OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. szeptember 21., hétfő 19:06

nmate írta:Párat már megittam, hidd el. :lol: Leffe jó sör, főleg a barna.
Staro itthon szar. Köze nincs az eredetihez.
Igyál Granátot vagy Szűretlen búzát csapolva, azokat Csehországból kapja a Borsodi Sörgyár, már eleve hordóba töltve. :)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 21., hétfő 17:08

füst írta:Tegnap történt Németországban
:sziv:
Nekem azt mondták hogy menekültek mennek oda, és hogy pont ez elől menekülnek. Na mindegy, legalább már Budapestet elkerüli ez a szeretetcsomag, hálás vagyok a szerb határzárért dolgozóknak.
Merkel hetekkel ezelőtt megbukott. Aminek speciel örülök, mert nem való ilyen buta nő egy ilyen erős gazdasági ország élére.

Ami "pozitív" az egészben, hogy ha ezt le merné vetíteni valamelyik sajtó (nem fogja) akkor végre látnák az emberek/vezetők, hogy milyen veszély fenyegeti Európát, ha nem kezelik helyén a helyzetet.

Legszomorúbb ebben az, hogy aki tényleg rászorulna és normálisan viselkedne, azok b_sznak rá majd a leginkább. De valamit tényleg kezdeni kell ezzel baromi gyorsan.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. szeptember 21., hétfő 16:55

Tegnap történt Németországban
:sziv:
Nekem azt mondták hogy menekültek mennek oda, és hogy pont ez elől menekülnek. Na mindegy, legalább már Budapestet elkerüli ez a szeretetcsomag, hálás vagyok a szerb határzárért dolgozóknak.

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kyller » 2015. szeptember 21., hétfő 12:54

Victor írta:skacok! van itt olyan aki jól tud fordítani magyarról angolra és/vagy magyarról németre? egyetlen mondatocskáról lenne szó. :sziv:
Toljad!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. szeptember 21., hétfő 12:49

skacok! van itt olyan aki jól tud fordítani magyarról angolra és/vagy magyarról németre? egyetlen mondatocskáról lenne szó. :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. szeptember 20., vasárnap 13:52

sony xperia z3
Kép
Kép
Kép

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. szeptember 20., vasárnap 13:48

Samsung Galaxy Note 3 vagy 4. Szép kialakítás, nagy tudás, könnyű kezelhetőség, megbízhatóság. Lassan 2 éve vettem a Note3-mamat, teljesen elégedett vagyok vele.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 20., vasárnap 13:03

Én Iphone 6-ost használok, mert több Androidos csúcskészülék használata után is jobban kedvelem az IOS-t, a gyorsasága, egyszerűsége miatt és a fantasztikus kamera miatt.

Viszont ha Android akkor szerintem HTC M8/M9. Illetve Samsung Galaxy 5/6. Attól függően mennyit szánnál rá. Ha olcsóbb kategória akkor Motorola MotoG mondjuk.

A Win mobilokkal én nem tudtam megbékülni. De ez nyilván ízlés kérdése.

Szerintem amúgy a Blackberry mobilok még amik fantasztikusan el vannak találva. A céges Blackberrym pár megapixeles kamerája verte az anno Galaxy S5-met a százezer megapixelével együtt.Blackberry viszont csak telefonálni, sms, net, mail, youtube, facebook jó. Az játékra appokkal vacakolásra nem alkalmas.

Remélem hasznos volt a véleményem. Én nem vagyok a telefonokat vallási szemszögből megközelítő, ezért ölre menően vitatkozó ember. Szerintem ez abszolút ízlés kérdése.

Amúgy a Samsung olcsóbb mobiljai között is akad szerencsére már több jó.Kicsit az az érzésem az utóbbi 1-2 évben drasztikusan újat nem hoztak a gyártók, a paletta pedig szélesedett az olcsóbb mobilok jobbak lettek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 20., vasárnap 11:41

LG G3 -am van,lassan cserélnék....ki mit ajánl,ismer? Valami fa@a kis készülék kellene,mit mondotok a legújabb win -es telókról? Megy rajtuk a w10 is? Mert az elég jól mutathat. Vagy a droid sokkal jobb? nekem spec tetszik a win-es háttér,egyszerű,könnyen kezelhető,nem tartalmaz számtalan olyan elemet amit amúgy sem használok...stb......az iphone nem annyira szimpi, nagyon túlárazott szerintem.

Vélemények? Prémium kategória érdekel elsősorban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 20., vasárnap 0:02

Csak a captain cola!!! :D

Más : androidon próbáljátok ki a dumb ways to die-t :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 19., szombat 22:45

Én például nem szeretem az erős söröket. Szerintem ha a kelleténél több alkohol van benne, az túlzottan belekavar ízekbe.
Csobánkai Fekete Bárány pl. nagyon finom, ez egy stout. Aztán egy zirci apátsági sör, a belga. Elsőre ezeket mondanám.
De életem söre Browar Brodacz Afro volt. Szintén stout.

Borokban is szeretnék valamennyire otthon lenni, csak ott nagyon válogatós vagyok. :D Édeset alig bírom legyömöszölni a torkomon.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 19., szombat 22:33

nmate írta:Valamilyen szinten ízlés kérdése. Pl. Kőbányai. Személyes kedvencem. Aztán nem egy csapolt Leffe. :lol:
Egyébként pont ezért mondtam, hogy válogatni kell. Mert sokan túlzásba esnek már.
Egyikünknek sem jött be az a sör. Fogalmam sincs kinek ízlik. De egyetértek válogatni kell, de előre nem tudod melyik a jó.

De olyan embert még nem láttam aki azt mondta volna egy klasszis belga sörre hogy rossz íze van.
Mondjuk Hoegaarden elég ismert sör, de szerintem a belga sörök egyik leggyengébbje.

De pl a Delirium Red-et azok is istenítik(!) akik nem is szeretik a sört, pedig 8%-os. Vagy a Belle Vue Kriek vagy Lindemans Kriek mindenkinek ízlik (csak ha már meggyes sört írtam példának).

De valaki ajánljon egy jó magyar kézműves sört!!
Győrzámolyi búzát ittam egyszer, az annyira jó volt, hogy lazán alázta az Edelweisst vagy Löwenweisset.
De azon kívül nekem egyik se fogott meg. Pedig 6-7et próbálta már. Vagy átlagos vagy fos. Kivétel az említett győrzámolyi búzasört. De talán már nem is kapni azt. :-(

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 19., szombat 22:20

Valamilyen szinten ízlés kérdése. Pl. Kőbányai. Személyes kedvencem. Aztán nem egy csapolt Leffe. :lol:
Egyébként pont ezért mondtam, hogy válogatni kell. Mert sokan túlzásba esnek már.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 19., szombat 22:14

nmate írta:Nem, még nem.
Nagyon sok kézműves sört nem próbáltam még ki, szerencsére divatba jöttek. Ugyanakkor válogatni is kell így már köztük. :D
Én csütörtök este ittam kettő. Mindkettő magyar volt. Az egyik egy barna sör gyümölcs ízesítéssel (direkt nem mondok se márkát, se gyümölcsöt mert akkor beazonosítható de nem akarok befolyásolni másokat ) de életem legszarabb söre volt. Annyira erős volt a pörkölés miatt az íze, annyira kesernyés volt, hogy 1 decit tudtam csak meginni, többit lepasszoltam a barátoknak. :lol: Semmi gyümölcsös ízt nem éreztem, csak olyan erős, pörkölt barnasör ízt, hogy olyan volt mintha kávészemeket rágnék és fél cent sörrel öblíteném le. Nem tudom, a 90 forintos dobozos sört levenném a Tescoban annak jobb íze lenne. Lef_som a bokám, ha valaki erre azt mondja: hmmm de finom. Én szeretem a belga söröket, barna sörökből is párat próbáltam, kézműves sörökből is, de ennyire mellé még sosem fogtam. De lehet én vagyok ennyire finnyás, vagy nem tudom mi a jó sör.... de ezt igya az akinek két anyja van.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 19., szombat 22:04

Nem, még nem.
Nagyon sok kézműves sört nem próbáltam még ki, szerencsére divatba jöttek. Ugyanakkor válogatni is kell így már köztük. :D

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 19., szombat 21:52

nmate írta:Párat már megittam, hidd el. :lol: Leffe jó sör, főleg a barna.
Staro itthon szar. Köze nincs az eredetihez.
Mint mondtam hozzák, így nem itthoni. Gondolom nem a benzinkútról hozott ajándékot, mert nincs rajta magyar felirat, csak cseh az egész másfél literes palackon. :mrgreen:
Amúgy a kézműves sörök között találsz még jókat. Vannak olyan falvak kint, ahol csak a helyit árulják, és azok sem rosszak. Nincs tömegtermelés, inkább minőség. Igaz venni ezt általában csak ott lehet. Én osztrákból próbáltam párat, és azok is bőven jók voltak.
Utoljára ilyet kaptam. Gondolom ilyet ittál már. :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 19., szombat 21:04

nmate írta:Staro itthon szar.
Az nekem sem igazán jön be. Túl erős az íze. Ha világos sör, akkor nekem a Pilsner Urquell, meg a Budweiser a nyerő. :cheers: Mondjuk a barna meg a búza söröket én nem nagyon szeretem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 19., szombat 20:53

Párat már megittam, hidd el. :lol: Leffe jó sör, főleg a barna.
Staro itthon szar. Köze nincs az eredetihez.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 19., szombat 20:50

nmate írta:
nmate írta:Tényleg poén :D
Ma estére egy Paulaner búzasörrel leptem meg magamat. Még nem ittam ilyet sem, bár ha nem lesz nagyon finom, akkor nem is fogok, mert cefet drága :lol:
Nem fogok. :mrgreen:
Ilyenek nem igazán jók. Amerikában meg jó sör nincs, ott nem szeretik, ha nagyon sör íze van, mert nem bírják meginni. De ezt a kint élők is megmondják.
Nekem Leffe, és Staropramen van itthon. Külföldről mindig kapok egy partypack-al. Szerintem ezek jók. Venni nem is nagyon szokásom ez miatt. Ezeket próbáld ki.

-----
Más:

Most ment el előttem egy katonai konvoj teherautókkal, egy-két vízágyús, meg orvosi autóval. Buli van valahol?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. szeptember 19., szombat 20:46

Én bevándorláspárti vagyok, de...

Kb. így vélekedek én is. :|


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég