OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 9:33

hehetheoriginal írta:
Halfkey írta:

Ez a mondat annyira megtetszett, lehetne a mottód :D
motto az mar van: 1:24:40-tol :mrgreen: akkor basszak meg :kalapos:
Szerencsere tudod, hogyan ertem. :mrgreen:
tudom tudom.
de ide a forumra is olyan idegrendszer kell, en ezt se tudnam csinalni.
egy halott forum lenne ez masfel nap alatt, ha megkapnam a kulcsokat :lol:
Ezert vagyok en a diktator es nem te :mrgreen: Gergonek is meg kell elni valamibol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 6., szerda 9:28

Halfkey írta:
nyilvan ha nem kellene kommunikalni es orvos lennek, akkor nem hagynam verbefagyni az embert, segitenek rajta.
Ez a mondat annyira megtetszett, lehetne a mottód :D
motto az mar van: 1:24:40-tol :mrgreen: akkor basszak meg :kalapos:
Szerencsere tudod, hogyan ertem. :mrgreen:
tudom tudom.
de ide a forumra is olyan idegrendszer kell, en ezt se tudnam csinalni.
egy halott forum lenne ez masfel nap alatt, ha megkapnam a kulcsokat :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 9:17

hehetheoriginal írta: imadom hogy ismersz. :lol:

ja nem :vivo: :kalapos:

van lelkiismeretem, szeretem pl az allatokat, csak az idiotakat nem birom elviselni. ezert pl orvos biztos nem tudnek lenni, vagy bolti elado vagy ilyesmi, ahol a hetkoznapi felbolondokkal es alacsony iq-ja ostoba barmokkal talalkozik allandoan az ember.
nyilvan ha nem kellene kommunikalni es orvos lennek, akkor nem hagynam verbefagyni az embert, segitenek rajta.

en Nikanal egy jo privatklinika allast gondolok el, ahol okosan 9-17-ig 1 oras ebedszunettel szepen ugyesen dolgozik. :smile:
Szerencsere tudod, hogyan ertem. :mrgreen:

En pl. mondtam asszonynak, hogy nekem nagyjabol 10 vendegem lenne, amiket meselni szokott, aztan csak annyit kerdezek, hogy miert nem kuldod el a *csaba oket vagy vagsz kozepen egy csikot nullas geppel a no fejere? :roll: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 6., szerda 9:17

nyilvan ha nem kellene kommunikalni es orvos lennek, akkor nem hagynam verbefagyni az embert, segitenek rajta.
Ez a mondat annyira megtetszett, lehetne a mottód :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2023. szeptember 6., szerda 9:17-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 6., szerda 9:06

imadom hogy ismersz. :lol:

ja nem :vivo: :kalapos:

van lelkiismeretem, szeretem pl az allatokat, csak az idiotakat nem birom elviselni. ezert pl orvos biztos nem tudnek lenni, vagy bolti elado vagy ilyesmi, ahol a hetkoznapi felbolondokkal es alacsony iq-ja ostoba barmokkal talalkozik allandoan az ember.
nyilvan ha nem kellene kommunikalni es orvos lennek, akkor nem hagynam verbefagyni az embert, segitenek rajta.

en Nikanal egy jo privatklinika allast gondolok el, ahol okosan 9-17-ig 1 oras ebedszunettel szepen ugyesen dolgozik. :smile:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 9:03

'shutterisland írta: ja es en azt vettem eszre egyebkent, hogy bar tobbet kerestem, mikor tobbet dolgoztam, de mivel kevesebb brainpower es ido jutott a "tudatos penzkoltesre" (okosabb bevasarlas, tobb fozes kaja rendelgetes helyett, stb) nettoban annyival nem jottem ki jobban a vegen, mint amennyivel tobb volt az effort.

orvoskent nem gondolkoztal azon, hogy akkor inkabb par ev kokemeny kulfold de aztan nyugisabb evek ?
Nala inkabb a lelkiismerettel van "baj", marmint hogy van neki, meg lelke. Nem ugy mint hehenek vagy nekem.

Szoval ez dicseretes, de remelem 10 even belul (minel hamarabb) mar nyugger meloja lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 6., szerda 9:01

Szerintem orvosként itthon is visszább tud majd venni az ügyeletbõl az évek emelkedésével.

Nyilván külföld más kávéház mindig, de jelenleg arányaiban a magyar kiadásokhoz viszonyítva az azért elég jó pálya.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 6., szerda 8:54

ja es en azt vettem eszre egyebkent, hogy bar tobbet kerestem, mikor tobbet dolgoztam, de mivel kevesebb brainpower es ido jutott a "tudatos penzkoltesre" (okosabb bevasarlas, tobb fozes kaja rendelgetes helyett, stb) nettoban annyival nem jottem ki jobban a vegen, mint amennyivel tobb volt az effort.

orvoskent nem gondolkoztal azon, hogy akkor inkabb par ev kokemeny kulfold de aztan nyugisabb evek ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 8:38

Marky írta:
Realista24 írta: Mindezt azert, hogy a gyerekenek, csaladjanak meglegyen mindene, ami szep szep...de kerdes, hogy megeri-e vagy nem lehetett volna-e talalni egy egeszsegesebb balance-t.
Sokszor egyszerűen nincs más választása az embernek. Vagy robotol pusztulásig, vagy a családja is elpusztul vele együtt. Személyes érintettségem is van, ezért tudom, hogy bármennyire is tudja az illetõ, hogy nem normális ennyit dolgozni, a felelősségtudat sokkal erősebb az emberben.

Egyébként szomorú, hogy arról egy büdös szó nincs a médiában, hogy férfiak halálra dolgozzák magukat a családjukért. A társadalmi frusztrációk egy jelentős része is ebből fakad, aztán valaki alkoholista lesz, valaki meg csak magába fojtja.
Nem tudom, most a "dokinkbol" kiindulva...van egy-ket-harom diplomaja, brutal nagy tapasztalata, nagy tudasa, stb. Ha ezzel nem tudna maganak jobb helyet talalni, mint ahogy kokler szar orvosok talalnak es 2 perces munkaert 20ezret kernek maganban, akkor senki. :)

Illetve, ahogy shutter is irta, ideig-oraig lehet ezt csinalni, amig a cel lebeg a szeme elott. En is ezt csinaltam, nyomtam egy eleg kemeny 4-5 eves periodust, mert el akartam erni valamit, amit sikerult is. Viszont kozben egyszer felmondtam, es akkor jottek ra, hogy ez a hulye akar valamit. Aztan megkaptam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. szeptember 6., szerda 8:34

Realista24 írta: Mindezt azert, hogy a gyerekenek, csaladjanak meglegyen mindene, ami szep szep...de kerdes, hogy megeri-e vagy nem lehetett volna-e talalni egy egeszsegesebb balance-t.
Sokszor egyszerűen nincs más választása az embernek. Vagy robotol pusztulásig, vagy a családja is elpusztul vele együtt. Személyes érintettségem is van, ezért tudom, hogy bármennyire is tudja az illetõ, hogy nem normális ennyit dolgozni, a felelősségtudat sokkal erősebb az emberben.

Egyébként szomorú, hogy arról egy büdös szó nincs a médiában, hogy férfiak halálra dolgozzák magukat a családjukért. A társadalmi frusztrációk egy jelentős része is ebből fakad, aztán valaki alkoholista lesz, valaki meg csak magába fojtja.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. szeptember 6., szerda 8:29

Nika91127 írta: 6.éve átlag 240 felett dolgozom, volt időszak, hogy inkabb 260. A rekord 314 óra volt.
Mindezt szerencsére egy felelősségmentes munkahelyen, ahol nem gond ha fáradtan hibázol.
Mellett külsős többhetes vagy több hónapos gyakorlatok, egy jelenleg 2,5 éves gyerek, egy szintén orvos feleség.
Sportolni nincs időm 6 éve. Szerencsére az előtte 18 év "hozadeka" meg van. Az énidő az a gyerek altatása, amíg a feleségem altatja. Amúgy mindent nekik és értük "áldozok". Legyen ez idő v pénz.
Azért vigyázz magadra is, van egy pont amikor már nem éri meg ez a hajszolás.



Szék update: szerintem nem veszem meg. Izomlázat sehol nem éreztem, igazából ha tartom a napi fix 8-10k lépéses sétát meg homeoffice esetében az ebédszünetben edzés + relaxációt, akkor szerintem ez nem ad túl sokat. El nem vesz persze, ha nem most készülnék egyszerre lakás / autó vásárlás + gyerek témára, lehet beruháznék egyre. Inkább azoknak ajánlanám, akik amúgy tényleg nagyon keveset mozognak.

Kényelmes széket viszont biztos nem fogok venni, valószínűleg az ölné meg a bulit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 6., szerda 8:22

Nika91127 írta:
'shutterisland írta: egyebkent aki ilyen 220+ orakat dolgozik rendszeresen, az irja mar le egyszer, hogy all ossze egy hete.
az elet es ido management resze erdekelne. :D

covid elotti evekben 210-230 orakat dolgoztam atlagban, de voltak ennel huzosabb idoszakok is.
a penz persze jobb volt ilyen oraszamok mellett, de az eletem osszes egyeb terulete (kapcsolat, barati es csaladi kapcsolatok, egeszseg, pihenes,.etkezes, hobbik, énidő, stb) azert megsinylettek rendesen, 1-2 dolog szinte konkretan romokban is hevert az ilyen heti 6x9.5 orazasok mellett.

covid ota sikerult valtani es visszavettem egy 185-190 oras atlagra, azota jobban megvan a balansz az anyagiak es a tobbi terulet kozott.

mindenkeppen le a kalappal azok elott, akik ezt nem csak egy adott par eves idoszakban egy kifejezett cel miatt kepesek fenntartani, hanem hosszu tavon is, nekem oriasi gondjaim voltak a mar fenn emlitett eletmenedzsmenttel.

az mar persze mas kerdes, hogy sajnos ebbe bele vannak kenyszeritve az emberek. :|

6.éve átlag 240 felett dolgozom, volt időszak, hogy inkabb 260. A rekord 314 óra volt.
Mindezt szerencsére egy felelősségmentes munkahelyen, ahol nem gond ha fáradtan hibázol.
Mellett külsős többhetes vagy több hónapos gyakorlatok, egy jelenleg 2,5 éves gyerek, egy szintén orvos feleség.
Sportolni nincs időm 6 éve. Szerencsére az előtte 18 év "hozadeka" meg van. Az énidő az a gyerek altatása, amíg a feleségem altatja. Amúgy mindent nekik és értük "áldozok". Legyen ez idő v pénz.
A nagy kerdes ilyenkor, hogy ez megeri-e?

Egyreszt, mint "beteg", azt mondom, meg, mert van egy lelkiismeretes es remek doki. Nyilvan kerdes, hogy mikor hibazol a 200. vagy a 300. ora utan?
Masreszt azt mondom, hogy nem. Pont volt egy horgaszverseny a tonal, es az egyik csapattal toltottem sok idot.

Ott nagyjabol mind a harom egesz eletet vegignyomta kemenyen, epitoipar javareszt. Az egyik csoka konkretan heti 6,5 napot dolgozott, a vasarnap volt szabad, akkor volt egy focimeccse a haverokkal, meg egy delutan a csaladdal. Minden reggel kelt fel negykor, videki munkak, keso estig tarto melok, stb.

Volt, hogy a gyerek hetekig csak egy vasarnap delutan vagy egyaltalan nem latta. Nyilvan megvan mindenunk, most mar kevesebbet kell dolgoznia, hobbijanak el. De koznen a gyerekek mind kirepultek, asszony vagy huseges volt vagy nem, 50+ evesen "vegre" a hobbijara is van ido, de amugy megette az elet.

Mindezt azert, hogy a gyerekenek, csaladjanak meglegyen mindene, ami szep szep...de kerdes, hogy megeri-e vagy nem lehetett volna-e talalni egy egeszsegesebb balance-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 6., szerda 8:16

'shutterisland írta: egyebkent aki ilyen 220+ orakat dolgozik rendszeresen, az irja mar le egyszer, hogy all ossze egy hete.
az elet es ido management resze erdekelne. :D

covid elotti evekben 210-230 orakat dolgoztam atlagban, de voltak ennel huzosabb idoszakok is.
a penz persze jobb volt ilyen oraszamok mellett, de az eletem osszes egyeb terulete (kapcsolat, barati es csaladi kapcsolatok, egeszseg, pihenes,.etkezes, hobbik, énidő, stb) azert megsinylettek rendesen, 1-2 dolog szinte konkretan romokban is hevert az ilyen heti 6x9.5 orazasok mellett.

covid ota sikerult valtani es visszavettem egy 185-190 oras atlagra, azota jobban megvan a balansz az anyagiak es a tobbi terulet kozott.

mindenkeppen le a kalappal azok elott, akik ezt nem csak egy adott par eves idoszakban egy kifejezett cel miatt kepesek fenntartani, hanem hosszu tavon is, nekem oriasi gondjaim voltak a mar fenn emlitett eletmenedzsmenttel.

az mar persze mas kerdes, hogy sajnos ebbe bele vannak kenyszeritve az emberek. :|

6.éve átlag 240 felett dolgozom, volt időszak, hogy inkabb 260. A rekord 314 óra volt.
Mindezt szerencsére egy felelősségmentes munkahelyen, ahol nem gond ha fáradtan hibázol.
Mellett külsős többhetes vagy több hónapos gyakorlatok, egy jelenleg 2,5 éves gyerek, egy szintén orvos feleség.
Sportolni nincs időm 6 éve. Szerencsére az előtte 18 év "hozadeka" meg van. Az énidő az a gyerek altatása, amíg a feleségem altatja. Amúgy mindent nekik és értük "áldozok". Legyen ez idő v pénz.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 6., szerda 7:27

egyebkent aki ilyen 220+ orakat dolgozik rendszeresen, az irja mar le egyszer, hogy all ossze egy hete.
az elet es ido management resze erdekelne. :D

covid elotti evekben 210-230 orakat dolgoztam atlagban, de voltak ennel huzosabb idoszakok is.
a penz persze jobb volt ilyen oraszamok mellett, de az eletem osszes egyeb terulete (kapcsolat, barati es csaladi kapcsolatok, egeszseg, pihenes,.etkezes, hobbik, énidő, stb) azert megsinylettek rendesen, 1-2 dolog szinte konkretan romokban is hevert az ilyen heti 6x9.5 orazasok mellett.

covid ota sikerult valtani es visszavettem egy 185-190 oras atlagra, azota jobban megvan a balansz az anyagiak es a tobbi terulet kozott.

mindenkeppen le a kalappal azok elott, akik ezt nem csak egy adott par eves idoszakban egy kifejezett cel miatt kepesek fenntartani, hanem hosszu tavon is, nekem oriasi gondjaim voltak a mar fenn emlitett eletmenedzsmenttel.

az mar persze mas kerdes, hogy sajnos ebbe bele vannak kenyszeritve az emberek. :|


kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. szeptember 5., kedd 21:53

Sziasztok.

EnKór meghívója van esetleg valakinek amit megosztana nekem?

kööszii :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 4., hétfő 16:20

hehetheoriginal írta: https://www.youtube.com/watch?v=Wy1pMuE ... nel=Grunge
Jajj hát ezek ilyen ezeréves sztorik. :D Az utolsó mondjuk durva, az idei ha jól láttam.
Furcsálom hogy 2 nagy baleset nem került bele, a 2013-as spanyolországi horrorbaleset, meg az 1997-es Southall-i baleset, az is kemény volt.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. szeptember 4., hétfő 16:14

hehetheoriginal írta:
Redneck lét egy lakókocsiban egy kiszáradt bányató mellett, ne gondolj nagyra :mrgreen:
neha elcserelnem :lol:
Legalabb te ertened az ironiat akinek az ereiben is az folyik ver helyet tosszam ki a nyakad.
faszomnak viccelodsz itt hetfon kora reggel bazmeg, meg 2,5 nap szenvedes mire megin hetvege lesz :vivo: :vivo: :vivo: :kalapos:
Asszony pedagógus volt gyes előtt, középiskolában.
nem tudom mit tanit, en nyelvtanar csaladtagbol indulok ki, az nem olyan, mint egy matektanar pl, akinel a tema es a topik mindig ugyanaz (hacsak nem jön vmi agytröszt es valtoztatja meg alapjaiban az egesz matematikat :lol: :| ), de egy nyelvtanarnal pl minden evben szinte uj tananyag, uj tankönyv, a dolgozatot nem ugy javitod, hogy atfutod, hogy jo e a vegeredmeny, meg a levezetes, hanem nyelvtant, mindent alaposan nezni kell, plusz eleve a dolgozat összeallitasa sokkal több idot vesz igenybe, mint a pl emlitett matektanarnal, aki fog egy nem tananyag könyvet, aztan copypaste par feladatot dolgozatnak.
szoval egesz eves, egesz napos melo az, plusz egesz nap allni meg magyarazni a tablanal.

nyilvan, nem latastol vakulasig dolgoznak - ok is megoldjak valahogy a sajat csaladjukat -, de azert nagyon nincs aranyban az elvegzett munka mennyisege se mas foglalkozasok keresetevel, de csak önmagaban a munkavegzes utani jarandosag mertekevel se.
Kerjuk vissza a regi hehet! :vivo:
nem vagyok benne biztos, hogy jol jarnatok/jarnank vele. :kalapos:

amugy nem az volt a baj, hogy nincs kello mennyisegu es kepzettsegu masiniszta, hanem hogy nincs befejezve a kibaszott vasutvonal es egy gecinagy szakadek van az összes leagazas vegen :lol:
arra meg mindegy mit tanulsz szegeden basszalakle
Ne érts félre, én is nagyon szeretném, ha rendeződne a helyzet a pedagógusok fizetésével, már csak a gyerekeim miatt is, illetve jó lenne, ha az asszony is oda tudna majd visszamenni, de van élelmiszer mérnöki papírja is, igaz pályakezdő lenne, nem tudom azzal mit lehet kezdeni, de talán ennél jobb munkája lehetne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 4., hétfő 16:12

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Latod Faust, emberek akkora hazban laknak, hogy egy router mar nem is eleg. Nekem ami a hazban van, azt el tudom erni a toparton is elmeletileg, szoval nem tudom mekkora kecoban laktok ti :lol:
ja bocsmar, hogy neked a hazad mellett van egy tavad is. :mrgreen:
Összekeversz Lölövel. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 4., hétfő 16:11

Sierra írta:
Sierra írta: Egyébként én mennek most, de Szegeden lesz sajnos, nem Bp.
Van Bp-n is! MÁV oldalára felnéztem, bepróbálom hátha. :D Gyerekkoromban vonatbuzi voltam, aztán azt kinőttem, de az érdeklődés megmaradt. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz. :D
https://www.youtube.com/watch?v=Wy1pMuE ... nel=Grunge
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 4., hétfő 16:10

Sierra írta: Egyébként én mennek most, de Szegeden lesz sajnos, nem Bp.
Van Bp-n is! MÁV oldalára felnéztem, bepróbálom hátha. :D Gyerekkoromban vonatbuzi voltam, aztán azt kinőttem, de az érdeklődés megmaradt. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég