OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 19:54

neptunn / tárgyak / tárgyfelvétel / tárgyak listázása

és ott a tárgytípus lehet szabadon választott / kötelező / kötelezően választott
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. augusztus 31., hétfő 19:52

köszönjük a választ!
szabválakat kell felvenni vagy a kötválakat ha van
ezek pontosan mik is? honnan tudjuk meg, hogy van-e?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 19:46

tesit 4 félév alatt kell teljesíteni. ( 2 félév kötelező tesi van) szerintem az első félévben ne menjen el az idő tesire a bme-n. főleg nem VIK-en. belerázódik fél év alatt. lesz tanulni való bőven. második félévben mikor ő osztja be az órarendjét akkor szerintem jobb tesizni. de ezt csak én ajánlom. nem muszáj így tenni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 31., hétfő 19:43

Első félévben a tesit ajánlott még felvenni ha jól emlékszem.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 19:42

első féléveseknek felveszik előre. így nekik már csak a szabválakat kell felvenni vagy a kötválakat ha van. neptunon a tárgy felvételnél listázza ki a tárgyakat és ott választhat kedvére tárgyakat. ne adja le az előre felvett tárgyakat, mert azok kötelezőek. előadásokon oda ül be ahova akar nem muszáj a neptun szerint kiosztott tanárhoz bejárni de gyakorlaton oda kell menni amit kapott illetve ha tud cserélni egy csoptársával akkor neptunon intézze. elsőre ennyi jut eszembe
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. augusztus 31., hétfő 19:38

Skacok, aki a BME-re jár(t)!
Asszony ma iratkozott be, viszont nem tudja, hogy megy ez a tantárgy felvételes dolog. Alapból kapott hetet (A programozás alapjai, Analízis 1 informatikusoknak, Bevezetés a számításelméletbe 1, Fizikai 1i, Mérnök leszek, Tanköri foglalkozás 1. és Digitális technika).
A kérdés, hogy ezenkívül kell még felvenni? Ha igen, hol és hogyan intézze, mennyit kell? Kérdezősködött ma, de senki nem tudott értelmeset mondani.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 31., hétfő 16:49

Mit tud ez a Zsuzsa? Nem ez az, amelyik tegnap nem adott kaját egy hajléktalannak, mert ő nem menekült? Vagy ez megint valami új képmutató?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 31., hétfő 16:33

Én megnéztem... A debreceni videót nem látta? Vagy csak direkt az olyan képeket/cikkeket olvassa, amiben szegény menekültek vannak? Miért kell ennyire átesni a ló túloldalára?

Egyik volt tanárom ugyanez... profilképet cserél, osztogatja a sok hülyeséget facebookon. Mintha fizetnének azért, hogy ezt csinálja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 16:33

Ha jól sejtem akkor jobban járok ha nem nézem meg ki az a ZséZsé. Már így is olyan mértékben sajnálom a békés és jólelkű vendégeinket, hogy meghasad a szívem. :D
Nyugodtan nézd meg, objektív véleményhez kell minden oldal legalább felületes ismerete, de meg kell hagyni, hogy néha vagy nem a földön jár és valamiféle hippikorszakot próbál megidézni vagy egyszerűen a valóság egyes vetületeiről nem akar tudomást venni és rá akarja kényszeríteni a saját világlátását mindenkiére.

Egyébként irónia nélkül a posztjai között van tényleg olyan is, ami valós emberi tragédiákról szól és szomorú, de azért van rendesen önfényezés is, meg az említett valóságtól távol eső lázálmok.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 31., hétfő 16:26

Ha jól sejtem akkor jobban járok ha nem nézem meg ki az a ZséZsé. Már így is olyan mértékben sajnálom a békés és jólelkű vendégeinket, hogy meghasad a szívem. :D

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 16:09

Ma melóban kicsit olvasgattam menekültügyben és mit tesz az ég odatévedtem Zsohár Zsuzsanna facebook oldalára (miheztartás végett Migration Aid). Nehéz lett volna eldöntenem, hogy a fél órás olvasgatásom végén bevegyek e egy marék vérnyomáscsökkentőt vagy krokodilkönnyekkel küzdjek, hogy az élet milyen rossz is itt a Földön.

Egyébként érdekes, mikor az egyik szélsőség bírálja a másikat. Mert tévedés ne essék ő szintúgy egy szélsőséget képvisel.

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: OFF

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2015. augusztus 31., hétfő 8:19

Anyaka írta:Szép népdal ez, én hagynám őket elhagyni az országot, nem tudom minek tartják őket itt, azok se akarnak, mi se őket. :)
Lehet, hogy a mindig toleráns nyugati országok mégsem szeretnének már többet kapni belőlük :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 30., vasárnap 15:02

A brit tinik még mindig elbaszottabbak mint a többi fejlett országé. Amúgy egy ilyen videó alapján eléggé lehetetlen behatárolni egy gyerek IQ szintjét. Teljesen más kultúra. ott cukrot esznek cukorral és még rákennek a változatosság kedvéért egy kis cukrot kockacukorral.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. augusztus 30., vasárnap 14:51

bezzeg azt majd ezek is tudják hogy mi a demokrácia :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 30., vasárnap 14:20

szignifikánsan ostobák és hűen folytatják az amerikai tradíciókat.
nem lesznek ezután a generáció után sem okosabbak na :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 30., vasárnap 14:14

https://www.youtube.com/watch?v=qsyhtzKLxkw
Kids :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 30., vasárnap 12:17

tobias88 írta:Sziasztok. Tudnátok ajánlani valami módot arra, hogy jegyet tudjak szerezni a Real Madrid - Las Palmas mérkőzésre? Eddig ahogy néztem 50 euró a legolcsóbb 1 főre. Ez normális amúgy vagy ez is már a viszonteladók lehúzása? Előre is köszi!
Erre a meccsre 30 euró körül lesz a legolcsóbb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tobias88
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 11:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tobias88 » 2015. augusztus 30., vasárnap 11:12

Sziasztok. Tudnátok ajánlani valami módot arra, hogy jegyet tudjak szerezni a Real Madrid - Las Palmas mérkőzésre? Eddig ahogy néztem 50 euró a legolcsóbb 1 főre. Ez normális amúgy vagy ez is már a viszonteladók lehúzása? Előre is köszi!

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 30., vasárnap 9:33

hamesz írta:És pont holnap megyek a Keletibe. Lehet akkor inkább jó lesz nekem a Volán.
én meg minden hétköznap lemegyek az aluljáróba metróhoz és nem késeltek/erőszakoltak meg, akik még mindig leszólítanak azok csak a cigányok akik pénzt "gyüjtenek" éhező/rákos gyerekeknek kamu iratokkal.
Az meg teljesen várható volt hogy előbb utóbb lázongani kezdenek. kijutottak a nyomorból egy háború nélküli helyre ahol nyomorúságos életük van jóesetben egy aluljáróban. Ahol kapnak pont annyi kaját hogy ne pusztuljanak el meg vizet. Nyilván senki se ér rá ilyesmire a gyerekkel az ölükben. A nagy része majd úgy is továbbmegy ha csak tényleg az van a háttérben hogy iratokat csekkolnak. Azt a pár napot meg mindenki kibírja. Persze az más kérdés hogy majd egy idő után a célpont ország azt mondják hogy állj, netovább. takarodjatok vissza, és a viaszánál megint ellepik az országot.;d A lehetőségek száma amúgy is csökken.

Az angoloknál milyen vicces lehet amúgy a helyzet. már több éve sírnak hogy nem kellenek a bevándorlók elég volt a keleti prolikból...erre meg jönnek még menekültek a 3. világból. ;d

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 30., vasárnap 9:27

De még vergődnek egy idegen országban ahová csak úgy bevándoroltak.
Én a fülemet farkamat behúznám ezek meg.
:(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég