OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 9., hétfő 10:25

Faust írta:Csinalsz 3 gyereket csak azert hogy hitelt kapj (ciganytempo), de szart sem ersz vele gyakorlatilag, mert a csokkal annyira felbaszta az ingatlanarakat. Nem is ertem, miert nem tudnak elindulni a fiatalok. :lol:

En szerencsere joval, joval az atlag felett keresek, de mivel nem fogok orokolni es a szuleim minimalberert robotolnak, maradt a 40 millio hitel 20 evre. Egy ilyen jovokepu orszagban. Ami egy lyukra eleg Budapesten (mivel itt dolgozom, nem jatszik sem videk, sem az agglomeracio, utobbibol pont eleg volt 3 ev hogy fel sem meruljon lehetosegkent).
Egyik nap osztotta meg ismerősöm, közel 50xnm, felújítva, Őrs vezér térnél, 26 millió.
De felmegyek a jófogásra és találok rögtön úgy 30 hirdetést, ami 25-30 millió alatt van, és nem 30 nm.

Érdekes, fehérváron is el vannak szállva az árak, mégis tudtak barátaim venni normális áron lakást. Ez hogy lehet, hogy ők megtalálják/ták, más meg nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 9., hétfő 10:24

Realista24 írta:Ha Ricsi helyett a mindenkori kormány bármelyik ismerőse csinálja, ugyanúgy szabadon járkálna. Nyugodj meg.
A múltban ez így volt, de attól még nem kell így is maradnia örökre.
Realista24 írta:A balatoni vendéglátósok minden évben panaszkodnak, minden évben be akarnak csukni. De a többség négy havi munkából megélt egész évben az elmúlt x évben. A 0,5 literes ásványvizet nem 400 Ftért kell adni, meg egy palacsintát 350ért.
Példa volt. Írhattam volna a trafikokat vagy a kisebb építkezési vállalatokat, akiket a fidesz kézben lévő nagyok basznak kifizetni.
Realista24 írta:Ilyen az, amikor elhisz az ember csont nélkül mindent amit hall és olvas.
Jöttek az 50 ezres büntetések, mert leültek az út szélére vagy sem?
Vagy bővebben is kifejthetnéd, mire gondoltál.
Realista24 írta:Ez hogy lehet, hogy ők megtalálják/ták, más meg nem?
Nem felújított önkormányzati lakás volt véleltenül :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2018. április 9., hétfő 10:26-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 9., hétfő 10:21

Ha a nyakatlan fideszkatona M. Ricsi valamelyik hozzátartozódat sodorta volna el a vadonatúj sportmercijével a buszmegállóban, és azt látnád, hogy az előzetes letartóztatásában simán járkálhat luxusboltokba vásárolgatni (csak rosszullétet szimulált, és visszafelé beugrott), akkor is így gondolkodnál?
Ha Ricsi helyett a mindenkori kormány bármelyik ismerőse csinálja, ugyanúgy szabadon járkálna. Nyugodj meg.
l? Vagy ha a családi éttermed a balatonnál azért menne tönkre, mert a szomszédban Tiborcz nyitott egyet rohadtul kedvező Eximbankos hitelből, odacsúsztatott EU-s pénzből
A balatoni vendéglátósok minden évben panaszkodnak, minden évben be akarnak csukni. De a többség négy havi munkából megélt egész évben az elmúlt x évben. A 0,5 literes ásványvizet nem 400 Ftért kell adni, meg egy palacsintát 350ért.
Vagy az állam elkezdené vegzálni a gyerekedet, mert igazoltatták egy kormányellenes tüntetésen?
Ilyen az, amikor elhisz az ember csont nélkül mindent amit hall és olvas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. április 9., hétfő 10:21

Csinalsz 3 gyereket csak azert hogy hitelt kapj (ciganytempo), de szart sem ersz vele gyakorlatilag, mert a csokkal annyira felbaszta az ingatlanarakat. Nem is ertem, miert nem tudnak elindulni a fiatalok. :lol:

En szerencsere joval, joval az atlag felett keresek, de mivel nem fogok orokolni es a szuleim minimalberert robotolnak, maradt a 40 millio hitel 20 evre. Egy ilyen jovokepu orszagban. Ami egy lyukra eleg Budapesten (mivel itt dolgozom, nem jatszik sem videk, sem az agglomeracio, utobbibol pont eleg volt 3 ev hogy fel sem meruljon lehetosegkent).

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2018. április 9., hétfő 10:20

Yazid írta:
DE! Ez tudja megbüntetni azt, akit meg "kell" (akarnak). Egy lépés a múlt. Egy lépés, hogy koholt vádak alapján a rendszer katonái bárkit elvigyenek és soha senki ne lássa többé. Egy lépés.

lassan tényleg sztálini időket hangoztattok, de ezt ti se gondoljátok komolyan.

minket kisembereket hangyákat hol érdekel, hogy a kezükben van az ügyészség meg a rendőrség? vagy itt valakire tényleges hat ez a dolog vagy féltek? mert én nem
Hát nem tudom. Én ha nem is félek, de jogászként tartok jelenlegi helyzettől, ahol a demokratikus, jogállami intézményrendszer nem működik, mert gyakorlatilag minden hatalmi ág a fidesz kezében van. Nincsenek fékek, nincsenek egyensúlyok. Újabb négy évvel ezt még jobban be tudják és be is fogják betonozni. Az ellenzéki sajtó lassan megszűnik, a tendencia már látható. Ahogy pedig lentebb is írta valaki, a kampány végére eljutottunk oda, hogy aki nem a fideszre szavaz, az sorosista. Nem tudhatod, hogy ebből mikor lesz a "kisembernek" is baja...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 9., hétfő 10:16

Yazid írta:minket kisembereket hangyákat hol érdekel, hogy a kezükben van az ügyészség meg a rendőrség? vagy itt valakire tényleges hat ez a dolog vagy féltek? mert én nem
Ha a nyakatlan fideszkatona M. Ricsi valamelyik hozzátartozódat sodorta volna el a vadonatúj sportmercijével a buszmegállóban, és azt látnád, hogy az előzetes letartóztatásában simán járkálhat luxusboltokba vásárolgatni (csak rosszullétet szimulált, és visszafelé beugrott), akkor is így gondolkodnál? Vagy ha a családi éttermed a balatonnál azért menne tönkre, mert a szomszédban Tiborcz nyitott egyet rohadtul kedvező Eximbankos hitelből, odacsúsztatott EU-s pénzből (amire lehet Te is pályáztál, hiába), és ennek köszönhetően olcsóbban tudna ugyanolyan szolgáltatást nyújtani? Vagy az állam elkezdené vegzálni a gyerekedet, mert igazoltatták egy kormányellenes tüntetésen?
Senkit sem fog elvinni a fekete autó, viszont rohadtul ellehetetleníthetik az életed. Elég csak egy elhúzódó nav vizsgálat. Ha multinál dolgozol, akkor valamelyest biztonságban vagy, mivel Viktor a beszédei ellenére maximálisan kiszolgálja a nyugati tőkét. Egyelőre, amíg Putyin mást nem mond. Elhanzott ez is: ha Brüsszel nem küld pénzt, majd küldenek a kínaiak.
Merci Zizou!

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 9., hétfő 10:16

Yazid írta:
DE! Ez tudja megbüntetni azt, akit meg "kell" (akarnak). Egy lépés a múlt. Egy lépés, hogy koholt vádak alapján a rendszer katonái bárkit elvigyenek és soha senki ne lássa többé. Egy lépés.

lassan tényleg sztálini időket hangoztattok, de ezt ti se gondoljátok komolyan.

minket kisembereket hangyákat hol érdekel, hogy a kezükben van az ügyészség meg a rendőrség? vagy itt valakire tényleges hat ez a dolog vagy féltek? mert én nem

morálisan nézzük a dolgot persze lopnak kegyetlenül stb, de úgy látszik a népet nem zavarja.
Ne legyen igazunk, de sajnos az irány ez és most már csak 1 emberen múlik, hogy mi lesz. A hangyát/birkát pedig nem érdekli, soha nem is érdekelte, sem az átkosban, sem az oroszoknál, sem észak koreában. A birka, az birka... (és itt most én be is fogom, mert jobb félni...)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 9., hétfő 10:14

cart írta:
+ még 40-50 millió hitel mellé és már meg is van a lakás.
Azért ez már nagyon sarkítás, azt azért tudod. Nem csak Pestből áll a világ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: OFF

HozzászólásSzerző: cart » 2018. április 9., hétfő 10:13

Realista24 írta:
matador írta:Az oktatásban és az egészségügyben a béremelések egyáltalán nem vezettek színvonalnövekedéshez, ezt adom. Ebből is látszik, hogy mélyebb a probléma, minthogy hozzájuk kell vágni több dellát, aztán jól van.
De azt nehezen látom, hogy az miért nem elég segítség a fiatalok elindulásához, hogy a CSOK-kal hozzád vágnak 20 millió ingyen pénzt. :kivagyhe:
20 millió ingyen pénz? Végül is csak három gyereket kell vállalni, tényleg ingyen van :lol:
+ még 40-50 millió hitel mellé és már meg is van a lakás. Mondjuk 3 gyereknek még az se lesz valami tágas.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2018. április 9., hétfő 10:14-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 9., hétfő 10:12

matador írta:Az oktatásban és az egészségügyben a béremelések egyáltalán nem vezettek színvonalnövekedéshez, ezt adom. Ebből is látszik, hogy mélyebb a probléma, minthogy hozzájuk kell vágni több dellát, aztán jól van.
De azt nehezen látom, hogy az miért nem elég segítség a fiatalok elindulásához, hogy a CSOK-kal hozzád vágnak 20 millió ingyen pénzt. :kivagyhe:
20 millió ingyen pénz? Végül is csak három gyereket kell vállalni, tényleg ingyen van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: matador » 2018. április 9., hétfő 10:10

Az oktatásban és az egészségügyben a béremelések egyáltalán nem vezettek színvonalnövekedéshez, ezt adom. Ebből is látszik, hogy mélyebb a probléma, minthogy hozzájuk kell vágni több dellát, aztán jól van.
De azt nehezen látom, hogy az miért nem elég segítség a fiatalok elindulásához, hogy a CSOK-kal hozzád vágnak 20 millió ingyen pénzt. :kivagyhe:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. április 9., hétfő 10:07

DE! Ez tudja megbüntetni azt, akit meg "kell" (akarnak). Egy lépés a múlt. Egy lépés, hogy koholt vádak alapján a rendszer katonái bárkit elvigyenek és soha senki ne lássa többé. Egy lépés.

lassan tényleg sztálini időket hangoztattok, de ezt ti se gondoljátok komolyan.

minket kisembereket hangyákat hol érdekel, hogy a kezükben van az ügyészség meg a rendőrség? vagy itt valakire tényleges hat ez a dolog vagy féltek? mert én nem

morálisan nézzük a dolgot persze lopnak kegyetlenül stb, de úgy látszik a népet nem zavarja.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. április 9., hétfő 9:59

füst írta:Most látom, hogy Feri bekígyózott az LMP elé. Remélem megérte taktikusan szavazni, hogy megduplázza a mandátumai számát. Az összes ellenzéki párt megingott, a nemzet prímszám Ference pedig évről évre jön fel, megint egy lépéssel közelebb hogy az élére álljon az összefosás 2022-nek.

Ferit ugyanugy ki kellene irni a politikabol ahogy Orbant...

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 9., hétfő 9:58

Egyértelműen Ericco-nak adok igazat. Itt alap vetően nem a bérek, meg a biszem baszom programok a lényeg, hanem a hatalom. Jelen pillanatban minden hatalmi ág, minden elem, ami a demokráciát jelentené 1 kézben van, és még nincs kész a mű (a totális diktatúra). Utasításra vár a rendőrség, ügyészség és bíróság is és ez 2 oldalú fegyver. Ez védi meg azt, akit meg kell. DE! Ez tudja megbüntetni azt, akit meg "kell" (akarnak). Egy lépés a múlt. Egy lépés, hogy koholt vádak alapján a rendszer katonái bárkit elvigyenek és soha senki ne lássa többé. Egy lépés.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. április 9., hétfő 9:42

Most látom, hogy Feri bekígyózott az LMP elé. Remélem megérte taktikusan szavazni, hogy megduplázza a mandátumai számát. Az összes ellenzéki párt megingott, a nemzet prímszám Ference pedig évről évre jön fel, megint egy lépéssel közelebb hogy az élére álljon az összefosás 2022-nek.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. április 9., hétfő 9:41

Ericcoval értek egyet, sokat nem igazán tudok még hozzátenni, tényleg lejöttem az életről, pedig én elégedett vagyok az életemmel, de itt sokkal nagyobb a baj mint amiről itt beszélnek sokan...

Itt a nagyképet kellett volna látni, nem mindenkinek a saját kis alamizsnáját becsülni ami van. Igen lehet szépen dolgozni, lehet jó pénzt keresni, lehet lakást venni, haladni, hehenek is ebben igaza van.

De a kurvaéletbe hát senki fel nem fogja, hogy az energia-, bankszektor az övék? Hogy övék az unió pénzek 20%-a?? Hogy ami a heves megyei Szabó Zsolt belizi számláján 1,2 milliárd van az csak az övé és a helyi fideszé? A 2. vonalas politikusoké mindenhol. És ez van mindegyik képviselőnél, gondoljunk már bele. Orbánnak olyan vagyona és hatalma van és lesz ezután amit évtizedekig fogunk nézni, nyögni. Mert aki nincs a kancsó mellett annak ezután is a kultusz marad mentsvárnak. Hát kösz nekem ennél több kell.
Az hogy a média bekebelezése még be sem fejeződött, pedig már így is minden tv-rádió-online-nyomtatott újság az övék...mi maradt? néhány helyi kereskedelmi rádió, amik nem fognak frekvenciát kapni, maradt az rtl,index,hvg. ENNYI!

Meg lett véve az ország kerítéssel, bözsi utalvánnyal

Élni, lakni, szórakozni ezután is lesz lehetőség, nem kell az utcára költözni. Erre azért figyel a fidesz, kenyér és cirkusz. A választás tétje nem ez volt. A tétnek demográfiai-, társadalmi-, gazdasági hatásai lesznek 2021/22 után. A fiatalok el fognak menni, a nyugdíjasok, a szociális ellátottak, közmunkások és az oktatás végtermékei lesznek a jövő. Akiknek hiányzott Kádár szelleme, a személyi kultusz, a diktatúra, hogy lehessen HINNI valakiben. Mehet a nappaliba Vitya képe bekeretezve. Szuper. Csak egyensúly nincs, vita nincs, párbeszéd nincs, nincs piacgazdaság, nincs sajtószabadság, nincs jövőkép, az egészségügy összeroppan, az oktatás a múltban is rossz lett volna, ma már csak kizsigerel.. Az első globális gazdasági hullámvölgy be fogja reccsenteni az országot, hát itt nincs termelés, nincs piac...itt csak uniós pénz van, a külföldről hazautalt eurók/fontok és a multik vannak. Ehhez még hozzájön az orosz és kínai hitel. Csupa kötél a nyakunk körül...Goodbye Hungary. Már nem hiszek benned. hehe jól mondja...csak magunkban bízhatunk. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Babinho 2018. április 9., hétfő 9:43-kor.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 9., hétfő 9:20

Éltem Anbliában. Magasak a lakhatási kiadások, és egyes szoláltatások is drágábbak. Arányaiban ezekre kb ugyanannyit költöttem, mint itthon. Viszont ami megmaradt, az arányaiban jóval magasabb volt. Egyszerűen többet tudtam félretenni.

Egyszerűen túl sok a hatalom a Fidesz kezében. Nem mindenkinek szar, sőt. Viszont bármikor a fasz rossz odlalára kerülhetsz, és akkor nem lesz aki megvéd, mert minden az ő kezükben, és pl. TASZ sem lesz, aki elvállaja a védelmedet.
A piac felborításába bele sem kezdtem.
Merci Zizou!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 9., hétfő 9:10

ha már nyugati béreket akartok, akkor nyugati árakat viseljétek el, a 300-400ezer euros 50-60 négyzetméteres lakások, a 800eurotól csillagos égig albérletárakat, a dupla, tripla éttermi árakat, tömegközlekedés, rezsi és megélhetés árakat.
akik ismerőseitek londonban olyan hűdenagyon megfogták az Isten lábát, azok mit meséltek nektek, mennyi egy rossz szakadt albérlet ár? mennyibe kerül egy havi bérlet közlekedni?
vagy csak egy sima konditerembérlet amit idehaza megkapsz 10-12-ért.
mennyibe kerül egy kiló banán?

rengeteg gond van az országban, de aki azt hiszi, hogy egy lmp mszp vagy nulláról egy jobbik itt pár éven belül jelentős javulást érne el, az ostoba.
gyűlölitek viktort meg a kis csapatát, meg számotokra mindenki ostoba, aztán csak meg kell nézni milyen nagyszerű ifjak szerveztek spontán tüntetést az oktogonon tegnap este, hát geci ha vannak tajgetoszpozitív egyedek... :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 9., hétfő 9:07

Igen én is ingázom. Csak nem Pestre. Az a hosszabb tavu cél. Vagyis az lett volna.
Hmmm Napi másfél óra nálam is megvan. És ha az ember 3:50kor kel fel bizony sokat tud számítani :lol:

Nekem apum kamionos. Első kézből tapasztaltam ha nincs otthon a fater. Áldozat, pontosan.

Ezért mondom, nem nyavalygok, de lehetne jobb, és törekednie kéne a kormánynak is arra hogy ha már ez a szerencsétlen magyar kidolgozza a belét ne egy szedett-vedett rendszertelen korhazban lássák el bunkó nővérek vagy orvosok mert azoknak is a faszuk kivan épp ma mi nincs a gyogyszeres szekrényben vagy melyik cuccuk ázottt el vagy hogy megint tulórazni kell mert nincs utánpótlás stb.

De stadion bezzeg van. Mészáros Lőrinc meg biztos nem az itthoni korházban kezelteti magát. :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. április 9., hétfő 9:05

Megértem, hogy nekem innen könnyebb felülről nézni a dolgokat, és a mindennapi dolgok felet, amit itt legtöbben említetek, könnyen elsiklok. Viszont vannak itt más problémák a fizetéseken és a migrásokon kívül is.
Keleti nyitás, Orbán nyíltan illiberális államot épít. Zsebében az ügyészség, a rendőrség, szinte a teljes média. A hatalmi ágak nincsenek szétválasztva, nem működik a fékek és egynesúlyok rendszere. Az újabb kétharmaddal teljesen befellegzik a civileknek, mert most már betiltásokról beszélnek, okot találnak rá, valósat, nem valósat, mindegy. Magyarországon a tények nem számítanak, csak amit sokszor ismételgetsz. Következnek a bíróságok, mint odaát Lengyelországban. Majd végül a a maradék ellenzéki sajtó.
Senkinek sem kívánok rosszat, de sokan gondolkodtak így az elmúlt nyolc évben, hogy nem érdekli őket a politika, napi életben kell helyt állni, majd valamelyik ner-lovag szemet vetett a cégére, és ennyi volt. Vagy a munkahelyén nem őt, az ügyesebbet, többet gondolkodót léptették elő, hanem valamelyik seggnyalót. A kritkát, ltérő véleményt pedig büntették. Mert a feltétlen lojalitás a rendszer alapja, ezért rohad a foci is a tömérdek pénz ellenére. Már most annyi vagyont és hatalmat szereztek, ahogy írtátok, szinte elvenni sem lehet majd tőlük. Már nem csak hoteleket, kastélyokat vásárolnak maguknak, hanem tv-ket, újságokat, erőműveket. Egyre jobban betonozzák be magukat a hatalomba. Most volt az utolsó esély megállítani (nem visszafordítani, mert ebben Realistáéknak igaza van, hogy egyik napról a másikra nem változnak a dolgok) ezeket a tendenciákat, nem sikerült. Az ország Viktor jóindulatára lett bízva. Ha van Isten, ő saját magának mond állj meget, de erre nem sok esélyt látok. Tegnap az első beszédében azt mondta, hgoy még nincs befejezve a műve. Magyarul jönnek a bíróságok, az RTL Klub és a civilek. Van egy olyan érzésem, hogy idáig, aki nem velük volt, azzal nem törődtek, viszont mostantól ellenség lesz. Már ebben a kampányban, a vége felé úgy kommunikáltak, hogy a sorososok mind elmenek szavazni. Már nem csak az ellenzéki pártokat démonizálták, hanem a szavazóikat is. Ez egy új level, egy nagyon veszélyes level, mert a sósavas bácsi pártot, n-go-t, netes ellenzéki portált nem tud pofántönteni sósavval, de a jobbikra szavazó szomszédot igen.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 123 regisztrált és 0 vendég