OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 22:55

Pipita írta:
télleg csak annyinak kéne utánanézni h kik pénzelik az ISIS-t, meg az ukrán balhét, a menekülteket, és feltenni a kérdést h mégis miért?
jól sejtem, hogy ugyanazok, akik kemtréllel próbálnak kiirtani minket?

Na most szálltam ki......ez már sok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 21., péntek 22:54

télleg csak annyinak kéne utánanézni h kik pénzelik az ISIS-t, meg az ukrán balhét, a menekülteket, és feltenni a kérdést h mégis miért?
jól sejtem, hogy ugyanazok, akik kemtréllel próbálnak kiirtani minket?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 22:53

Norbii írta:Mi a gond azzal hogy egy oroszok által megszállt ukrajnát pénzelnek?
sztem nézz utána mi és hogyan volt :)
Norbii írta:isis pénzelős dolog meg már kurucinfós/alfahires szint
jó hát ha neked nem fura h semmit nem akarnak tenni ellene, mikor akkora "béketeremtő" szándékuk volt mindig is, akkor oké. Meg amit a videóban is elhangzott, szaud arábia és katar... Nem egy senkiházi ám az az ürge
Norbii írta:bevándorlókat meg még is minek pénzelnék mikor pont nem az alja réteg jött ide hanem a tehetősebb.
ezt ki mondja? a hvg?

mikor az osztrákok barátaink is menekültek kikérdezése után megtudták h amerikaiaktól kapták a zsét


ti komolyan homokbadugjátok a fejeteket?

rmcf, a NATO is amerika
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mike 2015. augusztus 21., péntek 22:54-kor.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. augusztus 21., péntek 22:53

Látom előjött a jó öreg pénzhatalmi világelit téma :D.

Az Usa nem titkolja, hogy mind az ISIS-t, mind az Al-Kaidát ők pénzelték a kezdetekben. Az "ellenségem ellensége a barátom" elv alapján.

Az oroszok mindig is arról voltak híresek, hogy szó nélkül hagyják, hogy a szomszédban fegyverkezzen bárki is. :lol:
Azt nem szabad elfelejteni, hogy "ha a Oroszország úgy akarja, Putyin holnap Kijevben reggelizik".

Az Iráni atommegállapodással szépen keresztbe tettek a ruszkiknak, viszont ők sem ma jöttek le a falvédőről.. Állítólag (nem voltam ott) erős gazdasági szerződéseket kötnek Kínával. Egy mozaikszót jegyezzetek fel: BRICS. :coffee:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 22:51

Ferencváros írta:Azért ennél a Rensburgnál a kommenteknél is írnak egy érdekességet:
Honnan tudott izraelről? csak mert azt 22évvel a halála után alapították meg. Vagy megjósolta azt is ,hogy megalapítják izraelt és azt is ,hogy mi lesz a neve?

Kamu
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 21., péntek 22:49

Lengyel határ pl... sőt állítólag már romániába is
Egyik sem határos Oroszországgal.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 22:49

Pár infó:

Az hogy oroszország mit akar nem annyira lényeges,mert a Nato ellen nincsen sok esélye. Az hogy az Usa mit akar nem érdekes,mert egy önálló,indokolatlan harchoz a nato nem adja magát,az iszlám állam ugatása nem tétel,mert a serege,a technikája,max a sajátos berkeikben eredményes,hámozókéssel nyiszikülni emberek nyakát....kimozdulni onnan eredményesen nem tudnak soha.
Ezek hangulatkeltések pusztán.....a probléma máshonnan keresendő.
Egy ország : Kina és egy tacskó észak korea. Itt a nagy baj.
KIna kivül áll minden nemzetközi attrocitáson,balhé mentesen éli az életet,holott ott a pallos.......mert jelenleg a cél több országnál is,hogy megdöntsék az Usa politikai,gazdasági és hadi vezető hatalmát...erre jelenleg egy ország sem képes.de.......kina oroszbarát....ezért putyin könnyen piruettezik,mert kina(aki 15 éven belül vezető hatalom lehet és valószinű lesz is)mellette áll....kim dzsongun könnyen ugat,mert kina mellette áll.......ezért van nagyon nagy baj....mert ha ez a féleszű kirobbant bármit is dél korea ellen,akkor kinának oda kell határolódnia,oroszoknak is....és kina,oroszok,már elég erős egy nato ellen......az 3. világháború és milliós emberveszteségek.....

Itt a nagyon nagy baj...és ez valószinű már nem elkerülhető...bárki is nevet ezen ma még.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. augusztus 21., péntek 22:47

Mike írta:kis kuatkodás után ezt találtam most hirtelen. Hidd el h van :)

na mind1, mindenki járjon utána a dolgoknak és alakítsa ki a saját álláspontját. Én azon vagyok h itt semmi nem volt véletlen. Ukrajna, az ISIS, a bevándorlók...

és ha megnézed melyiket kik pénzelték, mind1ikre a válasz Amerika. Ez van. Na persze őket is irányítják, nem ők a fő bűnösök.
Mi a gond azzal hogy egy oroszok által megszállt ukrajnát pénzelnek? had tegyék, az isis pénzelős dolog meg már kurucinfós/alfahires szint, a bevándorlókat meg még is minek pénzelnék mikor pont nem az alja réteg jött ide hanem a tehetősebb.

könnyű mindent divatból amerikára fogni, attól függetlenül is hogy sok mindenben benne vannak. őket meg nem irányitja senki. ez szimplán az ottani politikusok, tőzsdecápák játéka. Truman megválasztása óta csak a szart keverik. ha abban az időben inkább wallace-t válasszák...ejej mennyivel máshogy alakult volna a világ sorsa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 22:46

Lengyel határ pl... sőt állítólag már romániába is

nekem aztán mind1, ti dolgotok ha nem akartok tájékozódni.

télleg csak annyinak kéne utánanézni h kik pénzelik az ISIS-t, meg az ukrán balhét, a menekülteket, és feltenni a kérdést h mégis miért?

na mind1, linkelni semmi értelme bármit is, mert minden csak "olyan" oldal
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 21., péntek 22:45

Ez a Rensburg jós komoly. :ozil: Remélem azért ez a jóslata nem fog beigazolódni.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 21., péntek 22:41

Az a baj az összeesküvés-elméletekkel, hogy sokukat nehéz cáfolni, és az ember pszichológiailag úgy van felépítve hogy ha felmerül benne egy kérdés, akkora arra találni akar választ. Sajnos sokszor nem a leglogikusabb hanem a legelső válasz nyer.

Félreértés ne essék, senkit nem nézek hülyének ha "hisz" valamiben, de én szkeptikus vagyok sok dologban.
Ráadásul sajnos nagyon sok hazugság, hoax kering az interneten, tényként kezelve...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 21., péntek 22:40

Egyrészt még messze nincsen készen a rendszer, másrészt nem az orosz határnál van ahogyan irtad. A NATO csak a Balti államoknál rendelkezik közös határszakasszal, ott pedig kötve hiszem hogy bármi is épülne.

Amúgy ilyen honlapokat nem nagyon használnék információszerzésre, dehét te tudod. :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2015. augusztus 21., péntek 22:39

Azért ennél a Rensburgnál a kommenteknél is írnak egy érdekességet:
Honnan tudott izraelről? csak mert azt 22évvel a halála után alapították meg. Vagy megjósolta azt is ,hogy megalapítják izraelt és azt is ,hogy mi lesz a neve?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 22:38

hát nevezhetjük akárminek, de a bankárokról van szó. Rotschild, Rockefeller és a többi dinasztia

szerintem ezt kár vitatni
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 21., péntek 22:34

Mike írta:Na persze őket is irányítják, nem ők a fő bűnösök.
Illuminatira utalsz?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 22:30

kis kuatkodás után ezt találtam most hirtelen. Hidd el h van :)

na mind1, mindenki járjon utána a dolgoknak és alakítsa ki a saját álláspontját. Én azon vagyok h itt semmi nem volt véletlen. Ukrajna, az ISIS, a bevándorlók...

és ha megnézed melyiket kik pénzelték, mind1ikre a válasz Amerika. Ez van. Na persze őket is irányítják, nem ők a fő bűnösök.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 21., péntek 22:21

Mike írta:nem ez az egy forrás van ám, sztem kutakodj csak, gondold át a világ történéseit, és rájössz az összefüggésekre.

pl az is miért van h a világ legbefolyásosabb emberei által finanszírozott folyóiratban éveken keresztül arról tanácskoztak, h meg lehet e nyerni egy atomháborút. És mire jutottak? H meg, ha elfogó rakétarendszereket helyezel el a határon, te méred az első csapást, a válasz támadásokat meg elfogod a rakétákkal. Persze h hülyeség, egy atomháborúba belehalnánk, de mégis ezt hozták ki. És mi van? az orosz határon már ki is építette a NATO. Utána lehet nézni.

Szerintem az orosz határon semmi ilyen nincsen. az oroszok kurva idehesek lennének ha ilyen lenne....és egy ideges orosz,nem jó haver
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 21., péntek 22:20

Akkor ezek szerint egyre jobbak a kilátások...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 21., péntek 22:17

nem ez az egy forrás van ám, sztem kutakodj csak, gondold át a világ történéseit, és rájössz az összefüggésekre.

pl az is miért van h a világ legbefolyásosabb emberei által finanszírozott folyóiratban éveken keresztül arról tanácskoztak, h meg lehet e nyerni egy atomháborút. És mire jutottak? H meg, ha elfogó rakétarendszereket helyezel el a határon, te méred az első csapást, a válasz támadásokat meg elfogod a rakétákkal. Persze h hülyeség, egy atomháborúba belehalnánk, de mégis ezt hozták ki. És mi van? az orosz határon már ki is építette a NATO. Utána lehet nézni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 21., péntek 22:06

a témában
A lehető legkomolyabban kérdezem, de te jelentőséget tulajdonítasz egy ilyen "tényfeltáró" riportnak (vagy csak hinni akarsz benne)?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég