OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 26., szombat 10:58

Sok boldogságot és jó egészséget, tegnap tartottam is rátok egy random tejfakasztót. :cheers: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 26., szombat 10:38

Látszik karantén volt, csak úgy potyognak a madridom babák :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2021. június 26., szombat 10:26

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratulálok :mrgreen:
Én hat hónappal beljebb vagyok nekünk januárban született szintén kislány :sziv:
Minnél előbb szoktassatok rá a hason alvásra hidd el sok babakocsi küszöbön tologatást és órákon át való altatás megúsztok.
Biogaia nekünk bejött hasfájásra szinte megelőztük.
Mar írták igen a lidlis pelus nagyon jó minden tekintetben.
Mint fehérzaj nálunk ő vált be és olcsóbb mint egy új porszívót venni miután leégett :mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 26., szombat 8:44

Gratulálok Faust! Sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gunner » 2021. június 26., szombat 7:39

Faust, az este én is ittam a lányod egészségére! Isten éltesse, az anyját, az apját, s téged is (ahogy szokták mondani nálunk felé) :iszunk: :cheers: :happy:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 26., szombat 7:32

Faust írta: Jo de Mark melletted el mit varsz tole. :lol:

(Mennyire durva hogy talan meg a madridistan a moderatori topikba irtad amikor megindult Markkal a szules es ott ultunk tobben es feszultunk hogy mi lesz…rohan az ido, Csabi azota mar dinasztian munkalkodik…)

Koszonjuk szepen mindenkinek, foleg a Devenyes tanacsot, sajna egeszsegugyi okokbol csaszarozni kellett, ugyhogy jol jon a tipp, utanalesek. Egyebkent kislany a lelkem, Elina lett a becses neve. :) Epp itt alszanak mellettem, en nem tudok mert egyreszt meg mindig zsong a fejem - konkretan fel oraig bogtem amikor megsimizhettem eloszor - masreszt mert kicsengettuk egy atlag magyar eves fizeteset a klinikanak ahol nyilvan most szart be a klima, es nem birok izzadva aludni. :lol: De ez legyen a legnagyobb baj, ok az igazak almat alusszak.

Vasarnap megyunk haza, aztan be lesz mutatva a ket kutyanak, hat azt is valami elkepesztoen varom. :)
:lol: :lol:

Elina...bevallom sosem hallottam ilyen nevet (feltételezem ez is választási szempont volt, mármint a ritkasága ), de tetszik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2021. június 25., péntek 22:41

Faust írta: .

Vasarnap megyunk haza, aztan be lesz mutatva a ket kutyanak, hat azt is valami elkepesztoen varom. :)
Kutyák imádni fogják és védelmezni örökké :sziv: :D
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 25., péntek 22:25

Jo de Mark melletted el mit varsz tole. :lol:

(Mennyire durva hogy talan meg a madridistan a moderatori topikba irtad amikor megindult Markkal a szules es ott ultunk tobben es feszultunk hogy mi lesz…rohan az ido, Csabi azota mar dinasztian munkalkodik…)

Koszonjuk szepen mindenkinek, foleg a Devenyes tanacsot, sajna egeszsegugyi okokbol csaszarozni kellett, ugyhogy jol jon a tipp, utanalesek. Egyebkent kislany a lelkem, Elina lett a becses neve. :) Epp itt alszanak mellettem, en nem tudok mert egyreszt meg mindig zsong a fejem - konkretan fel oraig bogtem amikor megsimizhettem eloszor - masreszt mert kicsengettuk egy atlag magyar eves fizeteset a klinikanak ahol nyilvan most szart be a klima, es nem birok izzadva aludni. :lol: De ez legyen a legnagyobb baj, ok az igazak almat alusszak.

Vasarnap megyunk haza, aztan be lesz mutatva a ket kutyanak, hat azt is valami elkepesztoen varom. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 25., péntek 21:50

Steve írta:
Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Ne hülyéskedj már engem ez érdekel, nem bármi más vita itt. :sziv:

Tiszta szívből gratulálok Faust barátom! :agree: :sziv:

Fiú/lány? Név?

Élvezzétek ki a szülői lét minden pillanatát. Ha pedig majd azon agyalsz, hogy keveset alszol, fáradt vagy akkor gondolj arra, hogy egyre jobb és jobb lesz ez majd. Féléves kortól pláne.

Sok-sok boldogságot a picihez! :)
Márk három évig szarul aludt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 25., péntek 21:38

pátkán írta:
Mickey írta: Úgy legyen !
-------------------------------------

Kameraman
Gratulálok :iszunk: :taps:

Pátkánnak is....bár neki már mondtam, máskor is :mrgreen:

Gyarapszik a madrid drukkerek száma !
Kosz, de lassan mar 4 eves lesz :mrgreen:

Gratulalok Faust, erot-egeszseget anyukanak es a kisbabanak is.

Ugyesetek lesztek, ne hagyjatok, hogy sok nevelesi tanaccsal lasson el boldog boldogtalan. Fogtok hibazni, de ez igy is gyonyoru lesz nektek :)
De hát ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni....

mert hát jóabuli.... :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 25., péntek 21:36

Steve írta: Fiú/lány? Név?
Te bunkó, és ha gender fluid? Pláne Faustot ismerve... :mrgreen:

Na de sok boldogságot meg jó egészséget viccen kívül. :sziv:
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. június 25., péntek 21:22

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Ne hülyéskedj már engem ez érdekel, nem bármi más vita itt. :sziv:

Tiszta szívből gratulálok Faust barátom! :agree: :sziv:

Fiú/lány? Név?

Élvezzétek ki a szülői lét minden pillanatát. Ha pedig majd azon agyalsz, hogy keveset alszol, fáradt vagy akkor gondolj arra, hogy egyre jobb és jobb lesz ez majd. Féléves kortól pláne.

Sok-sok boldogságot a picihez! :)

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pátkán » 2021. június 25., péntek 21:14

Mickey írta:
Halfkey írta:

Attól hogy valaki felnőtt, még nem lesz sem orvos, sem polihisztor. De persze, cselekedjen mindenki a belátása szerint, megvan hozzá a joga, de azon ne csodálkozzon ha lesz ember aki emiatt esetleg hülyének nézi. Mert neki meg ahhoz van meg a joga. (nem feltétlen rólad van szó, nem tudom pontosan mi az álláspontod és nem is nagyon kívánok belemenni, nem az a lényeg).
Úgy legyen !
-------------------------------------

Kameraman
Gratulálok :iszunk: :taps:

Pátkánnak is....bár neki már mondtam, máskor is :mrgreen:

Gyarapszik a madrid drukkerek száma !
Kosz, de lassan mar 4 eves lesz :mrgreen:

Gratulalok Faust, erot-egeszseget anyukanak es a kisbabanak is.

Ugyesetek lesztek, ne hagyjatok, hogy sok nevelesi tanaccsal lasson el boldog boldogtalan. Fogtok hibazni, de ez igy is gyonyoru lesz nektek :)
joabulicsak

Fieldvik
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Fieldvik » 2021. június 25., péntek 20:56

sámat írta:
Nika91127 írta: A jelenlegi vakcináknak "hosszútávú eredményei" hogyan is lehetnének? 1,5 éve tart ez az őrület. Nem tudsz 5-10 évet "tesztelni" 1,5 év alatt. Mellékhatások, mire hogyan reagál? Hát, majd ez az 5-10 év megmondja.
Gondolom, ha valakinek fáj a feje és bevesz rá "valamit", akkor sose olvassa el a kis brossúrát. Kb. az összes gyógyszernek ott van egy listányi mellékhatás lehetőség, ami lehet csak 10 millióból 1-nél lesz, de ott lehet... Akkor pl. Aspirint se kéne bevenni? Mert annak is van egy csomó mellékhatás lehetősége? A gyógyszerinterakciókról nem is beszélve? :roll: :roll:
Pont ezért nem veszek be gyógyszert, antibiotikumot sosem kellett, nem voltam/vagyok beteges. És pont ezért nem oltatom be magam, nincs antitestem, nem is volt, szóval nem voltam sem vírusos, és jelenleg sem vagyok az. Miért kéne oltatnom? Azt a demagóg választ engedjük el, h azért, h “visszakapjuk a régi életünket” meg “mások miatt”. Miért nem én mehetek be negatív antigén teszttel vagy pcr teszttel koncertre vagy bárhova? Ebből a kormányzati döntéstől is lejön, h a pénz számít, nem az emberélet. Személyesen ismerek olyan celebet, aki ott van az “oltás életet ment” kampány plakátján, közben meg a legnagyobb oltásellenesek. Tessék? Több tízezer ember vonulhat a hősök téren védettségi nélkül, de állatkertbe nem mehetek. Tessék?

Háziorvosok mellé lövik az oltást, 80 e a moderna, 100 e a pfizer, mi van? Barátnőm háziorvosa mondja, h nehogy oltassa magát, mert a menyének hónapok óta nincs menstruációja. Az orvostársadalmat is megosztja a vírus, egyesek meg itt leírják, h az a tuti. Aha. Majd pont Viktornak hiszem el, h az oltás életet ment :D meg az gyógyszeriparnak, akinek semmi üzlet nincs az egészséges emberben.

Németek nem fogadják el a keleti vakcinákat, akkor ott számít az emberélet? Annyira mégsem, mert politikai megfontolásból alig van oltóanyag, inkább tönkreverik a kisvállalkozókat. Rokonom kint idősek otthonában dolgozik, most mesélte esküvőn, h 1 db Covidos sem volt náluk az öregek között (2 naponta tesztelnek!), aztán olvastak egyszer csak egy cikket a helyi újságban, h vírusos az intézet, nézett az igazgatónő, h ez most mi :D
Én az orvostársadalom része vagyok, mint ahogy sok barátom és ismerősöm is. Semmiféle megosztottság nincs közöttünk.
Nem szeretnék belefolyni ebbe a parttalan vitába, mindenkinek szíve joga eldönteni,hogy oltakozik vagy sem, de azért a hülyeséget ne terjesszük már.
Egyébként pedig az orvosok kb. 98%-a be van oltva illetve az egészségügyi személyzet zöme is. Ha komoly mellékhatásai lesznek az oltásnak,mert ez egy világméretű összeesküvés, belegondoltatok már, hogy nem lesz majd aki meggyógyítson titeket? Persze aki sosem beteg az más. Neki úgysincs szüksége egészségügyi ellátásra.
De mint ahogy feljebb írtam, nem szeretnék a továbbiakban ebben a beszélgetésben részt venni, sosem tettem, most is csak az orvostársadalom megosztottsága hozta ki belőlem ezt.

Faust, neked pedig gratulálok! Remélem jó alvó lesz a kicsi. Nekünk most volt egy éves,de még sosem aludta át az éjszakát. Nem könnyű,de olyan élményeket kapsz, ami semmivel sem összehasonlítható. Nagyon szeretem a feleségemet, tesóimat és még sorolhatnám, de ezt a fajta szeretetet nem lehet leírni. Ezt tényleg csak egy szülő értheti.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. június 25., péntek 20:56

Gratulálok én is! :agree: :salute:

Nekem már 2 van, 1 fiú 1 lány, úgyhogy hajrà :mrgreen:

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. június 25., péntek 20:51

Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratula!
Pihend ki magad, amíg tudod! :)
A Lupilu-s pelenka nagyon jó nedvszívó 😁😁

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sámat » 2021. június 25., péntek 20:28

Nika91127 írta: A jelenlegi vakcináknak "hosszútávú eredményei" hogyan is lehetnének? 1,5 éve tart ez az őrület. Nem tudsz 5-10 évet "tesztelni" 1,5 év alatt. Mellékhatások, mire hogyan reagál? Hát, majd ez az 5-10 év megmondja.
Gondolom, ha valakinek fáj a feje és bevesz rá "valamit", akkor sose olvassa el a kis brossúrát. Kb. az összes gyógyszernek ott van egy listányi mellékhatás lehetőség, ami lehet csak 10 millióból 1-nél lesz, de ott lehet... Akkor pl. Aspirint se kéne bevenni? Mert annak is van egy csomó mellékhatás lehetősége? A gyógyszerinterakciókról nem is beszélve? :roll: :roll:
Pont ezért nem veszek be gyógyszert, antibiotikumot sosem kellett, nem voltam/vagyok beteges. És pont ezért nem oltatom be magam, nincs antitestem, nem is volt, szóval nem voltam sem vírusos, és jelenleg sem vagyok az. Miért kéne oltatnom? Azt a demagóg választ engedjük el, h azért, h “visszakapjuk a régi életünket” meg “mások miatt”. Miért nem én mehetek be negatív antigén teszttel vagy pcr teszttel koncertre vagy bárhova? Ebből a kormányzati döntéstől is lejön, h a pénz számít, nem az emberélet. Személyesen ismerek olyan celebet, aki ott van az “oltás életet ment” kampány plakátján, közben meg a legnagyobb oltásellenesek. Tessék? Több tízezer ember vonulhat a hősök téren védettségi nélkül, de állatkertbe nem mehetek. Tessék?

Háziorvosok mellé lövik az oltást, 80 e a moderna, 100 e a pfizer, mi van? Barátnőm háziorvosa mondja, h nehogy oltassa magát, mert a menyének hónapok óta nincs menstruációja. Az orvostársadalmat is megosztja a vírus, egyesek meg itt leírják, h az a tuti. Aha. Majd pont Viktornak hiszem el, h az oltás életet ment :D meg az gyógyszeriparnak, akinek semmi üzlet nincs az egészséges emberben.

Németek nem fogadják el a keleti vakcinákat, akkor ott számít az emberélet? Annyira mégsem, mert politikai megfontolásból alig van oltóanyag, inkább tönkreverik a kisvállalkozókat. Rokonom kint idősek otthonában dolgozik, most mesélte esküvőn, h 1 db Covidos sem volt náluk az öregek között (2 naponta tesztelnek!), aztán olvastak egyszer csak egy cikket a helyi újságban, h vírusos az intézet, nézett az igazgatónő, h ez most mi :D

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 25., péntek 20:15

Faust írta:
kiserik írta: UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)
Ez soha nem is volt kérdés. :)
Amit még ajánlok, hogy kb 2-3 hónapos korában vigyétek el egy Dévény állapot felmérésre, főleg, ha császáros. Valahol hónapos várólisták vannak, szóval időben kell lépni az ügyben. Ha szükség van rá, akkor aranyat ér az időben elkezdett torna.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 25., péntek 20:07

Faust írta:
kiserik írta: UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)
Ez soha nem is volt kérdés. :)
Akkor nem vagy Schobert Norbi filozófiája mellett? :coffee: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 25., péntek 19:47

kiserik írta:
Faust írta: Bocsi hogy beleszólok, de igazábol leszarom elnézést, 3095 gr, 52 cm és már most fülig szerelmes vagyok belé. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Off vége. :mrgreen:
Gratula. Ha még teheted, akkor aludj annyit, amennyit csak tudsz. Mi 4 hónapja csak pár órákat alszunk :D

Jó egészséget az egész családnak!

UI.: Segíts anyának amennyit csak tudsz. Megéri :)

sógornőméknek az első két hét volt gyilkos, utánna beállt a gyerek. 10től alszik reggel 6,fél7ig. 2hónapos :)


nekünk október végén jön a kisfiam, remélem az unokatesójára üt alvás szempontjából :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég