OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. január 18., szerda 22:02

gutihaz14 írta:
'shutterisland írta: irasjelek nelkul kisebetuvel es ekezetek nelkul nem szolnek be masoknak

:mrgreen:
nem ott derul ki a helyesiras tudasa vagy nem tudasa, de szerintem te is tudod, azert a vegen az emoji
Semmi gond. Én csak faxságokat írok, mégis megtűrnek itt évek óta. :-* Az most mindegy, hogy szánalomból, vannak állatvédők, környezetvédők is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2023. január 18., szerda 22:05-kor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 18., szerda 19:46

ja hat persze, en is outlaw vagyok, azert ment a nemzetkozi jelzes mrgreen a vegere. :D

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 18., szerda 19:39

'shutterisland írta: irasjelek nelkul kisebetuvel es ekezetek nelkul nem szolnek be masoknak

:mrgreen:
nem ott derul ki a helyesiras tudasa vagy nem tudasa, de szerintem te is tudod, azert a vegen az emoji
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 18., szerda 19:30

'shutterisland írta: irasjelek nelkul kisebetuvel es ekezetek nelkul nem szolnek be masoknak

:mrgreen:
És mégis megtetted.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 18., szerda 19:26

irasjelek nelkul kisebetuvel es ekezetek nelkul nem szolnek be masoknak

:mrgreen:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 18., szerda 17:55

füst írta:
lordgabi írta: Én régimódi vagyok ebben, az elsőszülött fiú az én nevemet kell kapja majd, el is lett döntve már, pont. Lánynévvel lenne ugyanilyen kényelmes probléma, mint amiről megy a téma, de maradnék ott is mindenképp az ésszerű korlátok között.
Hagy segítsek; Gabriella :D
rip magyar helyesiras
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 18., szerda 17:23

azert annyibol jo ez a szokas, hogy ha ez a hagyomany nem lenne, akkor a
mar emlitett klasszik keresztnevek majdhogynem el is tuntek volna szerintem, kb ez tartja oket a top 50-ben.

mondjuk hala istennek nalunk megusztam, mert arpad vagy jozsef is lehettem volna a logika szerint apai/nagyapai agrol, a davidnak jobban orulok. :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 18., szerda 16:16

Nekem édesapám 17 évig nem találkozott az apjával, így én sem.
Aztán pár évig felvettük újra a kapcsolatot és szerencsém volt még a a dédapámmal is találkozni mielőtt meghalt és 4 Ferenc ült az asztalnál. Szép emlék.

Aztán azóta megint megszakadt a kapcsolat, de jó lenne legalább 3-at összehozni még egyszer :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 18., szerda 16:04

Nekem is megvan a sztorim. Az öregapáim vicceskedtek a fiuk elnevezésével;
Imre Csaba
Csaba Imre
Imre Csaba
Csaba Imre.
A vezetéknév ugyanaz, a keresztnevek így alakultak. Így vagy úgy de megszakítom ez a nonszensz hülyeséget. :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 18., szerda 15:55

ferni írta:
Faust írta:

Nem tudom, ez pl szamomra mindig is visszas szokas volt (bar a keresztelkedes is, ugyhogy lehet meg se kene szolalnom :mrgreen: ), nalunk is ez ment es apam szakitott ezzel a hagyomannyal. Kicsit az az erzesem nekem mindig, mintha nagyon magadat akarnad latni/erezni az elsoszulottben, a te hibaidat igy kikuszobolni, a szerepedet az eleteben meg jobban felnagyitani, stbstbstb, de valoszinuleg rossz oldalrol kozelitem meg, magat a hagyomanyt ertem es abszolut elfogadom, csak nekem mindig is ellenerzeseim voltak ezzel kapcsolatban. Plane, amikor mar 3-4 generaciora visszamenoleg egyetlen fiugyermek van mindig, az zsenialis, IV. Novak Peter, aki epp remegve varja, hogy fia szuletik-e. :lol:
Én pont a IV. Ferenc vagyok és ha megadatik lesz biza 5. :mrgreen:
Keblemre. :mrgreen: :agree:

Nálunk amúgy csak második vagyok ezen a néven. Édesapámmal azonos ugye, és az ő nagyapja (anyai ágról) volt még "Isten bajnoka". :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 18., szerda 15:31

Olyan is vagy, te sorozatgyartott sablon disznaja. :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. január 18., szerda 15:25

Faust írta:
lordgabi írta: Én régimódi vagyok ebben, az elsőszülött fiú az én nevemet kell kapja majd, el is lett döntve már, pont. Lánynévvel lenne ugyanilyen kényelmes probléma, mint amiről megy a téma, de maradnék ott is mindenképp az ésszerű korlátok között.
Nem tudom, ez pl szamomra mindig is visszas szokas volt (bar a keresztelkedes is, ugyhogy lehet meg se kene szolalnom :mrgreen: ), nalunk is ez ment es apam szakitott ezzel a hagyomannyal. Kicsit az az erzesem nekem mindig, mintha nagyon magadat akarnad latni/erezni az elsoszulottben, a te hibaidat igy kikuszobolni, a szerepedet az eleteben meg jobban felnagyitani, stbstbstb, de valoszinuleg rossz oldalrol kozelitem meg, magat a hagyomanyt ertem es abszolut elfogadom, csak nekem mindig is ellenerzeseim voltak ezzel kapcsolatban. Plane, amikor mar 3-4 generaciora visszamenoleg egyetlen fiugyermek van mindig, az zsenialis, IV. Novak Peter, aki epp remegve varja, hogy fia szuletik-e. :lol:
Én pont a IV. Ferenc vagyok és ha megadatik lesz biza 5. :mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 18., szerda 15:25

füst írta:
lordgabi írta: Én régimódi vagyok ebben, az elsőszülött fiú az én nevemet kell kapja majd, el is lett döntve már, pont. Lánynévvel lenne ugyanilyen kényelmes probléma, mint amiről megy a téma, de maradnék ott is mindenképp az ésszerű korlátok között.
Hagy segítsek; Gabriella :D
Aztán lehet regelni ladygabival :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2023. január 18., szerda 15:15

lordgabi írta: Én régimódi vagyok ebben, az elsőszülött fiú az én nevemet kell kapja majd, el is lett döntve már, pont. Lánynévvel lenne ugyanilyen kényelmes probléma, mint amiről megy a téma, de maradnék ott is mindenképp az ésszerű korlátok között.
Hagy segítsek; Gabriella :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 18., szerda 15:07

lordgabi írta: Én régimódi vagyok ebben, az elsőszülött fiú az én nevemet kell kapja majd, el is lett döntve már, pont. Lánynévvel lenne ugyanilyen kényelmes probléma, mint amiről megy a téma, de maradnék ott is mindenképp az ésszerű korlátok között.
Nem tudom, ez pl szamomra mindig is visszas szokas volt (bar a keresztelkedes is, ugyhogy lehet meg se kene szolalnom :mrgreen: ), nalunk is ez ment es apam szakitott ezzel a hagyomannyal. Kicsit az az erzesem nekem mindig, mintha nagyon magadat akarnad latni/erezni az elsoszulottben, a te hibaidat igy kikuszobolni, a szerepedet az eleteben meg jobban felnagyitani, stbstbstb, de valoszinuleg rossz oldalrol kozelitem meg, magat a hagyomanyt ertem es abszolut elfogadom, csak nekem mindig is ellenerzeseim voltak ezzel kapcsolatban. Plane, amikor mar 3-4 generaciora visszamenoleg egyetlen fiugyermek van mindig, az zsenialis, IV. Novak Peter, aki epp remegve varja, hogy fia szuletik-e. :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. január 18., szerda 14:18

Én régimódi vagyok ebben, az elsőszülött fiú az én nevemet kell kapja majd, el is lett döntve már, pont. Lánynévvel lenne ugyanilyen kényelmes probléma, mint amiről megy a téma, de maradnék ott is mindenképp az ésszerű korlátok között.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. január 18., szerda 13:14

Halfkey írta:
Első nálunk is Márk lett, de egyébként szerintem Robi, Peti is tök "internesönel", vagy Benjámin, kicsit hosszú, de szerintem jó hangzású név.. Dániel is..
Öhmm ja, csak már Péter Róbert az első fiam :D

Szenvedek, el tudok képzelni vagy 15 nevet, de szerelembe nem estem egyikkel sem :/
Egyik baratommal pont errol beszeltunk szilveszterkor. Az elso fiu Nimrod Laszlo, a masodik tavasszal erkezik. Ott szidta magat, hogy nagy nehezen talaltak 2 nevet, de nem birtak elore gondolkodni, mindkettot elhasznaltak, pedig most milyen konnyu lenne csak elohuzni, helyette ujra bongeszhetik orakon keresztul a netet.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. január 18., szerda 13:07

Meg ne legyen Vili mert még azt fogják hinni, hogy grúz. :kalapos:

szerk: bocsánat, újabban georgiai :shutup:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 18., szerda 13:04

Steve írta:
Halfkey írta:

Öhmm ja, csak már Péter Róbert az első fiam :D

Szenvedek, el tudok képzelni vagy 15 nevet, de szerelembe nem estem egyikkel sem :/
:kalapos:
Nehéz dolog ez.Vagy azonnal jön és tudjátok, vagy szenvedès az elején, de végül megbarátkoztok a névvel és a születése utàn meg már természetessé válik. :sziv: Csak most fura.
Ez nalunk is fura egyebkent, szenvedtunk a lanynevnel is, aztan leszukitettuk egy harmas listara, amiben vegul is az Alinanal maradtunk, amivel elegedettek voltunk, de valami hianyerzet volt. Aztan a felesegem valamelyik nap random rakeresett, hogy letezik-e Elina nev mert sokkal szebben hangzik, es mit ad Isten, igen - egybol ereztuk, hogy na, ez zseni, ez az, amit kerestunk. Nem volt kerdes.

Az Alexnal is valahogy igy vagyunk. Jo, jo, de lehetne jobb, de jelenleg nincs. Aztan ki tudja.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. január 18., szerda 12:56

Halfkey írta:
Első nálunk is Márk lett, de egyébként szerintem Robi, Peti is tök "internesönel", vagy Benjámin, kicsit hosszú, de szerintem jó hangzású név.. Dániel is..
Öhmm ja, csak már Péter Róbert az első fiam :D

Szenvedek, el tudok képzelni vagy 15 nevet, de szerelembe nem estem egyikkel sem :/
:kalapos:
Nehéz dolog ez.Vagy azonnal jön és tudjátok, vagy szenvedès az elején, de végül megbarátkoztok a névvel és a születése utàn meg már természetessé válik. :sziv: Csak most fura.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég