OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 13., szerda 16:25

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: milyen kibaszott kellemetlen alak lehetsz, már ha igy eladói oldalról nézem :lol:
Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Amire hazaertem, futar elvegezte a dolgat, kipakolt, az esobe az idiotaja :lol: dobozok szetaztak. Elatkozott egy rendeles ez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 13., szerda 16:15

h3x0r írta:
Realista24 írta:

Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Furdoszobaban ki kell cserelni egy csovet meg a radiator csapjat. Ott van alatta a lavor, csepeg bele a viz, mar kicsit elegem van, hogy minden nap ki kell boritani meg este engedni a kazanba vizet, hogy legyen biztosan futes.

Kb masfel eve folyamatosan jon a vizvezetekszerelo, csak epp sose er ide. Mikor nehany havonta osszefutottam vele (az aposa az utcankban lakik), mindig elmondta, hogy nem felejtette el, fog jonni.

(Nyaron felhivtam 2 masikat is, kozuluk legalabb az egyik kijott megnezni mi a gond, persze azota se hallani rola)

Ugyhogy egyetlen megoldas maradt, en is atmegyek R24-be, minden reggel 9kor megy a telefonhivas, egeszen addig, amig ki nem jon. :lol:
(Termeszetesen ha ne adj Isten letiltana, addig csorgetem kulonbozo szamokrol, kulonbozo platformokon, amig egyiket fel nem veszi :mrgreen: )

- hetfo: elsore felvette; megigerte, hogy iden mindenkepp megcsinalja, mondtam oke, akkor meg beszelunk

- kedd: mar ketszer kellett hivjam. vizes volt a keze, nem tudta felvenni. mondtam semmi gond, akkor melyik napra gondolt, hogy en is ugy keszuljek. Igy fejbol nem tudta a programjat, de mondta, hogy este megnezi es ram ir. Nem irt.

- szerda: ket hivas utan nem vette fel. Nem baj, akkor hivom whatsapp-on. Jott a kifogas, hogy hulye telefon, szar halozat, de wifije van az irodaban, a whatsapp legalabb mukodik. Megegyeztunk, hogy penteken, a pontos idopontot meg nem tudta.

Holnap azert biztos ami biztos, emlekeztetni fogom. (mar volt olyan, hogy megegyeztunk, de elfelejtette, kozbe jott valami, stb.) Mar elterveztem, hogy kicsit teszem majd a hulyet, hogy mar nem is tudom, csutortokot vagy penteken beszeltunk meg.

Ha mindketten bele is doglunk, ez a projekt a heten meg lesz oldva. :mrgreen:

Igazabol mar a masodik nap utan mast kellett volna keresned, abszolut nem megbizhato az ilyen ember.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 13., szerda 16:10

h3x0r írta:...
Legközelebb írj ide, ilyen alap dolgokat simán meg tudok oldani, de már le lettek adva a pofák és a" presszgép" is az idei évre, ha ilyesmiről lett volna szó. Ha csak simán egy indítót kell bekenderezve betekerni vagy bármilyen csapot lecserélni, stb, az esetleg még érdekes lehet, jó pénzért, BP-n belül és környékén... :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 13., szerda 16:01

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: milyen kibaszott kellemetlen alak lehetsz, már ha igy eladói oldalról nézem :lol:
Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Furdoszobaban ki kell cserelni egy csovet meg a radiator csapjat. Ott van alatta a lavor, csepeg bele a viz, mar kicsit elegem van, hogy minden nap ki kell boritani meg este engedni a kazanba vizet, hogy legyen biztosan futes.

Kb masfel eve folyamatosan jon a vizvezetekszerelo, csak epp sose er ide. Mikor nehany havonta osszefutottam vele (az aposa az utcankban lakik), mindig elmondta, hogy nem felejtette el, fog jonni.

(Nyaron felhivtam 2 masikat is, kozuluk legalabb az egyik kijott megnezni mi a gond, persze azota se hallani rola)

Ugyhogy egyetlen megoldas maradt, en is atmegyek R24-be, minden reggel 9kor megy a telefonhivas, egeszen addig, amig ki nem jon. :lol:
(Termeszetesen ha ne adj Isten letiltana, addig csorgetem kulonbozo szamokrol, kulonbozo platformokon, amig egyiket fel nem veszi :mrgreen: )

- hetfo: elsore felvette; megigerte, hogy iden mindenkepp megcsinalja, mondtam oke, akkor meg beszelunk

- kedd: mar ketszer kellett hivjam. vizes volt a keze, nem tudta felvenni. mondtam semmi gond, akkor melyik napra gondolt, hogy en is ugy keszuljek. Igy fejbol nem tudta a programjat, de mondta, hogy este megnezi es ram ir. Nem irt.

- szerda: ket hivas utan nem vette fel. Nem baj, akkor hivom whatsapp-on. Jott a kifogas, hogy hulye telefon, szar halozat, de wifije van az irodaban, a whatsapp legalabb mukodik. Megegyeztunk, hogy penteken, a pontos idopontot meg nem tudta.

Holnap azert biztos ami biztos, emlekeztetni fogom. (mar volt olyan, hogy megegyeztunk, de elfelejtette, kozbe jott valami, stb.) Mar elterveztem, hogy kicsit teszem majd a hulyet, hogy mar nem is tudom, csutortokot vagy penteken beszeltunk meg.

Ha mindketten bele is doglunk, ez a projekt a heten meg lesz oldva. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 13., szerda 15:54

hehetheoriginal írta: milyen kibaszott kellemetlen alak lehetsz, már ha igy eladói oldalról nézem :lol:
Tegnap egyeztetve az időpont, ma 18kor jönnek. Mondtam négytől barmikor jó, addig semmiképpen sem.

Hív a futár, háromra ott van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 12., kedd 11:49

Én hagyományokhoz hűen megnézem a Karim Benzema-Feliz Navidad videot :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. december 12., kedd 11:48

Jók ezek a nosztalgia flessek, ránéztem most a taglistára, belőttem hsz-ek szerinti csökkenőbe. Van pár ősarc aki teljesen eltűnt, pl Benő meg RMCF már 4 éve be se léptek, durva hogy telik az idő. Aztán látok vmi Géci nevű arcot aránylag sok kommenttel (6161), oszt 2017 óta nem lépett be. Hehe azért a 3 accal összeszorgoskodott 21 ezer kommentet. :D (de minek :kalapos: )

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 12., kedd 11:34

olyan zenevel keszulok karira befostok geci :mrgreen:

majd linkelem 2 het mulva :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. december 12., kedd 11:24

Remy írta:
hehetheoriginal írta:
De szánalmas kis spicli vagy te bazmeg :lol:
A mindenkori barcajatekos jut eszembe rolad, aki teatralisan szalad a birohoz bekopni az ellenfelet, hogy allitsak ki azonnal, mert csunyasagot kovetett el :lol:
Hamarosan itt a szeretet unnepe, csak keszulok ra! :kalapos: :kalapos: :kalapos:
Úgy tűnik Hehe is :lol: :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 12., kedd 9:33

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
vki filmet néz, elmegy futni, sétálni az erdőbe, kutyát sétáltat, társasozik otthon, közösen főz, olvas vagy épp csak alszik.
nem geci, te igy vezeted le a feszkót, találsz magadnak balhét csakazértis, vágysz rá, hogy vmi gebasz legyen a rendeléssel, hogy végre kiéld ezeken a lustageci felelőtlen nyomorultakon a hajlamaidat :lol: :lol: :lol:
Mindezek belefernek ezen hobbim mellett :kalapos:
Nem zavar, ha valamiert fizetnem kell, csak akkor elvarom, hogy meg is kapjam. A semmiert nem szeretek fizetni, es nem is fogok. Az a 6k pont egy jo ebed.

Korabban a wizzair meg a telefonszamlamat is kifizette, mert annyit kellett hivnom oket es nyilvan nem en voltam a balfallosz, hanem ok. Irtak, hogy jo, megy a refund, mondom csapjatok hozza a 10 perc telefont is, mert ugye csak emeltdijas szamot lehetett hivni. Kuldtem a szamlat, jott az a penz is :lol:

Egyebkent, az egyik exem a wizzairnel dolgozott. Mondta, hogy 3 rekesz volt, “fuggo”, “lezart”, “leszart”.
Mondta, hogy volt olyan fonoki utasitas, hogy minden 5. levellel foglalkozhatnak. Bohocok…

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 12., kedd 9:26

hehetheoriginal írta:
Remy írta: Tehat meg mindig hasznalja, ami tilos, igy johet az ujabb fel ev. :kalapos:
De szánalmas kis spicli vagy te bazmeg :lol:
A mindenkori barcajatekos jut eszembe rolad, aki teatralisan szalad a birohoz bekopni az ellenfelet, hogy allitsak ki azonnal, mert csunyasagot kovetett el :lol:
Hamarosan itt a szeretet unnepe, csak keszulok ra! :kalapos: :kalapos: :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 12., kedd 9:17

Remy írta: Tehat meg mindig hasznalja, ami tilos, igy johet az ujabb fel ev. :kalapos:
De szánalmas kis spicli vagy te bazmeg :lol:
A mindenkori barcajatekos jut eszembe rolad, aki teatralisan szalad a birohoz bekopni az ellenfelet, hogy allitsak ki azonnal, mert csunyasagot kovetett el :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 12., kedd 6:08

Remy írta: Tehat meg mindig hasznalja, ami tilos, igy johet az ujabb fel ev. :kalapos:
Ateszt is jól távoltartja a vegleges :lol:

Raisennek is volt pár próbálkozása. :fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 12., kedd 1:54

Régi szép idők a ‘distán mikor hehe nem azért nem tudott fórumozni, mert a szokásos fél éves pihijét töltötte, hanem mert nem tudta már milyen formában leírni a nicknevét, mert már minden lehetséges opciót felhasznált :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. december 11., hétfő 23:50

emlekeim szerint a szohasznalat, szarkasztikus fogalmazasmod nagyon hasonlo volt, szerintem is az volt az elso acc, de volt egy cronaldo4ever vagy mi is meg ezeken kivul, ami emlekeim szerint nem volt annyira tiszavirag eletu, mint a tobbi. :D

bar engem is bemart neha, es sokszor mashogy lattuk a dolgokat, de nekem annyira nagy bajom nincs vele.
voltak temak, amikben szerintem jokat mondott, csak az eloelete es a stilusa miatt mar azokban az esetekben is nekiment mindenki es sok lud disznot gyoz alapon be lett daralva.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 11., hétfő 22:52

Jaja fixX más volt.

Xg-ről meg én nagyon régóta olvasgatok, ezen a fórumon 2018 áprilisában debütált, mz/x pedig 2019 novemberében is posztolt még. Szóval hacsak nem az a teória hogy elvonult remete létben 3 évig az xg-ről tanulni, majd visszatért szürke wxyz helyett fehér ateszként, akkor szerintem más emberről van szó.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 11., hétfő 22:46

ANDS írta: Volt még pár.
feliX
fixX
zseta
makdara
sita
tilla

De a legkreatívabb nickje: allthestars11
:lol: fixX sztem nem ő szóhasználat, fogalmazás alapján hanem valami lelkitársa a mancitypeplovers.hu-ról.

Volt az A betűs friss regek közt egy @apátokfaszátaztat az nem tudom ő volt e de névben viszi a pálmát nálam :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. december 11., hétfő 22:34

Teljesen beteg az ember, kajak maniakus. Ennyi reget te jo isten. :fpalm:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 11., hétfő 22:03

Halfkey írta: Közben kíváncsiságból azt megnéztem, hogy wxyz egyszer sem írta le hogy xg, szóval szerintem nem gatyó az.
Mert az ő idejében még nem volt divatban az xg forradalom.

Mondjuk, hogy ennyi hszig húzta wx valóban meglepő. Eddig meg voltam győződve róla, hogy neki a reinkarnációja de most elbizonytalanítottál :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. december 11., hétfő 22:01

Tehat meg mindig hasznalja, ami tilos, igy johet az ujabb fel ev. :kalapos:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég