még semmi konkrét negatívumot nem hallottam vissza. Ráadásul mivel az Androidnál sokkal letisztultabbnak, egyszerűbbnek és könnyebben kezelhetőbbnek (nem egyenlő azzal, hogy jobbnak!) tűnik, ezért szerintem mezei felhasználónak, aki nem akar elveszni a rengeteg opció-állítás-telepítés-háttérben futó programok stb. rengetegében, annak teljesen ideális választás lehet.
Mi lenne a negatív tapasztalat?
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 23., szerda 0:27

a wp egy raklap hulladék.
Miért?

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 23:12

R.M.C.F írta: Az a 950...az tényleg nagyon szép....
Szubjektív lesz, de a wp egy raklap hulladék. Az android pedig nyílt forráskódú rendszer ezért minden egyből elérhető rá. aki IOS párta az meg úgyis iPhone-t vesz, de így van ez jól. Ha tényleg top kategória érdekel

Samsung s6/s6 edge
Sony z3 de hamarosan kint lesz a z4
és ha már g3ad van akkor ott a g4
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 22., kedd 23:00

Mindenki, hogy meglepődött a lengyel lépésen.
Legjobban maguk a lengyelek. Azért hogy kifordult magából a világ hogy a románokkal, szlovákokkal, szerbekkel van meg a közös nevező, aki meg kicsit is lehetne szolidáris a magyarokkal, annak egyből megpuhult a gerince. Olyan nagyon nem lepődtem meg, a magyarok oldalán soha nem volt hosszú a szövetségesek sora, hát ez van. A fenti 3 néptől sem remélnék sokat (Fico majmolja OV-t a népszerűségért, a szerbek a horvátokat nálunk is jobban utálják, a románok meg csak fosnak hogy igy már nekik is tenni kéne valamit?), amikor rabló nyújtja a kezét, akkor azért illik gyanakodni.
Azért azt lehet látni, és engem csak ez az egy dolog vigasztal, hogy az egyszeri emberek nagyon nem úgy látják a helyzetet ahogyan a döntéshozók. A mostani horvát, lengyel, osztrák, német(?) kormányok szerintem már gondolkozhatnak is a szabadidős-tevékenységen, mert a következő választásoknál már csak statiszták lesznek.
A lengyel néptől ennél is többet várnék, ha egy cseppnyi emberiesség van bennük, akkor hangot adnak az elégedetlenségüknek, és nem facebookon, hanem értelmes formában.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 20:46

rashidm írta:
R.M.C.F írta:LG G3 -am van,lassan cserélnék....ki mit ajánl,ismer? Valami fa@a kis készülék kellene,mit mondotok a legújabb win -es telókról? Megy rajtuk a w10 is? Mert az elég jól mutathat. Vagy a droid sokkal jobb? nekem spec tetszik a win-es háttér,egyszerű,könnyen kezelhető,nem tartalmaz számtalan olyan elemet amit amúgy sem használok...stb......az iphone nem annyira szimpi, nagyon túlárazott szerintem.

Vélemények? Prémium kategória érdekel elsősorban.
Én tudom ajánlani a Lumia 930-t, nekem is az van. Minőségi kialakítás, stabil, gyors a rendszer (bár minden más wp-nél is :D), ha akarsz viszonylag jó képeket csinálni, van 20 MP-es kamerája. A Win 10, meg megy majd rá mint frissítés. De ha akarsz várni, akkor októberben vagy novemberben érkezik a Win 10 és mellé a Lumia 950 is.
Az a 950...az tényleg nagyon szép....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. szeptember 22., kedd 20:44

nCore

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Üdv
Olyan lehetőségem adódott, hogy tudok küldeni pár meghívót a fentebb említett oldalra.
Privátban lehet írni (email cím kell), de csak olyanok írjanak, akiket ismerek is innen az oldalról régóta, mivel felelősséggel tartozom a meghívottjaim után.

Mivel nincs végtelen számú meghívóm, majd írok mindenkinek, hogy tudok-e neki küldeni.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. szeptember 22., kedd 20:33

Pontosan, a fejlettebb 10%-ot lefölözik a nagyok, a még türhetőeket a következő réteg, a debileket meg küldik vissza a belépési pontra (magyar, olasz, görög), és megy majd hogy dehát a buta rasszista magyarok nem képesek integrálni szegény migránsokat.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 22., kedd 20:18

Nagyjából 10 százalékuk piacképes. Ezek bizonyára maradnak Németországban.

BTW, wilkommenskultur :lol:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 22., kedd 18:32

Mondjuk a 120 ezres osztásra kíváncsi vagyok milyen alapon fog zajlani? Egyfajta lottó? Barátom neked ez egy 5 találatos és mehetsz Münchenbe, Abdul te szarabbul jártál irány Baktalórántháza. :hmmm:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 22., kedd 18:20

Mindenki, hogy meglepődött a lengyel lépésen. :lol: Pedig nyílt titok volt, hogy ha a szomszédoknál ugorj van, ők csak annyit kérdeznek milyen magasra.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 22., kedd 11:39

Norbii írta:ez a mandiner majdnem eléri a 888 színvonalát.:D ezt a profilt már csak az nem látta hetek óta aki nem akarta, illetve a borítókép ellenére tartom hogy ha valóban veszélyt jelentett volna akkor lekapcsolják.
Talán el is olvashatnád, mielőtt write only módban beírsz valamit.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 22., kedd 8:33

R.M.C.F írta:LG G3 -am van,lassan cserélnék....ki mit ajánl,ismer? Valami fa@a kis készülék kellene,mit mondotok a legújabb win -es telókról? Megy rajtuk a w10 is? Mert az elég jól mutathat. Vagy a droid sokkal jobb? nekem spec tetszik a win-es háttér,egyszerű,könnyen kezelhető,nem tartalmaz számtalan olyan elemet amit amúgy sem használok...stb......az iphone nem annyira szimpi, nagyon túlárazott szerintem.

Vélemények? Prémium kategória érdekel elsősorban.
Én tudom ajánlani a Lumia 930-t, nekem is az van. Minőségi kialakítás, stabil, gyors a rendszer (bár minden más wp-nél is :D), ha akarsz viszonylag jó képeket csinálni, van 20 MP-es kamerája. A Win 10, meg megy majd rá mint frissítés. De ha akarsz várni, akkor októberben vagy novemberben érkezik a Win 10 és mellé a Lumia 950 is.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 22., kedd 5:17

ez a mandiner majdnem eléri a 888 színvonalát.:D ezt a profilt már csak az nem látta hetek óta aki nem akarta, illetve a borítókép ellenére tartom hogy ha valóban veszélyt jelentett volna akkor lekapcsolják.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 22., kedd 0:21

http://mandiner.hu/cikk/20150921_a_szir ... solt_ferfi

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. szeptember 21., hétfő 19:06

nmate írta:Párat már megittam, hidd el. :lol: Leffe jó sör, főleg a barna.
Staro itthon szar. Köze nincs az eredetihez.
Igyál Granátot vagy Szűretlen búzát csapolva, azokat Csehországból kapja a Borsodi Sörgyár, már eleve hordóba töltve. :)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 21., hétfő 17:08

füst írta:Tegnap történt Németországban
:sziv:
Nekem azt mondták hogy menekültek mennek oda, és hogy pont ez elől menekülnek. Na mindegy, legalább már Budapestet elkerüli ez a szeretetcsomag, hálás vagyok a szerb határzárért dolgozóknak.
Merkel hetekkel ezelőtt megbukott. Aminek speciel örülök, mert nem való ilyen buta nő egy ilyen erős gazdasági ország élére.

Ami "pozitív" az egészben, hogy ha ezt le merné vetíteni valamelyik sajtó (nem fogja) akkor végre látnák az emberek/vezetők, hogy milyen veszély fenyegeti Európát, ha nem kezelik helyén a helyzetet.

Legszomorúbb ebben az, hogy aki tényleg rászorulna és normálisan viselkedne, azok b_sznak rá majd a leginkább. De valamit tényleg kezdeni kell ezzel baromi gyorsan.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 21., hétfő 16:55

Tegnap történt Németországban
:sziv:
Nekem azt mondták hogy menekültek mennek oda, és hogy pont ez elől menekülnek. Na mindegy, legalább már Budapestet elkerüli ez a szeretetcsomag, hálás vagyok a szerb határzárért dolgozóknak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég